Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157501) neo81


neo81
senior tag

Sziasztok!
A telóra vannak lementve a számok.
Tudja valaki, hogyan lehet a legegyszerűbben onnan a SIM kártyára menteni azokat?
Köszi!

(#157502) Viktor0610 válasza neo81 (#157501) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Telefonfüggő, vagyis inkább a Névjegyzéken múlik. ;)

Xiaomi 13T

(#157503) Tomikaa. válasza DS39 (#157498) üzenetére


Tomikaa.
tag

A Google rászólt a Vanced csapatára, hogy hagyják abba a fejlesztését és szedjék le a letöltési linkeket, különben jogi útra terelik.

Frissítettem a Vanced-ot és a microG-t a legújabb verzióra. Most így nálam működik, úgyhogy akiknél problémák vannak, frissítést javaslok. A Vanced Manager még le tudja húzni az apk-kat, úgyhogy érdemes vele sietni, mielőtt abból is törölnék. A Vanced Managert az Internet Archive Wayback Machine (Vanced honlap korábbi verziója) segítségével szedtem le.

[ Szerkesztve ]

(#157504) aldebaran válasza Per Me (#157494) üzenetére


aldebaran
őstag

Köszi szépen! :R
Feltettem, bekonfigoltam, egyelőre jó lesz. ;]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#157505) svgyula válasza Tomikaa. (#157503) üzenetére


svgyula
addikt

Most próbáltam. Működik minden mókolás nélkül. Pár hete telepítettem. Telepítés után minden sallang törlésre került. megy a keresés, lejátszás. Én itt ezen kívül semmit nem csinálok. Komment stb->PC. Nekem pl ott sincs reklám. Viszont az életkor ellenőrzést már y alkalommal nem sikerült kiviteleznem->tehát még tini vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#157506) neo81 válasza Viktor0610 (#157502) üzenetére


neo81
senior tag

Aha!
De, ha nem menne a dolog a Névjegyzékből, akkor talán valamilyen alkalmazással lehetne megcsinálni?

(#157507) Viktor0610 válasza neo81 (#157506) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze. :K
A SIM contacts kifejezésre sok találat lesz a Playen.
Letöltöd a neked tetszőt, és kész! Pl. SIM Contacts.

Xiaomi 13T

(#157508) zeon.hu válasza Llew (#157493) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A "belépve maradok"-ra gondolsz?
Nálam működik A41-en, legfrissebb Samu böngésző verzió.
(Mi Max 3-on is jó, de ott nem frissítetten egy ideje)

#?*@&!

(#157509) cukaapa válasza Zototh64 (#157500) üzenetére


cukaapa
csendes újonc

Közvetlenül :W

(#157510) vacs válasza neo81 (#157501) üzenetére


vacs
veterán

Miért nem a Google felhőbe mented?
Ha össze törik a telefon vagy ellopják, akkor felhő mentés nélkül az összes telefonszámod kuka lesz!
Nekem már több ismerősöm is megszívta... telefonon vagy sim kártyán voltak a számok és mindet bukták, utána jöttek hozzám, hogy állítsam be a felhő mentést.

(^)(>.<)(^)

(#157511) kutga válasza zeon.hu (#157508) üzenetére


kutga
nagyúr

Erre igen. Nálam sem engedte kipipálni.

Let the Zone take me if I am.

(#157512) Probert75 válasza aldebaran (#157504) üzenetére


Probert75
addikt

(#157513) dilajoska1 válasza Tomikaa. (#157474) üzenetére


dilajoska1
őstag

Nekem megjavult igaz én a MicroG-t nem telepítem mert nem szoktam bejelentkezni. Nálam a még régebbi 14.10.53-as verzió van fent.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#157514) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

feltörték volna az öreg tabletemet?

2020 novemberében kaptam egy frissítést, ami 2020 áprilisi biztonsági státuszt ígér, 12,58MB fájlmérettel:

és par napja egy ugyanilyen szintre hozót 11,92MB-os meretben:

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#157515) cidalain válasza t72killer (#157514) üzenetére


cidalain
veterán

miből gondolod?
A verziókód alapján ez egy valid gyári samu update, 2021 szeptemberben jelent meg.
Simán előfordulhat olyan frissítő csomag, ami csak bugfix, ÉS nem tartalmaz security patch-et. Mivel a tableted már régi (2016-os modell), ehhez már nem tartozik szoftvertámogatás. Az, hogy mégis kiadtak rá valami hibajavítást, az jó, de ezzel a security patch level nem változik.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#157516) t72killer válasza cidalain (#157515) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Értem, köszi :R . Az volt fura hogy a security level ugyanaz, és meglepett, hogy bármi kijött még rá.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#157517) aldebaran válasza Probert75 (#157512) üzenetére


aldebaran
őstag

Köszi, ránézek. :R

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#157518) Nandivagyok


Nandivagyok
aktív tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani megbízható file shreddert? Teló eladás előtti háttértár daráláshoz kéne. A Playt végignézve nem jött meg a kedvem egyikhez sem, viszont Fdroidon fél éve még volt egy jól működő, amit azóta nem találok.

