Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139651) viharhozo válasza ZavaBalazs (#139649) üzenetére


viharhozo
addikt

Jol van, el voltam tajolodva. Oszinten szolva nem volt egeszen normalis, aki a Barcelonanal belement Griezmann 45 millios fizetesebe. Mondjuk az se kutya, h De Jong tobbet keres Lewandowskinal.

omfgk: brutto

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#139652) forceberg válasza viharhozo (#139651) üzenetére


forceberg
veterán

Így lehet gazdaságilag tönkretenni egy klubot.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#139653) Datsyuk válasza ZavaBalazs (#139649) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Nem teljesen így volt. Alaba annyit mondott, hogy ő is abból a bizonyos interjúból tudta meg, hogy az ajánlatot visszavonták. És azt is mondta, hogy nem annyi az összeg mint amit állítanak ezért csalódott is a vezetőségben amiért nem cáfolták ezt.
Megnéztem az interjút és tényleg csak annyi hangzik el hogy "ezek után visszavontuk az ajánlatot". Tehát elképzelhető, hogy az ügynöknek nem szóltak semmit, csak döntöttek és kész.
Egyébként feltűnő, hogy Alaba egy szót se szól a tárgyalások kapcsán, a bayern vezetősége pedig a sajtón keresztül nyomást gyakorol......kb 3-4 lejárató cikk is megjelent. Nagyon úgy tűnik, hogy mivel nem tudják megtartani Alabát maradt a pénzéhes játékos, pénzéhes játékosügynök sztori.
Régebben ezt azért elegánsabban is megtudták oldani.

(#139654) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

NSO: "Pirlo még a tétmeccseken kísérletezik – ez lehet a Fradi esélye?"

:W :W

https://www.coreinfinity.tech

(#139655) Viszlát válasza sh4d0w (#139654) üzenetére


Viszlát
addikt

:)) Ez jó.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#139656) venember83 válasza sh4d0w (#139654) üzenetére


venember83
nagyúr

Hát de nem? Hát de. :K :C

(#139657) atee_13


atee_13
őstag

Giggs valószínű nagyon erősen olvasgatja a vak komondoros hungarikumot :DD ;]

(#139658) alázógyík válasza atee_13 (#139657) üzenetére


alázógyík
őstag

:DDD

(#139659) ZavaBalazs válasza Datsyuk (#139653) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a vezetőség a legutóbbi tárgyaláson adott egy határidőt (október 31), amíg áll az ajánlat, Alaba és/vagy az ügynöke nem jelzett vissza addig, hogy aláírnák, mire számított, mi fog történni? :)
ennek ellenére állítólag Brazzo beszélt szombaton Zahavival, vasárnap Alabával, és azt is mondta neki, hogy ha az interjúban kérdezik erről Hainert, akkor válaszolni fog rá (Florian Plettenberg írta)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#139660) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Az UTE halasztast kert a penteki meccsre tolunk.
Nehez ugy. Jol kijonni ebbol nem lehet. :W

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#139661) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#139660) üzenetére


forceberg
veterán

Ti lesztek a lehető legszemetebb csapat, ha nem mentek bele!
Oh, wait! :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#139662) Datsyuk válasza ZavaBalazs (#139659) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Nekem furcsa ez a médián keresztül folytatott információ szórás a bayern részéről. 10 év után talán talán többet érdemelt volna. Úgy érzem, hogy megpróbálják Alabát és a ügynökét pénzéhesnek feltüntetni mert rögtön 3-4 cikk jelent meg egymás után hasonló felhanggal.
Legyünk őszinték, Lewandowski se a napsütéses órák száma miatt maradt Münchenben.
De kétlem, hogy Alaba kétségbe lenne esve, hogy ingyen mehet a nyáron. Csak a mikéntje miatt lehet keserű a szájíze minden érintettnek.

(#139663) LyonnaisFan1 válasza forceberg (#139661) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Talan egy win win szitu lehetne.
Nem jarulunk hozza, de! Mi is csak fiatalokkal alunk ki.
Grozav, Ivanovskiy meg a tobbi botlabu meg pihenhet, biztos meg vannak faradva.
Es talan lathatnank, hogy eles meccsen az u19 fiuk mit alkotnak.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#139664) Cartevo válasza LyonnaisFan1 (#139663) üzenetére


Cartevo
őstag

Ha a Sántha kutya dönt, akkor lesz meccs, majd hivatkozik a libásokra.

