Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111851) darvinya válasza MasterMark (#111850) üzenetére


darvinya
titán

Szerver azonosító=szervertől kapot email cím, de nem felhasználói név.

„Gmail” cím nálad felhasználói név/Nick név, mint itt MasterMark.
Ezért tudod Saját szervernél használni, mint itt.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#111852) MasterMark válasza darvinya (#111851) üzenetére


MasterMark
titán

Van egy hosszú randomgenerált email cím, amit az outlook ír mikor belépek és megnézem. Illetve most az Outlook app is írja, ebből van kettő is, illetve amit én csináltam alias.

szerk.: Közben épp észhez tért a telefon, és hirtelen minden app-ot elkezdett frissíteni. Hátha utána jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#111853) meko1


meko1
tag

olyan alkalmazást keresek,amivel végre elérhetem,h. a telefon képernyő-ki után ne kapcsoljon be 'magától',pl.
a zsebemben,és induljon bármilyen program(a nem-telefonálást már call confirm-mel biztosítottam);nem jelszó.
számzáras is ilyesmi progikra gondolok,köszönöm,üdv/smart screen,screen off-on,hasonlók,nem,vagy nem jól állítok valamit/

(#111854) Heisenberg69 válasza ollie (#111849) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Ez komoly? Azt hittem a push beállítás meríti az akkut a legjobban, meg a mobilnetet is zabálja, mert hogy folyamatosan ellenőriz. Akkor ez mégse így lenne?

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#111855) beg válasza Heisenberg69 (#111854) üzenetére


beg
veterán

De nem ám. A push a legtakarékosabb.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#111856) tomy86


tomy86
addikt

Sziasztok!
Olyan alkalmazást keresek (ha van), ami pl. widgeten kijelzi a csatlakoztatott bluetooth headset töltöttségét. MIUI-t használtam eddig és azon jól látható volt a töltöttségi szint az értesítési sávon, de most LineageOS-re tértem át és azon alig látható kis oszlop jelzi az akkuszintjét a bt eszközöknek. Nem olyan érdekel, ami megsaccolja a használat függvényében az akkuszintet, hanem ami a bt eszköz által küldött adatot alapján jelzi a töltöttséget.

(#111857) woodworm válasza tomy86 (#111856) üzenetére


woodworm
veterán

Ezt a bluetooth eszköznek is támogatnia kell. Nálamjól működik a BatON, igaz nem widgeten, hanem az értesítősávon.

(#111858) tomy86 válasza woodworm (#111857) üzenetére


tomy86
addikt

Köszönöm, kipróbálom. Ahogy írtam, az eszköz támogatja. A korábbi és a mostani os-en is látható az állapotsávon, csak az új os-en alig látható a jelzés.

(#111859) Black_Raven válasza Doggy dog (#111751) üzenetére


Black_Raven
veterán

.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#111860) kovisoft válasza meko1 (#111853) üzenetére


kovisoft
őstag

Én a Gravity Screen - On/Off appot használom, ennél nem csak a közelségérzékelővel tudod vezérelni a képernyő ki-bekapcsolást, hanem emellett azt is meg tudod adni, hogy pl. fejjel lefelé fordítva (egy adott szögtől kezdve) kapcsolja ki a kijelzőt. Ha fejjel lefelé van a zsebedben a telefon, akkor véletlen bekapcsolódás esetén rögtön kikapcsolja a képernyőt.

(#111861) meko1 válasza kovisoft (#111860) üzenetére


meko1
tag

érdekes.az ilyesfajta 'gyűjteményemben' is megleltem,vmiért mégsem néztem még;
próbálgatom,igéretes,köszönöm szépen

(#111862) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Arra van valami mód, hogy Youtube netes felületen (m.youtube.com) beállítsam a felbontást? Legtöbb video szar minőségben 480p ben töltődik, én szeretném 1440p nézni őket, mint appon belül, csak épp mobile site-on.
Erre van valami megoldás?

Köszönöm :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#111864) fecus


fecus
őstag

Be tudom állítani valahogy, hogy egy menüpontot (Beállítások/Akkumulátor/Nagy fogyasztású alkalmazások) Egy ikonról egyből elérjem?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#111865) atillaahun válasza fecus (#111864) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem tudom EMUI-ról van-e szó, de ott pl. a Phone Manager valamelyik beállítása tud közvetlen ikont kirakni az akksihoz. Azon belül a nagy fogyasztású Activity-hez lehet már kell valami speckó launcher, azokban láttam régen ilyen saját ikon készítés lehetőséget.

