Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139901) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

ez ilyen szakadós nap, Kimmichnek a LCL nyiffant ki, ami elvileg kb 2 hónap szokott lenni.
még jó, hogy igazoltuk mögé Rocát, aki eddig 1 percre állt be a bundesligában. na majd most a válogatott szünetben lesz ideje összehangolódni a...válogatottba elmenő csapattársakkal. :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#139902) Ringman válasza venember83 (#139857) üzenetére


Ringman
nagyúr

rettenetesen gáz és hányigerkeltő az uk-kormányzat hozzáállása ehhez az ügyhöz.

itt tart az egész: Indian child poverty charity offers free school meals in England
---
pl-csapatoknál is vannak bajok.

Manchester food banks urge Premier League clubs to pay staff real living wage

(#139903) DeathAdder válasza mephi666 (#139895) üzenetére


DeathAdder
veterán

természetesen én is a unitednek szurkoltam, az ilyen mocsadék kissebbségi komplexusos everton csak azért létezik, hogy másoknak keresztbe tegyen, más haszon nem származik belőlük :D

[ Szerkesztve ]

(#139904) mephi666 válasza DeathAdder (#139903) üzenetére


mephi666
nagyúr

És 20 éve Owen ott szeretett volna játszani :) hiába kedvencem, sajnos közel nem volt olyan klubhű, mint pl Fowler...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#139905) sh4d0w válasza salesman (#139896) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi, de amit ma láttam, kiosztanék érte pár pofont a lila makinak...

https://www.coreinfinity.tech

(#139906) mephi666


mephi666
nagyúr

haaland egyszerűen megállíthatatlan... szépen felugrott már így is az értéke, de nem lepődnék meg, ha rövid időn belül torokra menne érte pár igazán pénzes csapat (madrid, psg, city, chelsea, stb... aztán helyette meg beugorhatna hosszú távra szoboszlai :D )

ui: egyre szimpatikusabb ez a gyerek... tevez-t is pont azért kedveltem nagyon, mert ment, mint a mozdony :D tényleg oda kellett neki nagyon rúgni, hogy elessen... soha nem színészkedett és csak akkor esett el, ha fizikailag képtelen volt talpon maradni...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#139907) omfgk válasza mephi666 (#139906) üzenetére


omfgk
addikt

Rákattintottam, de nem olvastam el a szöveget, így először azt hittem ,hogy Haaland lerúgta Kimmich-et. :))

Meg se tudta állítani (pedig elég rendesen berepült Kimmich), és még meg is sérült. Meg még sárgát is kapott gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#139908) mephi666 válasza omfgk (#139907) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem tudta átvenni a labdát és elég durván utánalépett, amibe ő maga sérült bele... haaland meg reflexből kivédte a belépőt és ment volna tovább, mint a gőzmozdony... :K fizikumot tekintve is egyben van a gyerek és fejben is nagyon gyors, ahogy ezt azonnal lekezelte

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#139909) venember83 válasza Ringman (#139902) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, elég visszás, hogy soktízmilliós fizetésekre van pénz, de a teljesen láthatatlan háttérszemélyzet számára megszorításokat alkalmaznak. Hiába, nincs mindenkinek sztárügyvédje és sztárképviselője. :U

(#139910) Tibiajax válasza mephi666 (#139906) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez a legkevesebb, amit megérdemelt a patkány. és miután felépül, még szépen pihenni fog nagyon remélem vagy 5 meccset!!
rossz nézni a videót könyörgöm, simán lehetett volna más is az eredmény, mondjuk esetleg európa legjobb formájában lévő fiatal csillagának a lábát vagy térdét pl eltöri..
óriási mák, hogy nem így történt, de nem ez nem ennek a mocsoknak az érdeme

fó de felhúztam magam a videón most. meg se kellett volna néznem

(#139911) salesman válasza sh4d0w (#139905) üzenetére


salesman
őstag

Amikor belenéztem a közvetítésbe, először azt hittem rosszul látok...

Türűűűdrááá!

(#139912) kacsyx válasza Tibiajax (#139910) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Az a "patkány" kb. a világ legjobb hatosa, akkora szívvel és akarattal amiről az általad istenített focisták leginkább csak álmodoztak, már ha eljutott az agyi kapacitásukig a gondolat... :)

(#139913) Cartevo válasza vans? (#139898) üzenetére


Cartevo
őstag

-Érintett vagy? Netán történelmi ellentét?
-Fehérvárott már tuti keresik a joghézagot az edzőcserére az előttük álló Pakssal.

(#139914) venember83 válasza kacsyx (#139912) üzenetére


venember83
nagyúr

Én sem értem, hogyan merte a szájára venni... Hisz szívvel és akarattal ment a láb után, ha a labdához már nem érhetett.