(#139665) kacsyx válasza Datsyuk (#139662) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Az lenne a meglepő, ha te a bayernes komplexusaid által nem abból indulnál ki, hogy a Bayern a hunyó, Alaba meg a szent.
Maradjunk annyiban, hogy mindenki csak találgat az érintetteken kívül, de annyi biztos, hogy ha valaki szarkavaró a történetben, arra Zahavi pályázik a legnagyobb eséllyel.

(#139666) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#139663) üzenetére


Peterhappy
őstag

Te tényleg nagyon nem akarod, hogy idén bent maradjatok :)

(#139667) Datsyuk válasza kacsyx (#139665) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

A stílus maga az ember....Mia san mia...

(#139668) sh4d0w válasza Peterhappy (#139666) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nagyon értem a dilemmájukat: ha nem mennek bele, megkapják ugyanazt, amit az MTK; ugyanakkor égető szükségük van a győzelemre - ami persze nem lenne nagy gond, ha eddig nem 7 pontot gyűjtöttek volna. Győzelemmel beérnék az Újpestet pontszámban, valsz elmozdulnának a kieső helyről.

https://www.coreinfinity.tech

(#139669) viharhozo válasza Datsyuk (#139667) üzenetére


viharhozo
addikt

Jatszik holnap este Mönyié, rakhatok penzt a Brűzsre?

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#139670) Datsyuk válasza viharhozo (#139669) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Simán! A belga borzasztó eddig és szinte minden meccsen kezd Favrénál. Hummels, Can nem lesz, Haaland kérdéses.

(#139671) venember83


venember83
nagyúr

(#139672) atee_13 válasza venember83 (#139671) üzenetére


atee_13
őstag

Roni dühöng a magyarok ellen gif ;] ;]

(#139673) salesman válasza viharhozo (#139669) üzenetére


salesman
őstag

Hogyne rakhatnál, legfeljebb elbukod! ;]

Türűűűdrááá!

(#139674) villamos


villamos
őstag

Mindeközben az FTC leányai 5:1 re vezetnek valami rózsaszínű brigád ellenében... :)

edit: nem, mert már 6:1 -re...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#139675) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#139666) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Én nem bánnám, ha vége lenne a több éves szenvedésnek. :R
Ami pedig az ute elleni meccset illeti, az én pofámról égne a bőr, ha egy csikó utét ""alázunk" meg, javítva a gólarányunkat. Bár a csabából kiindulva erre sem vennék mérget, hogy Hassssssssaniék megszórnák a lilákat.
Holnap okosabbak leszünk. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#139676) mephi666


mephi666
nagyúr

Juan Cuadrado abban bízik: a Barcelona elleni vereség után megmutathatják, kik is ők valójában.

„Nyilvánvalóan a katalánok elleni meccsen vesztettünk egy kicsit az önbizalmunkból, pofonként éltük meg, de az akaratból és a győzni akarásból nem vesztettünk. Holnap meg tudjuk mutatni, kik vagyunk valójában!”

...ez csak a szememben tűnik erősnek? egy tökkelütött/vérszegény barcától kikaptunk, de majd a fradi ellen megmutatjuk, kik vagyunk :C (az ilyen nyilatkozatoktól kapok általában vérszemet... mint amikor fősulin az egyik eminens évfolyamtárs azt mondta nekem, hogy digitális rendszertechnikából képtelenség 2esre megtanulni 1 nap alatt a kiadott kb 46 tételt... 4-esre vizsgáztam úgy, hogy szóbeli volt annál, aki írta a könyveket, amiből készülni kellett :D remélem a fradi holnap buktat rajtuk egy jókorát ezek után)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#139677) atee_13


atee_13
őstag

(#139678) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#139675) üzenetére


Peterhappy
őstag

csakfoci [link]
Van ott valami fb bejegyzes, azt olvasd el. Ennyit a csunya gonosz MTK-rol.