Másrészt létezik valami alap android 12 óra widget ami úgy néz ki hogy a perc két számjegye az óra számai alatt van?
Előre is köszi?

(#157519) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Van Fisotech riasztónk. De azt írja, hogy a program az Android régebbi verziójához készítették és valószínűleg nem fog működni...és nem is működik. Valami ötlet?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#157520) Viktor0610 válasza cellpeti (#157519) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nemigen van erre megoldás. :(

Xiaomi 13T

(#157521) Viktor0610 válasza Nandivagyok (#157518) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én azt csináltam, mikor foglalkoztam a témával, hogy minden adatot kitöröltem a telóról (pl. gyári visszaállítás), majd feltöltöttem a memóriát "üres" fájlokkal, majd ismét csináltam egy gyári visszaállítást.

Xiaomi 13T

(#157522) nullpoint válasza crok (#157336) üzenetére


nullpoint
senior tag

Vajon akkor Newpipe, SkyTube is kuka lesz hamarosan? :(

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#157523) Viktor0610 válasza nullpoint (#157522) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

És a jövő heti lottószámok: .....

;]

Xiaomi 13T

(#157524) nullpoint válasza Viktor0610 (#157523) üzenetére


nullpoint
senior tag

Az érdekelne, de csak privátban! :DDD

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#157525) crok válasza nullpoint (#157522) üzenetére


crok
Topikgazda

Ahogy én értelmezem szerintem egyáltalán nem lesznek kuka.. sőt, pont most indulnak majd be igazán! A Vanced egy teljesen cinkes dolog volt még szerintem is.. ugye az eredeti alkalmazás volt durván moddolva. A NewPipe / NewPipeX / Skytube / SmartTubeNext / SmartYouTubeTV / VueTube / LibreTube / stb. mind teljesen különálló és önálló alkalmazások, nem is használják a Youtube API hívásait se, gyakorlatilag wrapper-ek / parser-ek amik kinyerik az eredeti (olykor mobilra optimalizált) oldalból a hasznos infót és megjelenítésnél kihagyják -a felhasználói élmény javítása érdekében- a nem kívánatos részeket :D Viszont nem a Google konkrét termékét (itt a Youtube app-et) módosítják és rebrand-elik - ez nyilván nem tetszett nekik, én se értem hogy hagyták eddig (de mondom, engem az is meglepett hogy ennyire megszerették..). Igazából nem nagyon tudod megfogni őket.. a böngészőkiegészítőket se, max. nem kerülhet be pl. a Chrome Store-ba de még ez se igaz mert pl. az ImprovedTube (GitHub / website) vígan elérhető Chrome Store-ban is és amúgy is, bármire is, GitHub-ra az API szerint pont 4 éve került fel mégse volt még szó se róla hogy leszednék (koppkopp). Mivel az eredeti Google fejlesztésű alkalmazás úgy lett módosítva, hogy gyak. belépni is be tudtál és reklám se volt (amennyire megoldható volt..) meg még meg is nyírbálta a profilozhatóságot is így ez többszörösen se volt nyerő.. mármint nekik.. De ilyesmit nem tudnak a fent említett app-ekre ráhúzni. Vagy majd kitalálnak "valamit"..

(#157526) Fall-N válasza crok (#157525) üzenetére


Fall-N
veterán

Szerintem is elég nyílt, ingyenes YT Premium volt. Az is csoda, hogy a fórum engedte itt a "szót" róla.

Remélem nem lépik meg, de ha a reklámot a videóba ágyazzák be akkor nem lehet majd kikerülni. Bár akkor több tárhely kapacitás kellene.

(#157527) mm89 válasza Tomikaa. (#157503) üzenetére


mm89
őstag

Sziasztok! Van arra mód hogy a youtube vanced legyen az alapértelmezett lejátszó?
Eddig magisk modulként volt telepítve de már régi volt a verzió és ugye nem működött pár nap óta. Mivel modulként nem találtam (legalábbis megbízható helyről) így felraktam apkmirror appon keresztül a microg vel együtt, de így nem ezen indulnak a linkről megnyitott youtube videók.
Vagy van valakinek magisk modulként telepíthető vanced linkje? 🤔
Köszönöm!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#157528) mobilizmo válasza mm89 (#157527) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Mivel megszűnt a fejlesztése, nem hiszem, hogy érdemes vele foglalkozni már. Legfeljebb napokat adok annak ameddig még működni fog.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#157529) vacs válasza mm89 (#157527) üzenetére


vacs
veterán

A hivatalos YouTube appot letiltod és amikor egy linkre kattintasz, akkor alapértelmezetté teszed a Vanced-et, nekem is így van beállítva.

