Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88351) venember83 válasza szami777 (#88349) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem is tudom, melyiket keveselljem fokozottabban... :U

(#88352) szami777 válasza DeathAdder (#88350) üzenetére


szami777
addikt

+venember83

Dembele májusban hat meccset kapott azért, mert látszerész optikust játszott Costával.
Zéró következetesség...

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88353) Cartevo válasza szami777 (#88349) üzenetére


Cartevo
őstag

3-4 meccs kihagyásával azon a szinten ki lehet esni a formából/csapatból.

(#88354) Citroware


Citroware
addikt

És végül mégis megnyerte a csoportot az Arsenal. :C Lehet, hogy most először továbbjutnak a nyolcaddöntőben.

(#88355) DeathAdder válasza Citroware (#88354) üzenetére


DeathAdder
veterán

mifaszom bl vót ma? :D (amúgy úgyse nyerik meg szóval ebemfasz hol esnek ki xd )

(#88356) Citroware válasza DeathAdder (#88355) üzenetére


Citroware
addikt

Ja, mert megkapják megint a Bayernt. :D

(#88357) MPowerPH


MPowerPH
félisten

No, ma a Real jol hazaveri a BVB-t... Ez az erzesem, sajnos. :(

Don't Tread On Me

(#88358) 7600 GS válasza MPowerPH (#88357) üzenetére


7600 GS
addikt

Ámen, legyen 3 közte. :D :R

(#88359) szami777 válasza 7600 GS (#88358) üzenetére


szami777
addikt

Végre ma van téttel bíró meccs.
Csak legyen olyan jó, mint az első meccs, mind1 ki nyer.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88360) MPowerPH


MPowerPH
félisten

A BVB miert tartalekosan vonult fel? Ennyire lesz@rjak, hogy meglesz e a csoportelsoseg? Ennyit a tettel biro meccsrol, mar a sipszo elott le is mondtak rola... Csak tudnam, mire pihentetnek. Kloppal ilyen soha nem volt.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#88361) szami777 válasza MPowerPH (#88360) üzenetére


szami777
addikt

Ez a Dembele gyerek totálisan megöli a Dortmund támadójátékát. Már rég egal lehetne.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88362) MPowerPH válasza szami777 (#88361) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ugye o Reus helyen van bent. :U Ezzel sok dolgot leirtam. Mintha a Realnal CR7 helyere behoznanak valaki kozepszeru pados jatekost.

Don't Tread On Me

(#88363) pohár


pohár
félisten

úgy látom, hogy van, ami nem változik a 80.+ perc után sosem... :D :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#88364) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ugye mondtam en, hogy Reus kell ide... Most mar huzzak ki.

Leicester mit muvel? :Y

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#88365) cyberkind válasza pohár (#88363) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez be lett nézve ügyesen. :D

Paranormal Cocktivity

(#88366) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Margit ellen nincs 11-es az utolso percben? Nem baj, azert igy is megvan

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#88367) forceberg válasza MPowerPH (#88366) üzenetére


forceberg
veterán

Az a szánalmas, hogy így jobban jártak.
Ha jól emlékszem, egy okádék szabály szerint nem kaphatnak országon belüli ellenfelet?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#88368) 7600 GS válasza forceberg (#88367) üzenetére


7600 GS
addikt

Az a szánalmas, hogy nem lettek 3-mal hazaküldve a sárgák. :W :W

(#88369) forceberg válasza 7600 GS (#88368) üzenetére


forceberg
veterán

Ez hasonló baromság, mint az idegenben lőtt gólok.
Jelenleg nem látok egyértelmű esélyest a BL-re.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#88370) MPowerPH válasza 7600 GS (#88368) üzenetére


MPowerPH
félisten

Miert lettek volna? Igy a fel tartalekos csapattal sem rossz ez az eredmeny. De banom, mert ha a fix 11-el allnak ki, es nem bohockodnak, akkor ez a Real ma siman verheto lett volna.

