Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157851) crok válasza user26 (#157850) üzenetére


crok
Topikgazda

Az, hogy root-oltad a keszuleket es a SafetyNet se megy rajta meg a Magisk beallitasai is rosszak lehetnek. Igencsak az a baja.

[ Szerkesztve ]

(#157852) user26 válasza crok (#157851) üzenetére


user26
senior tag

SafetyNet passed azt írja.
Nem értem, hogy akkor hol keressem a hibát ?
Magisk beálításai ? Konkrétan a Netflix appnak a beálításaira gondolsz ?
Netflixnek semmit nem álítottam be, mit kell ?

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#157853) szabi__memo válasza user26 (#157852) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Milyen Android? Lehet emelték a minimum SDK szintet.
Ha Poco F3, akkor nem ez

[ Szerkesztve ]

(#157854) kidnou válasza user26 (#157852) üzenetére


kidnou
senior tag

Netflix tiltja a rootolt készüléket, hiába mutat jót a safetynet. Kilehet játszani, keress rá a neten. Egyszer olvasgattam róla mikor tervben volt a root, de végül mégsem tettem meg, így nem foglalkoztam vele tovább

(#157855) szabi__memo válasza kidnou (#157854) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

De ez itt nem a netflix hanem a Google Play

(#157856) kidnou válasza szabi__memo (#157855) üzenetére


kidnou
senior tag

De arra panaszkodik hogy nem megy a netflix a root óta az én értelmezésemben. Akkor bocs, félre értettem

(#157857) szabi__memo válasza kidnou (#157856) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Okés, ez akkor két külön kérdés. Egyik miért nem megy, másik, hogy miért mondja a Play amit

(#157858) crok válasza szabi__memo (#157857) üzenetére


crok
Topikgazda

Imho root miatt epp a Play cert bukott, attol most mar lehet a SafetyNet okay de a cert meg mindig cink, Play Store adattorles megoldja altalaban (Magisk topikbol tudom hog epp most root-olta).

(#157859) szabi__memo válasza crok (#157858) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Cert nem a saftynet-en múlik:F:F
Vagy azon csak ilyenkor már megjegyezte és úgy marad, így érted ha jól értem :) Az könnyen lehet. És akkor tényleg az adattörlés megoldja

[ Szerkesztve ]

(#157860) crok válasza szabi__memo (#157859) üzenetére


crok
Topikgazda

De, a cert a SafetyNet-en mulik de ha pl. nincs vagy meg nincs USNF es egyszer boot utan elindul a Play akkor bukod a cert-et, mindegy hanyszor futtatsz 3rd party SafetyNet ellenorzest. Amig maganak nem csinal integritasellenorzest ujra addig bukta a certet.

(#157861) szabi__memo válasza crok (#157860) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Érdekesen van megoldva ha ilyenkor magának is kell egy saját. Én biztos nem így oldottam volna meg, de nem vagyok a Google zseniális fejlesztői között. Egy bármilyen ellenőrzés triggerelné nálam a Play-t is

(#157862) Syl


Syl
nagyúr

Ha jól látom, képek / dokumentumok cloud szinkronizálására négy tipp érkezett.
- OneDrive - T0rnad0, consono
- Gdrive - Somatom (gdrive-NAS), rjg (gdrive-Mac/NAS)
Nem lettem okosabb, de azért köszönöm a válaszokat! :R

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#157863) Dr.NX válasza Syl (#157862) üzenetére


Dr.NX
addikt

+1 tipp: Olvasgass vissza a Felhő alapú adattárolás topikban.

Elfogadom a sütiket.

(#157864) crok válasza szabi__memo (#157861) üzenetére


crok
Topikgazda

A saját maga ellenőrzésének csak egy része a SafetyNet, sőt, azóta már van újabb móka is (Play Integrity API). Aztán.. mivel egy SafetyNet ellenőrzés az mindig az igénylő app saját (igényelt) SafetyNet API kulcsával megy le és csak az app kapja vissza a választ az API-n keresztül így igazából az eredményhez magához nincs is köze közvetlenül a Play-nek (csak az API használatához magához), és így jönnek ki azok az "anomáliák" hogy a SafetyNet-en egy random 3rd party app kérése átmegy míg a Google Play Store cert-je meg bukott állapotban van.

(#157865) szabi__memo válasza crok (#157864) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

:Y Ez az API új nekem, köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#157866) Syl válasza Dr.NX (#157863) üzenetére


Syl
nagyúr

Köszönöm a tippet! :R

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#157867) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!

Nem totál gerinctelen hogy egy egykor fizetős androidos app premium kulcsa megvehető még mindig, de az alapverzió évek óta nem elérhető így a kulcs is értelmetlen?

A modell hogy van egy ingyenes alapverzió és külön aki akarja megveszi a premium kulcsot plusz funkciókért.

