Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88401) Cartevo válasza L_YKing (#88398) üzenetére


Cartevo
őstag

Az angolok hiába kiemelkedők egyéniségekben, ha morálban gyalázatosak.

(#88400) Citroghost: Ilyen Szuperliga terve már az UEFA asztalán van.

[ Szerkesztve ]

(#88402) Tibiajax válasza Ringman (#88393) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sikerült.
láttad a kezdőcsapatot?.. :)
..meg hogy mennyi néző volt?

(#88403) DeathAdder válasza Citroware (#88400) üzenetére


DeathAdder
veterán

dügunalom szar az egész már évek óta, kb olyan izgalmas mint az aranylabda gála. Csak a kedvenc és pedigrés csapatok szurkerei látnak benne fantáziát. Inkább nézem felvételről az elmulasztott hétvégi utlrafos f1-et, vagy a championshipet ha nagyon unatkozom mint ilyen légiákat vagy kipihent pedigrés csapatokat...

A leszter megmutatta hogy van olyan szinten mint a bl csapatok alja, tehát megállja a helyét hogy valamennyi említésre méltó pl csapat bl szintet képvisel (nem barszareált bazdmeg, hanem bl szintet, ahol ludogorecek, bázelek, dinamók, besiktasok, rostovok, psvk, cskak, légiák, sportingok, brűzsök, koppenhágák, zágrebek rontják az átlagot) Persze amikor ezt tavaly leírtam rögtön a torkomnak estek :D

Amúgy szerintem a spurs nem szarta le, meg a liverpool se 14-ben, hanem simán csak kurvaszarok voltak. br meg annyira puhafaszú volt hogy egy patinás klub menedzsereként feltett kézzel B csapattál állt ki a reál ellen az esélytelenek nyugalmával és inkább pihentetett a 3 nappal későbbi cselzi elleni idegenbeli meccsre (amit meg is nyertek, szóval innen nézve megérte). Azóta is várom hogy a reál visszatérjen és egy merev faszú klopp csapattal találja szembe magát ;] bár annál jobban megalázva nem lehetnek amit 8 éve kaptak :D

(#88404) Cartevo válasza DeathAdder (#88403) üzenetére


Cartevo
őstag

Tegnapelőtt a Moszkva továbbjutásra állt a Wembley-ben, amitől úgy bemérgedt a Tottenham, hogy simán elütötte őket a sorsolástól. Nagy a különbség, ezért követelik a Szuperligát, de az UEFA attól tart, hogy akkor a keletiek átpártolnak az erősödő ázsiai BL-be, ami eurázsiai lesz (hokiban már van kontinentális liga, amit Eurázsiára értenek). Úgy enyhülhet a nyomás, ha az EB után a BL is kibővül 24 szereplősre, ami ráadásul gazda(g)sági érdek.

(#88405) Citroware válasza DeathAdder (#88403) üzenetére


Citroware
addikt

Bazmeg már 8 éve volt? :Y Öregszem. :O 8 szezonnal ezelőtt volt az utolsó igazi, teljes, nemzetközi kupában is szereplő jó Liverpooli szezon. :F

Klopp Liverpoolja elverte a Dortmundot, a Dortmund megelőzte a csoportjában a Realt, szóval már ott vagyunk. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#88406) Cartevo válasza Cartevo (#88404) üzenetére


Cartevo
őstag

(tehát felével bővítve 32 csapatosból 48-as lenne)

[ Szerkesztve ]

(#88407) DeathAdder válasza Cartevo (#88404) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mindenesetre én nem bánnám ha többek között 5-8 angol, spanyol, olasz, német csapat indulhatna minden évben egy klubtornán, a fentebb említett "kiscsapatok" kárára. Ja és angliában eltörölnék ezt a semmilyen ligakupát, a kétfordulós fa kupát, és lehetne téli szünet is, de arra vajmi esély van, az FA álláspontja hihetetlenül konzervatív és politikához kötött...