Don't Tread On Me

(#88371) Cartevo válasza forceberg (#88367) üzenetére


Cartevo
őstag

A Real lehetséges ellenfelei: Lester, Monaco, Juve, Arsenal, Nápoly.
Dortmundé: Párizs, City, Benfica, Porto, Sevilla.

[ Szerkesztve ]

(#88372) forceberg válasza Cartevo (#88371) üzenetére


forceberg
veterán

Én arra gondoltam, hogy a Margit nem kaphatja a Barcatico párost :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#88373) Citroware


Citroware
addikt

Szegény Leicester, egyszer jut ki a BL-be, és még meg is nyeri a csoportját simán (a mai meccsre B csapattal jöttek), és pont ilyenkor fordul elő először, hogy talán a másodikok csoportja erősebb, mint a csoportelsőké... :O Amikor másodikként ilyenek vannak, hogy Bayern, Real, PSG... :U

(#88374) NyxNyxNyx válasza Citroware (#88373) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azért nem feltétlen erősebb, angol szempontból majdnem mindegy. Én szerintem így jobban jártak. (bár ezt még nem tudjuk)

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#88375) szami777 válasza Citroware (#88373) üzenetére


szami777
addikt

Csoportelsőségért több pénz jár, innentől nincs kérdés.
Minden mindegy alapon kell hajtani tovább, akárkit is kapjanak.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88376) MPowerPH válasza Cartevo (#88371) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azert a Dortmund innen nezve nem is biztos, hogy jobban jart.... :U Penzugyileg persze igen.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#88377) Cartevo válasza szami777 (#88375) üzenetére


Cartevo
őstag

Azt a különbözetet behozza a továbbjutás, a sorsolás sokmindent meghatároz.

(#88376) BMW001: Igen, kiegyenlített a dolog, nem is volt ez tétmeccs. :B

[ Szerkesztve ]

(#88378) Richard! válasza 7600 GS (#88368) üzenetére


Richard!
addikt

:DDD :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#88379) DeathAdder válasza Citroware (#88373) üzenetére


DeathAdder
veterán

reál lesz ebből, ők úgyis "szerencsések" abban hogy mindig fiszfaszcsapatok kerülnek az útjukba :D

(#88380) Citroware válasza DeathAdder (#88379) üzenetére


Citroware
addikt

Mert a Leicestert fiszfaszcsapatnak mondod? :DDD

Tavasszal megmondtam, hogy 2017 májusában Leicester - Barca BL döntő lesz. :C

(#88381) DeathAdder válasza Citroware (#88380) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mindig is azok voltak, kanyarba sincsenek egy topcsapathoz képest, egyszer állnak össze egy emberöltőben úgy a csillagok mint tavaly.

Már az meglepne ha a felsőházban végeznének a bajnokságban, de inkább kiesés elöl menekülés lesz ebből.

(#88382) Citroware válasza DeathAdder (#88381) üzenetére


Citroware
addikt

Én most inkább arra vagyok kíváncsi, a BL nyolcaddöntőben mit fognak produkálni. :DD Azért a Portót megelőzni a csoportban nem olyan kis dolog.

(#88383) L_YKing válasza DeathAdder (#88381) üzenetére


L_YKing
addikt

És itt cseszték el rendesen szerintem... Mindenki Leicester játékost akart venni Ők meg nem adták el, most meg negyed annyi pénzért sem fogják eladni Mahrezt vagy Vardyt egy ilyen fos szezon után. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#88384) szami777 válasza L_YKing (#88383) üzenetére


szami777
addikt

Mahrezt szerintem még simán, Vardyt tuti nem , januárba már 30 lesz.
Mahrez tavalyi és idei statja:
39 18 10
20 7 3

Annyival nem rosszabb ez szerintem és még csak félidőnél jár a szezon, nem felejtett el tavaly óta focizni, csak az egész csapatot ő sem tudja a hátán cipelni.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88385) venember83 válasza L_YKing (#88383) üzenetére


venember83
nagyúr

S mit értek volna azzal, ha eladják? Lett volna pénzük, de ugyanúgy csak zsákbamacskákat tudtak volna venni. Így legalább megmaradt a csapat, menetelnek egyet a BL-ben, aztán ennyi volt, s mindenki megy a dolgára pár éven belül. Viszont volt két szép évük, egy a bajnoki címmel, egy pedig a BL-ben. Nem minden a pénz. Hosszabb távon amúgy is reménytelen felvenni a harcot a PL-ben akár a középcsapatokkal is, nem az a pár tízmillió jelenti a különbséget, amit Vardy és Mahrez eladása generált volna.

