Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111751) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Köszi nektek!
Van 1 olyan ajánlatunk,hogy viszünk 1 másik S3at,ez lenne is és abba átraknák az alaplapot,mentés.....
5e ft.
Majd látja sógorom.
:R

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#111759) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Keresek kamera alkalmazást amivel a lehető legjobb "előveszem és lövök" képeket lehet készíteni Galaxy J3-al.
Tudom-tudom maga a telefontípus nem a legtökéletesebb egyáltalán fényképek készítésére, azonban édesanyámnak lett vásárolva és ezért a lehető legjobbat hoznánk ki belőle úgy, hogy ahol hirtelen kattint egyet, akkor ne csak a gyári app hanem valami rásegítés is legyen.

F.K.T.

(#111773) sebijani1982 válasza laleeee (#111752) üzenetére


sebijani1982
senior tag

[link]
Ez az app CSAK AKTIVÁLJA AZ ACR PRÉMIUM LEHETŐSÉGEIT,
AZ ACR call recordert ELŐZETESEN TELEPÍTENI KELL.

Ha még nincs telepítve, töltse le
[innen]

50%-os kedvezmény

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#111775) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Na, akkor lapozzunk.

(#111777) Kékes525


Kékes525
félisten

UC Browser-rel és Chorme-al ez a lap nem jön be használhatóan (Galaxy S6 Android 7): Inforádió - Aréna Szeretném, hogy rendesen jelenjen meg és lejátszhatók legyenek rajta a tartalmak. Segítsetek! :R

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#111778) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok! Telo memoriakartyajarol egy mappaban nagy mennyisegu mp3at kellene randomba lejatszani , valami minimal mp3 lejatszo ami bevallat? koszi

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#111779) Bozek válasza Kékes525 (#111777) üzenetére


Bozek
nagyúr

Használj Podcast lejátszót, azzal menni fog. Ez a fájl nem Chrome-ban való megjelenítésre lett kitalálva.

(#111780) Kékes525 válasza Bozek (#111779) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi, az lesz.Nem tudtam, hogy ilyen van. Úgy gondoltam, ha a PC Firefoxban megnyílik, akkor mobilon sem lesz gond. :B

Ezt választottam: Podcast & Radio Addict. Már szól is. Még egyszer köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#111781) Somatom válasza zeusz55 (#111778) üzenetére


Somatom
veterán

Music Folder Player. Link az összefoglalóban. Egy másik lehetőség pl. a GoneMad Music Player. Nem minimál, de 22 ezer számmal biztosan megbírkózik, mert ennyivel már teszteltem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#111782) Bozek válasza Kékes525 (#111780) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én is azt használom, szerintem a legjobb. Azért is jó podcast lejátszóban használni az ilyen oldalakat, mert be tudod állítani automatikus frissítésre, így nem kell mindig nézegetni, hogy mikor van új epizód. Na meg le is tölti, ha szeretnéd, így külön net nélkül is lehet hallgatni, mondjuk utazás közben.

(#111783) macgywer


macgywer
tag

Sziasztok!Tudna nekem valaki olyan app-ot ajánlani,aminek a segitségével el lehetne rejteni a telefon értesítéseit?

(#111785) ollie válasza macgywer (#111783) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hol akarod letiltani és milyen androidon? Egy appra, vagy mindenre együtt? Az újabbakban gyárilag van értesítés letiltás.

Ja igen, elrejtés alatt a teljes letiltást érted?

[ Szerkesztve ]

***

(#111786) macgywer válasza ollie (#111785) üzenetére


macgywer
tag

Szia!2.3.7 android,ebben még nincs értesités letiltás.Elrejtés alatt azt értem hogy a háttérben fusson a program,csak az értesitési ikonok között a képernyő tetején ne látszódjon az ikonja.Mint pl ha pc-n elinditasz egy progit,és az ikonja ne kerüljön a tálcára.Erre kellene valami app.

[ Szerkesztve ]

(#111787) zeusz55 válasza Somatom (#111781) üzenetére


zeusz55
senior tag

:C :R

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#111788) vgyuri válasza macgywer (#111786) üzenetére


vgyuri
őstag

Ha van root akkor xposed + gravitybox: állapotsáv -> folyamatban lévő értesítések blokkoló, de lehet van rá más célprogram is.

(#111789) ollie válasza vgyuri (#111788) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2.3.7-en xposed?

***

(#111790) Meggyi001 válasza ollie (#111789) üzenetére

Én is csak néztem....mert úgy tudtam hogy csak ájszkrimszendvicstől van, de vannak rá utaló nyomok: [link]

https://gamergep.hu/

(#111791) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Mi is az a progi, amivel rootolt telefonról a nem kívánt alkalmazásokat el lehet távolítani?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#111792) hati válasza V.Stryker (#111791) üzenetére


hati
addikt

Fájlkezelő? :D

(#111793) zeon.hu válasza V.Stryker (#111791) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

(#111794) air válasza V.Stryker (#111791) üzenetére


air
nagyúr

Egyébként minek is?
Helyet hiába nyersz, használni nem tudod.
Az alkalmazásokat pedig root nélkül is lehet tiltani.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#111795) Bozek válasza air (#111794) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért valótlant ne állíts. A rendszer alkalmazás eltávolításával helyet nyer a rendszer partíción. Lehet külön felhasználói alkalmazást is rendszer alkalmazássá tenni, de akár ez utóbbiak frissítéseit is be tudja oda pakolni.

(#111796) Meggyi001 válasza Bozek (#111795) üzenetére

Ilyet én is szoktam csinálni. Sőt, mindig. Törlőm pl a gyári böngészőt, galériát, számológépet, billentyűt, stb, azt mennek helyette a saját appok a rendszerbe. Utána meg mentés twrp-ben a romról.

https://gamergep.hu/

(#111797) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Xposed nincs android 7 alá?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#111798) HREH válasza enginev3.0 (#111797) üzenetére


HREH
senior tag

nincs

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#111799) air válasza Bozek (#111795) üzenetére


air
nagyúr

Ez már erősen mélyvíz.
Halandó ilyet nem játszik. Neki elég annyi, hogy a felszabaduló hellyel nem megy semmire.
De ha már ezt ideírtad, talán el is magyarázhatnád, hogy hogyan csinálja, ne csak benyögd az okosságot!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#111800) MasterMark


MasterMark
titán

Üdv,

Az Outlook app, nem fogadja el a gmail-es címet, ilyenkor mit lehet csinálni?

Switch Tax

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.