Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) Ps Vita válasza 7600 GS (#8147) üzenetére


Ps Vita
őstag

De Rossi és buszkecc hol marad? :D

(#8152) fatal`


fatal`
titán

A harmadikon röhögtem a legtöbbet. Odahúzza a kezét :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8153) Boxer001 válasza 7600 GS (#8147) üzenetére


Boxer001
veterán

Megosztva fészen. :DD

(#8154) baluka26 válasza 7600 GS (#8147) üzenetére


baluka26
veterán

Ez egy kibaszott szar válogatás, több, mint fele tényleg szabálytalanság volt...

Hol van innen a csodabarszás gyerek, aki majd meghalt Terry térdelésénél?

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8155) 7600 GS válasza baluka26 (#8154) üzenetére


7600 GS
addikt

A kettő dolog között nem látok összefüggést. Attól, hogy valakinek rálépnek a lábára, nem kell egyből hemperegnie.

(#8156) baluka26 válasza 7600 GS (#8155) üzenetére


baluka26
veterán

"Diving" az szabálytalanság eljátszása.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8157) Ps Vita válasza baluka26 (#8154) üzenetére


Ps Vita
őstag

Most akkor mi van?
Az 1. mondatodban azt mondod szar a válogatás mert van benne szabálytalanság,aztán meg hiányolod a Barca-s srác esését,amikor ott Terry szabálytalan volt...

(#8158) baluka26 válasza Ps Vita (#8157) üzenetére


baluka26
veterán

Egy ilyen válogatásba annak bele kell férnie. :))

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8159) 7600 GS válasza baluka26 (#8158) üzenetére


7600 GS
addikt

Tehát akkor jót mondtam. :D

[ Szerkesztve ]

(#8160) baluka26 válasza 7600 GS (#8159) üzenetére


baluka26
veterán

Az sem dive.

Bale, amit szokott csinálni utóbbi időben, az való ide ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8161) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#8160) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Pont a Bale-es dologgal mondtál hülyeséget. Ebben a szezonban 1 olyan esetre emlékszem, mikor nem volt szabálytalanság és úgy dobta fel magát, 3 esetben meg volt kontakt és úgy segített rá. De szerintem már megértette, hogy nem éri meg az utóbbi se, mert az előző 3 meccsen az Istenért se akart elesni (lásd.: Norwich gól)

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#8162) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#8161) üzenetére


baluka26
veterán

Nem kettő eset volt egymás után?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8163) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#8162) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hmm? Aston Villa ellen műesett. Sunderland(ez volt az Aston Villa után) és a Liverpool ellen volt kontakt.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#8164) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#8163) üzenetére


baluka26
veterán

Lehet, te vagy a Tottenham-felelős :D

Demba Ba orrát törte, Petr Cech kisujját. Nagyszerű.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8165) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#8164) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Jobbulást nekik :(

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#8166) littlelion21 válasza 7600 GS (#8147) üzenetére


littlelion21
addikt

1:13-tól ki az a két pondró?

(#8167) baluka26 válasza littlelion21 (#8166) üzenetére


baluka26
veterán

Sasszememmel leolvastam a mezéről, hogy 1. FC Köln játékosa, rákerestem youtube-on. ;] ;]

2005-ös Duisburg - Köln meccs 2005 decemberéből. A játékos hátára az van írva, hogy Streit, a Dusiburg edzője Norbert Meier.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8168) littlelion21 válasza baluka26 (#8167) üzenetére


littlelion21
addikt

köszi a nyomozást :))

(#8169) venember83 válasza 7600 GS (#8146) üzenetére


venember83
nagyúr

Ők legalább valamire való csatárt igazoltak, és nem töketlenkedtek, mint egyes torinói "nincspénzigazolnidetöbbtízmillióelmegypadoinokraéspelusokra" vezetők. :(((

(#8170) baluka26 válasza littlelion21 (#8168) üzenetére


baluka26
veterán

1500,-

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8171) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hatalmas írás. :DDD Unatkozóknak ajánlom, nem kívánom ráerőltetni senkire a Tottenham imádatot, csak rég nevettem ennyit egy cikken.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#8172) Napfénysüti válasza Sickboy25 (#8137) üzenetére

Menjünk inkább ki focizni. Aztán meg sörözni. ;]

Més que un club!