(^)(>.<)(^)

(#157530) kalasz


kalasz
tag

Üdv!
Érdeklődnék miként lehet második email címet hozzáadni az aquamail app-hoz anélkül, hogy a meglévőből kilépnék?

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#157531) vgyuri válasza kalasz (#157530) üzenetére


vgyuri
őstag

3 pötty -> fiók hozzáadása

(#157532) kalasz válasza vgyuri (#157531) üzenetére


kalasz
tag

Épp az a baj, hogy csak a főfiókot (amivel be vagyok jelentkezve a googliba) azt engedi kiválasztani.

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#157533) mm89 válasza mobilizmo (#157528) üzenetére


mm89
őstag

Tudom hogy leálltak, az újabb vanced verzió még működik. A régi ami nekem volt az már nem.

vacs
Sajnos nem megy akkor sem, nem kérdezi meg. Böngészőben nyitja meg. Miui rendszer lehet az miatt van

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#157534) w.miki


w.miki
veterán

Samsung Galaxy Xcover 4 hogyan lehet képernyő mentést csinálni?
A Power + Home / Le nem működött. :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#157535) Oldman2 válasza w.miki (#157534) üzenetére


Oldman2
veterán

(#157536) Probert75 válasza w.miki (#157534) üzenetére


Probert75
addikt

Képernyőkép készítéshez sosem kellett 3 gomb egyszerre.
Hangerő le és power gomb egyszerre esetleg.

(#157537) w.miki válasza Probert75 (#157536) üzenetére


w.miki
veterán

én is így tudtam, vagy P + Le, vagy P + Home, de azt mondja a haverom nem működik.
Ma megnézem. Illetve valahol olvastam elég, ha elhúzod a kezed felette.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#157538) Aurig@ válasza kalasz (#157532) üzenetére


Aurig@
őstag

Balra fent a sarokban 3 vízszintes vonal, ezen belül "Fiókok kezelése..." és itt a "Fiók hozzáadása".
Nekem 4 különböző mail címet kezel, mindegyikre rendesen jelez.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#157539) Probert75 válasza w.miki (#157537) üzenetére


Probert75
addikt

Az elhúzást is be kell állítani.

(#157540) w.miki válasza w.miki (#157537) üzenetére


w.miki
veterán

Csak tovább kellett nyomni a két gombot

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#157541) kalasz válasza Aurig@ (#157538) üzenetére


kalasz
tag

Köszi megoldódott. A googliba is hozzá kellett adni másodlagos fióknak, így már hozzá tudtam adni a levelezőhöz.

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#157542) aldebaran


aldebaran
őstag

Van arra app, vagy valamilyen mód, hogy a google fotók -ból egyik account-ból áttegyem az összes képet egy másikba?
Tudom, hogy le lehet tölteni zip-el, majd kicsomagolni és visszatölteni, de esetleg egy közvetlen megoldás?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#157543) mm89 válasza aldebaran (#157542) üzenetére


mm89
őstag

Miért nem osztod meg egy albumban? Így az első fiók tárhelyét foglalják, de látod a másikból is.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#157544) aldebaran válasza mm89 (#157543) üzenetére


aldebaran
őstag

Megosztottam, de most hirtelen eszembe jutott, hogy bejelentkezek a másik acc-al a telón és kész. 😁

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#157545) Jungle Man


Jungle Man
junior tag

Angolul és magyarul is érdekelne annak a beállításnak a neve hogy rákeressek, amivel a csörgéshangot lehet elnémítani úgy, hogy fizikailag megfordítjuk a telefont. Sajnos nem találom a menüben.

(#157546) nullpoint válasza Jungle Man (#157545) üzenetére


nullpoint
senior tag

Miuinál "Incoming call settings"-en belül, "Flip to silence ringer".

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#157547) kovisoft válasza Jungle Man (#157545) üzenetére


kovisoft
őstag

A Samsungomon az Advanced Features menüben van ez a beállítás és Easy Mute a neve.

(#157548) Jungle Man


Jungle Man
junior tag

Köszönöm, végül megtaláltam, egyébként Huawei telefonon is érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#157549) Probert75 válasza Jungle Man (#157548) üzenetére


Probert75
addikt

Nem rossz helyen keresed a samsungon?
Mert nekem Telefon Beállítások/Speciális funkciók/Kéz- és egyéb mozdulatok/Némítás mozdulatokkal menü.

(#157550) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Létezik olyan Androidos program amivel szabályozni tudom, hogy autós navigáció (Android Auto) használata közben ne folyamatosan töltse a telefont, hanem ha lemerült x%-ra akkor kezdje el és ha feltölti x%-ra akkor kapcsoljon ki ha kábelesen össze van kapcsolva az autóval.

Köszönöm előre is :R

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.