Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157901) Dexter68


Dexter68
addikt

Sziasztok! A következő élethelyzetre szeretnék megoldást:

Van napi 2-3 Teams értekezletem, amin telefonon egy TWS fülessel veszek részt. Viszont ha mindeközben el kell induljak, akkor az autóm BT kihangosítója átveszi a kapcsolatot, így az részint megszakad pár másodpercre, ami eseménykövetés szempontjából nem ideális, részint meg infóbizt szempontból is aggályos.

Azt szeretném elérni, hogy amikor fut a Teams, vagy ha kapcsolódott állapotban van a TWS fülesem, akkor ne kapcsolódjon az autó rendszeréhez. Van erre valami értelmes app? (vagy esetleg Macro Droid makró)

(Redmi Note 9 Pro - Android 11 - MIUI Global 12.5.7)

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#157902) Somatom válasza Dexter68 (#157901) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem MD topikban kérj segítséget, mert nem tűnik ecccerűnek. Legalábbis én nem találtam rá egyszerű megoldást. Nem is értem, hogy miért csatlakozik automatikusan a teló. Nálam a fordítottja fordult elő, gyújtás ki/be után nem kapcsolódott. Arra tök egyszerű volt makrót csinálni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#157903) vacs válasza Dexter68 (#157901) üzenetére


vacs
veterán

Az nem opció, hogy törlöd a párosítást és akkor nem tud csatlakozni?

(^)(>.<)(^)

(#157904) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

A Speed View GPS Pro-t kártékonynak minősítette korábban a play.
Most jött rá frissítés a play áruházban, már nem kártékony... :D

#?*@&!

(#157905) szabi__memo válasza zeon.hu (#157904) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Jó, hogy már csak azért sem töröltem le

(#157906) Dexter68 válasza Somatom (#157902) üzenetére


Dexter68
addikt

Szóval olyan app nem létezik, hogy egy bizonyos apphoz egy bizonyos BT ezközt rendelek?
Vacs: Azért, amikor nincs értekezlet, akkor szeretem, hogy össze vannak kötve. Telefonról megy a podcastok, a zene, a navi, na meg a telefonálás sem hátrány.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#157907) Somatom válasza Dexter68 (#157906) üzenetére


Somatom
veterán

Ez nem így működik. A teló kezdeményezhet felderítést, illetve a másik eszköz kezdeményezhet kapcsolódást. A felderítésnél, vagy a kapcsolódásnál kéne közbeavatkozni, de nem találok rá opciót.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#157908) headhunter válasza zeon.hu (#157904) üzenetére


headhunter
addikt

Mi a különbség (eltérés) közöttük? [link] (Fejlesztő ugyanaz)

(#157909) svgyula válasza Dexter68 (#157906) üzenetére


svgyula
addikt

Erre egy megoldás van ha értekezlet van akkor lehúzod a menüt és kinyomod a bluetooth az ikon segítségével és akkor nem fog keresni és csatlakozni. Ha vége van akkor meg bekapcsolod.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#157910) Somatom válasza svgyula (#157909) üzenetére


Somatom
veterán

Ha kinyomja a bluetooth -t, akkor a fülest sem tudja használni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#157911) zeon.hu válasza headhunter (#157908) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az újat nem használtam még, ránézésre a kinézet más.

#?*@&!

(#157912) user26


user26
senior tag

Üdv!
Újra raktam a telefonoat, és olyan gondom van jelenleg, hogy hiába vagyok bejelentkezve Google Chrome -ba, a szinkonizálás nincs bekapsolva.
Chrome/Beállítások/Szinkronizálás bekapcsolása:
Adatok ellenörzése... Igaolja, hogy Ön az... minta/újjlenyomat. Megcsinálom, bejelentkezés... be írom az email címem... -> következőre nyomok és írja "Ez a fiók már létezik az eszközön"

Hogyan kell a próblémát kiküszzöbőlni ?

crDroid: 2022.04.08
NikGapps: 04.09

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#157913) svgyula válasza Somatom (#157910) üzenetére


svgyula
addikt

Akkor megvan a megoldás. Nálam a fejlesztői beállítások között a csatlakoztatott eszközök számát meg lehet adni! Ha nála lekorlátozza 1-re akkor amíg a füles fent van addig nem enged másik eszközt a telefonra csatlakozni.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#157914) Somatom válasza svgyula (#157913) üzenetére


