Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83805) Vladi válasza thomeef (#83800) üzenetére


Vladi
nagyúr

Egyetértek. Amikor már végre valakinek szurkolni kezdtem, akkor az kiesett. :O

Mostmár tényleg úgy vagyok vele, hogy muszáj domborítanunk, meg 16-8-4-be bejutni, hogy egyáltalán legyen kedvem nézni világversenyt. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#83806) forceberg válasza MPowerPH (#83798) üzenetére


forceberg
veterán

Két ekkora egyéni hiba.
Hajdú B. meg kb. lefocizást emleget. Idióta, mint mindig.
Miért nem lehet kimondani, hogy találtak két gólt? Azon kívül mit játszottak?
Át kell szoknom a külföldi TV-re nekem is :D

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#83807) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Inkább a franciák mint a fritzek. Mekkora lenne már, ha Portugália megnyerné az eb-t ezzel a siralmas teljesítménnyel :DDD Elmondhatnánk, hogy pariban volt a magyar csapat a győztessel. :C

(#83809) shteer


shteer
titán

Franciáknak innen győzni kell, céronáldóék nem érdemelnék meg

..szerintem jónak tűnik

(#83810) L_YKing


L_YKing
addikt

Na ez jo meccs volt. Hajra Franciao, ezt mar be kell huzni. ;)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#83811) forceberg válasza shteer (#83809) üzenetére


forceberg
veterán

CR élete első meccse lesz, amikor nekik fogok szurkolni.
Ezek az afrikai csigazabálók inkább ne.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#83812) t1 válasza shteer (#83809) üzenetére


t1
addikt

Franciák sem.

(#83814) villamos


villamos
őstag

Itt nincs olyan, hogy megérdemli, nem érdemli. Eljutottak idáig, ki így, ki úgy.
Abban az esetben ha a mieink lennének ott, kibekkelt meccsekkel, vagy úgy hogy nekünk fúj a bíró, teljesen oda lenne mindenki, meg vissza, akár szép a játék akár nem.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#83815) Citroware


Citroware
addikt

Nincs normális csatáruk a németeknek. Már régóta...

(#83816) Richard! válasza Citroware (#83815) üzenetére


Richard!
addikt

Klose kellett volna nekik...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#83818) Citroware válasza Richard! (#83816) üzenetére


Citroware
addikt

Neki is kb csak fejjátéka van...

(#83819) szab.tam


szab.tam
nagyúr

portugálok nem érdemlik meg.
franciákat sem szeretnék sokan.
megvan!
győzzön kassai! :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#83820) Vladi válasza shteer (#83809) üzenetére


Vladi
nagyúr

szvsz egyik sem. Olyat nem lehet, hogy egyik sem nyeri meg? :DDD

Az 1. félidőt végig láttam. Csak egy kérdésem van: ezt a meccset a németek hogy tudták elveszíteni? :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#83821) shteer válasza Vladi (#83820) üzenetére


shteer
titán

Nem, valakit élete végéig kísértenie kell a vereségnek :]

..szerintem jónak tűnik

(#83822) forceberg válasza Vladi (#83820) üzenetére


forceberg
veterán

Ahogy az Atletico kiverte a Barca-Bayern-t.

A csigások szerencsével nyertek.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#83823) Ijk


Ijk
nagyúr

Akkor most Argentina nyeri az EB-t hogy kiestek a németek?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#83824) trialboj


trialboj
őstag

Lehet már levezettétek, de én lemaradtam róla.

Mi a magyarázat rá, hogy a magyarok egész jól játszottak a portugálok ellen, akik meg eljutottak a döntőig, és sokkal erősebben hitt/tűnő csapatokat vertek el. Mostanra szoktak össze? Nagy volt rajtuk a nyomás hogy nehogy kiessenek, és beáldozták a védelmüket?

