Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111401) Somatom válasza beg (#111395) üzenetére


Somatom
veterán

Ettől nem lesz bármi futtatható. Az intentek alap Android építőelemek. Egy explicitnél nem is adok határozott utasítást, csak annyit, hogy mutasd meg ezt a tartalmat. A többi a rendszerre van bízva. Nem tudok olyan utasítást adni, aminek a kezeléséhez nincs program telepítve. Azt sem várom, hogy magától csinálja. Elég a kérdés is, hogy mit kezdjen vele (vagyis, az alkalmazásválasztó).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#111402) air válasza Salex1 (#111400) üzenetére


air
nagyúr

Exchange fiók esetén Outlook, de gondolom ez rajtad nem segít.
Ebben van archiválás funkció, és a lockscreen értesítésen is elérhető.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#111403) zeon.hu válasza Salex1 (#111400) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Utolsó ötlet:
C-locker - security - turn off default lockscreen?

#?*@&!

(#111404) darvinya válasza Somatom (#111399) üzenetére


darvinya
titán

Ezt már nézted? [link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#111405) DM43 válasza Somatom (#111399) üzenetére


DM43
őstag

Ha PC-re is jó a generáló, akkor itt a QuickMark portable PC-s verziója

(#111406) Somatom válasza darvinya (#111404) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi, de ez egy olvasónak tűnik. Hogy generálok ezzel kódot?

DM43:
Köszönöm! Maradnék az Androidnál (PC -n is Androidot használok), de majd megpróbálom Wine alatt futtatni Linuxon. Windows -t nem használok, a hideg futkos tőle a hátamon.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#111407) Bozek válasza sebijani1982 (#111377) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mondjuk ebben is van inverz szkennelés. :) Nemrég ingyenes volt a Pro változata ennek is.

(#111382) kaciokos: 1. Nem ingyenes, csak most. Fentebb írtam egy másikat, az is akciós volt nemrég.
2. Ismét a fentebb linkeltet tudom megemlíteni, ugyanazokat a jogosultságokat kéri, mint ez. :)

(#111408) darvinya válasza Somatom (#111406) üzenetére


darvinya
titán

Pl: térképnél megosztás alatt ott lesz lehetőségként és egyből generálja.
(Ahogy néztem olyan link-et generál, ami minden Os-en ugyanúgy fog működni)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#111409) Bozek válasza Somatom (#111406) üzenetére


Bozek
nagyúr

Itt egy QR-kód generátor weboldal, amit szerintem bármilyen eszközön meg tudsz nyitni. Az URL-t kiválasztva biztosan menni fog.

Az meg a telefonos alkalmazástól függ, hogy egyből megnyitja-e a linket. Amit én linkeltem, abban be lehet kapcsolni a menüben az automatikus megnyitást, működik is.

(#111410) Somatom válasza darvinya (#111408) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor tesztelem. Köszi! Csak térképből, megosztással lehet ilyet? Az a gond ezzel, hogy a Google ezen is csavart. Egy ideje csak rövid linket exportál, aminek a feloldásához külső segítség kell. Importként viszont elfogadja a régi, https://maps.google/koordináta formátumot. A koordinátás exporthoz a Maps Coordinates kiegészítőt használom, ami szintén a Térkép megosztás menüjéből érhető el. Ezért szeretném, ha nem megosztással, hanem a Maps Coordinates által mentett szöveges állományból tudnék ilyen QR -t generálni.

Bozek:
Köszönöm! Nézem.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#111411) Salex1 válasza zeon.hu (#111403) üzenetére


Salex1
senior tag

Sajnos ez a funkció sem az, csak elvisz a gyári beállításoknál oda, aol kiválaszthatom, hogy jelszó, pin vagy kód oldja fel (nincs-van beállítva)
És ha lezárom a telefont a gyári lockscreen jelenik meg, ha azt feloldom akkor ugrik be a C locker.

(#111412) Hajas Mao


Hajas Mao
tag

Sziasztok!

Olyan tennivaló listát keresek, vagy naptárt, ami addig jelez(csörög) amíg le nem okézom.

Segítséget előre is köszönöm!

(#111413) darvinya válasza Somatom (#111410) üzenetére


darvinya
titán

Saját helymegosztásnál rendesen írja linket, viszont kiválasztottnál rövidített goo .

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#111414) sebijani1982 válasza Bozek (#111407) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszönöm!
Ezzel még nem találkozatm, ezért is írtam, hogy azok közül, amit már láttam.