(#111866) fecus válasza atillaahun (#111865) üzenetére


fecus
őstag

Igen. Köszönöm.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#111867) zeon.hu válasza fecus (#111864) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha nem megy máshogy, Quick shortcut.
Megkeresed benne, kiteszi.

#?*@&!

(#111868) meko1 válasza meko1 (#111861) üzenetére


meko1
tag

hát ezért tettem félre korábban>egy idő után,egyszercsak nem működött(mint reggel),újratelepítettem,
ugyanolyan beállításokkal most megy (még)

(#111869) S e t h válasza kovisoft (#111860) üzenetére


S e t h
nagyúr

Évekig használtam, mindenkinek ajánlottam aztán egyre többet hibázott, most a WaveUp alkalmazást használom, egyelőre tökéletes.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#111870) 7Sony7


7Sony7
addikt

üdv. a telóm néha pittyen egyet, és kiírja, hogy sd kártya visszahelyezve. valami hiba lehet. hogy tudnám ezt naplózni, hogy tudjam hányszor történik meg?

-

(#111871) Bozek válasza 7Sony7 (#111870) üzenetére


Bozek
nagyúr

Értesítésbe vagy toast-ba rakja ki? Én első körben azt mondanám, hogy automatizálóval elkapod a kiírást és beállítasz egy változót, amiben számolja, hogy hányszor történt meg az eset. De lehet, hogy van egyszerűbb megoldás is. :)

(#111872) 7Sony7 válasza Bozek (#111871) üzenetére


7Sony7
addikt

kiírja, mint egy üzenetet, de aztán ha nem veszem észre, nyom nélkül eltűnik.

-

(#111873) Somatom válasza 7Sony7 (#111870) üzenetére


Somatom
veterán

Ahogy Bozek írta, automatizálóval megoldható, csak van ezzel egy kis bibi. Azt nem tudja számolni, hogy hányszor tud még megtörténni, mielőtt odalesznek a kártyán levő adatok a leválasztás nélküli eltávolítások miatt. Úgyhogy sztem nem számolgatni kellene, hanem sürgősen javítani a hibát (pl. érintkezők pucolása).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#111874) 7Sony7 válasza Somatom (#111873) üzenetére


7Sony7
addikt

Értem. Viszont nincs mit tisztítani, a teló majdnem új, a kártya meg pár évg hibátlanul ment az előző telómban. pont azt szeretném bizonyítani, hogy a teló rossz.
Kártya ki-be megvolt, formázás szintén.

[ Szerkesztve ]

-

(#111875) ollie válasza 7Sony7 (#111874) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem fogják elfogadni bizonyítéknak, ha mondasz egy számot, hogy ennyiszer dobta el a kártyát a telefon.

De a legegyszerűbb, ha veszel egy új kártyát, és azzal próbálod ki. Hiába nem volt gond a kártyával az előző telóban, előbb-utóbb tönkremegy, és az is lehet, hogy most jött el az ideje.

[ Szerkesztve ]

***

(#111876) 7Sony7 válasza ollie (#111875) üzenetére


7Sony7
addikt

Lehet, hogy igazad van.
Kössz mindenkinek.

-

(#111877) Somatom válasza 7Sony7 (#111874) üzenetére


Somatom
veterán

Értem. Osztom Ollie álláspontját, de ettől függetlenül E-Robottal szívesen segítek összehozni. Ha Tasker -rel szeretnéd, akkor pedig Bozek tud segíteni. Megnéztem Robotban a lehetőségeket, és úgy tűnik, hogy nincs szükség az értesítés "elkapására", mert közvetlenül is tudja kezelni a külső tárolókkal kapcsolatos eseményeket. Sőt! Külön esemény van a hibás eltávolításra.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#111878) 7Sony7 válasza Somatom (#111877) üzenetére


7Sony7
addikt

Tulajdonképpen már meg is csináltam az e-robot parancsot,csak fogalmam sincs működik-e.
Nem tudom,mit kellene látnom... majd megkereslek a topicjában.
Amíg nem veszekmásik kártyát,addig legalább hadd tudjam már, milyen sűrűn "dobja el".

-

(#111879) Bozek válasza Somatom (#111877) üzenetére


Bozek
nagyúr

Lehet, hogy Tasker-nél is van ilyen, de mivel az általam felvázolt megoldásnak nem kellett utánanéznem, ezért azt írtam. :)

(#111880) meko1 válasza S e t h (#111869) üzenetére


meko1
tag

bar nem nekem szolt,koszonom az ujabb tippet,ez mukodik,a gravity screen on-off,ezek szerint nem véletlenül,
ment a levesbe;üdv

(#111881) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!
Always On kijelző esetében (galaxy A5 2017) beállítható, hogy az idő mindig egy helyen maradjon? Vagy kiméli a kijelzőt ezért ugrál időről-időre?

