Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88901) Cartevo válasza Cartevo (#88892) üzenetére


Cartevo
őstag

(a klub vb alapján)

(#88902) #16514048 válasza Citroware (#88900) üzenetére


#16514048
törölt tag

Pont ugyanezt akartam írni az előző hozzászólásodra, csak kettővel kevesebb tapsolós smiley-val.

Amúgy melyik résszel nem értesz egyet?
Szerinted nem érdemel magas fizetést az, aki napi szinten százmillióknak nyújt szórakozást valamilyen formában (ha épp nincs meccs, akkor is olvasol róluk, játszol velük a Fifában, fogadsz rájuk stb.)?

Vagy szerinted nem olyan az emberek többsége, hogy egy bizonyos összegért cserébe sokkal meredekebb dolgokat is megtenne attól, hogy Kínába megy focizni, és közben szarna rá, hogy ki mit gondol róla?

[ Szerkesztve ]

(#88903) Citroware válasza #16514048 (#88902) üzenetére


Citroware
addikt

Ne haragudj a félreértés miatt, nem a hozzászólásod tartalmára reagáltam, hanem a hozzászólás számára. :DD

[ Szerkesztve ]

(#88904) BenHans válasza szami777 (#88877) üzenetére


BenHans
addikt

Csak nehogy összekeverjék... :DDD

Úgy hírlik Conte letett Nainggolanról mert soknak tartják a 60millát érte. Hál' Istennek...
Helyette Vidal kell neki, 40-45 millióról írnak és hogy elvileg felvették a kapcsolatot a játékossal.

Azért jó lenne ha James meg vagy maradna a seggén vagy a Chelsea igazolná le, mert túl szimpi gyerek ő ahhoz hogy rossz helyre kerüljön, rabruhások közé. :D

szerk.
richie900812: Úgy néz ki lesznek olyan hülyék és elherdálják...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#88905) Richard! válasza BenHans (#88904) üzenetére


Richard!
addikt

Most is rossz helyen van ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#88906) Richard! válasza BenHans (#88904) üzenetére


Richard!
addikt

Ott ez teljesen megszokott... ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#88907) #16514048 válasza Citroware (#88903) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ja, nem figyeltem, akkor én kérek elnézést.

Viszont az első mondatot nem vonom vissza. ;] Mondjuk engem személy szerint annyira nem zavarna a 6 BL hely, érthető okokból...

[ Szerkesztve ]

(#88908) NyxNyxNyx válasza #16514048 (#88907) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Olyan szempontból tuti jót tenne az európai kupákban, hogy több csapat lenne akinek nincs már esély megnyerni a PL-t, de a BL hely már kvázi biztos, így biztonságosabban tartalékolhatnának a bajnokságban. (direkt nem használom a "koncentrál", basszátok meg :D )

Azt hogy így kompetetívebb lenne a PL, vagy kevésbé, nem tudom. Ugye amit írtam az előbb, amiatt evlileg kevésbé, de mondjuk az ilyen Evertonféléknek meg jobban megérné költeni* így mégjobban megerősödne a középház. Ami azt eredményezné, hogy az első bekezdésem érvényét veszítheti, de teljesen mindegy, mert úgy sem adnak +2 BL helyet arra az indokra, hogy "lécci".

*Kíváncsi vagyok mennyi fér még abba a bizonyos "lufiba".

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#88909) Cartevo válasza #16514048 (#88902) üzenetére


Cartevo
őstag

A nagy fizetés nem fer a többi sportolóval, lesérültekkel, stb szemben.

(#88910) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

:DDD juventus klub-legenda.....

félelmetes volt ez a gyerek, mennyi helyen játszott már

(#88911) szami777 válasza Tibiajax (#88910) üzenetére


szami777
addikt

Pfejj de nem szerettem ezt az ürgét.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88912) Ringman válasza Tibiajax (#88910) üzenetére


Ringman
nagyúr

boriello se kutya :C

[link]

(#88913) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#88908) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez pontosan így vagy, ugyanis nem fog már visszatérni az az idő hogy lesz a "négy nagy" és az azt követők.
Egyrészt mert hat nagy van, másrészt meg a többiek is jól kivannak tömve pénzzel.

