Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134994) Wolfskin válasza darvinya (#134982) üzenetére


Wolfskin
őstag

Ha valaki megmondaná, hogy tudom a home gomb hosszú megnyomására varázsolni a screen offot, annak nem is tudom... megiszatnám vele a böngészési előzményeimet... :DDD
----
Egyszer sikerült, egy zgpax s9 teló, 3 fizikai gombjából a középsőre varázsolnom a screen off/on funkciókat! 3 fizikai gomb.. ahw.. mint a mesében. Egy álom volt! Igaz, ehhez meg kellett rootolnom. De aki dudás akar lenni... Még ma is azt használnám, ha nem kezdett volna el kínai appokat letölteni utána. Tűzfal ide, avast oda. És magától bekapcsolta a wifijét. Igen, saját magának. Kikapcsoltam, 2 perc múlva már megint online volt. Egy orvosi műhiba... és öntudatra ébredt. Vagy nem tudom. Kivettem az aksiját és a testét alufóliába tekertem, havonta cserélgatem rajta a szentelt vizet. Nekem nehogy feltámadjon...
Kínai telefoonon azóta se bankolok. Akárki akármit mond.
Na, boldog anyáknapját mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.