Köszi még egyszer!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#111415) fecus válasza Deck (#111369) üzenetére


fecus
őstag

De én csak a más nyelvekben használatos ékezetes betűktől akarok megszabadulni.
Akkor marad az Anysoft keyboard.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#111416) morefire válasza Hajas Mao (#111412) üzenetére


morefire
tag

Reminder
Percenkénti értesítést is tud.

Donate: bit.ly/morefiredonate

(#111417) Deck válasza fecus (#111415) üzenetére


Deck
titán

Pont azt tudja. Csak félre van fordítva..
A magyar ékezetesek maradnak, külföldieket kapcsolja ki.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#111418) kaciokos válasza Bozek (#111407) üzenetére


kaciokos
őstag

Persze, értem, hogy csak az akció ideje alatt ingyenes, ezt nem vitatta eddig se senki. A másik felett, amit te linkeltél korábban, valamiért átsiklottam, mea culpa... :)

(#111419) zeon.hu válasza Salex1 (#111411) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Telefon topikjában kérdezz rá, kizártnak tartom, hogy ne lehessen kikapcsolni a gyári lockot, főleg ha ott a lehetőség, csak nem aktív.

#?*@&!

(#111420) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,

bocs ha ezerszer felmerült már a kérdés, az összefoglalóban választ kimondottan nem találtam rá, most jöttem másik rendszerről Androidra (Honor 8, 7.0). Van egy csomó alkalmazás, amit nem használok (Google izék, Újságos, Zene, stb. nagy része, Hangouts, Google+, Chrome), hasonlóak, amiket nem enged a telefonom eltávolítani. Nem akarom rootolni és semmi ilyesmit, tudok ezekkel tenni vmit, ez a "letiltás" használ vmit? Köszi előre is!

(#111421) fecus válasza Deck (#111417) üzenetére


fecus
őstag

Köszönöm!!

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#111422) morefire válasza Orgi (#111420) üzenetére


morefire
tag

Ha letiltod őket, akkor nem fognak a háttérben futni + nem jelennek meg az alkalmazások között.

[ Szerkesztve ]

Donate: bit.ly/morefiredonate

(#111423) Orgi válasza morefire (#111422) üzenetére


Orgi
őstag

Köszönöm!

(#111424) fecus


fecus
őstag

Írnám, hogy az utolsó kérdéseim, de nem :B :
1. Pontosan miképpen is lövök ki egy programot a memóriából? Van egy tudottan zabálós kínai app ami a karkötőmet hajtja. Munkában szükségem van rá, de este kilőném és reggel csak akkor indítanám mikor felveszem a karkötőt.

2. Amióta beállítottam a levelezést a vállalati profillal azóta van névjegyem(írható :DD ) levelem, naptárbejegyzésem. A feladatokat azonban egyik progiban sem találom. Azt sem találom, hogy hol kell bepipálni, hogy azt is szinkronizálja.
Van valakinek megoldási javaslata?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#111425) atillaahun válasza fecus (#111424) üzenetére


atillaahun
veterán

Én GMail-ben vettem fel a céges Exchange fiókot és a fiókbeállításokban ott van a Levél, Naptár és Kapcsolatok alatt a Feladatok is.

App kilövéssel igazán sokat nem érsz szerintem, ha agresszív az app, akkor úgyis újrainditja magát. Időzített dolgokat amúgy pl. automatizálokkal tudsz csinálni, mint Tasker vagy E-Robot.

[ Szerkesztve ]

(#111426) darvinya


darvinya
titán

Valaki már próbálta SolMail app-ot.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#111427) atillaahun válasza fecus (#111424) üzenetére


atillaahun
veterán

Megnéztem még, app-ot tiltani és engedélyezni automatizáltan Secure Settings-szel tudsz, bár nem próbáltam még mennyire megbízható.

(#111428) Somatom válasza atillaahun (#111427) üzenetére


Somatom
veterán

Bármelyik automatizáló tudja Secure Settings nélkül is, csak root jog kell hozzá (ahogyan a Secure Settings -nek is).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#111429) Phülöp válasza darvinya (#111426) üzenetére


Phülöp
addikt

Igazad van, 22665-en már értékelték is.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#111430) atillaahun válasza Somatom (#111428) üzenetére


atillaahun
veterán

Én Tasker-rel néztem csak, ott nem találtam app tiltást. Hol van?

(#111431) Somatom válasza atillaahun (#111430) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt ne tőlem kérdezd! De nagyon meglepne, ha nem volna benne ilyen.
Robotban: műveletek - alkalmazások - alkalmazás tiltása.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#111432) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Létezik olyan app, amivel RAW fájlokat lehet megnézni, de nem csak egyesével, hanem ugyanúgy lapozni lehet, mint a JPEG fájlokat? :F
Amit eddig próbáltam, de nem működött csak egyesével:
QuickPic, ES Képnézegető, File Viewer, Fotók, Album (SONY saját alkalmazása).
Van egyéb ötlet? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#111433) morefire válasza Dolphine (#111432) üzenetére


morefire
tag

Én egy fizetőset találtam: Rawdroid Pro. Van belőle demo verzió.