[ Szerkesztve ]

(#88914) DeathAdder válasza Tibiajax (#88910) üzenetére


DeathAdder
veterán

#fudballotyó

(#88915) Tibiajax válasza Ringman (#88912) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azért kipróbálta magát a premiersípben is.. :D nem bírta túl sokáig
hiába, az a világ jellemzően nem az olaszoknak való....
persze, vannak kivételek

(#88916) Richard! válasza Ringman (#88912) üzenetére


Richard!
addikt

A csatár, aki annyi gólt lő, mint egy középpályás :DDD

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#88917) #16514048 válasza Cartevo (#88909) üzenetére


#16514048
törölt tag

Persze, hogy nem fair, nem csak velük szemben, hanem velem, veled, irodában dolgozókkal, fizikai munkásokkal, stb szemben sem. Hisz mindannyian legalább ugyanannyira keményen dolgozunk, mint a focisták, akkor nekünk is járna az a pénz, nem?

Na erre mondtam még az előbb, hogy az élet semelyik területén sem működnek így a dolgok. Van néhány sportág, amire van érdeklődés, ezért jól fizet. Foci, F1, de úgy tudom, hogy az NFL-ben és NBA-ben is hasonló összegeket kapnak. Úszásra, asztaliteniszre, lovaspólóra, stb kevesebben kíváncsiak, szerintem pont az nem lenne fair, ha ezek a sportolók ugyanannyit kapnának, mint azok, akiket a fél világ követ és akik köré olyan üzletágak nőttek, amik több millió embernek adnak munkát.

Mindenkinek tisztában kell lennie azzal, hogy anyagilag mennyire éri meg azt a sportot űzni, amelyiket választja, ez a saját felelőssége, ha nem tud belőle megélni, akkor vállaljon mellé "normális" munkát. De ez így működik a művészetben, meg mindenhol máshol is, amire nincs kereslet, abból nem lehet megélni, teljesen mindegy mennyire vagy jó benne.

Ez ugyanolyan, mint amikor Sickratman a facebookon koldult, mert nem tudta eltartani a családját ujjbábozásból. Lehet, hogy azt magas szinten űzi ( :D :D ), de nehogy már annyi pénzt kapjon érte, mint egy hollywoodi filmszínész, csak azért, mert mindketten művészek és keményen dolgoznak.

Hú, de OFF lett ez... Bocsánat, hogy ilyenekkel szemetelem a topikot. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#88918) Cartevo válasza #16514048 (#88917) üzenetére


Cartevo
őstag

Sok művész csak a halála után fut be, de a többi se halmozzon fel felesleget, mert az túlzás ahhoz képest, aki csak véletlenül nem fut be. Embertelen a nézeted.

(#88919) KisTücsök válasza szami777 (#88877) üzenetére


KisTücsök
addikt

Matics helyett nagyon akar Conte valaki mást, ha hinni lehet a pletykáknak. :D Helyes.

A Lampardos nekem új. :Y

(#88920) szami777 válasza KisTücsök (#88919) üzenetére


szami777
addikt

Én Nainggolan-nak örülnék nagyon. Az a csávó egy zseni, viszonylag sok Roma meccset nézek és a belga messze a legjobb a csapatában. Egy gép, labdabiztos, technikás és olyan lövései vannak, hogy csak na és harmadannyira körülményes, mint Matics, cserébe sokkal gólerősebb és a támadásépítésben is jobb.

Elég sokan lehozták, hogy Lampard visszajönne, én annak is örülnék ha nem feltétlenül játékosként térne vissza. Vagy mondjuk úgy, mint Totti. Ő se játszik sokat, nem alapember, de megvan neki a szerepe a klubnál még mindig.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88921) Citroware


Citroware
addikt

Ibra: "Tökéletes beadás volt részemről, mert előre elgondoltam, hogy ha kicsit mögé adom, akkor be fogja tudni sarkazni - pontosan mintha hetek óta gyakoroltuk volna, és be is vált. "

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#88922) bandus válasza J.Hetfield (#88884) üzenetére


bandus
veterán

miért kellene? :F ennyi erővel vezessünk be fizetési limitet is a programozóknak meg a pénztárosoknak is, nem? ez is csak egy munka, csak többen nézik, mint a tiédet vagy az enyémet.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#88923) BenHans válasza szami777 (#88920) üzenetére


BenHans
addikt

Én meg nem örülnék. Egyetértek a gondolataiddal, de nálam mindez pont fordítva van. Nézem a Chelsea-t mert szimpatikus, de én örülnék ha legalább két átigazolási szezonra elfelejtené a többi csapat, hogy nálunk is játszik valaki. :D

Verratti nem jó? Dehogynem! Olasz, Conte ismeri és dolgozott vele. Nem olyan kemény mint Ninja de cserébe fiatalabb. Jobban megér nektek 60millát, ha Radja-ért soknak találjátok.