Nem értem hogy mi van, szerintem a mieink egy csapatot nem vertek volna meg a portugálok helyében, mert előzőleg mindegyik jobb teljesítményt mutatott.

köszönöm

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#83825) L_YKing válasza trialboj (#83824) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerencse... En a dontoben egy 3 golos kulonbseget varok..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#83826) máyköl


máyköl
veterán

Csaj a stúdióban:
Riporter: "Ronaldo nálad semennyire sem jön be?"
Csaj: "Semennyire."
Riporter: "Focistaként sem?"
Csaj: "Focistaként sem, meg sportolóként sem."

Ok. :R

(#83827) szab.tam válasza trialboj (#83824) üzenetére


szab.tam
nagyúr

3- nekifutottam, de nem értem, mi a kérdés.

"Lehet már levezettétek, de én lemaradtam róla."
nem maradtál le semmiről, mert ezt így biztosan nem vezettük le.

***

(#83825) barca0519951
látom, te megértetted. :)
mi volt a kérdés?

****

(#83826) máyköl
segítek:
a kérdés nem cr-re vonatkozott, hanem a csajra.
merthogy ő focista. mármint a csaj.
tehát abból a nézőpontból nem jön be.
teccikérteni?

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#83828) shteer válasza Ijk (#83823) üzenetére


shteer
titán

nem csak a dobogóra esélyesek? :F

szab.tam: és nem marad le semmiről ha visszaolvas

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#83829) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Sebők Vili szerint a német válogatottnak nincsenek olyan egyéniségei, mint Griezmann(ezt még elfogadom, de ez sem feltétlen igaz), vagy Zsiru :DDD .

Kb egyenlő erők küzdelme volt, túlzás azt mondani hogy nem érdemelték meg a győzelmet.

Tibiajax: Nekeme az előző EB-ről csak jó emlékeim vannak. :D Persze lehet köze van a társasághoz is, minden meccset megnéztünk kocsmában, kivetítőn. Kedvenc nyaram volt. :(

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#83830) Tibiajax válasza Peti78 (#83799) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

no racism
say mindenre, no racism
: D

#83800 thomeef így van, a Hollandok nagyon hiányoztak
de egyébként meg beszélsz össze-vissza.. teljesen jó volt ez az eb, profi, komplex szervezés és lebonyolítás, kezdve a stadionoktól azokon át, h kitalálták h minden csapatnak saját nemzetiségű bemondója legyen, a kiabáló csaj visszaszámlálásokon át meccskezdéskor, az eiffel-torony aktuális beöltöztetéséig, mind mind hangulatos és nagyon jó ötletek voltak. ne feledjük, minek a fenyegető árnyéka vetült rá folyamatosan rá erre az eseményre, nagy dolog, h így is letudták végig így szervezni.
az, h ilyen szar csapatok voltak meg gyenge játékosfelhozatal, istenem ez van, már nem a régi időket éljük, nincsenek már olyan számban sztárjátékosok, csak munkás hangyák meg 94percig futó botok. feltűnik egy-egy kicsit ügyesebb játékos, máris egyből hozsannázik a sajtó meg a fészbuk. közbe kb cipőfényezöje lehetett volna egy régi, igazi nagy játékosnak
az h ilyen fos portugál csapatot kell néznünk, hát ez van.. de a torna végére még lehet ök is elkezdenek focizni.. a gallok ellen szükség lesz rá

nálam a legutóbbi, a lengyel-ukrán volt az ultratré meg felejthető valami

(#83831) szab.tam válasza Tibiajax (#83830) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"nálam a legutóbbi, a lengyel-ukrán volt az ultratré meg felejthető valami"
azért a múlt vb-n is volt 1-2, antifocis, extrafos meccs.

ha nemcsak a rendezést nézzük, hanem a meccseket is.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#83832) Vladi válasza Tibiajax (#83830) üzenetére