(#8173) Tibiajax válasza Napfénysüti (#8172) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

benne vagyok

de tényleg, hozzunk már össze valamit.. kiveszünk egy termet, vagy, még az se kell, kimegyünk bzmeg a jó kis városligeti kispályákra, ahol Tibi bácsi nyomta hétvégente éveken keresztül a ligetlakókkal, aztán ott nyomjuk. közben meg vedelhetünk is, h oldódjon a hangulat
na mit szóltok? :D nem tudtok nemet mondani

(#8174) baluka26 válasza Tibiajax (#8173) üzenetére


baluka26
veterán

Majd tavasszal, én ilyen hidegben biztos nem focizom.

Meg amúgy is, inkább béreljünk. Olyan helyet, ahol van zuhany is.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8175) peterszky válasza Tibiajax (#8173) üzenetére


peterszky
őstag

Jól hangzik :)

What else you gonna do on a Saturday?

(#8176) Sickboy25 válasza Napfénysüti (#8172) üzenetére


Sickboy25
addikt

Oké benne vagyok... Már 3 éve nem rúgtam bőrbe(mióta szétkaszabolták a térdem, kicsit féltettem, úgy meg már nem lehetek a csapat oszlopos tagja, ha cserbenhagyom a csapatom beszariságom miatt, egy védőnek ilyen luxus nincs, hogy féltse a lábát), de felveszem a járógépemet, aztán mehet a tili-toli, benne van a lábamba egy-két trinyó még :)

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#8177) venember83 válasza baluka26 (#8174) üzenetére


venember83
nagyúr

Te most akkor zuhanyozni akarsz Tibiékkel vagy focizni és sörözni? ;]

(#8178) baluka26 válasza venember83 (#8177) üzenetére


baluka26
veterán

Sport után első a zuhany. Sajnálom, ebből nem engedek :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8179) baluka26


baluka26
veterán

Bocsánat a dupláért, de lololololol. Liverpool megbundázta a Debrecennel?XDXDXDXDXD

Jól be lehettek szarva a nagyhírű Lokitól :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8180) Sickboy25 válasza baluka26 (#8179) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nem hiszem a beszarás volt itt a bundánál a gyökér ok, hanem mondjuk a gólkülönbség, ha mondjuk hatot enged be és megfogadják ezt vagy hogy csinál a kapus egy tizenegyest ezek nagy oddsok, vagy az utolsó 4 percben 2 gól születik stb... A legnagyobb oddsok a végeredményen és ezeken van amiket felsoroltam és ott is ez lett volna a lényeg nem más...

Jah most olvasom, hogy 2,5 gólnál több volt a bunda tárgya (ezt mondjuk nem hiszem el) ez még ki sem derült volna....

Ennél a fajta bundánál soha nem a beszarása a másik csapattól a lényeg, akik a meccsekre fogadnak (bundáznak) azt sem tudják mi a foci, leszarják, hogy ki milyen erős, csak a pénzüket akarják megsokszorozni... A másik bundánál amit a vezetők csinálnak, ott játszik az amit írsz...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#8181) Integra


Integra
titán

az eddig kiderült bunda meccsekben a honvéd meccse is benne van :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8182) gyuromoj


gyuromoj
veterán

(#8183) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Lewa úgylátszik jönni fog,sajnos így Suarez tuti nem

(#8184) 7600 GS válasza Ps Vita (#8183) üzenetére


7600 GS
addikt

Akkor ez megint a szokásos Bayern sztori lesz? :U

[ Szerkesztve ]

(#8185) Ps Vita válasza 7600 GS (#8184) üzenetére


Ps Vita
őstag

Igen,de még mindig szimpatikusabb a játékospolitikánk mint nektek...
De ha mondjuk a MU vagy a Real igazolta volna le akkor az nyilván okés és nem magukhoz édesgetés....