[ Szerkesztve ]

Donate: bit.ly/morefiredonate

(#111434) Bozek válasza Dolphine (#111432) üzenetére


Bozek
nagyúr

Photo Mate R3

Ezzel még "elő is tudod hívni", ha akarod. 5 napos próbaverzió, ha tetszik, 9,5 dollárért lehet megvenni. Nem olcsó, de ha tudja a dolgát, akkor megéri.

(#111435) promagus00


promagus00
tag

Sziasztok!
Egy olyan appot keresnék,amivel a cégbe a kiadott céges telefonokat le tudnám
"zárni",hogy ne tudjanak rá más appokat telepiteni,csak amiket mi megszabunk nekik,illetve valahogy az ismeretlen forrásokat is szeretnénk letiltva tartani,van valami megoldás erre?
Előre is köszönöm.
Ui.:
A választott app lehet fizetős,vagy ingyenes is,nem számít.
Én magam app lockerre gondoltam,de az ismeretlen forrásokat nem tudom mivel tudnám letiltva hagyni... :/

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#111436) beg válasza promagus00 (#111435) üzenetére


beg
veterán

Android beépített vendég fiókja erre való. Előtte a telefonon le kell csekkolni, hogy a gyártó nem tűntette el. :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#111437) hati válasza promagus00 (#111435) üzenetére


hati
addikt

Pl. MobileIron, Airwatch. Nem lesz olcsó.

(#111438) fecus válasza atillaahun (#111427) üzenetére


fecus
őstag

Köszönöm.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#111439) TIstvan4


TIstvan4
tag

Szép napot kívánok mindenkinek!

Érdeklődöm,hogy létezik e valós megoldás x86 win appok futtatására androidon?

(#111440) totron


totron
addikt

Visszajelző LED nélküli telókra üzenetjelző alkalmazás melyik vált be nektek? (gmail/viberwhatsapp/fb/bármi)

(#111441) Viktor0610 válasza TIstvan4 (#111439) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hadd keressem meg neked a Google-ön: [link] ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#111442) Jakuu


Jakuu
őstag

Nougat-ra van mar xposed?

(#111443) beg válasza Jakuu (#111442) üzenetére


beg
veterán

Röviden: nincs.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#111444) vacs válasza beg (#111443) üzenetére


vacs
veterán

és hosszabban? :))

(^)(>.<)(^)

(#111445) Somatom válasza vacs (#111444) üzenetére


Somatom
veterán

Sajnos, nincs. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#111446) TIstvan4 válasza Viktor0610 (#111441) üzenetére


TIstvan4
tag

Köszönöm szépen az ajánlást! :U
Ezt az utat már kiveséztem. ARM chipekkel dolgozó Androidos készülékek teljesen kiesnek a szórásból, viszont ha valaki Intel processzorral szerelt táblagéppel, esetleg okostelefonnal rendelkezik (mint mondjuk az ASUS ZenFone 2-vel), akkor érdemes lehet kipróbálni a dolgot.
Nekem ARM készülékem van.

(#111447) beg válasza vacs (#111444) üzenetére


beg
veterán

A macska rúgja meg a kutya fáját a teringettének, de nincs :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#111448) zhata válasza Jakuu (#111442) üzenetére


zhata
senior tag

(#111449) lovi27 válasza zhata (#111448) üzenetére


lovi27
addikt

Az első cikk viszonylag friss, de szerintem csak beszél és nem mond semmi újat a szerző: még nincs kész, fejlesztik és ahogy megjelenik rögtön tudatjuk. Bla, bla, bla... A fejlesztő februári nyilatkozata óta ő sem rendelkezhet újabb infóval. Jelét nem adta. A második januári, azóta volt újabb infó.

Azért köszi! November óta figyelem a fejlesztő fickó megnyilvánulásait, de semmi biztatót nem találok benne. Nem tudom mi vagy ki állhat a hátérben, de szarok az egészbe stílusú. Ettől függetlenül lehet, hogy csinálja és majd kiadja. Viszont a mai hír sem erősíti, miszerint a Google kirúgta a Magisk alkalmazást a Play Áruházból. A fejlesztését persze folytatják, de evvel gyengül a Magisk.

[ Szerkesztve ]

(#111450) beg válasza lovi27 (#111449) üzenetére


beg
veterán

Várható volt, google ezeket tűzzel-vassal próbálja irtani :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.