Vladi
nagyúr

Szerintem annyi pozitív hozadéka volt az eb-nek és megnövelt csapatszámnak, hogy néhány jó kis/középcsapat fellendülhetett. Na azok miatt érdemes volt nézni: Magyarország, Wales, Izland. Sajnálom, hogy egyik se jutott a 4-be.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#83833) bandus válasza szab.tam (#83819) üzenetére


bandus
veterán

ez a nem erdemli meg kifejezes olyan mint az xy nem er annyit.. amig ok vannak ott es amig valaki kifizeti az x milliot valakiert addig megerdemli/er annyit. a dontoben hajra portugalia!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#83834) NyxNyxNyx válasza szab.tam (#83831) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Na nekem az előző VB volt katasztrófa. Szinte 1 jó meccs sem volt a csoportkör után és ott is csak elvétve.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#83835) gyurkikrisz válasza Vladi (#83832) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Wales se?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#83836) forceberg válasza L_YKing (#83825) üzenetére


forceberg
veterán

A portugáloknak?
Vissza fognak állni, a csigások nem fognak tudni 30-35%-os labdabirtoklásos Atletico stílusban gémelni.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#83837) L_YKing válasza szab.tam (#83827) üzenetére


L_YKing
addikt

"Hogy jutottak el eddig a portugalok?"

En ezt szedtem ki.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#83838) vzsryl válasza Tibiajax (#83830) üzenetére


vzsryl
nagyúr

"közbe kb cipőfényezöje lehetett volna egy régi, igazi nagy játékosnak"

Azért kíváncsi lennék egy statisztikára 20+ évvel ezelőttről, hogy hány futott km volt egy meccsen, és mekkora volt az átlag sebesség stb... Egy régi meccs iramát én sokkal lassabbnak látom, mint egy maiét. Ráadásul a párharcok is sokkal visszafogottabbak voltak anno. Tehát szerintem manapság nehezebb kiemelkedőt nyújtani, mert mindenki maxra van hajtva. De lehet csak nekem csal extrém módon a szemem.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#83839) MPowerPH válasza gyurkikrisz (#83817) üzenetére


MPowerPH
félisten

Te mirol beszelsz? Angol kiosztasu billentyurol meg nem hallottal? Mar ne is haragudj, de a premium billek nagy resze is csak azzal elerheto. Miert allitanam at rajta a kiosztast? Attol, hogy a Win minek latja, meg ugyan ugy angol marad a kiosztas, fizikailag. Tanulj meg olvasni. Informatikusok nem hasznalnak ekezetet otthon sem... Helyette azzal foglalkozz, hogy rendesen megfogalmazz egy mondatot, es szepen tagoltan, helyesen irjad le, amit mondani akarsz, mert igy erthetetlen. Alt. suli 4. osztaly.

A meccsre visszaterve:

En orulok neki, hogy a nemetek kiestek, pedig vilageletemben nekik drukkoltam. Borzalmasan jatszottak, eltunt az a focijuk, amiert 2010-ben kozonsegkedvencek voltak. Csak a hulye passzolgatas, nincs a jatekukban semmi dinamizmus. Akkor nem passzoltak 30x egy helyzet/gol elott, hanem par gyors passzbol helyzetet tudtak csinalni. Mar 2014-ben elkezdodott ez a folyamat, es most tetozott be. Nem is ertem, mit akartak kozepcsatar nelkul. Ertem, hogy Gomez leserult, de hogy nem volt a helyere senki sem?!

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#83840) Vladi válasza gyurkikrisz (#83835) üzenetére


Vladi
nagyúr

Na ba+, ezt de benéztem. :DD
Akkor végül is jó eb volt, ne legyünk telhetetlenek.

Olyat láttunk, amit alig látott valaki élő ember.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#83842) Peti78 válasza Ijk (#83823) üzenetére


Peti78
őstag

Afrika esélyes

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#83843) trialboj válasza trialboj (#83824) üzenetére


trialboj
őstag

Szerintem érthet volt a kérdés, de nekifutok még egyszer, mert tényleg kíváncsi vagyok a miértjére.

