Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83101) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Reddit-en egy magyar felhasználó feltette az alábbi kérdést:
Ki mit gondol a magyar labdarúgó-válogatott Európa-bajnoki szerepléséről?

„Király (ember). Nagyon örülök neki. Őt képzelem el, amikor más, 40 éves emberrel beszélgetek.”

„Mostantól szürke mackónadrágot viselek majd.”

„Király Gábor úgy néz ki, mint aki napközben egy pékségben dolgozik, este taxisofőr, és évente négyszer jár nyaralni.”

„Az Európa-bajnokság előtt Albánia mellett az egyik legrosszabbnak vélték a magyarokat. Az albánok már a csoportkörből sem mentek tovább.”

„Meglepett Magyarország. Semmit sem vártam ettől a múltjából merítő nemzettől, ehelyett egy olyan együttest láttam a pályán, amelynek megvan a saját stílusa, identitása.”

„Sokkal jobbak voltak a magyarok, mint az előzetesen vártam volna tőlük. Portugália és Belgium ellen kicsit kinyíltak, nem védekeztek eléggé, ez lett a vesztük. A különbség, hogy a portugálok ellen kisegítették őket a megpattanó labdák. Összességében viszont sikeres tornát zártak.”

„Nagyszerű menetelés volt. Megmutatták, hogy ha nem is kelhetnek versenyre a legjobbakkal, szorosan mögöttük vannak. Több olyan futballistájuk is van, akinek nagyobb klubban kellene játszania. Megvannak az alapok egy sikeres építkezéshez.”

„Számomra a magyarok voltak az Európa-bajnokság legnagyobb meglepetései! A torna kezdete előtt őket vélték a leggyengébbnek, ám az én szívemet elnyerték, főleg »Mr. Mackónadrág« (Király Gábor).”

„Minden tiszteletem az övék: szórakoztató focit játszottak. Merész, támadásorientált felfogást erőltettek, aminek köszönhetően meg is nyerték a csoportjukat. Belgium ellen hiányzott valami. Számomra az Eb legpozitívabb csapata a magyar.”

„Itt az ideje, hogy Dzsudzsák Balázs erősebb bajnokságban játsszon, mint a holland, török vagy az orosz. Komolyan, nagyszerű játékos, és igazi vezér.”

„A magyar–belga nyolcaddöntő megmutatta, hogy a továbbiakban sem árt óvatosnak lenni. Hazard-ék kontrái hatékonyak, sőt, igazából halálosak voltak! Manapság azok a csapatok sikeresek, amelyek képesek kihasználni az ellenfél védelmének megingásait, a szervezetlenséget, illetve megtalálják a réseket. Ezek a hibák végképp megbosszulják magukat, ha egy olyan kitűnő együttessel játszol, mint Belgium. Egyébként nagyon élveztem a játékukat, szívesen néztem őket, ám egy belga válogatott ellen senki sem gondolkozhat úgy, hogy ilyen nyitottan megy ki a pályára.”

„Az a pizsamás csóka és Gera Zoltán k…va jó volt! Már az Eb előtt is így gondoltam.”

„Elnézést kérek a magyaroktól, amiért Fellaini egy f.sz” – egy belga szurkoló."

„Bárcsak továbbmentek volna! Jó teljesítményt nyújtottak, büszkék lehetnek magukra. Remélem, hogy ezentúl rendszeresen viszontláthatom őket a különböző nagy tornákon.”

„Őszintén? Kevesebbet vártam tőlük, ám kicsit szerencsések voltak. De azért gratulálok nekik.”

„Az Eb előtt nem néztem ki belőlük sokat, igazából a csoport utolsó, negyedik helyére vártam őket. Tényleg meglepett, meddig jutottak, büszkék lehetnek az eredményre. Igazából még mindig nem tudom, hogyan jutottak el idáig.”

„Imádtam az első, Ausztria elleni meccsüket, és a magyar–portugált is öröm volt nézni. A belgák elleni találkozójukat látva kicsit letört voltam, mintha nem is önmaguk lettek volna, de megnyerték a csoportjukat, és ez parádés eredmény.”

„Simán túlszárnyalták az elvárásaimat – úgy számoltam, talán szereznek egy pontot, és az F-csoport utolsó helyén végeznek.”

„A csoportkörben kiválóan teljesítettek, ám a kieséses szakaszban kiderült, nincsenek egy szinten a »nagy fiúkkal«. Összességében jók voltak, büszke vagyok rájuk.”

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#83102) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Igeeee-igeeen :C

(#83103) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Go Azzurri :C

(#83104) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Egybehangzó sajtóhírek szerint a következő napokban Messin, Mascheranón és Agüerón kívül több argentin labdarúgó is visszavonulhat a válogatottságtól. Úgy tudják, Gonzalo Higuaín, Ángel Di María, Ezequiel Lavezzi, Lucas Biglia és Éver Banega is azon gondolkozik, hogy befejezi pályafutását a nemzeti csapatban – az említett játékosok napokon belül be is jelenthetik döntésüket.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#83105) KisApám válasza itouchfan (#83100) üzenetére


KisApám
addikt

"nem lövi sorban a gólokat"

Legalább közel volna ahhoz, hogy lövi a gólokat. De NEM :N
A gólhelyzet semmit nem ér, nem az számolják. (Nem hiába esett az "árfolyama". Úgy látszik sokan nem értenek a focihoz.)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#83106) venember83 válasza gyuromoj (#83104) üzenetére


venember83
nagyúr

Aztán majd visszamondják az egészet, amint jön egy másik edző. Ez sima zsarolás.

