Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157601) DrBubo77 válasza pinnacle (#157600) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Én is régen használtam. Ha jól értem, helyi hálózaton korlátlan.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#157602) crok válasza pinnacle (#157600) üzenetére


crok
Topikgazda

Snapdrop - GitHub - Google Play - F-Droid: akár úgy is működik, hogy PC-n megnyitod a snapdrop.net oldalt (nem tárol, nem küld semmit oda) és látni fogod az azonos hálón levő többi Snapdrop-os eszközt, akár böngészőben akár app-ben használja, akár Win, Linux, Mac, iPhone, tökmindegy.

Sharik - Github - Google Play - SourceForge - Nagyon hasonló, mint a Snapdrop, elérhető natívan Windows-ra is (telepíthető, portable és scoop formában is) és Linux-ra is (AppImage, snap, különálló deb és ppa forrásból is és hamarosan flatpak formában is).

(#157603) pinnacle válasza DrBubo77 (#157601) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi DrBubo77, crok! Jó lesz ez az Airdroid. Ugye kiengedhetem, igaz úgy látom enélkül is megy a másolás. Mappát csak a Prémium tud másolni, de fájlokból bármennyit. :)

(#157605) -Maci-


-Maci-
addikt

Sziasztok,
Tudtok valami jópofa játékot vagy alkalmazást, amiben az S-Pen - nel kell ügyeskedni?;)

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#157606) Viktor0610 válasza -Maci- (#157605) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Rajzprogramok. ;]

Bocs. 😇

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#157607) kutga válasza -Maci- (#157605) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem mai cikk, de hátha segít.

[link]

Let the Zone take me if I am.

(#157608) -Maci- válasza kutga (#157607) üzenetére


-Maci-
addikt

Köszönöm szépen! :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#157609) FattyDove


FattyDove
őstag

Érdekel a dolog, remélem nem warez kategória.

Hogyan működnek a crackelt VPN appok? Tele van velük a net és én ezt nem értem. Elméletileg minden VPN app egy előfizetőhöz van közte, ami pedig egy accountot jelent. Ezt hogyan tudják kikerülni azok, hogy crackelik az adott appot? Hogyan nem tűnik ez fel az adott VPN szolgáltatónak?

(#157610) crok válasza FattyDove (#157609) üzenetére


crok
Topikgazda

Feltűnik nekik, le is tiltják, sőt eleve elég hanyag az app fejlesztője ha nem tesz bele olyan védelmeket mint pl. nem eredeti aláírású APK-t enged indulni egyáltalán (banki alkalmazások normálisabb része eleve el se indul de ugye a Youtube Vanced is elindult :D) vagy még esetleg fel is enged a VPN-re.. be lehet bennük kapcsolni egyes funkciókat amik helyben működnek de ami szerver oldali beállítás azzal úgyse mész semmire - és warez, ÁSZF, inkább ne.

(#157611) fecus


fecus
őstag

A telefonról SSH tunnelingen keresztül csatlakozom a szerveremhez ConnectBot-tal.
Tudtok olyan appról amivel egy érintéssel és a jelszó beírásával, de még jobb ha ujjlenyomattal létre tudnám hozni a tunnelt?
Kulcsfájl van a telón.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#157612) kaisers


kaisers
aktív tag

Esetleg tudja vki, hogy AdGuard (lifetime) segítségével le lehet tiltani vhogy a reklámokat a messengerben?

(#157613) vacs válasza kaisers (#157612) üzenetére


vacs
veterán

Igen és nem.
Én adguard lifetime-ot használok és egy nagyon minimális reklám van csak.
Ezen a képen a bal oldali részén látszik a bekeretezett rész! Gyakorlatilag annyi helyet foglal mint egy beszélgetés, máshol nincs reklám!