(#139915) vans? válasza Cartevo (#139913) üzenetére


vans?
őstag

Igen, Bielefeldben lakom.

hábm bábm

(#139916) Cartevo válasza vans? (#139915) üzenetére


Cartevo
őstag

Megvan a véleményed a csapatról?

Mert ha mégsem gyenge (brémai) muzsikusok, akkor ott számolni kell a fővárossal.

(#139917) sh4d0w válasza Cartevo (#139913) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nehogy a kaszinós idejöjjön...

https://www.coreinfinity.tech

(#139918) Tibiajax válasza kacsyx (#139912) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szerinted ez engem hol érdekel, hogy "hanyadik legjobb játékos a posztján", amikor ilyet látok? berepül teljes testsúllyal a másik támaszkodó lábára?... miről beszélünk egyáltalán?
takarodjon a pálya közeléből is
nézd csak, mutatom neked a kisujjam legvégét neked. ennyin múlt, hogy a haaland-gyereket nem intézte el hónapokra az emberünk

(#139919) vans? válasza Cartevo (#139916) üzenetére


vans?
őstag

Fel kell venni meg a Bundesliga fonalat. A masodosztalyban baratibb volt a kornyezet. ;]

hábm bábm

(#139920) Datsyuk válasza mephi666 (#139908) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

#Instantkarma

Haaland már most teljesen profi. Interjúkban kicsit nagyképűnek tűnik a srác de a pályán ebből semmi se látszik. Még a kapu szájában is lepasszolja a jobban helyezkedőknek a labdát, a csapattársai góljainak jobban örül mint a sajátjának és azt hallani úgy edz mint egy gép. Január óta sokat fejlődött a labdatartása.Ha még a gyengébb lábával is jobban tud majd passzolni félelmetes lesz. Szerintem ez idő kérdése nála.
Egyetlen dolog miatt aggódom, ez pedig az egyik erénye: a futásai intenzitása.
Remélem kibírja a teste és a szalagjai ezt a megterhelés mert 1 meccs alatt rengetegszer lódul meg mint a gyorsvonat. És persze az ellenfelek se kímélik.
Ügyesen kell terhelni a srácot. De november 20-tól Moukoko betölti a 16-ot és lesz Haalandnak egy backup :D. Majd arra a kölyökre is figyeljetek. Éppen szétlövi az ifi ligákat a németeknél.

(#139921) mephi666 válasza Datsyuk (#139920) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ha elég motivált marad és elkerülik a sérülések, ő lehet a nextgen világklasszis CR/Messi után :K

Közben tottenham meccset nézünk, fiunk 3.5éves múlt, egyszer szól: A-I-A :D ...végén tottenham drukker lesz? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#139922) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

https://prohardver.hu/dl/upc/2020-11/08/25750_edtkdhrbz7omrocy_nevtelen.jpg
lássunk végre egy jó kis kék-fekete meccset
győzzön a jobbik!

(#139923) Ringman válasza Tibiajax (#139922) üzenetére


Ringman
nagyúr

a jelenlegi védekezési képességeket figyelembe véve hány gólt kapunk szerinted?

(#139924) Phoen|x válasza mephi666 (#139921) üzenetére


Phoen|x
őstag

Nem szabad! :P

Go Gunners!

(#139925) Tibiajax válasza Tibiajax (#139922) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egy szavad se lehet, végre pályán a három legjobb védőnk

viszont az atalantával játszunk, szóval hogy nem fogjuk a meccset megúszni kapott gól nélkül az kb annyira biztos, mint amennyire nem szimpatizálok a bayern münchennel..

(#139926) mephi666 válasza Phoen|x (#139924) üzenetére


mephi666
nagyúr

Kérdeztem, kiknek szurkol? A sárgáknak, vagy a csíkosaknak? ...csíkosaknak :D

Inter meccs helyett viszont bogyó és babócát akart nézni, így most az megy :D ...pool meccsből viszont nem fogok engedni

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#139927) Ringman válasza Tibiajax (#139925) üzenetére


Ringman
nagyúr

a középpályával voltak elsősorban gondok eddig is.

---
közben most látom, hogy a lazio a 95. percben egyenlített a juve ellen és meg sem említed?

(#139928) Tibiajax válasza Ringman (#139927) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hehe, most nézem én is..
hajrá lációó.

(#139929) venember83 válasza Ringman (#139927) üzenetére


venember83
nagyúr

Emberség is van a világon... :U

(#139930) Tibiajax válasza venember83 (#139929) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jajjj, ez a drága, egyetlen kincs juventus, milyen rendesek, meg jó fejek.. mindjárt kiosztunk nekik külön egy év végi karitatív-díjat
: D

(#139931) Cartevo


Cartevo
őstag

Győr - MTK 0-6 a nőknél.
Férfi vonalon több lenne.