[ Szerkesztve ]

(#88408) DeathAdder válasza Citroware (#88405) üzenetére


DeathAdder
veterán

kurvarégen volt, de jobb is, sokat égett volna a pool az elmúlt 8 évben a BL-ben.. :D
most klopp alatt kizártnak tartom ezt, de ha jövőre lesz bl akkor megint nagyon szkeptikus leszek hogy ezt hogy fogja bírni a csapat, ha tippelnem kéne szerintem sehogyan. Tuti ráfog menni a BLre klopp, ahogy tavaly az EL-re is ráment, de ehhez nem elég a keret és a bajnokságban cumi lesz. Ellenben idén kötelezőnek érzem a top4-et

[ Szerkesztve ]

(#88409) Ringman válasza Tibiajax (#88402) üzenetére


Ringman
nagyúr

a kezdőcsapatot még megnéztem, remélem jópár embernek ez a búcsúmeccse volt.

nézőszámot nem figyeltem, max 5000-et tippelek.

(#88410) Richard! válasza Ringman (#88409) üzenetére


Richard!
addikt

6449 fő :C

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#88411) Ringman válasza Richard! (#88410) üzenetére


Ringman
nagyúr

ennyi mazochistát :)

(#88412) Richard! válasza Ringman (#88411) üzenetére


Richard!
addikt

Ennyire lemondtak a csapatukról a szurkolók??

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#88413) Ringman válasza Richard! (#88412) üzenetére


Ringman
nagyúr

el-meccsekre akkor se nagyon mennek ki az emberek olaszországban, mikor tét is van - ez jópár éve így van, és csapatfüggetlen.

ezt tetézi az idei el-produkció.

(#88414) Richard! válasza Ringman (#88413) üzenetére


Richard!
addikt

el-meccsekre akkor se nagyon mennek ki az emberek olaszországban, mikor tét is van.
Szóval idióták :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#88415) Cartevo válasza Richard! (#88414) üzenetére


Cartevo
őstag

A sportemberek?

(#88416) Richard! válasza Cartevo (#88415) üzenetére


Richard!
addikt

Akik telibe szarják a csapatukat :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#88417) Cartevo válasza Richard! (#88416) üzenetére


Cartevo
őstag

A X. emeletről.

(#88418) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hát igen....
mivel elég jól tudok olaszul, lefordítom nektek
Hogy milyennel látom ma a csapatomat? Egy szégyennek, egy kínai-bérenc társaságnak, fogalmatlan, futballhoz nem értő kóklerek által irányított bagázsnak, amely méltatlan ahhoz a névhez, melyet a homlokomon viselek minden vasárnap délután, a stadionban. Reménykedünk a szebb jövő eljövetelében.
Guiseppe Prisco

(#88419) Cartevo válasza Tibiajax (#88418) üzenetére


Cartevo
őstag

próbáld újra

(#88420) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Alapvető változások a labdarúgó Bajnokok Ligájában

mindjárt lefosom a bokámat.... nem sok kell hogy f1 szintű idijóta szabályok legyenek itt is, az átütő erejű profit orientáció meg egyre csak nő, nem beszélve hogy az fg szabályt a pedigrés csapatok ugyanúgy ki fogják tudni játszani mint eddig.
De legalább a dígók segge ezzel mentve van, amit személy szerint nem bánok.

(#88421) szami777 válasza DeathAdder (#88420) üzenetére


szami777
addikt

"19, illetve 21 órától játsszák majd a mérkőzéseket"

Ezt már milyen rég óta szeretném, hogy így legyen, üdvözlöm a változtatást. :R :R
8 meccs egy időbe a legnagyobb faszság volt a világon.

Az f1-es hasonlat szerintem picit erős, én ezt nem tartom annyira raidkális változtatásnak, persze nem az összes része tiszta.
Bár ez nem tudom hogy oldja meg azt a problémát, hogy az összes csoportnál lehet tudni a legelején, hogy melyik két csapat jut tovább, mert az összes csoport kettészakad. Lehet, hogy több lesz a halálcsoport így, a fene se tudja. :F

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88422) Tibiajax válasza DeathAdder (#88420) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egyértelműen üdvözlöm az új szabályokat, köszönöm uefa. végre egy normális újítás-sorozat.