(^)(>.<)(^)

(#157614) AtHoS válasza vacs (#157613) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Akkor ehhez nem is kell adguard-ot telepíteni, nálam csak dns-hez van beállítva dns.adguard.com és ugyanennyi reklámmal találkozom, mint amit írtál/képeden látszik van

read-only mode on the forum

(#157615) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Milyen alkalmazással lehet jelenleg letölteni videós tartalmakat FB, Instagram, és társairól. Videoder, Advanced Download Manager, 1DM+ már megf**gottak egy ideje, nem tudnak leszedni semmit (Videoder talán megy FB-nál). Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#157616) crok válasza fecus (#157611) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerintem Tasker-el elindítható - de hogy hogy "véded" le.. szerintem azt úgy natívan sehogy, max. ha csinálsz másik kulcsot amire teszel jelszót de akkor meg nem lesz passwordless a passwordless.. (nem tudom az ujjlenyomatot hogy tudnád alávarázsolni, de a Tasker-nek van saját topikja).

(#157617) daddy9


daddy9
tag

Sziasztok!
Olyan alkalmazást keresnék, ami a telefonon található képeket, videókat egy OTG-s pendrivera menti automatikusan.
Tehát valamilyen fájlszinkronizáló alkalmazás kellene, ami nem felhőbe, hanem egy adott mappába szinkronizál a gyári kamera mappából. És nem lenne baj, ha ingyenes lenne. :)
Fájlkezelővel is megoldható, de kényelmesebb lenne valami olyan, ami magától teszi a dolgát. :)

A segítséget előre is köszönöm!

(#157618) this is life válasza tylerddd (#157615) üzenetére


this is life
Ármester

Mint browser (xiaomi fejlesztés) . [link] ista,fb,youtube...stb videó letöltés támogatott .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#157619) Mcrazy válasza daddy9 (#157617) üzenetére


Mcrazy
őstag

Pld Foldersync, de kell hozzá egy automatizáló is (Macrodroid, Tasker), mert a Foldersync önmagában nem tud indulni USB csatlakozásra.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#157620) crok válasza crok (#157336) üzenetére


crok
Topikgazda

Na hátha lesz élet a Youtube Vanced után :D

ReVanced

Hivatalos oldal (lesz majd):
https://revanced.app/ - egyelőre még csak a GitHub-ra ugrik
Github:
https://github.com/ReVancedTeam
Twitter:
https://twitter.com/revancedapp

Release (APK) még nincs, feature list még nincs.. info úgy általában.. még nincs :D De ígéretesnek tűnik és nem egy módosított Youtube app hanem egy app ami patch-eli a meglevő Youtube app-et, bár erről még semmilyen info nincs viszont hátha hamarosan lesz.. hiszen elvileg open source lesz.. de egyelőre nincs még info arról hogy mikor lesz első release vagy ilyesmi. Hatha nem kamu..

[ Szerkesztve ]

(#157621) Dr.NX válasza crok (#157620) üzenetére


Dr.NX
addikt

👍
Jó hír!

Elfogadom a sütiket.

(#157622) gyuri81


gyuri81
veterán

Sziasztok!

Samsung telefonokban mivel szoktatok alkalmazást lefagyasztani/ kikapcsolni?

(#157623) Probert75 válasza gyuri81 (#157622) üzenetére


Probert75
addikt

Én az ADB AppControl-t használom egy fórumtárs javaslatára. De csak módjával a törölgetéssel, mert összeomolhat a rendszer.
"Csatlakoztatod a telcsit ( feloldott kijelzővel ) Mag adod az engedélyt felül a jobb sarokokban . Kiválasztod az eltávolítandó alkalmazást bal oldalon .
Majd a jobb sarokban felugrik egy kis ablak. Ott lesz az eltávolítás lehetősége ( Én még csak fagyasztásra használtam ) , rányomsz és végzi a dolgát . Van fölötte egy jelölő négyzet , ahogy a gyorsító tár ürítési lehetőtőséget érdemes pipálni . Jobb alsó sarok- ott lesz amit választottál lehetőség . Arra rányomni. Majd még egyszer rákérdez és mindíg OK - ra nyomni . "

(#157624) DrBubo77 válasza crok (#157620) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Kíváncsian várom.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#157625) daddy9 válasza Mcrazy (#157619) üzenetére


daddy9
tag

A Foldersync valószínűleg elég lesz (édesanyámnak fogom beállítani), viszont nekem más feladatokra hasznos a Macrodroid!
Köszönöm a tippet! :)

(#157626) Mcrazy válasza daddy9 (#157625) üzenetére


Mcrazy
őstag

Szívesen!
Közben beugrott, hogy a Macrodroid nélkül is lehet egy widgettel a Foldersync bármelyik szinkronizálását indítani. Ha segítség kell a Macrodroidhoz, akkor a topikjában megtalálsz.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#157627) gabo89


gabo89
senior tag

Üdv!