(#139932) kacsyx válasza Tibiajax (#139918) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Ugyan már, a te agyad is csak azért borul el, mert Bayernes és német a gyerek. Mindenki tudja, hogy nálad ez betegség.
De ha már itt tartunk, elmondanád mely focisták nem követtek el soha szabálytalanságot, csúsztak oda későn vagy adott esetben szállt el az agyuk meccs közben? Bárkiről elő lehet ám ásni csúnya dolgokat, de patkányozz csak és kívánj neki hosszú sérülést, ha a német fóbiáddal ilyen magas színvonalra vagy csak képes...

(#139933) viharhozo válasza venember83 (#139914) üzenetére


viharhozo
addikt

Pedig erosen tulreagalta. Sima taktikai fault, semmire nem rug, nem tapos, kiteszi ele a labat, h elessen, de meg kontakt is alig van.

Kimmichnek ettol _sokkal_ patkanyabb huzasai vannak.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#139934) Tibiajax válasza kacsyx (#139932) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bármennyire is nehéz elhinned, az ilyen szinten balesetveszélyes megmozdulásokat a pályán mindenkinél elítélem, nemcsak német csapat játékosainál
tény persze, hogy az általad felemlegetett általam oly nagyra tartott játékosaimra (R9, Bergkamp, Litmanen, Messi, stb..) ugyan valóban nem volt jellemző az ilyen patkány megmozdulás (igen, patkány, nézd meg a videót még párszor, jónéhányszor visszalassítják, milyen agresszív pofát is amit vág hozzá bzmeg, ahogy repült rá a lábra), ettől bárhol előfordulhat, sehol nem fogok neki tapsolni

na de ha már
https://prohardver.hu/dl/upc/2020-11/08/25750_aoxao1aqwa4cynvg_nevtelen_2.jpg
vidal még konkrétan repülésben van a srác gyomrába, Conte már széttárja a kezét hogy miez, semmmi...ugyaan már

xd

(#139935) Datsyuk válasza viharhozo (#139933) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

"kiteszi ele a labat, h elessen, de meg kontakt is alig van"
Ekőzben a kontakt is alig van:


Maradjunk annyiban, hogy biztosra akart menni, hogy elkaszálja.

(#139936) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Fati négy hónapra kidőlt.

hát akkor Barca.... az jó isten legyen veled, addig is.

(#139937) gyuromoj válasza kacsyx (#139912) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szerencsére a karma, intézte a dolgokat. A "világ legjobb hatosánál". :C

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#139938) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A kövesd edzőjének sztem ez az utolsó meccse, hacsak nem tesz valami nagy csodát.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#139939) ZavaBalazs válasza gyuromoj (#139937) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

¯\_(ツ)_/¯

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#139940) gyuromoj válasza ZavaBalazs (#139939) üzenetére


gyuromoj
veterán

:Y
Úgy fest csapatot tévesztettem, sok más emberrel itt a topikban. :U

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#139941) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#139939) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát azt a listát, ahol Kondogbia a 7.helyezett, mi sem tudjuk máshogy lereagálni..
mi sem értjük

[ Szerkesztve ]

(#139942) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

most pedig figyelem. Garreth Bale kiskorában:
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/avzp84X_460s.jpg

:D :D

(#139943) bagyulajuve válasza Tibiajax (#139942) üzenetére


bagyulajuve
addikt

baszki ekkora füleket :D

Resistencia eterna

(#139944) vans? válasza Tibiajax (#139942) üzenetére


vans?
őstag

Azert respekt, hogy ilyen gyors lett, van legellenallas. :)

hábm bábm

(#139945) Redneck válasza LyonnaisFan1 (#139938) üzenetére


Redneck
veterán

A Fradi rúghatott volna még vagy 5-öt, de Szappanos és a balf*szkodás bekavart. Szerintem nem most rúgják ki Kuttort, lehet még esélye.

Tibiajax:
Szegényt biztos szétoltották gyerekként. Az a fül felnőttként sem lett sokkal kisebb, nem kéne sokat sminkelni egy Majmok Bolygója szerephez. ;]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#139946) LyonnaisFan1 válasza Redneck (#139945) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Hallgattam a gép mellett a tévét, és azért elpuskáztak a hazaiak ezt, azt.
Totális összeomlás a kövesdnél, ahogy nálunk is.
Ez megyei betegség? :F

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#139947) mephi666 válasza bagyulajuve (#139943) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ezzel simán fogta a kossuth rádiót 2000km-ről is :D

TAA meg lehet lesérült... komolyan ez hiányozna még

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#139948) salesman válasza Tibiajax (#139942) üzenetére


salesman
őstag

Volt az sport riporter az M1-en. Az még a műholdas adásokat is tányér nélkül vette a füleivel...

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#139949) Richard! válasza salesman (#139948) üzenetére


Richard!
addikt

Szántó Dávid

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#139950) salesman válasza Richard! (#139949) üzenetére


salesman
őstag

Azaz! :C

Türűűűdrááá!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.