Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) Integra


Integra
titán

:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7352) Boxer001 válasza Integra (#7351) üzenetére


Boxer001
veterán

"Jogtalan volt a kiállítás! A labdaszedőnek nincs joga ahhoz, hogy húzza az időt. Remélem a Chelsea lép az ügyben, és a fiút egy életre eltiltják." - Ian Court

Forrás: Cheseafanatics.hu (Ez mondjuk magáért beszél. :D)

[ Szerkesztve ]

(#7353) baluka26 válasza Boxer001 (#7352) üzenetére


baluka26
veterán

És ez ki?:D

A gyerek ezt tweetelte ki a meccs előtt:
"The king of all ball boys is back making his final appearance #needed #for #timewasting."

A gyerek már jól van. ;]

Tibcsinek:
A labdaszedők királya visszatér utoljára

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7354) 7600 GS válasza venember83 (#7348) üzenetére


7600 GS
addikt

Azért a pályán is szükségünk lenne a kapitányunkra. :B Bár egyébként most picit végiggondoltam a dolgot, és hogyha egy csapat komolyan szeretne elérni valamit, akkor nem szabad, hogy a kapuson múljon az egész dolog. Ha a MU-t a mezőnyben kell megverni (márpedig ott kell), akkor úgy fognak pályára lépni. Ja és remélhetőleg a földön. Ha ott nem megy, akkor hagyják az egészet a francba, ívelgetésekkel nem fognak megverni egy angol csapatot.

Ijk: Majd meglátjuk. Jó lenne, hogyha úgy sülne el a dolog, mint a 2002-es BL döntőben.

Napfénysüti: Ha játszhatsz a BL-ben meg azért nem Valdes-szinten védesz, akkor felőlem jöhetsz, csak az elnök úrral beszélj előtte. :D

(#7355) Boxer001 válasza baluka26 (#7353) üzenetére


Boxer001
veterán

Én tudjam? :D A megmondó ember. :D

(#7356) Ps Vita válasza 7600 GS (#7345) üzenetére


Ps Vita
őstag

Friedel,elég jó formában van és a Spurs-nek úgyis ott van Lloris :))

(#7357) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Pénzügyi rekordot döntött a Real Madrid

Sajnálom Ikert, de nélküle is bizonyítani kell. Adan-tól tartok egy kicsit, de ha csapatként játszik a Madrid, mint az előző szezonban akkor bármi megtörténhet. Ami meg a Madrid körül megy, nem hiszem hogy jót tesz a csapatnak, nehogy hatalmas zakókba fussanak bele.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#7358) pohár


pohár
félisten

ha valaki megnézné a tegnap Arsenal meccs góljait

Poldi első gólja bődület nagy volt :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7359) Boxer001 válasza pohár (#7358) üzenetére


Boxer001
veterán

Az igen, szép gólokat toltak!
Ez helyett olasz focit adtak...szánalom a köbön. ;]

(#7360) 7600 GS


7600 GS
addikt

Már biztos, hogy Casillasnak kézközépcsont törése van. A spanyol hálóőrt holnap műtik és 6-8 hétig tart majd a gyógyulása. A cél az, hogy az Old Traffordon (március 5.) már ő védje a királyiak kapuját. Addig azonban következő mérkőzéseket kénytelen kihagyni a Manchester elleni első meccsen kívül: Getafe, Granada, Sevilla, Rayo, Deportivo, Barcelona valamint a Király kupa oda- és visszavágóját (Barcelona vagy Málaga).

Azokat emeltem ki, amik neccsesek lehetnek Iker nélkül.

A Real Madrid elnöke rendkívüli sajtótájékoztatót tartott, amely során cáfolta az ultimátummal kapcsolatban megjelent híreket.

„A helyzet komolyságának tükrében megszegem a korábbi ígéretem, ami szerint nem kommentálom a klub napi dolgait. Az egész állítás hazugság, ami bármiféle ultimátumról vagy hasonló dolgoról szól. Az ebéd során csakis a csapat bónuszairól volt szó, amiről meg is egyeztünk. A találkozó csodálatos hangulatban zajlott. Amit nyilvánosságra hoztak, az hazugság. El tudom fogadni a kritikát, még akkor is, ha igazságtalanok vagy ha nem értek velük egyet. Azonban vannak olyan etikai határok, amit mindenkinek tiszteletben kell tartania.”

„Senki nem hívott fel minket, vagy volt ott az ebéd során, hogy megerősítést kérjen ezekről az állításokról, vagy azért, hogy elmondhassuk a saját verziónkat. Ez nagyon komoly dolog. Tudomásul veszem, hogy van akinek az a célja, hogy bizonyos emberek elhagyják a klubot, legyen az az edző, vagy az elnök, de nem tartom etikusnak, hogy mindezt hazugságokkal akarják elérni.”