Nemrég találtam rá a Material Files fájlkezelőre. Eddig CX File Explorer-t használtam, ami nagyon jó. Most ezt tesztelgetem. Nyilt forráskódú, van benne FTP szerver, tablet mód, és magyar nyelv. Tök jó, tudom ajánlani.

indul a sörös aludni

(#157628) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Hali.
Azt lehet valahonnan tudni ezekkel mi baja volt a Play Protectnek? Évek óta fent voltak, sosem volt velük semmi baj. Kerestem, de nem találtam egyikről sem semmit

[ Szerkesztve ]

(#157629) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Új telefont állítok be. Próbálok mindent olyanra állítani mint a régin volt.Biztos én vagyok a hülye de sehol nem találom a facebook sötét módra állítását. Jól jönne egy kis segítség!

(#157630) spiderpig820 válasza Tökimanó (#157629) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Facebook alkalmazás, hamburger menü, beállítások, a felsorolásban ott lesz a sötét mód.

4B

(#157631) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Speed View GPS Pro-t vajon miért írja kártékonynak a Google play?
Már nincs is fent az áruházban, de nem látok konkrét infót.

#?*@&!

(#157632) szabi__memo válasza zeon.hu (#157631) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Kettővel feljebb kérdezem én is :)
Örülök, hogy akkor valószínűleg nem valami egyedi ami csak engem érint :B bár ez igazából nem feltétlenül pozitív :((

(#157633) zeon.hu válasza szabi__memo (#157632) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Upsz, nem is láttam...
Nálam is évek óta van fent.
De ha tényleg kártékony, kéne helyette más, bár előtte jó lenne konkrét infó.

#?*@&!

(#157634) Fall-N válasza gabo89 (#157627) üzenetére


Fall-N
veterán

Az a baj, hogy a népszerű nagy tudású fájlkezelőkhöz képest fapados. Például Solid Explorer, MiXplorer, X-plore.

Egyébként sem tud ez többet, mint az Android beépített Fájlok nevezetűje.

[ Szerkesztve ]

(#157635) Tökimanó válasza spiderpig820 (#157630) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Sajnos én ott nem találom sehol. Leírnád a menetét hogy jutsz oda?

(#157636) cidalain válasza Tökimanó (#157635) üzenetére


cidalain
veterán

Két helyen is lehetséges keresni, gondolom FB verziótól függ.
Menü, majd letekersz legalulra, Beállítások és adatvédelem részt lenyitod.
A. Itt a lenyitásban ott van egyből a sötét mód
B. Ha itt nincs, akkor ebből a listából válaszd a Beállítások menüt, majd ott a második, Beállítások blokkban (az első blokk a Fiók) kellene lennie közvetlenül a "Facebookon töltött időd" alatt

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#157637) spiderpig820 válasza Tökimanó (#157635) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Megnyitod az alkalmazást, jobb felső sarok, közvetlenül a messenger ikon alatt van nálam a hamburger menü.
Azt megnyomom, utána ott van a fogaskerék.
Arra rányomok, ott van egy csomó lehetőség, az egyik a sötét mód.

4B

(#157638) AtHoS válasza Tökimanó (#157635) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem nálad van a hiba, mert telefonja és annak szoftver verziója válogatja, hogy lesz-e ilyen menüpont avagy sem.
Tavaly egy barátom Note 9 Pro telójánál ugyanez volt a helyzet és kényszerített sötét móddal tudtuk csak sötétíteni a face-et, de ott meg bizonyos külső fényviszonyok esetén (erős napsütés) inkább szürke volt, mint fekete. Aztán 1-2 rendszerfrissítést követően megjelent a sötét mód a menüben és lőnbódottá' :DDD

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#157639) Tökimanó válasza AtHoS (#157638) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Nagyon úgy néz ki ez lesz nálam is. Hiába néztem át spiderpig820 és cidalain által írtakat, sehol semmi. Ja a telefon Redmi Note 10S. Elvileg a legújabb verzió van rajta. Android 11, Miui12.5.16.

