Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88851) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#88848) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

fáj :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#88852) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Mike dean a kurva ** azt a spurs drukkert :W

[ Szerkesztve ]

(#88853) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Kane egy úriember.

Kíváncsi vagyok mit mondhatott a Soton játékos amiért a pirosat kapta.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#88854) Citroware válasza DeathAdder (#88850) üzenetére


Citroware
addikt

Nem, a Soton minket lát el, a City máshonnan importál. :DDD

(#88855) DeathAdder válasza Citroware (#88854) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szitis feje van, meg a múltkor szitis mezben pózolt :D

(#88856) KisTücsök


KisTücsök
addikt

De jó. Megint egy időben lesz a chelsea a mu meccsel. Na vajon melyiket fogják adni? :W

(#88857) DeathAdder válasza KisTücsök (#88856) üzenetére


DeathAdder
veterán

Fel lehet készülni, hogy spílernél a cél egyértelműen az lesz hogy minél többen üljenek le a tv elé meccset nézni, így a manu, arsenal, liverpool messze prioritást fognak élvezni a jövőben is, akiknek messze a legtöbb szurkolójuk/szimpatizánsuk van idehaza is, formától, helyezéstől teljesen függetlenül.
Ez egy teljesen tudatos dolog, a kereskedelmi csatornák egyértelmű célja hogy a lehető legtöbb embert a képernyő előtt tartson a reklámok között.

Egy tanulságos és felettébb rendhagyó beszéd a kereskedelmi televíziókról, és arról hogy mi is valójában a kereskedelmi csatornák célja:[link]

[ Szerkesztve ]

(#88858) KisTücsök válasza DeathAdder (#88857) üzenetére


KisTücsök
addikt

Tudtommal a mu után a chelseanek van a legtöbb szurkolója.

A digi anno amikor csak egyet nyomathatott, a legtetején lévőt adta. Na de mindegy.

(#88859) szami777 válasza KisTücsök (#88856) üzenetére


szami777
addikt

Na várjál, belezavarodtam.
Elvileg a Chelsea meccset. [link]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88860) BenHans válasza szami777 (#88859) üzenetére


BenHans
addikt

Ahogy nézem most tényleg a Chelsea - Stoke meccset adják.
Engem mondjuk nem érint, mert digis vagyok, így marad a HD stream. (még az orosz kommentárral is jobban járok, mint a nagy szakértőkkel)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#88861) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Kíváncsi vagyok Mike köcsög Dean meddig fog még Spurs meccset kapni.
Azon kívül hogy nyilvánvalóan nekik szurkol, és meccs közben sem rejti véka alá, tegnap befújt tizinek egy nagy semmit amitől a támadó a boxon belül összerogyott , sőt még pirosat is kapott a soton egyetlen pályán levő veszélyes támadója.
Dean úr biztosan nem ismeri az új szabályok értelmét, miszerint nem büntetünk duplán (még ha jogos is a tizi), tehát tizire nem adunk pirosat, kivéve hogyha szánt szándékú a sérülésokozás vagy szándékos gólba tartó kezezés.

Ennek fényében később még leis pacsizott egy spurs játékossal, egészen hihetetlen bazdmeg. Méghogy ők a legszerencsétlenebb csapat, sírnom kell :D

de legalább a united nem hozott pontot a top5ön ebben a fordulóban :C

[ Szerkesztve ]

(#88862) BenHans


BenHans
addikt

Chelsea szurkolóknak. :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#88863) Richard! válasza BenHans (#88862) üzenetére


Richard!
addikt

Ez meg mi a f@szom?? :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#88864) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Na Tevez is kína -> £615,000 per hét.
Egy újabb délamerikai aki hatalmas segget csinált a szájából, amikor visszament Bocába azt mondta elszomorítja hogy mivé lett a fodbal, mert a pénz nem boldogít etc...

(#88865) bandus válasza DeathAdder (#88864) üzenetére


bandus
veterán

de a sok pénz hátha boldogít mégiscsak. nem tudhatja amíg nem próbálta :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#88866) Enzolord válasza DeathAdder (#88861) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne tapsikoljál te csak a United balszerencséjének Hádész, mert elfújom a hajad... :) :) :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#88867) Ringman


Ringman
nagyúr

(#88868) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#88861) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Még nem láttál olyat, hogy egy lecserélt játékos kezet fog a bíróval? Am kicsit idegesítő már ez, most kaptunk egy jogtalan tizit, a pirosat szerintem valami beszólásért kaphatta, értem én, ez elvette az esélyt a kiegyenlítésre. De hogy minden meccsen előjön ez a Mike Dean-ezés, még akkor is amikor nem is nekünk fúj az már irritáló. Alapból egy szar bíró, nem értem hogy tűrik meg, hogy ilyeneket fúj, de nem mondanád meg, hogy a Spursnek fúj, ha nem ugrált volt idiótán valamelyik gól után anno.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#88869) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#88868) üzenetére