Ezek után már lehetnék az ügynöke is. :D Mindenkit eladok, a cél, hogy a kedvencek maradjanak a csapatomnál. Nainggolan pedig nagy kedvenc.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#88924) szami777 válasza BenHans (#88923) üzenetére


szami777
addikt

Verratti sem rossz.
Ninjával az a szerencsétek, hogy májuban már 29 éves lesz.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88925) máyköl válasza szami777 (#88924) üzenetére


máyköl
veterán

Verratti nagyon nagy király, ő a jövő azon a poszton. Vagy Kovacic.

(#88926) BenHans válasza szami777 (#88924) üzenetére


BenHans
addikt

Hát igen, Ninja a manapság megszokott 16 éves "szupertehetségekhez" képest későn lett felfedezve, mivel csak 2014-ben fedezte fel az első nagyobb csapata azaz mi.
Ha már 2010-ben a Cagliari helyett mi igazoljuk le a Piacenza-ból, akkor lehet már két éve a Real-ban rúgná a bőrt.
Én örülök, hogy így alakult ahogy, mert amellett amit leírtál róla, és hogy milyen szenvedéllyel gondol a csapatra, ha valaki a pályán kívül is követi az tudhatja hogy a tetoválások és extrém haj alatt egy érzelmes, szerény, jó ember. :)

Ha minden igaz most január első felében ülnek tárgyalóasztalhoz, hogy megvitassák a fizetésemelését és a hosszabbítást. Ha "csak" ennyit kapok szurkolóként, hogy nálunk marad, én már elégedett leszek. :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#88927) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Na, a jómadár. :D Pont írni akartam, hogy látom a szemeim előtt, ahogy pont ez a rühellt mumus stoke szakítja meg a sorozatunkat.

Persze még bármi lehet.

(#88928) Cartevo válasza bandus (#88922) üzenetére


Cartevo
őstag

Nem kell fizetési sapka, csak ne magyarázzuk már meg, hogy ez így van rendjén. Puskással szemben sem korrekt Ronaldo fizetése, csak mert változtak a viszonyok. Eleve beteges a szórakoztatás kultiválása, és még sorolhatnánk az érveket, a szimulánsoktól a padozókig. De jó ez így, elfogadom ezt a rendszert, mert csak így lehet felülemelkedni az értelmiségen, csak ne erőltessük már, hogy ez helyénvaló. Épp azért jó, mert szélsőségesen abnormális fejreállítottság, ezért buli az egész őrület.

(#88929) szami777 válasza KisTücsök (#88927) üzenetére


szami777
addikt

Még első félidőbe kéne egyet vágni.

Costa meg minek lő szabadrúgást ilyen jó helyről :F Sosem lő.
Willian vagy Fabre ezt szerintem bevágta volna.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88930) BenHans


BenHans
addikt

Jó az öreg Cahill a háznál. :DDD
Mint két éve, ha nem jött össze semmi jött Terry vagy Cahill.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#88931) KisTücsök válasza szami777 (#88929) üzenetére


KisTücsök
addikt

Kezdek aggódni. :DDD De gáz. Csak ne pont a stoke. :(

(#88932) szami777 válasza KisTücsök (#88931) üzenetére


szami777
addikt

Én meg még a terszon kávéztam, erre beérve láttam h 1-1.

Mindegy milyen mák góllal de meg kell őket verni ma.
Sok van még hátra, kapust leszámítva stoke nem védekezik ma olyan jól, mint szokott.

Szerk
És ott is vaaaaaaaaaaaaaaannn, micsoda gól, hihetetlen, hogy mennyire ott van fejben a csapat, tavaly kaptunk még egyet ilyenkor kb.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88933) #16514048


#16514048
törölt tag

"Veszélyes játék." :W

Kezd már elegem lenni a jogtalanul elvett gólokból. Megváltás lesz, ha végre bevezetik a videóbírót és nem ilyeneken fognak pontok elúszni.