(#88386) DeathAdder válasza Citroware (#88382) üzenetére


DeathAdder
veterán

Látszik hogy minden erejüket arra összpontosítják (bocsánat topik nyelven koncentrálnak), mondjuk meg is értem, nekik ez a pár meccs felbecsülhetetlen a klub történelmében, és talán Mahrezen kívül más játékosok soha többet nem fognak részt venni benne.

Annyira meg nem szar a keret hogy szégyent valljanak, legalábbis nem a sorozat történelmének leggyengébb BL csoportjában :D

(#88387) L_YKing válasza venember83 (#88385) üzenetére


L_YKing
addikt

Hát PL-ben ugyanezt el tudták volna érni más csapattal, és talán vehettek volna fiatal tehetségeket (mint az ajax pl.) és BL-ben is ugyanúgy lenyomhatták volna azokat a gyenge csapatokat miket kaptak.
"Nem minden a pénz." :DDD
Ja, a mai foci éppen erről tesz tanúbizonyságot... :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#88388) 7600 GS válasza Citroware (#88382) üzenetére


7600 GS
addikt

Kettős vereséggel kiesnek a picsába, van rá két söröm.

(#88389) DeathAdder válasza L_YKing (#88387) üzenetére


DeathAdder
veterán

fiatal tehetségeket eddig is vehettek, és venni is fognak, megvan rá a büdzsé és a felderítők.
De kit vettek volna meg 30-40 millióért? és ki ment volna oda egyáltalán aki ér is valamit...

A létfenntartáshoz a kicsiknek elengedhetetlen, hogy kineveljenek, vagy invesztáljanak tehetségekbe akiket aztán busás haszonnal továbbadnak, még a PL-ben is. (már a piaci alapon működő klubok esetén, mint a pl. a soton, everton)

(#88390) venember83 válasza L_YKing (#88387) üzenetére


venember83
nagyúr

...mondjuk meg is értem, nekik ez a pár meccs felbecsülhetetlen a klub történelmében, és talán Mahrezen kívül más játékosok soha többet nem fognak részt venni benne.

Itt a lényeg. Persze nyilván a Barca, Juve, Bayern stb. szurkolóinak nehéz felfogni, hogy nem a pénz és a siker minden. De a Leicesternél egy álmot váltanak most valóra, és a jogot erre együtt harcolták ki. Jövőre úgyse kerülnek oda, most meg élvezik s kész. Feltehetően a tulajdonos is így látja mindezt, különben határozottabban kiállt volna xy eladása mellett.

(#88391) L_YKing válasza venember83 (#88390) üzenetére


L_YKing
addikt

Persze ezt megértem, de jövőre sehol sem lesznek aztán meg mindenki megy a maga útjára... Ugyanott lesznek, csak játszottak egy jót a BL-ben.(ami persze egész jó)
Bár remélem nem így fog történni és lesz valami hatalmas feltámadás a részükröl és megállják a helyüket a PL-ben, mint egy erős középcsapat (everton, soton, stb..)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#88392) Cartevo válasza 7600 GS (#88388) üzenetére


Cartevo
őstag

A helyzetük a válogatottunkéra emlékeztet: csodás csoportelsőség után sima búcsú, de ők egész télen érdekeltek. Mint 16 nagycsapat +32 a vígaszágon =profi a rendszer.

