Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83602) WayneGace


WayneGace
őstag

Gyanítom nagy részük már Franciaországban született. Volt francia gyarmatok meg mai napig sok szállal kapcsolódnak Franciaországhoz. Például Algériában, Tunéziába francia nyelv használata elég általános dolog.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#83603) pohár válasza WayneGace (#83602) üzenetére


pohár
félisten

pszt, ne zavard össze őket :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#83622) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Német-franciára ki mit tippel?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#83623) B0V9B válasza Turbolada II (#83617) üzenetére


B0V9B
tag

Az Izlandiak és mondjuk Feröer nem ilyen, meg még van 2-3 ilyen válogatott, de ahogy írtam a keleti válogatottakban is kezdenek feltűnni a brazil meg ilyen-olyan játékosok.

Lám a svédeknél-norvégoknál-finneknél-dánoknál már egyből nem mindenki őshonos északi viking. Mivel Izland lakosságának 5-6 %-át teszik ki a lengyelek és volt jugoszláv tagállamokból érkezők, ezért valószínűsíthető hogy lassan ott is megjelennek majd egy "owski" vagy "ic" névre végződő nevű játékos.

Egyébként Izland U19-es válogatottjában már van két szerb, meg egy angol felmenőkkel rendelkező játékos.

(#83619) Vladi
Ez azért van, mert ezek a "menekültek" gyakorian rosszabb körülmények között nevelkednek mint a helyiek, ezért keményebbek és komolyabban veszik a sportot, valamint 2 kitörési lehetőségük van kb.: a sport meg a művészetek. Ha Svájc is úgy nézne ki mint a nemzeti válogatottja, akkor a lakosság 75%-a volt jugoszláv vagy afrikai területekről származó ember lenne, de mint tudjuk ez nem így van.

[ Szerkesztve ]

(#83624) Vladi válasza Turbolada II (#83622) üzenetére


Vladi
nagyúr

Mindkettő kiesik. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#83625) tiv83us válasza Vladi (#83621) üzenetére


tiv83us
veterán

:))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#83626) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Pikének is megvan a véleménye a spanyol himnuszról :D

(#83627) tiv83us válasza Turbolada II (#83622) üzenetére


tiv83us
veterán

Wales-nemet dontore tippelek amugy. Ezek a franciak meg mindig kevesek.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#83628) Vladi válasza DeathAdder (#83626) üzenetére


Vladi
nagyúr

Spanyol himnusznak nincs hivatalos szövege, mert 75' óta nem tudtak megegyezni. Ami meg is értek, van azért ott is lappangó ellentét bőven. :U Piqué spec katalán.

Azt tudja valaki, hogy a spanyol szurkolók mit énekelnek himusz alatt?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#83629) cyberkind válasza tiv83us (#83627) üzenetére


cyberkind
félisten

De jó is lenne, és főleg akkor ha Bale döntené el a meccset. :D

Paranormal Cocktivity

(#83630) Vladi válasza cyberkind (#83629) üzenetére


Vladi
nagyúr

walwes eb győzelmének én is örülnék. A sikeres kisország képe mindig vonzó egy sikertelen kisország lakójának. Persze én nem ilyen vagyok, mert Magyarország sikeres kisország. :C

De a német, meg olasz, meg francia válogatottak már marhára az agyamra mennek. Mennyire szerettem a 2008-12-es időszakot. :O

most nem látok jó eb/vb-t a Magyarok győzelméig. umpf... :(((

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#83631) tiv83us válasza Vladi (#83628) üzenetére


tiv83us
veterán

My hips don't lie :D

cyberkind Bale kb 5x jobb formaban van, mint Ronaldo, pedig egyik csapat sem hemzseg a sztaroktol, talan a portugalok papiron erosebbek, de Bale meg fogja forgatni Pepet, mint a sz@rt.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#83632) cyberkind válasza tiv83us (#83631) üzenetére


cyberkind
félisten

Ami nem is baj, ha már a Real-ban nem juthat vezérszerephez legalább itt jusson és mutassa meg hogy mit tud mert nagyon jó játékos, CR-nek meg pihi kéne de még nem kapja meg sajna, a Portugálok meg Figo óta most nagyon de nagyon szarok.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#83633) L_YKing válasza tiv83us (#83631) üzenetére


L_YKing
addikt

Hat remelem hogy a portugaloknak az lesz az utolso meccsuk.. De egy biztos -szerintem - Franciao vagy Nemeto nyeri az Eb-t.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#83634) Cartevo válasza B0V9B (#83623) üzenetére


Cartevo
őstag

"2 kitörési lehetőségük van kb.: a sport meg a művészetek." Funkcionális analfabéták tömkelege? Nem áll túl közel hozzám a konzervatívizmus, az értelmiségi titokzatoskodás, de azért balekságnak tartom ennyi iskolakerülő eltartását.

(#83635) Tibiajax válasza Vladi (#83624) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..és a hollandok jutnak tovább!..
:K :D

(#83636) Cartevo válasza Tibiajax (#83635) üzenetére


Cartevo
őstag

Németalföldiek.

(#83639) DS39 válasza L_YKing (#83633) üzenetére


DS39
nagyúr

Vélhetőleg, bár én Walest nem írnám le, azt se gondoltam volna hogy Belgiumot így elintézik.

Érdekes lesz a döntő.

[ Szerkesztve ]

(#83647) hobizoli válasza DeathAdder (#83626) üzenetére


hobizoli
nagyúr

A spanyol himnuszt azert nem eneklik soha, mert nincs szovege

több drón kell ;P

(#83648) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

a nagy árulkodást követő cenzúrázás után jöhet egy napi hányinger

(#83649) hobizoli válasza Vladi (#83628) üzenetére


hobizoli
nagyúr

la-la-la-znak csak ra

több drón kell ;P

(#83650) Vladi válasza hobizoli (#83649) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jah, azt hittem van valami szurkolói változat, vagy a szurkolók választottak egyet.
Elvileg van szövege, csak nem elfogadott hivatalosan.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.