[ Szerkesztve ]

(#8186) 7600 GS válasza Ps Vita (#8185) üzenetére


7600 GS
addikt

Hmm, Mou alatt mi is volt a legnagyobb összeg, amit játékosért kiadtunk? 30? Ha jól emlékszem, Callejón volt az egyetlen ez alatt az idő alatt, akit belföldről igazoltak, 5 millió körüli összeg rémlik. Amire te gondolsz, az a Galaktikus-projekt volt 2002-3 környékén. Azóta már változott egy s más. Oké, de igazad van, volt egy második Galaktikus-éra 2009-ben a CR,X.Alonso,Kaká,Benzema négyessel. A négyből három játékos abszolút megérte sportszakmai szempontból. Egy bizonyos szempontból (marketing bevételek) Kaká is sikeres vétel volt, de nyilván ez nem számít. CR meg aztán abszolút best buy volt.

Egyébként meg pont az a szitu, hogyha a RMA bejelentkezik egy játékosért, akkor annak felverik az árát. A klub anyagi szempontból nem áll annyira rosszul, de még mindig van valamennyi mínusza, ezt kell ledolgozni. Annak fejében, hogy múlt évben 500 milliós bevételt termelt, azt hiszem, hogy jó úton járnak. Ezért nem is számítok itt giga igazolásokra a jövőben. Akire azt mondhatom így az utóbbi kb. év távlatából, hogy rossz vétel volt, vagy nem érte meg, vagy egyáltalán nem is kellett volna leigazolni, az Sahin,Canales, (nem adtak neki elég lehetőséget, most kölcsönben van), Altintop (hagyjuk...). Akire azt tudom mondani, hogy tényleg megérte a pénzét, hasznos tagja a csapatnak, az Özil, Varane,DI Maria (ha csak az első 2 szezonját nézzük), meg Khedira (igen, bármennyiszer is szidom őt, megérte annyi pénzért). Viszont azt nagyon sajnálom, hogy Sahin helyett nem sikerült elhozni Vidal-t, mert egy állat az a csávó. Coentrao akkor lett volna igazán jó vétel, ha 10 millióval olcsóbban sikerül megszerezni. Modric dettó. Az idei igazolásokról -teljesítményt tekintve -nem mondanék még véleményt, majd év végén.

Amit a BM csinál (belföldről jópénzért való igazolás) az abszolút nem jellemző a jelenlegi Real Madridra. Ez most csak ténymegállapítás volt, semmi személyes. A MU már inkább jellemzőbb a belföldről való igazolás, de olyan hatalmas átigazolási összeg most az ő háza tájukról nem ugrik be. Ha volt ilyen, majd kijavítanak a Vörös Ördög itteni drukkerei. :)

[ Szerkesztve ]

(#8187) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Del Bosque szép emlékeket őriz Kubaláról

Csütörtöktől 73 milliárdért vihetik Messit

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#8188) cyberkind válasza gyuromoj (#8187) üzenetére


cyberkind
félisten

"Csak" 73 milliárd ? :DDD
CR7 1 milliárd euró ! ;]

Paranormal Cocktivity

(#8189) Ps Vita válasza 7600 GS (#8186) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nem azért de nem nagy dolog 30 milliónál nem többet elkölteni 1 játékosra.Konkrétan a Bayern két játékost vett ennél drágábban.
Ezeken kívül igazából inkább okosan hoztunk el jó játékosokat(pl. Robben-t akit pont ti pazaroltatok el),az árakat nekünk is felverik belföldön.
Na Kaká meg a sikeres vétel nem nagyon férnek össze....
Szép meg jó a sok bevétel,de azért bőven van ott még adóság,amit még elég sok idő lesz kifizetni.Ha már Vidal,őt mi is leigazoltuk volna,a Juventus ajánlatánál jóval többet ajánlottunk,de a 'Kusen inkább áron alúl eladta,sajnos mostanában egyre többször van ilyen
Coentrao szerintem max. 10-t ért,főleg,hogy Marcello nagyságrendekkel jobb,értékesebb nála.
Már csak azt nem értem,hogy miért rosszab ha nemzeten belül igazolsz mint ha külhonból,mert szerintem semmi különbség nincs,ezért nem értem ezt a "tipikus Bayern igazolás" szöveget.

