Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132280) Baku válasza Somatom (#132277) üzenetére


Baku
aktív tag

Valószínű ,hogy azért nem érted , mert még nem voltál olyan helyzetben, hogy nagy szükséged lett volna erre a szolgáltatásra.
Két példa, amikor nagyon jól jött hogy kéznél volt a régi telómon egy ilyen lehetőség:
(Hozzáteszem , sokat utazom belföldön , külföldön egyaránt, sok jelszavas wifis helyen megfordulok , a régi telefonom listáján 97 wifi csatlakozás van eltárolva.....)
1. Ha rokonnal , baráttal , ismerőssel járok olyan helyen, ahol én csatlakoztam már, de most az is szeretne , aki most velem van ....
2. Ha egy másik eszközzel (pl. Tablettel) is szeretnék később csatlakozni ugyanarra a hálózatra, amivel addig még azzal nem, de előzőleg a telefonommal igen.
(Persze feltételezve azt, hogy pl. per pillanat nincs lehetőség megtudni a kódot senkitől.)

Igen, járható út , hogy felírom , elmentem valahová a kapcsolat nevét, és jelszavát, de külön macera ,és nem mindig van rá idő, lehetőség, ráadásul ha akkor, és ott nem történik meg, utána már elfújta a szél...
Nos ezért jól, ha van a telón egy ilyen app , és működik is ....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.