„Ez sokszor megtörtént már a múltban, de a mai volt az utolsó. Azért vagyok itt, hogy tiszta vizet öntsek a pohárba. Az egész történet egyszerű hazugság.”

Hatalmas pacsi Pérez-nek rendesen elküldte a Marca-t a melegebb éghajlatra.

(#7361) baluka26


baluka26
veterán

Hazard azért kért bocsánatot, mert kirúgta a labdát :N

Innentől kezdve még inkább szarházi a kisköcsög.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7362) Napfénysüti

Tibi! Jelentem én végeztem a könyvvel. Érdekes olvasmány volt ajánlom mindenkinek, annak is aki nem bírja Zlatant (én se :D ). :K

baluka26: néztem a felvételt és nekem is úgy tűnt hogy a labdát rúgta Hazard. Ettől függetlenül sajnos helytelen volt amit tett lehet ha kézzel próbálja elszedni nem lett volna semmi. Mindketten hibáztak.
De a kiscsávó is gyökér volt szerintem ha én lettem volna ott felspanolva lehet nem ússza meg ennyivel. :U

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#7363) Ijk válasza baluka26 (#7361) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tudod a színészkedést már igen korán el kell kezdeni. A srác be is írhat egy nagy piros pontot a füzetbe, mivel úgy segítette a csapatát hogy még csak nem is mezőnyjátékos. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7364) Tibiajax válasza baluka26 (#7361) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tökéletes csapatban van

(#7365) KisTücsök válasza Napfénysüti (#7362) üzenetére


KisTücsök
addikt

Úgy rémlik kézzel is próbálta.

(#7366) baluka26 válasza KisTücsök (#7365) üzenetére


baluka26
veterán

Így volt bizony!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7367) cyberkind válasza baluka26 (#7366) üzenetére


cyberkind
félisten

A kis bu** ;]

Paranormal Cocktivity

(#7368) Ps Vita


Ps Vita
őstag

(#7369) Ps Vita


Ps Vita
őstag

(#7370) baluka26 válasza Ps Vita (#7369) üzenetére


baluka26
veterán

Ez a statisztika olyan sok ponton vérzik, hogy el sem kezdem írni tableten.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7371) 7600 GS válasza Ps Vita (#7369) üzenetére


7600 GS
addikt

Ez önmagában nem sokat mond.

(#7372) Ps Vita válasza baluka26 (#7370) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nem is az akarom mondani ezzel,hogy ő a legjobb,csak itt annyira elhordtátok mindennek,és azért ez is árulkodik arról,hogy a legjobbak közt van

(#7373) Napfénysüti válasza Ps Vita (#7372) üzenetére

Szituációfüggő. Nem mindegy hogy kap valaki gólt....

Més que un club!

(#7374) fatal` válasza Napfénysüti (#7373) üzenetére


fatal`
titán

Na meg az sem mindegy, hogy milyen csapatok ellen véd...

(#7375) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Jó ez a kis esti Malaga-Barca meccs,kellemes iramú :C

(#7376) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Bazzeeggg mi maradt ki , jó kis meccs ez érdemes nézni :)

Ez sem ment be :U

Alves meg katasztrófa....

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#7377) 7600 GS válasza Ps Vita (#7375) üzenetére


7600 GS
addikt

A hangulat is jó a La Rosaleda-ban. ;)

(#7378) Ps Vita válasza 7600 GS (#7377) üzenetére


Ps Vita
őstag

Csak ne lenne ilyen későn a meccs :((( Meglepetést érzek :D
Remélem ha a Malaga továbbjut akkor a Sahtar-Dortmund meccs győztesével fog játszani,igazán meg érdemelné az egyik "kis csapat" ,hogy a legjobb 4 közé jusson,mindhárom nagyon szimpatikus(ha eltekintek a Sahtar sportszerűtlen góljától)
Sajnálom is,hogy jövőre kizárták az Európai kupákból a Malaga-t :O

IreN!CuS : Ne fikázd Alves-t,hisz bekerült az év csapatába :U ;]

[ Szerkesztve ]

(#7379) fatal`


fatal`
titán

Fabregas... Le is cserélném a faszba, amúgyis szarul játszik.

(#7380) Boxer001


Boxer001
veterán

Hajrá Malaga!

