Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) Integra


Integra
titán

kezdek fizikai fájdalmat érezni ezektől a kihagyott, elbohóckodott helyzetektől. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7552) Richard! válasza fatal` (#7550) üzenetére


Richard!
addikt

ekkora egy csírát :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#7553) IreN!CuS válasza fatal` (#7550) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ilyen meccseken még belefér,na de szorosabb,nehezebb meccseken nem......

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#7554) 7600 GS válasza fatal` (#7548) üzenetére


7600 GS
addikt

Tudom, hogy hogyan áll a második liga. Viszont a Castilla most szokik vissza a másodosztályba. Egyet viszon tudok: nyár végén egy nagyon sima meccsen nyertek a Barca ellen. Maguknak tették csak szorossá a végén.

A mai meccset egyébként nem láttam, csak Morata gólját. Viszont ahogy olvastam, a piros elég véleményes volt.

baluka: Ok, téged nem érdekel, akkor nem olvasod. Minket hunfatal kollégával érdekel. Köszipuszi.

[ Szerkesztve ]

(#7555) baluka26 válasza 7600 GS (#7554) üzenetére


baluka26
veterán

Ki a faszt érdekel a reál és barsza bé?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7556) fatal` válasza IreN!CuS (#7553) üzenetére


fatal`
titán

Szorosabb, nehezebb meccsen pályára sem küldeném. Remélem Roura is így tesz majd a szerdai Classicon...

(#7557) 7600 GS válasza fatal` (#7556) üzenetére


7600 GS
addikt

Kit tennél a helyére?

(#7558) fatal` válasza 7600 GS (#7557) üzenetére


fatal`
titán

Iniesta szélsőként (Xavi, Cesc középpályával), vagy Pedro, David Villa is mind-mind jobb nála. Sőt, még Tellot is előbb tenném be.

9 hónapja nem rúgott gólt a bajnokságban, nevetséges. Ha 50 ziccert nem b*szott el, akkor egyet sem.

(#7555) baluka26: Bocs, azt hittem a foci topicban vagyunk, nem a Premier League topicban :)

Én sem kérdeztem, hogy ki a retket érdekel a Videoton felkészülési mérkőzése.

[ Szerkesztve ]

(#7559) Richard! válasza baluka26 (#7555) üzenetére


Richard!
addikt

Ez elvileg focis topik és ha érdekli őket,akkor beszéljenek csak róla.még ha téged nem is érdekel....

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#7560) baluka26 válasza Richard! (#7559) üzenetére


baluka26
veterán

Ők is pont leszarják. Valószínű ha nem vezet ma reál bé barsza bé ellen szóba sem kerül az egész.
Ha érdekelné őket, akkor követnék a meccseiket, de erről szó sincs.

Amúgy David Villa-val mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7561) IreN!CuS válasza fatal` (#7556) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Hát csereként jöjjön be hasonló állásnál :D Villa-nak is jól tett volna itt a végén a gól.

Kis könnyed vasárnap esti meccs, semmi izgalom :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#7562) 7600 GS válasza fatal` (#7558) üzenetére


7600 GS
addikt

Sajnos akárhogy is nézem, jelenleg ti vagytok az esélyesebbek. Nálunk túl sok hiányzó van. Ramos, Coentrao, Pepe, Di Maria. Ez egyszerűen sok. José úgyis 4-3-3-at fog tolni, ebben majdnem biztos vagyok. Khedira-Xabi-Essien tengely bebaszna. :DDD Bár azt is kinézem, hogy marad a 4-2-3-1-nél, és Callejón-t berakja DM helyére. Taktikában meg maradni fog valószínűleg a kontrák illetve az egészpályás letámadás mellett. Szerintem egyébként Sanchez fog kezdeni. Tello tavaly játszott Klasszikuson, de azért látszott rajta, hogy még fejlődnie kell ehhez.

baluka: Hehe, ez jó. Biztos tudod, hogy mi pont leszarjuk az utánpótlás meccseit. Attól, hogy még nem írunk róla minden héten, még nem azt jelenti, hogy nem érdekel. A topik 90%-ának úgy sem mondana semmit egy Alcorcon vagy Murcia, de egy Mini Clasicó-ról hadd írjon már az ember, de tényleg. Mellesleg ennek a meccsnek nagyobb a sportértéke, mint egy NB1-es találkozónak. És ez csak a spanyol másodosztály.

[ Szerkesztve ]

(#7563) fatal` válasza 7600 GS (#7562) üzenetére


fatal`
titán

Sánchez nem hiszem, hogy játszani fog, szerintem a szokásos kezdőnk lesz, egyedül kapusposzton lesz változás.

Én ezt a kezdőt tippelem:

Pinto
Alves Pique Mascherano/Puyol Alba
Busquets
Xavi Fabregas
Pedro Messi Iniesta

Ellenünk pedig mindig felpörögtök (lásd szuperkupa visszavágó), ráadásul hazai pályán játszotok. Ezenfelül a védelmünk nagyon gyenge, ha letámadnak minket.