(#157640) efi99 válasza szabi__memo (#157628) üzenetére


efi99
senior tag

Valamin változtattak a Google-nál, mert pl az általam is használt Handcent Next SMS-t is tiltólistára tette kb 10 napja, a fejlesztője szerint félreértés folytán.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#157641) crok válasza efi99 (#157640) üzenetére


crok
Topikgazda

Egyelore csak tipp de igencsak behuztak egy lib-et amivel sikerult behuzni a Facestealert-t.. de meg nem volt idom beleasni magam.

(#157642) rjg válasza rjg (#157328) üzenetére


rjg
őstag

Ha valaki szintén így járna - MIUI alatt az IMDB és a YouTube linkek böngészőben és nem az alkalmazásban nyilnak meg - a megoldás:
"1. Download an app called "Hidden Settings for MIUI" from the play store
2. Click on Manage Applications --> Youtube Vanced --> Open by default
3. Select all the links

This works the same for other apps if you have the same issues with them as well."
Működik :K

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#157643) cidalain válasza Tökimanó (#157639) üzenetére


cidalain
veterán

Ja, Miui, akkor lehet hogy egyéb szopi van.
Lesd meg hogy a rendszerbeállítások, megjelenés alatt egyáltalán be van-e kapcsolva a sötét mód. Ha ki, akkor kapcsold be. Majd utána menj a FB appba, hogy megjelent e.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#157644) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Az Android Autóval lenne problémám.
Adott egy P10 készülék amin a legfrissebb AA fut.
Egy baja van , hogy nem váltja át a hangbemenetet , ha váltok a fejegység rádióról pl: YT Musicra , vagy VLC lejátszóra.

Volt egy időszak mikor probléma mentes volt , aztán megint csinálta , majd ismét nem.
Töröltem az AA-t teljes tárhelyet , felraktam egy régebbi verziót is , azzal is ezt csinálja. Töröltem a Google Play szolgáltatás teljes tárhelyét is.
Ezeket megcsinálom , ilyenkor első indításkor müködik , majd ismét "beáll" . Csak a fejegység rádiója szól , elindul a VLC a háttérben , de csak a rádió hangja szól.
Vagy a Google cseszett el valamit frissitéskor ami felkerült , vagy nem tudom... Kifogytam az ötletekből , hogy mit lehetne csinálni.:F

Rádugok egy P20Pro készüléket azzal semmi baj nincs.

(#157645) Tökimanó válasza cidalain (#157643) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Na ezt magamtól soha nem próbáltam volna. Bekapcsoltam a rendszer sötét módot. Akkor előjött a Facebookban is a sötét mód beállítás. Beállítottam, aztán vissza kikapcsoltam a rendszer sötétet. A Facebookban és a Messengerben is maradt a sötét. Köszönöm! :R

(#157646) zeon.hu válasza zeon.hu (#157631) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Na bakker, ez a ...aszott Google már percenként értesít, hogy kártékony alkalmazás és a Speed View Pro-t simán le is tiltotta a telefonon.

#?*@&!

(#157647) efi99 válasza zeon.hu (#157646) üzenetére


efi99
senior tag

Engedélyezd megint, aztán úgy marad.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#157648) zeon.hu válasza efi99 (#157647) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nyilván engedélyeztem, de az értesítés csak jött, így kilőttem egyelőre a play protect-et.

#?*@&!

(#157649) cidalain válasza Tökimanó (#157645) üzenetére


cidalain
veterán

Zsír :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#157650) Land


Land
veterán

Üdv!
Az alábbi jelenséget a Poweramp csinálná?
Van egy BT-s lejátszóm a kocsiban: Wefa
A Powerampban be van állítva, hogy BT-ra csatlakozás után egyből induljon el a zene.
Beindítom az autót, csatlakozik a telefonom (Oneplus 9 Pro) Bt-n keresztül és egyből folytatja onnan a zenét a Poweramp, ahol korábban meg lett állítva. Majd kb 4-5 sec után leáll a zene, lepausál a Poweramp. Ilyenkor elő kell vennem a telefont és rányomnom a playre. Innentől már sosem áll le.
Mi állíthatja le a zenét? Maga a telefon rendszere, maga a Poweramp vagy a Wefa BT modul lenne defektes? Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.