DeathAdder
veterán

Akkor nem mondanám, de így már elég egyértelmű és a tegnapi se bizonyította jobban. A lényeg az hogy egy kicsit is részrehajló játékvezető nagyon könnyen befolyásolni tudja a történteket pl. ilyen eseménnyel. Verbális tettekért meg nem gyakran szórnak pirosat főleg hogy semmi nem is árulkodott erről.
Nem mondom h miatta nyertek, de azért nem kértem volna abból a 35 percből amiért a soton küzdhetett volna otthon.

Szerintem dean ha valami színészligában fújná a sípot akkor minden meccs 120 percig tartana :D

Enzolord - :DDD

(#88870) DeathAdder válasza DeathAdder (#88869) üzenetére


DeathAdder
veterán

Közben stat is van :DDD

Dean legutóbbi 7 spurs meccsén:

6 spurs győzelem
1 döntetlen
5 tizi a spursnek
3 azonnali piros lap az ellenfélnek

(#88871) szami777 válasza DeathAdder (#88870) üzenetére


szami777
addikt

Jó hát Webb visszavonult, kell egy ilyen bíró is a PL-be. :DDD

(#88862) BenHans

Ez k@rva jó. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88872) KisTücsök válasza szami777 (#88859) üzenetére


KisTücsök
addikt

Na, tényleg. Elnéztem akkor. Így akkor ebben a hónapban már kettőre fog nőni azon meccsek száma, amiket élőben mutattak. :D Már megérte regelni mytelenorra.

Kit/kiket vársz télen, hogy jönni/menni fog?

(#88873) Tibiajax válasza DeathAdder (#88864) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

£615,000 per hét.
ne már... ez komoly?
nem, ez csak kamu lehet.. ilyen nincs

[ Szerkesztve ]

(#88874) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#88873) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Egy évet lenyomsz és aztán generációkra biztosítva van a család vagyona. Beszarás... tízszer annyi, mint amit sokan a PL-ben keresnek, ami megint csak jóval több, mint amennyit "megérdemelnek". Ennyiért én is szívesen csinálnék segget a számból.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#88875) gyuromoj válasza Tibiajax (#88873) üzenetére


gyuromoj
veterán

Pedig igaznak tűnik.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#88876) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#88874) üzenetére


DeathAdder
veterán

Magas lóról lehet nagyot esni ;]

Amúgy itt semmi perspektívát nem látok azon kívül hogy mindenkit igazolnak aki mozdítható.
Aztán lejár az elnöki mandátum és vége az egésznek. Mi ez ha nem diktatúra...

Sokkal okosabban csinálják "Orbánék" idehaza (oké meg sem tehetné ezt magyarország, mert kínával egy lapon nem említhető), itt legalább stadionfejlesztés, pályaépítés meg utánpótlásba verik a pénzt. Na de ebbe inkább ne menjünk bele, meg a politizálásba :D

[ Szerkesztve ]

(#88877) szami777 válasza KisTücsök (#88872) üzenetére


szami777
addikt

Távozók helyett pótlás, vagy még az sem. Szerintem idénre még éppenhogy elég ez a keret, jövőre fog még több játékos kelleni a BL miatt.
Olvastad, hogy Frankie lehet hazatér télen? Na Ő nekem elég lenne.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88878) venember83 válasza DeathAdder (#88864) üzenetére


venember83
nagyúr

A Bocához visszament, hamarabb visszamondta a Juve-szerződését, de nem meglepő módon nem érezte magát jól a profi európai légkör után a dél-amerikaiaknál. Nem csinált ő segget a szájából, még kihoz pár milliót a karrierjéből, aztán visszavonul. Inkább az volt fájó és meglepő, hogy még bőven lett volna 1-2 év top európai ligában, de visszament Dél-Amerikába.

(#88879) venember83 válasza Tibiajax (#88873) üzenetére


venember83
nagyúr

A Zenittől vinné Witselt valamelyik kínai klub, 4 év alatt kb. HETVENKÉT MILLIÓ EURÓT kereshet. Az huszonhárom millió évente. S nem is egy Tévezről van szó. Őrület.