(#7564) baluka26 válasza 7600 GS (#7562) üzenetére


baluka26
veterán

Egy másodosztály lehet színvonalasabb, de sportéréke nincs. Főleg, hogy ez a két csapat fel sem juthat.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7565) 7600 GS válasza fatal` (#7563) üzenetére


7600 GS
addikt

Akkor én is leírom a valószínúsíthető kezdőt:

Diego Lopez (legalábbis nagyon remélem)
Arbeloa-Varane-Carvalho-Marcelo/Nacho/Essien (ez attól függ, hogy a csapat melyik formációt játssza)
Khedira-Alonso-Modric
CR-Benz-Callejón

Ami megnyugtat, hogy a védelem azért mostanában elég jól szuperál. Az utolsó 6 meccsen csak 1 gólt kapott a csapat. A helyzeteket viszont kíméletlenük be kell verni majd, ezért remélem hogy Higuain jó messze lesz a kezdő 11-től. De ezen a meccsen tényleg bármi megtörténhet. Remélem hogy felénk billen a mérleg nyelve. :B

[ Szerkesztve ]

(#7566) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Rossz az előérzetem, szerintem legalább kettővel nyerni fog a Barcelona. Szerintem 10ezerrel fogadok arra, hogy lő legalább kettő gólt a Barca.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#7567) Integra


Integra
titán

ha jól értettem, akkor szerdán lesz egy klaszikó? :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7568) fatal` válasza Integra (#7567) üzenetére


fatal`
titán

Jól. Kupa elődöntő, visszavágó meg majd egy hónappal később.

Más, spanyol bírók: Yellow cards for handball's in 2011/12: La Liga: 133, Serie A: 30, Ligue 1: 24, Bundesliga: 15, EPL: 14. :DDD :DDD

(#7569) 7600 GS válasza fatal` (#7568) üzenetére


7600 GS
addikt

Tavaly is 1 hónap volt a két meccs között? Én nem emlékszem ilyen hosszú időre.

(#7570) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#7569) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tavaly 1 hét volt közte, de az azt hiszem nem elődöntő volt.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#7571) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ez hihetetlen, h egy torino-t nem bír megverni az Inter..

(#7572) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#7570) üzenetére


7600 GS
addikt

Francba bele, egyidőben lesz a Clasicó meg az Arsenal-Liverpool. :(((

A Bilbao meg gurított egy laza hármast a kisebbik madridi egyesületnek. :K

[ Szerkesztve ]

(#7573) fatal` válasza NyxNyxNyx (#7570) üzenetére


fatal`
titán

Nem, az negyeddöntő volt. De 1 hét volt az elődöntőben is a különbség (Valencia - Barcelona febr. 1, febr 8. Barcelona - Valencia).

(#7574) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Beszélgetés a Guardiola-Bayern egyesülésről:

Akik beszélgetnek: Cs. Zsuzsa, Edvi László, benito.

(#7575) venember83 válasza Tibiajax (#7571) üzenetére


venember83
nagyúr

A tegnapi torinói meccs után én már nem merek semmit sem kijelenteni a Serie A esetében. Kb. folyamatos hányingert érzek.

(#7576) Boxer001 válasza venember83 (#7575) üzenetére


Boxer001
veterán

Állj át a PL-re és helyre jön a gyomrod. :D
Jó lesz neked a Newcastle is, azok is csíkosak. :D

(#7577) Napfénysüti válasza fatal` (#7568) üzenetére

Na ezért nyerték a spanyolok a kézivébét. ;] :D

Més que un club!

(#7578) baluka26 válasza fatal` (#7568) üzenetére


baluka26
veterán

Amúgy szabályok szerint is csak nagyon indokolt esetben kell kezezésért sárgát adni.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7579) fatal` válasza baluka26 (#7578) üzenetére


fatal`
titán

Én tudom, ezért a smile. De én nem vagyok se spanyol, se bíró. :D

(#7580) baluka26 válasza fatal` (#7579) üzenetére


baluka26
veterán

Akkor jó :D Viszont itt tízszeres különbség van, nem igaz, hogy senkinek nem jut eszébe szólni nekik, hogy azért ezt nem kéne :D

Galatasaray azért nem lesz gyenge Senijderrel meg Drogbával, ha igazak a pletykák.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7581) fatal` válasza baluka26 (#7580) üzenetére


fatal`
titán

A spanyol játékvezetés kritikán aluli, nem foglalkozik vele semmi.

Ezért is szoktam mosolyogni mikor szidjátok az angol bírókat :D Bár ott is vannak érdekes ítéletek szép számmal, pedig én csak pár (többnyire Arsenal) meccset nézek...

[ Szerkesztve ]

(#7582) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Borítaná két Clasico időpontját a Real

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#7583) Boxer001


Boxer001
veterán

Na, főokos Balotelli orvosira utazik a Milanhoz.