(#88393) Ringman


Ringman
nagyúr

kíváncsi vagyok, hogy sikerül-e az internek nyerni a sparta praha ellen otthon.

nem fogadnék rá

(#88394) Cartevo


Cartevo
őstag

Durva a nyugatra tolódás a BL tavaszi szakaszára, behozhatatlan lépé$előny. Hiába kiegyenlített a vígaszág, az olcsó vígasz. A 3 kategória:

BL

E-liga nyugat

E-liga kelet

4 spanyol
3: angol, német
2: francia, olasz, portugál

3: spanyol, belga

2: angol, német, holland, francia, olasz

1 dán

3: török, orosz

2 görög

1: lengyel, cseh, román, bolgár

ukrán, izraeli, ciprusi

[ Szerkesztve ]

(#88395) Citroware válasza Cartevo (#88394) üzenetére


Citroware
addikt

És a keleti csapatok nagy része is csak azért juthat el odáig, mert pl a Premier League-ből csak a néhány első helyezett indulhat ezekben.

(#88396) venember83 válasza Citroware (#88395) üzenetére


venember83
nagyúr

A PL-csapatokat amúgy sem érdekelné a BL, én úgy tudom...

[ Szerkesztve ]

(#88397) Citroware válasza venember83 (#88396) üzenetére


Citroware
addikt

A kisebbeknek, akiknek nincs most lehetőségük megnyerni a bajnokságot, lehet hogy érdekes lenne. Lásd az alsóházas Leicester is simán bejutott a 16-ba. És szerintem mindenki, aki felette helyezkedik el a bajnokságban, ezt megcsinálta volna. (legalábbis abban a csoportban biztosan :DDD )

Már csak ezért is talán át kéne szervezni az egészet, a legnagyobb bajnokságok kicsit hátrébb lévő csapatai is jobbak, mint ezek a Club Brugge félék.

[ Szerkesztve ]

(#88398) L_YKing válasza Citroware (#88397) üzenetére


L_YKing
addikt

Ha már könnyű csoport, 2014/2015-ös BL csoportkörben ha jól emlékszem Liverpool, Real Madrid, Basel, Ludogrets csoport volt. Na most a Liverpool 1 győzelem 2 döntetlen és 3 vereség mellett 5:9-es gólátlaglagot tudott összehozni úgy, hogy a Realtól csak 4 gólt kapott 2 meccsen, a további 2-2 meccsen 5 gólt lőtt ami 2 döntetlenhez és 1 győzelmhez volt elég. Tehát egy gyengének mondható Basel és Ludogrets megszopatta őket. Ebben a csoportban szerintem bármelyik nagyobbnak mondható csapat megcsinálta volna csoport másodikot a Real mellett.. Vagy a Basel már túl nagy csapat volt a Livernek? Mert 1 győzelem és 1 vereség egy svájci bicska ellen nem nagy szám még az angoloktól sem. :)
Hétvégét meg gondolom nem is érdemes megemlíteni. :))

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#88399) venember83 válasza Citroware (#88397) üzenetére


venember83
nagyúr

Hmm, átgondoltam, felgyulladt a kis égő, tényleg, legalább nyolc angol csapatot kellene küldeni a BL-be. Mennyivel szórakoztatóbb lenne a sorozat. Csak azért nem többet, mert ne legyen már csoportonként is több angol csapat, jusson már 1-2 hely a németeknek, spanyoloknak, netán olaszoknak is.

(#88400) Citroware válasza venember83 (#88399) üzenetére


Citroware
addikt

Szerintem sokkal érdekesebb lenne így a BL. La Ligából is jöhetne 4 helyett legalább 5-6, meg a Bundesligából is. Serie A-ból is 3 helyett 4-5. És akkor nem lenne a 8 csoport nagy része olyan, hogy fix kiesők meg fix továbbjutók vannak.
PL-ben meg konkrétan szerintem a hátrébb lévő csapatok jobban szerepelnének, mint az előrébb lévők (ez eddig is így volt), mert akiknek már nem nagyon van esélyük a bajnoki címre vagy a dobogóra, azok inkább a BL-ben küzdenének, míg a bajnokság élcsapatai a bajnokságra koncentrálnak.
Mint most a Leicester. Ők komolyan vették, továbbmentek. A Spurs meg leszarta, és ki is esett, mert nekik még van keresnivalójuk a PL élmezőnyében.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.