(#88880) cyberkind válasza venember83 (#88879) üzenetére


cyberkind
félisten

Ronciért is bejelentkeztek, neki 100 millát adnának csak úgy a Real-nak meg 200-at, a fizetését nem tudni. :D

Paranormal Cocktivity

(#88881) Citroware válasza NyxNyxNyx (#88874) üzenetére


Citroware
addikt

A 30 év körüli és afeletti embereket még megértem, az ő karrierjükbe már belefér a törés mert tudják nagyon jól, hogy ez szakmailag rossz döntés, de mivel már letettek arról, hogy fejlődjenek és csak jól meg akarják szedni pénzzel magukat, ezért érthető, hogy elfogadják az ajánlatot. És ehhez hasonlókat tudnak odavinni a kínaiak.

De az ilyeneket, mint Oscar, nem értem. A vele egykorú emberek azért is utasítják el Kínát, mert tisztában vannak vele, hogy tudnak még hova fejlődni, ami által növekedni fog a fizetésük önerőből, vagy nagyobb csapatba kerülhetnek, hiszen a karrierjük nagy része még hátravan. És ezzel, hogy elmegy egy olyan alacsony színvonalú helyre, ahol már nem fejlődni fog, hanem leamortizálódni, azt jelenti, hogy már letett arról, hogy szakmailag bármi komolyat is elérjen. Ezek után a válogatottnak sem fog ő kelleni. És ha netán fuccsba megy ez a kínai gazdaságosdi és úgy döntenek, hogy nem kellenek ide a sztárok, vagy csak simán elküldi őt a csapat, a visszafejlődött 30 éves Oscar már csak max egy Hull Citynek vagy egy Zenitnek fog kelleni tizedannyi fizetésért (és sokkal kevesebbért, amennyit a Chelsea-ben eddig kapott), és még lehet, hogy ezzel is sokat mondtam.

[ Szerkesztve ]

(#88882) Tibiajax válasza venember83 (#88879) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jézusom.. ezt nehéz lesz ép ésszel már követni

de pont ezt fejtegettem épp ma az egyik kollegának, bzmeg egy csúcsán már jóval túl lévő Tevez-nek kínáltak fel heti 230millió forintot.
mit kínálnának fel a szupersztár C7-nek, vagy ne adj' istenem Messinek??... mi pénzt, milyen irgalmatlan vagyont, heti rendszerességgel??
édes atya úristen
mi lesz itt még, ezek a szemét, senkiházi, ráadásul kókler ferdeszeműek, akiket már simán az utcán utálok már kerülgetni is, mert mindegy hogy az I.kerületben járok vagy Salzburgban vagy egy kis osztrák faluban, ott vannak mindenhol és fényképeznek és jól érzik magukat de mindenhol most már, nem elég látnom őket, még meg is vesznek mindent. az egész rohadt világot, kilóra
és az övéké lesz rövid időn belül minden
útálom ezt a mai világot és még sehol nincs a java. az még csak ezután jön. lenyomják az usát, a szovjeteket, arabokat, mindenkit
elköltözök a marsra, mihelyst lehet

(#88883) Ringman válasza Tibiajax (#88882) üzenetére


Ringman
nagyúr

Cristiano Ronaldo subject of £257m bid from unnamed Chinese club, who offer over £85m annual salary

[link]

(#88884) J.Hetfield válasza Tibiajax (#88882) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Eszement pénzek, a tizedét se érdemlik akármennyire jó is egy játékos. Be kellene vezetni valami szabályt, hogy egy játékos se kereshet többet egy bizonyos összegnél. AZ átigazolási pénzeket is meg kellene faragni, mert az vicc, hogy egy Pogba 100 millióba vagy mennyibe kerül :(((

(#88885) Richard! válasza Citroware (#88881) üzenetére


Richard!
addikt

jól meg akarják szedni pénzzel magukat

Eddig is ezt tették... :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#88886) NyxNyxNyx válasza Citroware (#88881) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Jó, de nem tudhatod kapsz-e még ilyen ajánlatot. Oscar szerintem is hülyeséget csinált, de ezek annyira brutál pénzek, teljesen máshogy gondolkoznál te is, ha téged hívna Csing-csong smurfölni Kínába.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#88887) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#88886) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ennyi
szép és nagy dolog egy csodálatos, európai nagyklubban (pl mittomén Inter-ben, vagy Barca-ban..) pályára lépni - engem is vittek volna, csak végül meggondoltam magam és eladó lettem havi 100ért -, de ezek olyan összegek, amikre aki nemet mond, az kb bolond
ezért bólintott és fogadta el az aláíró tollat szerintem elsőre Lavezzi is, Oszkár is, ex-juvés two face is, és fog mindenki más is, mert... nem tehet mást

(#88888) #16514048 válasza J.Hetfield (#88884) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ez hülyeség.
Nem azért kapnak ennyi pénzt, mert ügyesen tologatják a labdát, hanem mert rohadt nagy üzlet a foci és az egésznek a középpontjában a játékosok vannak. Miattuk mennek az emberek meccsre, kapcsolják be a tévét, olvasnak sport újságot és internetes oldalakat, vesznek minden évben FIFA játékot, fogadnak meccsekre, vásárolnak mezeket, illetve lehet velük reklámozni az alsógatyától a csipszig mindent.