(#139679) viharhozo válasza atee_13 (#139677) üzenetére


viharhozo
addikt

A kontextus kedveert, Alabanak kb. ugyanannyit ajanlottak alapfizetesnek, amennyit Van Dijk kap.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#139680) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#139678) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#139681) atee_13 válasza viharhozo (#139679) üzenetére


atee_13
őstag

Mondjuk nálam azért VVD minimum egy polccal fentebb van mint Alaba

(#139682) Ringman


Ringman
nagyúr

Shakhtar Donetsk 0 - 6 Borussia Moenchengladbach
o.O

(#139683) mephi666 válasza Ringman (#139682) üzenetére


mephi666
nagyúr

most kapcsoltam oda, néztem is hogy "mi ez BMG?" :DDD

magyar közvetítés nem is lesz atalanta-poolról? spíler1et találtam neten, de a tv már sevilla-chelsea-t ír :U (ami dec3-as meccs :D )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#139684) ZavaBalazs válasza atee_13 (#139681) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

azért említette Alabát, mert épp tegnap tárgyaltuk, hogy nem érzi a klub részéről a megbecsülést. :N a VVD szintű alapfizuval, amire még extra 50%+ is jöhet bónuszként.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#139685) Ringman válasza mephi666 (#139683) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerintem ma az inter kicsekkol.

(#139686) forceberg válasza Ringman (#139685) üzenetére


forceberg
veterán

Hej, a Gladbach utolsó percei múlt héten...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#139687) Ringman válasza forceberg (#139686) üzenetére


Ringman
nagyúr

az első meccsen is a 90. percben (vagy utána?) egyenlített az inter ellenük, szóval simán lehetne 9 pontjuk is.

(#139688) atee_13 válasza ZavaBalazs (#139684) üzenetére


atee_13
őstag

Azt értettem. Én meg azért mondtam, h VVD 1 polccal fentebb van, hogy belőjük/belőjem Alaba fizuját. Tehát ha annyit kapott volna mint VVD akkor szerintem kicsit túl lett volna fizetve és ha még ezt is kevesli akkor véleményem szerint nem a Bayern oldalán a "hiba".

(#139689) venember83 válasza mephi666 (#139676) üzenetére


venember83
nagyúr

Cuadradót nem az eszéért szeretik/szeretjük. ;)

(#139690) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Végül nem fogadta el a DVTK vezetése az Újpest kérelmét.
Ebbű baj lesz more. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#139691) Ringman


Ringman
nagyúr

ezt a balfasz gólt!

szerk:
conte takarodj!

[ Szerkesztve ]

(#139692) atee_13


atee_13
őstag

Jota bekezdett :C :C

(#139693) ZavaBalazs válasza atee_13 (#139688) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ja, értem, és egyetértek. :R csak nem volt világos a hozzászólásból.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#139694) venember83 válasza Ringman (#139691) üzenetére


venember83
nagyúr

Sarrinak a napokban bontják fel a szerződését az érintett felek, elérhető lesz. ;)

(#139695) Ringman válasza venember83 (#139694) üzenetére


Ringman
nagyúr

lécci ne!

inkább allegrit, ha lehet választani. (lehet pochettino is jobb lenne sarrinál)

(#139696) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Jones forintos labdát adott Salahnak, és 0-3
Az Atalantának lefőtt a kávé a mai napon.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#139697) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#139696) üzenetére


mephi666
nagyúr

Na átvert a tv, hátha lesz még gól a hajrában is... 0-5 után :D elejét meg holnap megnézem felvételről... ez a jota jó vétel volt... remélem maradt még a lábában vasárnapra is egy hármas :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#139698) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

kár, hogy Coutinho nem volt ezen a meccsen, rúghatta volna a hetediket meg a nyolcadikat ;]
sokkal szorosabb volt ez a meccs, mint aminek tűnik a végeredmény alapján.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#139699) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

szegény Salzburg, kissé megszórta a Bayern a végén

Resistencia eterna

(#139700) perempe


perempe
addikt

Bundázott a Szatyor (0-6)?

* Brahms: 4. szimfónia *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.