Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148036) atee_13 válasza DeathAdder (#148033) üzenetére


atee_13
őstag

Te kever a szezont a fazonnal. Nem azt mondtam, hogy nem volt jobb a chesea vagy, h én nem azt akartam, h ők nyerjenek ha visszaolvasol megtalálod.

Te ezt állítottad: "sziti ép helyzetet nem tudott kialakítani 100 perc játékidő alatt. 0,2 vs 2,0 lett az xg is, szart sem érdemelt a sziti."

Rámutattam, hogy hol voltak lehetőségek amikből gól születehetettet volna. Ez a szám pedig nem nulla.

Nem nevezed helyzetnek :"nehogymár ezeket komoly helyzeteknek nevezzük.. " ez mondjuk azért mókás, de legyen így akkor mutasd már meg légy szíves konkréten az a 10x lehetőséget komolyan megnézem "0,2 vs 2,0 lett az xg is" , de ha édersonnak nem kell kiütni a labdát én is azt fogom mondani, hogy "nehogymár ezeket komoly helyzeteknek nevezzük". És ha ezt a 10x est nem tudod prezentálni akkor a bognáros vádakkal elég erős lesz az öngólod :R Mivel már máskor is említettem, h nem azt mondom, h nem valós az xg, hanem, hogy az adott meccsre vonatkoztatva nincs konkrét relativitása a sok éves átlagszámolgatásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.