Az alap verzió nélkül a kulcs se ér semmit.
Az alap verzió utoljára droid 7-re jelent meg, akkor lekerült az app store-ból.
De a premium kulcs megvehető még mindig és sokan úgy veszik meg hogy nem is nézik meg, hogy a base version nélkül kuka az egész.

Ez már nem tudatos csalás kategória a fejlesztők részéről?

[ Szerkesztve ]

(#157868) crok válasza t420s (#157867) üzenetére


crok
Topikgazda

Így 0 infoval semmit se tudok mondani.. Melyik app? Mi a weboldala? Nem magyarázzák el esetleg? Lehet valami "technikai oka" van (pl. API megszűnés, SDK emelés kényszere miatt nem kerülhet fel Play-be (hanghívásrögzítés pl.)). Ha meg nem.. akkor jelenteni kell ha zavar vagy megkárosítottnak érzed magad.

(#157869) vacs válasza crok (#157835) üzenetére


vacs
veterán

Nem követem minden nap a topikot.
Most így hirtelen a saját magam ajánlott hívás és sms blokkolót tudom írni: [link]
(most a választások miatt különösen hasznos volt)

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#157870) kaciokos


kaciokos
őstag

Bevásárlólista appot keresek. Eddig egy ősrégi Tasks nevű alkalmazást használtam, de sajnos a telefonom ma közölte, hogy már nem férhet hozzá a Google fiókomhoz, vagyis nem tudja felszinkronizálni a listáimat.

Amit szeretnék, nagyjából fontossági sorrendben:
1. tételek gyors rögzítése, pl. "kenyér ENTER kifli ENTER tej ENTER"-re vegyen fel 3 tételt
2. több lista kezelése, pl. zöldség, hús, pékáru
3. listák közti gyors váltás, pl. jobbra-balra suhintással
4. tétel gyors készre állítása, pl. tétel előtti checkbox kipipálásával
5. a készre állított tételeket tüntesse el, vagy tegye a lista aljára
6. az sem árt, ha a listáról a készre állított tételeket viszonylag gyorsan tudom törölni
7. az adatbázisa lehet lokális is, de persze jobb lenne, ha valahova néha felszinkronizálna
8. kerülném a gigászi appokat, ami még SMS küldéshez is kér jogot

Így utólag végignézve a listát, lehet, hogy túlzóak az igényeim, de hátha... :)

[ Szerkesztve ]

(#157872) Magnat válasza kaciokos (#157870) üzenetére


Magnat
veterán

Google Keep?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#157873) p.t.r válasza kaciokos (#157870) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Nálam ez bevált -> CheckMe: Teendő lista, ellenőrzés lista [link]

(#157874) Per Me válasza kaciokos (#157870) üzenetére


Per Me
tag

Én EZT használom.

(#157875) T0rnad0 válasza kaciokos (#157870) üzenetére


T0rnad0
addikt

Bring! esetleg.

Z Fold 4

(#157876) kaciokos válasza Per Me (#157874) üzenetére


kaciokos
őstag

Párat kipróbáltam, köszi mindenkinek a tippeket, az én igényeim alapján a Bevásárlólista Hangbevitel viszi a prímet a hülye neve ellenére. :)

(#157877) kaisers


kaisers
aktív tag

Listonic?!

[ Szerkesztve ]

(#157878) Habell


Habell
tag

Üdvözlök mindenkit!
Oppo reno6 telefonom van. Hívás rögzítést hogyan tudok "csinálni" ?
Korábban xiaomi telefonom volt azon gyári hangrögzítő volt ami a telefon hívásokat is rögzítette egyszerű beállítás volt ami gyárilag megoldható volt az Android által.
Most az opponal ilyet nem találok bár jelentősen más ezen az Android számomra... Hangrögzítő app van most is gyárilag de nem találom a telefon hívások beállításokban azt, hogy rögzítse a beszélgetést.
Letöltöttem 2 ilyen applikációt amikre jó értékelést írtak és egy cikk is javasolta, azok közül egyik sem rögzíti a telefon hívásokat, nem csinálnak semmit sem ezek az appok annak ellenére hogy minden beállításban engedélyezve van.
Valaki tud segíteni a témában ?

(#157879) kiraly.andra válasza poirot (#157840) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Pedig nincs olyan túl sok funkció az alkalmazásban. Alsó menüben a 3. elem (Tools) > Control > Apps list (egyetlen elem a csoportban) > jobbra lent: Options (ez így kicsit béna megoldás) > Create (vagy Import).

:a:

(#157880) poirot válasza kiraly.andra (#157879) üzenetére


poirot
senior tag

Köszönöm, megtaláltam, csináltam mentést is, viszont magát a mentett file-t hová rakja a program? Magában a programban meg tudom nyitni, csak nem találom a file-t.