Szóval hogy lehetséges, hogy a magyar csapat 3-3at játszott a portugálokkal, majd egyből agyonverték a belgák, míg a portugálok, végigmeneteltek a döntőig?

A portugálok megverték a walesieket, akik leiskolázták a belgákat, akik elkenték a szájukat az állítólag lefáradt magyar csapatnak.

Tehát itt minél többet játszol, annál jobban összeérsz a csapattagokkal? És a nagy csapatoknál nincs olyan hogy elfáradnak a döntőhöz közeledve?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#83845) marositech


marositech
senior tag

Döntőben 4. játékvezető lesz a Kassai... :O :O :O

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#83846) forceberg válasza marositech (#83845) üzenetére


forceberg
veterán

Azok után, hogy Hummelst a semmire elmeszelte...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#83847) cyberkind válasza marositech (#83845) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezzel abszolút nincs baj, nem volt ő annyira acélos az EB-n mint máskor, úgyhogy majd máskor. :D

Paranormal Cocktivity

(#83848) NyxNyxNyx válasza trialboj (#83843) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Most így 1 óra kondi és még 1 óra futás után félhalottan megpróbálom összeszedni, bár még mindig nem értem miért egyszerűsíted le ennyire a helyzetet.

Azért azt valljuk be, hogy a portugál meccsen rendesen szerencsénk volt amellett, hogy a fiúk kihajtották magukból a maximumot. Az, hogy 3-3 lett a meccs nem jelenti azt, hogy közelében lennénk a portugál válogatottnak erősségben. A belgák okosabban játszottak ellenünk, nem rúgták fel a tizenhatos közelében a labdát éppen megtartani tudó magyart, ezért kevesebb nagy helyzetünk is volt, de ha szerencsénk van simán bepattan abból kettő.
Portugália igazából úgy jutott a döntőbe, hogy olyan igazán nehéz ellenféllel nem találkoztak. Wales ellen ügyeltek a portugálok, hogy ne támadjanak ki nagyon, fegyelmezetten játszottak. Szar is volt a meccs és az eredmény nem is akkora meglepetés.
Ugyanúgy, mint fentebb említettem, az hogy Wales elverte Belgiumot nem jelenti azt, hogy már egyből jobbak is. Sajnos a Belgium - Wales meccset nem láttam, de amit tudok hogy a belgáknál a védősor erősen foghiányos volt. (Mint ahogy Wales-nél is 2 fontos hiányzó volt a Portugálok ellen). Takitika kurva fontos egyébként. A magyarok teljesen nyílt focit játszottak a belgák ellen, ami finoman szólva nem jött be. Kétlem, hogy Wales ennyire hagyta volna a sztárjaikat kibontakozni.

Klubfocit szoktál nézni egyébként? Ott is minden héten vannak meglepetések, formától függően. Nem kell mindent megmagyarázni, kifogásokat keresni.

Ha már keresünk, az elfáradás dolog meg inkább a kisebb csapatoknak jó kifogás, mert nekik a játékosaik java gyengébb bajnokságokban játszik ahol nincsen akkora hajtás így nincsenek hozzászokva. Aztán az EB-n valamit kompenzálnak a motiváltsággal. A nagyobb csapatoknál még rotálási lehetőség is több van, nálunk Klenheislert sem tudták rendesen pótolni.
___________________

Más: Tottenhamnek kijöttek a következő szezonra a mezei. A harmadik számú csíkos sárga valami elképesztően okádék. A másik kettő OK.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#83849) Napfénysüti

Na bakker, francia-portugál döntő. Bármi lehetett volna csak ne ez...
Lehet nem is nézem így. :DDD

Més que un club!

(#83850) venember83 válasza Napfénysüti (#83849) üzenetére


venember83
nagyúr

Már a tegnapi francia-német meccs második félidejét sem néztem. Nincs mi lázba hozzon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.