Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126462) fRooStzzZ válasza Viktor0610 (#126459) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Lényegében nincs rajta semmi program, csak a kötelező.
ES, Aimp, Viber, One Drive, G Drive.. De ezeknek a szinkronizációja ki van kapcsolva jelenleg, mert én is tesztelgetem mitől merülhet.
Szóval mondhatni full alap rendszer. Addig nem akartam belakni teljesen, míg nem jövök rá mi miatt merül ennyire. Az aksi elviekben 74% kb 770 töltéssel.
Igazad van, nem garis. De nem is akarom piszkálni, míg nem jövök rá mi meríti.
Így gyári állapotban előbb el tudom adni, mint aminek a számlálója már ugrott.
Csak mint írtam, az az érdekes hogy a GPSZ-t ha lenyomom, akkor nem merül az aksi, de addig mint a grafikon is mutatja folyamatosan egy tempóban nyomja lefele.
Most egy oldalon olvastam, hogy a probléma a g play miatt van, leszedtem ezt hátha segít valamit.
Most próbálom valahogy felbogarászni rá.
Nem hiszem az aksival lenne baj, mert a N3 gyári aksija még elvan 2-4 napot is, vagy akár 1,5 napot 2-3óra sot-al vagy egyből 4,5h+ ha feltöltés után játszok vele.
Az be van lakva teljesen, azon szinkronizál minden mindennel, nem csak 1 fiók van rajta mint most az 5-ön.
Progikat az S1 óta általában ugyan azokat használok, igaz frissítenek mindig valamit. de azokat látom ha beragadnak, mert írja.. De itt úgy merül hogy még az időt sem nézem meg, minden ki van nyomva, újraindítás után is csinálja..
Szóval szerintem a GPSZ lehet a hibás, legalábbis rengeteg oldalon azt írják. LTE-t kinyomtam, 3G-n használom a telefont, mert azt a N3 sem szerette, 4G-n nem volt térerő és jobban merült. Ennél alapból kinyomtam, mert annyit nem mobilnetezek pláne ilyen csomag árakkal, hogy érdemes lenne BD filmeket telefonon tölteni. :)
Gmail meg 1-1 oldalt meglesek naponta, max viber azt kész. Van mikor 150Mb nettel elvagyok egy hónapig amit a csomag mellé kapok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.