[ Szerkesztve ]

(#8190) 7600 GS


7600 GS
addikt

Az AS beszámol arról, hogy a Real Madrid két új játékost nevezett a Bajnokok Ligájába. Név szerint Diego Lópezt és a Real Madrid Castilla új igazolását, Casemirót.

A Borussia Mönchengladbach új kapust keres. Egyes lapértesülések szerint Antonio Adán az elsődleges kiszemeltjük a posztra, és ennek megfelelően fel is hívták a játékos ügynökét, hogy a helyzete felől érdeklődjenek. Annyi bizonyos a kapus jövőjét illetően, hogy nem a Real Madridban képzeli el a következő szezont, mivel nem hosszabbította meg a lejáró szerződését.

A Kapitány meglátogatta a spanyol válogatotta Katarban :)

Iker kezéről ma lekerült a gipsz

(#8191) 7600 GS válasza Ps Vita (#8189) üzenetére


7600 GS
addikt

Ezeken kívül igazából inkább okosan hoztunk el jó játékosokat(pl. Robben-t akit pont ti pazaroltatok el)

Hát az egy picit más sztori. Nem volt képes stabilan jó teljesítményt hozni.

Na Kaká meg a sikeres vétel nem nagyon férnek össze....

Látod ezért olvasd el még legalább egyszer amit írtam.

Ha már Vidal,őt mi is leigazoltuk volna,a Juventus ajánlatánál jóval többet ajánlottunk,de a 'Kusen inkább áron alúl eladta,sajnos mostanában egyre többször van ilyen

Várható volt. Pont az előbb taglalt okok miatt.

Már csak azt nem értem,hogy miért rosszab ha nemzeten belül igazolsz mint ha külhonból,mert szerintem semmi különbség nincs...

That's not good Sir. :(

[ Szerkesztve ]

(#8192) baluka26 válasza 7600 GS (#8190) üzenetére


baluka26
veterán

Jamal Blackman is kerettag volt tavaly Chelsea-ben. Semmit nem jelent.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8193) 7600 GS válasza baluka26 (#8192) üzenetére


7600 GS
addikt

Sajnos szerintem sem fog sok lehetőséget kapni. Max ilyen 10 percet meccs végén. Jókat írnak a srácról, örülnék, ha valahogy fel tudná magát verekedni a nagycsapathoz, persze előbb bizonyítson a tarcsiban.

(#8194) Ps Vita válasza 7600 GS (#8191) üzenetére


Ps Vita
őstag

Akkor magyarázd el mi benne az a nagy szentségtörés ?

(#8195) NyxNyxNyx válasza Ps Vita (#8194) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem sem szimpatikus, de nem értem, hogy miért pont egy Real szurkoló szólja ezt le? Én inkább megpróbál-nék/-ok csendben maradni ebben a témában ( nem mindig sikerül, végülis most se :D)

A Real is igazolna spanyol ligában játszó játékost, ha lenne arra kifejezetten érdemes, ezért hülyeség a Bayernt ekézni. Meg amúgy is, Lewa-t nyugodtan vigyétek :D

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#8196) bandus válasza 7600 GS (#8186) üzenetére


bandus
veterán

hát szerintem benzema marhára nem volt jó igazolás, nem is tudom hirtelen honnan akasztották le... nincsen már jó ideje sajnos a realhoz illő csatár a klubnál..

tegnap fociról dumálgattam egy kollégámmal az új munkahelyemen, és kiderült, hogy ő is ugyanazon a real meccsen volt kint tavasszal, mint én :D kicsi a világ :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8197) baluka26 válasza bandus (#8196) üzenetére


baluka26
veterán

Jó ideje=Ronaldo óta.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8198) Integra


Integra
titán

Lewandowski megy a Bayern-be, 30 millióért .. 90%

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8199) baluka26 válasza Integra (#8198) üzenetére


baluka26
veterán

Miért kell nekik pont ő?!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8200) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Streamen lehet majd nézni a mai magyar meccset, tudja valaki?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.