(#83107) DeathAdder válasza gyuromoj (#83104) üzenetére


DeathAdder
veterán

Messi 28 évesen, miért?

(#83108) L_YKing válasza gyuromoj (#83104) üzenetére


L_YKing
addikt

Meg sem lepodom... :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#83109) venember83 válasza DeathAdder (#83107) üzenetére


venember83
nagyúr

Sorozatban elvesztett döntők miatt. Úgy látja, hogy így nincs értelme, ha nem tudja győzelemhez segíteni a csapatát. Legalábbis ez a hivatalos nyilatkozat.

(#83110) etejedu


etejedu
őstag

9Én csak annyit az utolsó belga meccsről hogy a második félidőben nem lett volna jobb, ha (erőltetik) 20-25 méterről bombáznak a fiúk? Most mindent félretéve csak ezen agyaltam (félidőnél), mert volt pár ilyen megvillanás és nem sokon múlt volna. Vagy volt már? Vagy nem ment volna? Mi a véleményetek erről?

(#83111) KisTücsök válasza venember83 (#83109) üzenetére


KisTücsök
addikt

Csak blöff...

Argentínoknál az edző a fő probléma.
___

Hajár Olaszok! :)

(#83112) venember83 válasza KisTücsök (#83111) üzenetére


venember83
nagyúr

(#83113) L_YKing


L_YKing
addikt

Utalom az olaszokat... De jobbak, sokkal.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#83114) DeathAdder válasza venember83 (#83109) üzenetére


DeathAdder
veterán

De nemár, küzdjön a hazájáert rengeteg lehetősége lehet még rá.
Ha nem a világ legjobb játékosa akkor ki segíthetné jobbak őket ebben..

Sok válogatott játékos megdöglene a hazájáért, nemhogy elveszített döntők miatt adja fel..

Ha ez igaz akkor azért ez csalódástkeltő húzàs lesz tőle.

(#83115) KisTücsök válasza venember83 (#83112) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jah, nem úgy konkrétan neked szántam. Csak a témához hozzászólva... Csak lusta voltam szerkeszteni. :)

(#83116) venember83


venember83
nagyúr

Fabregas a nyáron mehet továbbképzésre valami OKJ-s színészképzőbe. :D

Nem igaz, hogy ennyit kihagynak az olaszok!!! Nagyon rossz vége lehet, le kéne törni a spanyolok szarvait minél előbb!

DeathAdder: Csak blöff és/vagy zsarolás. ;)

update: azért Éder is próbálkozik ezzel a furfangos színészszakmával.

[ Szerkesztve ]

(#83118) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Fincsi lesz jövőre conte is a PL-ben, remélem a sok sztárba azért beletõrik majd a bicska ;]

(#83119) venember83 válasza DeathAdder (#83118) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem kiemelkedő játékosokból tud csapatot építeni, de kíváncsi leszek, tud-e mit kezdeni a sztárokkal, mert nagyon makacs és öntörvényű tud lenni.

(#83120) DeathAdder válasza venember83 (#83119) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kiváncsi leszek rá én is, szimpatikus figura mindesetre, és tetszik a jàtékstílusa is.

(#83121) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Spanyolokkal mi a helyzet amúgy? Elég lagymatag tempóban nyomják... :F

(#83122) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Alapvetően nem bírom az olaszokat, mint nemzetet, de most az EB-n talán a legszimpatikusabb csapat azok körül akiknek még van esélyük behúzni. Ha elvernék a paraszt spanyolokat imádnám őket.
Meg az a szenvedély, amivel a himnuszukat éneklik. :R

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#83123) venember83


venember83
nagyúr

Conte mindjárt kap egy sárgát a labda elrúgásáért. :DDD

(#83124) KisTücsök válasza venember83 (#83123) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nagy arcnak tűnik. :) Remélem beváltja a hozzáfűzött reményeket.

(#83125) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#83122) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én bírom őket, minden ami jó az olaszból származik :K
Spanyolok meg pont fordítva

(#83126) Ricardo


Ricardo
félisten

A Spanyolok ha így folytatják mehetnek haza. Nem meggyőzőek.

(#83127) Enzolord válasza DeathAdder (#83125) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát ez max a Ferrarira igaz... :) Meg Valentino-ra.. :) :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#83128) Richard! válasza DeathAdder (#83125) üzenetére


Richard!
addikt

Én jó vagyok, mégsem olaszból származok :DDD / sorry, magas labda volt /

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#83129) DeathAdder válasza Enzolord (#83127) üzenetére


DeathAdder
veterán

Utálom a ferrarit, szarok és dràgàk :D

richie900812 - ;]

(#83130) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

:C

DeathAdder: Dolgoztam nyári munkán olaszokkal. Egyikük majdnem kinyírt a targoncával, de "legalább" mindig le volt vetkőzve. :DDD

Egyszerre estünk ki a spanyolokkal, akkor most egyenlő erőviszonyokat képviselünk?