(#7584) 7600 GS válasza Boxer001 (#7583) üzenetére


7600 GS
addikt

Akkor eggyel kevesebb hülye lesz a másik manchesteri csapatban.

(#7585) Boxer001 válasza 7600 GS (#7584) üzenetére


Boxer001
veterán

Mindegy, így is rühellem őket, Balotelli már nem számított. :D

(#7586) 7600 GS válasza Boxer001 (#7585) üzenetére


7600 GS
addikt

Nekem sem számít sokat. Balotelli csak a hab volt a tortán. :D

(#7587) Richard! válasza IreN!CuS (#7582) üzenetére


Richard!
addikt

ennyi pénzért nem ám h nem tudnak pihenni :W Vicc :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#7588) 7600 GS


7600 GS
addikt

CR-nek kicsit meghúzódott a bokája, de szerencsére teljes értékű munkát tudott végezni ma, így ott lesz a szerdai El Clasico-n.

richie: Szerinted a pénznek van bármi köze a pihenéshez?

[ Szerkesztve ]

(#7589) Richard! válasza 7600 GS (#7588) üzenetére


Richard!
addikt

a facebookon írta egyik srác: jaaaj szegénykék. ennyi pénzért amit kapnak kib@szottul tudjanak pihenni! más 12órázik a gyárban, ezeknek meg napi 3-4óra elfoglaltság megterhelő évi 10milla euro mellett... szegénykééék

sztem rohadtul igaza van.

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#7590) 7600 GS válasza Richard! (#7589) üzenetére


7600 GS
addikt

Napjaink vezető közösségi oldalán nagyon sok ehhez hasonló okosságot találok nap mint nap. Komolyan mondjuk nem tudom venni őket. :N

A két dolgot meg egyébként kár is összehasonlítani, mert nem is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#7591) DopeBob válasza Richard! (#7589) üzenetére


DopeBob
addikt

tipikus magyar irigység és csőlátás...

12 órázni a gyárban bárki tud... nyilván az ilyen top focistáknak szerencséjük van, hogy rájöttek miben tudnak kiemelkedően teljesíteni engem ha 1 éves koromtól hordtak volna fociedzésre, akkor sem lennék egy Messi... szóval ez elég hülye példa.

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#7592) 7600 GS válasza DopeBob (#7591) üzenetére


7600 GS
addikt

Valami ilyesmiről lenne itt szó. ;)

(#7593) KisTücsök válasza Richard! (#7589) üzenetére


KisTücsök
addikt

+1. Bár nem teljesen a pihenés - nem pihenés dologra. Érthető a madrid kérése, de szvsz csak egy felesleges kört futnak.

Valszeg sosem fogom megszokni ezeket a kereseteket, hogy hova fajult a világ. A 12 órázó (vagy legyen 8, tök mindegy) meg alig tud megélni, pedig ő csinál is valamit... Persze nem a focisták a hibásak (bár eléggé lesajnálom azokat, akiknek pl nem elég heti 100 ezer font, ő 120-at akar), de akkor is.

(#7594) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Bonucci és Conte két mérkőzésre eltiltva, mert beszóltak a bírónak. Komolyan mondom, szánalmas az olasz szövetség. Az a kis buzi geci meg megússza a csalást? Mert ez akkora csalás volt, mint az állat. Szólt az asziztens, hogy büntető, de nem adta meg. Ennyire nem akarja az olasz bundaszövetség, hogy a Juve bajnok legyen?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#7595) venember83 válasza Sztbeni (#7594) üzenetére


venember83
nagyúr

Plusz Marottát is eltiltották február tizennyolcadikáig. Igazándiból megérdemlik, így nem lehet viselkedni. Másrészt az is vicc, hogy egy Genoa ellen a bajnok és BL csoportot nyerő Juventus nem tud két gólt beszenvedni. Na majd most, hogy megjött a csodacsatár... Mennyi az odds arra, hogy Elianál is kevesebb játéklehetőséget fog kapni?

(#7596) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Holtby jön télen. :C

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#7597) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#7596) üzenetére


baluka26
veterán

Akurv@f@szba.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7598) salival válasza NyxNyxNyx (#7596) üzenetére


salival
aktív tag

Mennyibe fájt hogy már most jön nem nyáron?

Coutinho közben orvosin ma este. Holnap bejelentés. Ince meg megnézte a liverpool oldhami meccsét, lehet ő is jön, bár biztos elbizonytalanította a meccs.

YNWA

(#7599) NyxNyxNyx válasza salival (#7598) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

1.5 millió font :DDD Már csak egy csatár kéne és majdnem minden tökéletes.

baluka26: Mi a baj, nem kell itt 30 milliókat költeni jó játékosokra.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#7600) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#7599) üzenetére


baluka26
veterán

1,5 millió font? :O

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.