A kiemelési szisztémában az elmúlt tíz év eredményeit veszik majd figyelembe, de pluszpontokat érnek a korábbi kupagyőzelmek, ezzel olyan patinás kluboknak kedveznek, mint a Manchester United, az AC Milan vagy az Internazionale, amelyek az elmúlt időszakban gyengébben szerepelnek.
ezt külön köszönjük

sokkal jobb lesz így, mint az eddigiekben, 4 nagy bajnokság négy elsője egyenesen ki, további patináns klubok is esetleg, ha van plusz hely, a maradék morzsákra meg mehetnek a többiek

(#88423) Cartevo válasza DeathAdder (#88420) üzenetére


Cartevo
őstag

Mit jelenthet ez a Ceferin? Cefre íny, ahogy elnézem.

[ Szerkesztve ]

(#88424) Richard!


Richard!
addikt

Szegény ismét belebotlott. Rohadjon meg, hogy senki nem ér még a közelébe sem :( [link]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#88425) forceberg válasza Richard! (#88424) üzenetére


forceberg
veterán

Jobb szeretem a seggbelőtt megpattanó labdákat! ;]

Suarez gólja meg les volt...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#88426) Tibiajax válasza forceberg (#88425) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

majd szóljatok már légyszi, ha C. Ronaldo is rúg ilyen gólt, mert Messitől már unom ezeket. köszi
mert ugye -aranylabdailag- C jobb, komolyabb játékos

amúgy eszméletlen, milyen különbség van azonnal, ahogy Alba robog a balszélen és nem valamelyik kiscsikócska... drámai..
Iniestát meg már inkább meg sem említem

(#88427) forceberg válasza Tibiajax (#88426) üzenetére


forceberg
veterán

C.hatékony lehet, de nem született zseni :D
Albához kapcsolódik, amit múltkor írtam, de a túloldal még nem az igazi előrejátékban.:
[link]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#88428) máyköl válasza Tibiajax (#88426) üzenetére


máyköl
veterán

Adjuk Messinek idén is az aranylabdát, ő egy született zseni, a fene egye meg!

(#88429) Cartevo


Cartevo
őstag

Az élvonalunkban kritikus a Gyirmót helyzete,
de még leránthat valakit Dugovics Tituszként.

(#88430) szami777


szami777
addikt

Rohadt életbe, elkezdtem írni a hsz-t, hogy a PL-ben a mai meccsek hazai oldalról igen egyoldalúak, és hogy a Leicester-nek most muszáj lesz hoznia, hogy teljes legyen a sor, csak a citynek nehéz lesz hármat vágni, erre az első 5 percbe vágnak kettőt. :DDD
2down, one to go. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88431) KisTücsök válasza szami777 (#88430) üzenetére


KisTücsök
addikt

Bár még sok van hátra, de hátha bekövetkezik, amit emlegettünk egy hete, hogy pár meccsre most meglesznek ütve.

El kéne most húzni pontokban.

(#88432) 7600 GS


7600 GS
addikt

Gvárdióla szerintem mixelt.

(#88433) Richard! válasza szami777 (#88430) üzenetére


Richard!
addikt

Neked mi volt a régi neved? :B

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#88434) máyköl válasza szami777 (#88430) üzenetére


máyköl
veterán

Ott a 3.