(#7381) giigz válasza Boxer001 (#7380) üzenetére


giigz
veterán

Na na már, Barca továbbjutás kellene a szelómra :)

(#7382) 7600 GS válasza Ps Vita (#7378) üzenetére


7600 GS
addikt

Én már mondogattam ezelőtt is, hogy komolyan kell venni a Malaga-t. Meg lehet nézni, hogy szépen és tudatosan építették fel a csapatot. BL-ben eddig istencsászárok, remélem túlmennek a Porto-n is. Ja, kár értük hogy jövőre csak a bajnokság lesz nekik. :( Nekem abszolút szimpatikus csapat.

Hát ez a Fabregas dive a félidő végén tetszett. :D

(#7383) Ps Vita válasza 7600 GS (#7382) üzenetére


Ps Vita
őstag

Biza,nagyon együtt vannak,mondjuk és azért még a Dortmund-ot erősebbnek tartom,de szerintem vannak olyan erősek mint az ukránok,csak most nekik nagyon rosszul jön ez az eltiltás
Azt meg mindig el felejtem,hogy a Dortmund már nem kis csapat,abszolút ott van az elitben :D
Igazából most akkor lenne nagyon jó a meccs,ha a félidő legelején gólt lőne a Malaga :DD

[ Szerkesztve ]

(#7384) Tibiajax válasza Boxer001 (#7380) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#7385) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Na végre....na végre....

Azt hittem elesik aztán rájöttem ,hogy ő nem Alexis ;]

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#7386) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Piqué simán elmenne csatárnak :D

(#7387) Boxer001 válasza Tibiajax (#7384) üzenetére


Boxer001
veterán

Sajnos nincs új a Nap alatt.

(#7388) cyberkind


cyberkind
félisten

Yess 2-2 Fabregas ásd el magad :))
Ez a megtaposás Casillas ujjtöréséhez képest is piskóta ! :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#7389) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Csak nem adják fel :C :R

(#7390) Boxer001


Boxer001
veterán

Ez az 2:2. Fabregáz életben maradt.

(#7391) fatal`


fatal`
titán

Rendkívül sportszerű gól...

Mondjuk védelem sincs..

(#7388) cyberkind: Miért, mert megtaposták? Az első félidőben színészkedett, meg is kapta érte a sárgáját.

[ Szerkesztve ]

(#7392) Boxer001 válasza fatal` (#7391) üzenetére


Boxer001
veterán

Fájhatott, de nem tűnt szándékosnak.
Pont most akartam írni, hogy tök mindegy, úgy is a bárka nyeri. :D

[ Szerkesztve ]

(#7393) fatal` válasza Boxer001 (#7392) üzenetére


fatal`
titán

Nem is ezt vitatom. De illett volna kirúgni a labdát, ha már megtapostak előtte egy embert.

Iniesta :R :R

És Messi eldönti. :C :C

[ Szerkesztve ]

(#7394) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Real Madridnak jövőhéten kezdődik a vesszőfutás... :O :C
Remélem lesz olyan meccs, aminek a végén tudok majd örülni. ;] (ha mindenki élete formáját hozza a következő hetekben, ha nem akkor csúnya vége lesz mind a 2 /BL,kupa/ sorozatnak)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#7395) homeless09


homeless09
őstag

HIVATALOS: Wilfried Zaha-t leigazolta a Manchester United,de nyárig a Crystal Palace-ban lesz kölcsön. Az ára 15 millió körülire tehető.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#7396) KisTücsök válasza homeless09 (#7395) üzenetére


KisTücsök
addikt

És Ő jó?

(#7397) Sickboy25 válasza KisTücsök (#7396) üzenetére


Sickboy25
addikt

Jah, hogy egyből kölcsönbe lesz :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#7398) baluka26 válasza homeless09 (#7395) üzenetére


baluka26
veterán

Fergie papa vagy tud nagyon valamit, vagy mostanában folyamatosan fos döntéseket hoz. Hm, majd az idő megmondja, mi a helyzet :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7399) Tibiajax válasza Boxer001 (#7392) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem is gondolták szándékosnak.. a barcások azért reklamáltak, mert nem állt meg a játék, amikor feküdt valaki sérülten jajveszékelve a pályán

viszont utánna joachin előadása mekkora szar volt már :) amikor az oldalvonalnál a pofájához kapott, mert oldalról nekiment mascerano
annyira szerette volna kiállítatni az argentint egy második sárgával, hogy lol

szerencsétlen kiscsapat..:) mikor már nem bírták szusszal a labda kergetését, még ezt megpróbálták. ha már mertek olyan nagyot álmodni, h legyőzik a Barcelonát

[ Szerkesztve ]

(#7400) fatal`


fatal`
titán

:DDD :DDD :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.