Somatom
veterán

Nem hangzik rosszul, de úgy tűnik, hogy ez gyártó/készülék függő. Az enyémben nincs ilyen opció.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#157915) Aurig@ válasza svgyula (#157913) üzenetére


Aurig@
őstag

Nálam i van ilyen opció, alapértelmezés szerint 5 eszköz csatlakozhat. Ez a max.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#157916) Dexter68 válasza svgyula (#157913) üzenetére


Dexter68
addikt

Na, nekem benne van ez a funkció, viszont szürke és nem hagyja... viszont ezzel ki is lőnék magam alól néhány okoseszközt. Ellenben találtam egy ilyen appot, ami eggyel növeli a komfortérzetemet, mert nem kell beállításokban turkálni, csak egy widgetet megnyomni és kitör a boldogság. Na, mindenesetre köszi mindenkinek :R

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#157917) gyuri81


gyuri81
veterán

Értesítésnek az Aodnotify Pro-t használom. A reggeli készülődéskor az előző telefonom beállítottam egy rutinnal, hogy az AOD félórát működjön illetve töltés közben is ment az AOD. Hogyan tudom ezt megtenni az AODnotify mellett??

(#157918) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
Csak egy olyan számológép alkalmazást szeretnék, amiben van repeated addition. A repeated addition az, amikor mondjuk beírjuk az 5-ös számot 2x megnyomjuk a "+" gombot és ha utána nyomkodjuk az "=" gombot akkor mindig hozzáad 5-öt.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#157919) Viktor0610 válasza tknof1871 (#157918) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Simple Calculator: Quick math

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#157920) hanati64 válasza tknof1871 (#157918) üzenetére


hanati64
tag

pld: realcalc, de a samsung gyári is tudja

[ Szerkesztve ]

(#157921) Somatom válasza tknof1871 (#157918) üzenetére


Somatom
veterán

Kipróbáltam a tabomon.. Működik. Kimentettem.
Ez a gyári Samu számológép app.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#157922) Pulsar


Pulsar
veterán

Sziasztok,
Ezt az alsó értesítést ki lehet valahogy kapcsolni?

(#157923) tibi03


tibi03
csendes tag

Sziasztok!
Adott egy Redmi Note 10 pro.
Szeretném kicsit jobban személyre szabni a telefonom, korábban már használtam Nova launchert, amit nagyon szerettem. Most is ezt használnám, viszont a rendszer nem engedi, hogy harmadik féltől származó launchernél kézmozdulatokat használjunk vezérlési módként, amit szintén nagyon szeretek, ezért nem válnék meg tőle. Erre van valami megoldás, hogy a kettő együtt működhessen rom csere nélkül? Őszintén szólva nem értek hozzá és nem is igazán van se időm, se kedvem bajlódni vele.
Köszi előre is a válaszokat!

(#157924) crok válasza tibi03 (#157923) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez nem bug, ez feature.. Próbáld ki FNG-vel (több info itt a MIUI topikban).

(#157925) kaciokos


kaciokos
őstag

Ha már Nova: a 7-es verzió által működésképtelenné tett TeslaUnread helyett létezik valami értelmes megoldás, ami nem olyan vérbuta, mint a Nova beépítettje, hogy csak az adott alkalmazás aktív értesítéseit számolja meg?

(#157926) poirot válasza kaciokos (#157925) üzenetére


poirot
senior tag

Pontosan milyen alkalmazásokra gondolsz, amit nem vesz figyelembe a Nova?

(#157927) kaciokos válasza poirot (#157926) üzenetére


kaciokos
őstag

Nem az a baj, hogy egy adott alkalmazást nem vesz figyelembe a Nova, hanem az, hogy mit jelez ki.

Például ha kapok egy emailt, jön róla értesítés. Csipog a telefon, látom, hogy nem sürgős, épp nem akarom elolvasni, törlöm az értesítést. Ilyenkor a Nova eltünteti a Gmail ikonjáról a badge-et, mivel nincs aktív értesítése, de a TeslaUnread meghagyta rajta az egyest, tekintve, hogy van egy olvasatlan levelem. Majd este, ha nyugiban előveszem a telefont, látom az ikonon, hogy van egy levelem és elolvasom.