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#111882) ollie válasza psg5 (#111881) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, azért mozog, hogy ne égjen be a kijelző.

***

(#111883) psg5 válasza ollie (#111882) üzenetére


psg5
veterán

Koszi jol sejtettem.

F.K.T.

(#111884) zhata válasza ollie (#111882) üzenetére


zhata
senior tag

Érdekes, hogy miként változnak a terminus technicusok.
LCD és társainál nincs beégés, csak olyan fizikai-kémiai pl. folyadék-kristályokkal kapcsolatos folyamatok, amelyek végeredménye olyan, mintha "beégne" a képernyő.
(Ezt a kifejezést a CRT- től örökölte, ahol ténylegesen is van beégés.)

(#111885) Bozek válasza zhata (#111884) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ja, csak itt nem LCD-ről beszélünk, hanem AMOLED-ről (vagy sAMOLED-ről).

(#111886) zhata válasza Bozek (#111885) üzenetére


zhata
senior tag

Ez sem beégés, hanem egy öregedési effektus, ami beégésszerű jelenséget produkál.
Fizikai értelemben vett beégés itt sincs.

(#111887) MasterMark válasza zhata (#111886) üzenetére


MasterMark
titán

Tartós képvisszamaradás. Most jobb?

Switch Tax

(#111888) zhata válasza MasterMark (#111887) üzenetére


zhata
senior tag

Így is lehet mondani. De beégés csak akkor van, ha meggyújtod. ;]
Részemről befejeztem.

(#111889) MasterMark válasza zhata (#111888) üzenetére


MasterMark
titán

Nem így is lehet mondani, hanem hivatalosan így hívják.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#111890) Vikooo


Vikooo
addikt

Sziasztok!

Friss, lehetőleg material design galeria alkalmazást keresek, quickpicet és az LG gyári galéria appjat váltaná.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#111891) air válasza Vikooo (#111890) üzenetére


air
nagyúr

-> Összefoglaló: F-Stop

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#111892) droti25


droti25
őstag

Tudtok ajánlani titanium backup-hoz hasonló alkalmazást amihez nem kell root és át tudom menteni az adataimat egy nem rootolt készülékre?

(#111893) Vikooo válasza air (#111891) üzenetére


Vikooo
addikt

Elnézést és köszönöm!

(#111894) psg5


psg5
veterán

Alapvetoen hol talalom meg hogy ugy allitsam a telefont hogy frissiteseket, playből valo letolteseket csak toltes kozben csinaljon?

+ melyik billentyuzet ami nagyobb betumeretekkel rendelkezik illetve alap androidon (konkretan galaxy a3 2016) hogy lehet allitani hogy nagyobb betuket hasznaljon a billentyuzet? Valamint ikonmeretet, ikonbetumeretet csak launcherrel lehet valtoztatni?

F.K.T.

(#111895) Vikooo válasza zhata (#111888) üzenetére


Vikooo
addikt

Majd Zack begyujtja :))

(#111896) SharpSA válasza ollie (#111849) üzenetére


SharpSA
veterán

Ezt cáfolom. Ha 15 percesre van beállítva az emailek ellenőrzése, az Aquamail meg sem jelenik az akku statisztikában. Ha meg a push be van kapcsolva, akkor az első helyen van. Na és adatot is többet fogyaszt push módban.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#111897) ollie válasza SharpSA (#111896) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor az Aquamaillel van baj. Én 2 klienst is használok pusshal, és nem látszódnak az akku statisztikában (gmail app és nine app).

***

(#111898) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Google musicban nem lehet valahogy szűrni, hogy ne hozza ki az összes zenémet, csak amiket én akarok?

Feltettem az összes zenémet, kb 2000, de ebből kb 500 ami lényeges, a többi csak biztonsági mentésként van fent, és bármikor jól jöhet, de így ha megnyitom neten, vagy a programban, akkor mind ott van, nem lehet valahogy fontossá tenni a fontos zenéket?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#111899) WhiteWalker válasza SharpSA (#111896) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem 15 percre van állítva , reggel óta ennyit "evett":

(#111900) SharpSA válasza ollie (#111897) üzenetére


SharpSA
veterán

Vagy a szerver miatt lehet. Ugyanez volt a Bluemaillel is...

(#111899) Giinos
Úgy nekem is keveset fogyasztott. A push módban lódul meg a fogyasztása.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.