(#88435) Richard! válasza máyköl (#88434) üzenetére


Richard!
addikt

Nem kérdés, hogy megvédik a bajnoki címüket!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#88436) Ringman válasza Richard! (#88433) üzenetére


Ringman
nagyúr

[link] és captcha beírása után látszik

[ Szerkesztve ]

(#88437) szami777 válasza Richard! (#88433) üzenetére


szami777
addikt

xsanyi77 :B
Aláírásomba is ott van, de nem annyira feltűnő, meg mobilról se látszódik.
Tudom, nem vagyok Barcelona drukker, így nem kell megjegyezz. :DDD

(#88431) KisTücsök
És ilyenkor nem örülök, hogy holnap egy West Brom ellen játszik a csapat, nagyon szívatós lesz.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88438) Cartevo válasza Richard! (#88433) üzenetére


Cartevo
őstag

Sztbeni :B

[ Szerkesztve ]

(#88439) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#88440) L_YKing válasza Tibiajax (#88439) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD :DDD :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#88441) máyköl válasza Tibiajax (#88439) üzenetére


máyköl
veterán

;]

(#88442) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Leicester gyalazza a Shitit? ;]

Don't Tread On Me

(#88443) Citroware válasza Tibiajax (#88439) üzenetére


Citroware
addikt

VARDY!

(#88444) DeathAdder válasza MPowerPH (#88442) üzenetére


DeathAdder
veterán

besztlíg vazze, besztlíg!!!!44!!négy!!!!! ;]

(azt azért csendbe megjegyzem hogy B csapattal tolta a lejcseszter a hétközi BL-t)

[ Szerkesztve ]

(#88445) BenHans válasza DeathAdder (#88444) üzenetére


BenHans
addikt

Megtehették, biztos csoportelsőként, "gyenge" csoport ide vagy oda. :K A City skalp meg kell, na... :D
Ez a BL nekik egy jutalomjáték a tavalyi csoda után, és anyagilag sem esik rosszul. Ezért is, meg a több front melletti top4-es helyezés irreális mivolta miatt akarnak most mindent kihozni a BL-ből, úgy hogy nem esnek ki a PL-ből.
Sajnos nem elég ez a keret a több fronton való helytálláshoz. Ha nem lenne BL, szerintem ott lennének, na nem hiszem hogy a top 3-ban, de kb a United mellett.

Ebben az évben viszont erősödhetnek még ha év végén távozik is Mahrez meg még valaki, mert BL pénz + Mahrez sem lesz két forint a vevőnek. Ha okosan gazdálkodnak, jövőre megint a BL-t, de minimum EL-t érő helyezés lehet a cél, újra egy fronton harcolva...

Mi lesz itt ha megkapják a Benfica-t vagy a Leverkusen-t ami ellen reális esély van továbbjutni és sikerül is?

-----------------

Valaki világosítson már fel, hogy mégis hogy lesz ez a BL változás.
Az hogy a top 4 bajnokság 4 csapatot indíthat főtáblán az megvan...
De mi ez a kiemelés a múlt alapján? Ez miben nyilvánul meg? Könnyebb sorsolást kaphatnak a kalapbeosztás szerint? Zavaros nekem kicsit.

Köszi :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#88446) Tibiajax válasza BenHans (#88445) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azt írja, a múltban elért bl-sikerek számától, eredményeitől függően..
tehát, mondjuk a Roma pl. ugye zéró lesz majd, kb

: p

(#88447) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Ramos :DD

(#88448) Cartevo válasza BenHans (#88445) üzenetére


Cartevo
őstag

-5 szezon helyett 10 határoz a kiemelésről (ligasorrendet +kalapbeosztást)
-nemzetközi eredményt bónusz pontoznak
-19 és 21 órakor lesznek a meccsek
-a 16 topligásnak nem kell selejtezni +a jobb ligásoknak (a mostani 5 helyett csak 2 nem bajnok selejtez, az utolsó 3 és 2 kvótás ligából)

(#88449) grabber válasza J.Hetfield (#88447) üzenetére


grabber
addikt

Azt hittem már senki nem nézi :DDD RM nem szereti a könnyű gyözelmeket. Durva meccs volt :)

(#88450) Richard!


Richard!
addikt

Haljon szörnyet a reál madrid :hányósszmájli

Ma kezdődik életed hátralevő része!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.