(#88928) Cartevo:

Amikor Puskás játszott, akkor még teljesen más volt a foci, mint ma. Akkor is egy nagy üzlet volt, de most még attól is sokkal nagyobb, ezért teljesen rendben van, hogy ma többet is keresnek a játékosok.

De ez tényleg így működik az élet minden területén, nem tudom miért vagy fennakadva ezen. Minél nagyobb az érdeklődés valamire, annál nagyobb pénz van benne, és ez így van rendjén.

A fizetések meg minden esetben jogosak, amennyiben teljesen legálisan lettek megszerezve, megvan az oka annak, amiért ennyit kapnak. Csak ahogy már mondtam, nem mindig csak a belefektetett munka minősége és mennyisége számít, hanem a kereslet is, de nem csak a sportra igaz, hanem minden másra is, máshogy nem is működne ez a világ.

[ Szerkesztve ]

(#88934) BenHans válasza szami777 (#88932) üzenetére


BenHans
addikt

Moses hogy kinyílt Conte kezei alatt, most is szépen leültette a védőt a második gól előtt.
Régen is tetszett ahogy hajtott, sajnáltam hogy lepasszolták, de még jó hogy nem adták el.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#88935) Cartevo válasza #16514048 (#88933) üzenetére


Cartevo
őstag

Vajon miért tegezik/becézik a szagértőket? Mert komolytalan dedó$ok.

(#88936) venember83 válasza KisTücsök (#88927) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, akár még egy jó meccs is lehet belőle. És lett is. :)

(#88937) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Höhö :C

(#88938) bandus válasza Cartevo (#88928) üzenetére


bandus
veterán

szerintem igazából te sem érted azt, amit leírsz :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#88939) #16514048


#16514048
törölt tag

1 elvett szabályos gól, egy tizi, amit meg lehetett volna adni, 2 kapufa, kb egykapuzás megy megint egész meccsen. Az állás: 0-1...

Nem hiszem el, hogy ennyi szerencsénk nincs.

Szerk: lol, 2-1, nem szóltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#88940) BenHans


BenHans
addikt

Costa b+ :DDD Hihetetlen ez a pali, mint a piaci légy.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#88941) szami777 válasza BenHans (#88940) üzenetére


szami777
addikt

Beszarás, Drogba papa nyomot ilyen gólokat, zéró helyzetből b@szni nagy gólokat, ganz egal hány védő van előtted, elnyomod őket a fenébe.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88942) DeathAdder válasza #16514048 (#88939) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem kell sirnod elég sok mázli benne volt már a saf érában, másrészt meg egy igazán peches csapat nem hogy megnyer , hanem több góllal elveszít egy ilyen meccset ahol mindent kihagy.

(#88943) Enzolord válasza DeathAdder (#88942) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha 1x 2x megtörténik, az mazli.. SAF alatt az Hit volt, es remélem, ez lesz ismét a jellemző.. Most jöhet egy remek x a két £€¥#₩÷ csapat közt, és azt leszamítva, hogy dolgozom éjjel, remek napot zárok
. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#88944) Cartevo válasza bandus (#88938) üzenetére


Cartevo
őstag

Kétségkívül.

[ Módosította: tiv83us ]

(#88945) DeathAdder válasza Enzolord (#88943) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát ha a büdös olajosok most nem nyernek akkor nemtom mikor :D

(#88946) Richard! válasza Enzolord (#88943) üzenetére


Richard!
addikt

Milyen összevásárolt csapat? A pool hol az? :F Sok volt a szesz? :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#88947) pohár válasza Enzolord (#88943) üzenetére


pohár
félisten

muhaha, pont egy manyus mondja, muhahahahaahah :DDD :DDD

de fáj az élet valakinek

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#88948) Enzolord válasza Richard! (#88946) üzenetére


Enzolord
addikt

Pardon.. nem összevasaroltat akartam írni, nem is azt írtam.. csak oda bárki azt helyettesít be, amit akar.. :) de valóban csillagozni kellett volna.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#88949) Richard! válasza Enzolord (#88948) üzenetére


Richard!
addikt

Így már más... :D

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#88950) Cartevo válasza Cartevo (#88944) üzenetére


Cartevo
őstag

Már eldőlt a kérdés, mielőtt felmerült, mert volt rá példa, hogy labdarúgók sokallták a fizetésüket. Akkor minek vesződök két félkegyelművel? Ja, az 1 egész, akkor oké. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.