Vagy ha pl. pár órára lenémítok egy WhatsApp csevegést, mert nagy rajta a nyüzsgés, én épp nem érek rá, és nem akarom, hogy állandóan csipogjon a telefonom, a Nova nem jelez ki semmit a WhatsApp ikonon, de a TeslaUnread magán az ikonon kiírta, hogy jött 20 üzenet.

[ Szerkesztve ]

(#157928) tibi03 válasza crok (#157924) üzenetére


tibi03
csendes tag

Köszi a tippet, ez így most működőképes lenne, a gondom az, hogy a 3 hülye dedikált gomb alul ugyanúgy ott van, annak ellenére, hogy tudom vezérelni gesztusokkal, ha viszont megpróbálom nova alatt átállítani a vezérlést kézmozdulatokra akkor rögtön visszavált a gyári launcherre. :F

(#157929) Habell válasza Habell (#157878) üzenetére


Habell
tag

Oppo reno6 , Android 11
Hívás rögzítő alkalmazást, lehetőséget, appot tud valaki ? Nem fizetőset keresek , nem full extrasat, kimenő, bejövő hívások rögzítése, időpont hossz névjegy alapján elnevezve vagy hívószám alapján. Ez tökéletesen működött gyárilag a korábbi xiaomi Android 6 telefonon.
Mi a megoldás az újabb telefonokon és rendszereken ?

(#157930) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Szerváltam egy jó régi tabletet, Android 4.0.4 van rajta.
Alap dolgokra, tartalomfogyasztásra elég lenne, viszont nem hajlandó betölteni a youtube app. Newpipe régi verziója szintén csak homokozik.
Böngészőből megy a youtube, de én alkalmazásból szeretném használni.
Van rá valami módszer? Esetleg egy ilyen régi androidot használni szándékozó embereknek szánt tippsorozatot nem tudnátok linkelni mindenestől, nem csak youtube, hanem egyéb alternatív kerülő módszerekről?
Netflix bezzeg megy.

Köszönöm!

https://tinyurl.com/rasoapro

(#157931) mizoli válasza Habell (#157929) üzenetére


mizoli
addikt

Ha nem tévedek, Android 10-től az EU régióban nem működik a hívás rögzítő a GDPR miatt. Bizonyos romokon/régiókban továbbra is megy.
A különböző hívásrögzítő alkalmazások a hangszóróból veszik fel a hangot, bizonytalan eredménnyel.
A saját hangodat jól hallod, a partnert sajnos nem annyira.

[ Szerkesztve ]

(#157932) vacs válasza crok (#157602) üzenetére


vacs
veterán

Szia.
A Snapdrop közvetlen fájlküldés pc és telefon között tök jó lenne (képet akarok átküldeni telefonról pc-re), de nekem nem működik.
Windows pc-n próbáltam Chrome és Firefox böngészővel, telefonon az appot és Opera böngészővel is.
Látják egymást, mert telefonon írja, hogy windows chrome, kiválasztom a fájl, de nem történik semmi!
Valaki próbálta, működik?

(^)(>.<)(^)

(#157933) crok válasza vacs (#157932) üzenetére


crok
Topikgazda

Nekem Win-el es Linux-al is, tobb geppel, virtualissal is..

(#157934) consono válasza vacs (#157932) üzenetére


consono
nagyúr

Én Mac-en próbáltam gép és telefon között, nekem sem ment...

"In God we trust. All others must bring data"

(#157935) poirot válasza vacs (#157932) üzenetére


poirot
senior tag

Simán müködik, oda-vissza. Valamit nem jól csinálsz szerintem. Vivaldi böngészővel, de szerintem teljesen mindegy.

(#157936) vacs válasza poirot (#157935) üzenetére


vacs
veterán

Most sokadik próbálkozásra sikerült PC Firefoxból képet átküldeni telefonra, de visszafelé továbbra sem, nem igazán lehet ezen mint elrontani szerintem.
Látják egymást az eszközök, kiválasztom a fájlt és ekkora magától küldenie kéne, de mégsem ... :(((

(^)(>.<)(^)

(#157937) poirot válasza vacs (#157936) üzenetére


poirot
senior tag

Most ismét megnéztem. Müködik.
- A böngészőben rábökök a https://snapdrop.net lapon középen a mobil ikonra. Erre megnyit a számítógépen egy intéző ablakot és a kiválasztott file-t megnyitod. Ugyan kiírja hogy complett, de a file letöltését a telefonodon kell engedélyezned, nyilván addig nem engedi, mig ott el nem mented. Utána rögtön felajánlja, hogy megnyitja a file-t.