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#83131) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Igeeen spanyolok haza :)) :C

(#83132) #84221696


#84221696
törölt tag

Ott is van! :C

(#83133) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hohohóó :C :C

Benga, spanyol skalp már tarsolyban, szar ez az olasz csapat :C
Hol a hires 50 ezer passzos tilitoli?

[ Szerkesztve ]

(#83134) Ricardo


Ricardo
félisten

Most már a jegyet is a kezükbe adták.

(#83135) DopeBob


DopeBob
addikt

Conte :)

MZ/X

(#83136) KisTücsök


KisTücsök
addikt

:C

Német - Olasz. :Y

(#83137) KisApám


KisApám
addikt

Bravooo Bravooo :DD

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#83138) venember83 válasza Richard! (#83128) üzenetére


venember83
nagyúr

Hogy lennél jó, ha a Barcának szurkolsz? :U

(#83139) Cartevo


Cartevo
őstag

A csodált spanyolok csak 20-21 órával éltek túl minket. Gracias!

(#83140) thomeef


thomeef
őstag

Minden idők "legszarabb" olasz csapata kiejti a címvédőt :C

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#83141) venember83 válasza thomeef (#83140) üzenetére


venember83
nagyúr

A spanyolok azért elég trutyin játszottak, hullámvölgyben vannak, ezt jól mutatja, hogy csoportelsők sem lettek. Persze nyilván náluk kicsit más a hullámvölgy, mint a kisebb kaliberű együtteseknél. A németekkel sokkal keményebb harc várható, kíváncsian várom, hogyan fogják bírni az olaszok ezt a nagyon komoly szervezettséget és futómennyiséget megkövetelő taktikát; előbb-utóbb komoly hatása lesz a fáradtságnak.

(#83142) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Na kane sterling megint kezd.....lallana helyett meg sturridge.
Asszem ez lesz az a meccs amiért carrollt kellett volna kivinni az EBre resford helyett, de a szlovák meccs is már ilyen volt.
Katasztrófa ez a woy...

(#83143) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Ez a Nagy Ádám milyen alacsony élőben te jó isten:D meg azért ha tényleg topligába igazol kicsit erősödhetne még ez az alkat kevés lesz (szerintem). Egyébként nagyon jó hangulat volt most a Hősök terén, "nézését meg a járását" nem maradhatott ki:D

(#83144) DeathAdder válasza DeathBat666 (#83143) üzenetére


DeathAdder
veterán

Minden adott h egyszer egy topcsapatban játszhasson :K

(#83145) Citroware válasza DeathAdder (#83142) üzenetére


Citroware
addikt

Komolyan mondom, hogy szerintem ez az öreg tényleg nem ért a focihoz. 20-30 éve még talán releváns volt az a fajta gondolkodásmód, ami őt övezi, de manapság azok alapján, ami alapján ő döntéseket hoz, már bőven idejétmúlt. Maradi. Szerintem hétköznapi szurkolók jobban össze tudnák rakni a csapatot.

Neki van nagy múltja, megvannak a papírjai, meg elismerései, és azokból megél, elég egy ilyen menedzseri pozíció megszerzésére, még ha hülye is ehhez.

[ Szerkesztve ]

(#83146) 7600 GS


7600 GS
addikt

Tehát elmondható, hogy a magyar válogatott ugyanaddig jutott az idei EB-n mint a címvédő spanyolok, ráadásul egyáltalán nem voltak nehezebb csoportban a hispánok. Fura ezt leírni. :B

Olaszok jól játszottak, vagy azért tolták őket a bírók? ;]

Az meg egyszerűen nem igaz, hogy ami jó az az olaszoktól származik. Elég, ha csak az autókra gondolunk.

[ Szerkesztve ]

(#83147) Richard! válasza venember83 (#83138) üzenetére


Richard!
addikt

Úgy, hogy én mindenből csak a minőséget veszem, eszem, iszom, nézem. És azt hiszem, ezzel megmagyaráztam mindent :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#83148) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Na most fog jönni a 2.Brexit? ;)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#83149) venember83 válasza Richard! (#83147) üzenetére


venember83
nagyúr

Parttalan élcelődés abbahagyva. ;)

7600 GS: Nagyon rossz példát hoztál fel, de ez is ugyanolyan parttalan dolog. Plusz eleve csak félkomolyan írta ezt az egészet a kolléga. ;)

Az olaszok meg nyilván csak és kizárólag nagyon komoly bírói hozzájárulással képesek továbbjutni. :))

[ Szerkesztve ]

(#83150) DeathAdder válasza 7600 GS (#83146) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tanárok voltak a spanyolok ellen, máskülönben meg sokkal-sokkal szegényebb volna a világ nélkülük.
Nyilván némi költői túlzás volt h minden ami jó tőlűk származik :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.