Én nem sajnálom tőlük, ha ekkora hatással lennék én is ezekre a dolgokra, vagy akár úgy is mondhatjuk, hogy ennyi embernek adnék munkát azzal, amit csinálok, akkor én is elvárnám ezeket a fizetéseket.
A magyar játékosokra is gyakran mondják, hogy ezért a teljesítményért nem hogy ekkora fizetést, de egyáltalán semmilyet sem érdemelnének, ettől még az előbb leírtak igazak rájuk is. Ez ilyen, de általában nem úgy működik az élet, hogy az kapja a legtöbbet, aki a legjobban megszakad a munkától.

Amúgy az előttem szólóknak igaza van. Ne legyünk álszentek, a pénz nagyon nagy úr akkor is, ha már egyébként is van a bankszámlán belőle jó sok. Ilyen fizetésekért a legtöbbünk ugyanúgy otthagyna egy Chelsea-t, hogy pár évig szinte nulla erőfeszítéssel gurigázzon a labdával kicsit keletebben.

(#88889) máyköl válasza Tibiajax (#88882) üzenetére


máyköl
veterán

A furcsa inkább az, hogy nem szabályozza a Fifa a kínai labdarúgás költségvetését...
Se Cé se Messi nem fog Kínába szerződni soha egyébként, ebben biztos vagyok.

(#88890) J.Hetfield válasza #16514048 (#88888) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Ja, üzlet épp ezért elcseszett az egész.

(#88891) NyxNyxNyx válasza máyköl (#88889) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ja, nekik pénzügyileg sem annyira érné meg, mert a bevételük nagy része nem a fizetésük, hanem a sponsorok és egyéb. Meg ők tényleg a tetején vannak az egésznek, nem mint Oscar, aki padozott a Chelsea-ben.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#88892) Cartevo válasza máyköl (#88889) üzenetére


Cartevo
őstag

Kína azt tervezi, ami kicsiben Kispesten már működik. Tehetségeket visznek oda, amitől feljavulnak, ettől fellendül az utánpótlás-nevelés, amitől tovább erősödnek, szakmailag és gazda(g)ságilag egyaránt. A hanyatló Latin-Amerika szerepét veszik át a világ labdarúgásában.

(#88893) Citroware válasza NyxNyxNyx (#88886) üzenetére


Citroware
addikt

Ez nem igaz, vannak olyan játékosok, akiknek nem a pénz az elsődleges, hanem például az egyéni elismerések, csapateredmények, vagy a klubkörnyezet (klubhűség). Pl Totti, hány gazdagabb klubba mehetett volna már több pénzért, ha akart volna?

És még sok más tehetség, aki inkább nemet mondott a Real Madrid, Bayern München és a Manchester City jól fizető cserepadjára, és inkább választotta kevesebbért az Arsenalt, Liverpoolt, Dortmundot...

[ Szerkesztve ]

(#88894) Citroware válasza NyxNyxNyx (#88886) üzenetére


Citroware
addikt

dupla (törölni)

[ Szerkesztve ]

(#88895) NyxNyxNyx válasza Citroware (#88893) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

És most azért nem igaz, mert vannak kivételek? Csak mondom, hogy nagyobb csábító erő a pénz, mint gondolnád és könnyű a fotelból beszélni, hogy én bizony klubhű maradnék. Én el tudnám magam képzelni mindkét szituációban.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#88896) Citroware válasza NyxNyxNyx (#88895) üzenetére


Citroware
addikt

Igaz, nem te mondtad ki, hogy mindenki így cselekedne, hanem Tibiajax. Na arra gondoltam, hogy nem igaz.

(#88897) L_YKing válasza Citroware (#88893) üzenetére


L_YKing
addikt

Ja 100 milla helyett 65 millát választott...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#88898) Citroware


Citroware
addikt

Ahogy elnézem, a Premier League-ben a tavaly ellentéteként a 6 nagycsapat igencsak ellépett a többitől. A 6. és 7. helyezett között (főleg a mostani meccset is figyelembe véve) akkora űr van, hogy a BL főtáblájának csapatai fele - tudásban - beférne a 6. és 7. hely közé.
6 BL hely kéne Angliában.

(#88899) L_YKing válasza Citroware (#88898) üzenetére


L_YKing
addikt

Azert, hogy leszarjak a BL-t? Eh... :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#88900) Citroware válasza #16514048 (#88888) üzenetére


Citroware
addikt

(#88888) :DDD

:C :C :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.