(#157938) poirot válasza poirot (#157937) üzenetére


poirot
senior tag

Most látom, hogy a telóra küldést írtam le, de ugyanez a PC-n is, ott is engedélyezni kell a mentést, és a böngésző alapértelmezett letöltési mappájába tölti le.

(#157939) Somatom válasza vacs (#157936) üzenetére


Somatom
veterán

Nem értem, hogy belső hálón miért küzdesz ilyennel, amikor droidon az összes normális fájlkezelő támogatja a Windows megosztást (SMB). Linuxon ott a WebDAV, az FTP pedig bármelyik platformon.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#157940) Magnat válasza Somatom (#157939) üzenetére


Magnat
veterán

Még durvábbat mondok, én egyszerűen bedobom Viberen jegyzetbe és egyből látom pc-n ,telefonon, tableten is.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#157941) Somatom válasza Magnat (#157940) üzenetére


Somatom
veterán

A Viber -t az SGS 2 -nél száműztem véglegesen minden eszközömről. De, nem nagy kunszt ilyesmit összehozni. Én a vágólapot szinkronizálom. Bármit másolok a telón, az megjelenik a tabon is. A tabról meg rendszeresen kezelem a telóm tárhelyét. Filmeket is szoktam róla streamelni. Ezért nem értem, hogy mi a nehézség egy kutyaközönséges fájlátvitelen. Főleg egy ilyen piti, böngészős megoldással. Az egyik eszközön futtatni kell egy webszervert és akkor a másikon csak böngészőben letöltés.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#157942) Orlin válasza Orlin (#157460) üzenetére


Orlin
addikt

Sziasztok!

Pár hete kérdeztem,hogy Sms hívás blokkoló alkalmazást tudtok ajánlani?A Calls Blacklist-et néztem de látom a kommentekbe a privát számot beengedi.
A Google üzenetek azt mondja ismerős ugyanúgy beengedi a nem kívánt üzeneteteket. :(
Köszi.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#157943) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Mivel lehet mobilon pdf doksit szerkeszteni?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#157944) vacs válasza Orlin (#157942) üzenetére


vacs
veterán

Szia.
Most a kedvedért direkt kipróbáltam és nekem tiltja az sms-t a Google Messages!
Nem kaptam semmilyen hangjelzést, alapból az értesítési sávon nem látszik semmi, csak ha lehúzom, akkor látszik a képen látható szöveg! :K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#157945) Rigormortiis válasza Rigormortiis (#157943) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Mármint valami ingyenes progival :DDD

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#157946) Habell válasza mizoli (#157931) üzenetére


Habell
tag

Sajnos ezt tapasztalom is, most már legalább az 5. ilyen app, hogy csak a saját hangom veszi fel, minden más recseges. Az app vélemények értékelések alapján valakinél működik, de én bármit letöltök nem jó semmi. Olvastam is arról amit írtál, de gondoltam hátha van itt olyan ember aki talált erre megoldást, használható funkciót. Én ezt az egészet vissza fejlődésnek, vissza lépésnek gondolom...

(#157947) kovacs65 válasza Habell (#157946) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nekem a Cube tökéletesen megy

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#157948) dokee78


dokee78
félisten

Hogyan tudom engedélyezni Xiaomi telefonon,hogy a Power AMP hozzá férjen a download mappához?

(#157949) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok nem boldogulok, van egy GT Master telefon, és balra húzva bejön a discover amit utálok, hogy tudom kikapcsolni?

(#157950) HUNited


HUNited
őstag

Sziasztok, valahol itt a PH-n (MA aki azt szereti) olvastam egy jó cikket a Vanced megszűnése után, egy összefoglalót hogy mik az alternatívák. Vettem egy új tabot asszonynak, és most persze nem találom a cikket... Tudná valaki linkelni? Esetleg ajánlani olyan Vanced alternatívát, amivel be is lehet jelentkezni, hogy a saját feliratkozásait lássa?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.