(#157881) vacs válasza Mcrazy (#157746) üzenetére


vacs
veterán

Szia.
Érdekesen működik a Google "Áttekintés" 4x1-es widget.
Az időjárás (hőmérséklet) véletlenszerűen eltűnik, majd kis idővel később újra látható, megint eltűnik, megint látható, pedig van folyamatosan internet kapcsolat.
Oneplus 5T, Android 10, optimalizálás ki van kapcsolva

(^)(>.<)(^)

(#157882) sopruk válasza vacs (#157881) üzenetére


sopruk
aktív tag

Ugyan ezt tapasztalom én is, mióta szóba került és felraktam próbaképpen...

(#157883) #68216320


#68216320
törölt tag

Sziasztok.
Tudnátok ajánlani hívás blokkoló appot, ami minden hívást (hívószámos és szám nélküli) hívást blokkol, kivéve azokat a számokat amiket beállítok?
S10 Lite telefonom van (root-olt), de a beépített hívás app csak hívószám nélküli és megadott hívószámos hívásokat blokkol.
Nekem tehát az kellene, hogy mindent blokkoljon, kivéve 1-2 számot.

(#157884) kutga válasza #68216320 (#157883) üzenetére


kutga
nagyúr

A Ne zavarjanak mód nem jó erre?

Let the Zone take me if I am.

(#157885) #68216320 válasza kutga (#157884) üzenetére


#68216320
törölt tag

Az blokkol minden hangértesítést is

(#157886) kutga válasza #68216320 (#157885) üzenetére


kutga
nagyúr

A jelzésekre nem lehet adni kivételt?

Let the Zone take me if I am.

(#157887) #68216320 válasza kutga (#157886) üzenetére


#68216320
törölt tag

Nem tudom, de amugy sem megoldas. Azt olyankor hasznalom, mikor megbeszelesen vagyok. Szoval csak hivast akarok blokkolni, ergo hivasblokkolo appot keresek.
Pontosabban ajanlast, mert tucatnyi van beloluk.

(#157888) poirot válasza poirot (#157880) üzenetére


poirot
senior tag

Na sikerült a mentés is a Skit-tel. Ahogy látom a listát csak a program tudja jól kezelni, és csak ott érdemes nézni. Nem rossz.

(#157889) Yager01


Yager01
senior tag

True Phone alkalmazást használja valaki? Azért kérdezem mert pár percre fizettem érte, hogy reklám mentes legyen. De az alkalmazásból nem tűnt el, hogy "kérem a reklámmentességet", továbbra is ott van . Valami esetleg nem vette meg hozzám hasonlóan? Mi a tapasztalat? :R

(#157890) poirot válasza Yager01 (#157889) üzenetére


poirot
senior tag

Használom. Trükkös a feloldása, nekem is csak segítséggel ment. Legyen a Net bekapcsolva.
Menj a beállításokra, aztán az alkalmazás névjegyre katt, ott előbb-utóbb ki lesz írva, hogy reklám mentes verzió.

(#157891) spiderpig820 válasza Yager01 (#157889) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Nekem ez jött be:
Először próbálj egy kényszerített leállítást.
Ha nem jön be, töröld a true phone adatait.
Ezúton is köszönet mizoli-fórumtársnak.

4B

(#157892) Yager01 válasza spiderpig820 (#157891) üzenetére


Yager01
senior tag

Köszi

(#157893) rushty válasza Fall-N (#157751) üzenetére


rushty
senior tag

Nem működik a Lens, böngészőben sem találtam még.
Volt most egy vírusos botrány az olyat kerülném, melyik külsős app megbízható?

QR olvasó

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#157895) efi99 válasza poirot (#157780) üzenetére


efi99
senior tag

A pénzfelvétel márpedig simán megy ATM-nél a mobil NFC-jével, ott valami más baj lehet. Pl az NFC antenna a telefon valamelyik másik részén van.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#157896) efi99 válasza poirot (#157758) üzenetére


efi99
senior tag

A Simple akkor szokta elejteni a regisztrált kártyát, amikor frissült az app (bár nem mindig). Lehet ettől még, hogy a memóriából való kidobás a gond, gondolom frissítésnél megtörténik ez is, újra betölti magát, hogy érvényesüljön a módosítás.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#157897) poirot válasza efi99 (#157895) üzenetére


poirot
senior tag

Köszi a válaszod. Viszont akkor máshol sem tudná elfogadni az NFC-s fizetésem egy leolvasó sem, hiszen mindig ugyanúgy fogom és fizetek mindenhol. ATM-nél még igazgatni is szoktam.

(#157898) poirot válasza efi99 (#157896) üzenetére


poirot
senior tag

Most hogy kb 1 hete lelakatoltam magát a Simple appot, azóta mindig meg van a widget és avval is lehet fizetni.

(#157899) janakbacsi válasza crok (#157587) üzenetére


janakbacsi
őstag

lsposed feltéve, a disable flaget hogy kell feltenni? magisk alól? a linkről egy apl fájlt tudtam letölteni, amit feltelepítettem, de nem megy a screenshot.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#157900) crok válasza janakbacsi (#157899) üzenetére


crok
Topikgazda

Magisk topik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.