Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138201) mephi666 válasza mephi666 (#138200) üzenetére


mephi666
nagyúr

viccet félretéve: a játékosokat és a stábtagokat úgy kellene minden klubnál kijelölni, hogy fiatalok legyenek, fittek, egészségesek... akiken nagyrészt tünetmentesen átmegy a vírus és tiltani nekik külsősökkel a találkozást... aki meg 100%osnak érzi magát a játékhoz, játsszon :K sokan átlagemberek közül úgy átesnek a víruson, hogy észre sem veszik, itt pedig élsportolókról beszélünk, akiknek a vérében van a játék és betegen is 110%-ot lazán kihoznak magukból... játék nélkül meg meglőve érzik magukat... mindenkinek rossz, hogy így leállítanak ezt-azt a vírus miatt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#138202) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Az Újpest labdarúgó csapatánál is vannak esetek, de azok ellenére játszanak ma is, meg szerdán is.

Az amúgy is igen vékony keretű UTE most még jobban megfogyatkozott. Sok jóra ma nem számíthatnak a Videoton ellen, akikben biztos van a kupakiesés után nem kevés DAC, hogy márpedig megmutatják. Este kiderül.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#138203) perempe válasza LyonnaisFan1 (#138202) üzenetére


perempe
addikt

nem csak a csapat megy le vidékre...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#138204) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Toro és Lazio után a Cagliari sem ússza meg a négy kapott gólt az Atalantától. :Y
Egészen döbbenetes kezdés a Bergamoi csapattól. A vonat nem áll meg náluk, szórják a gólokat.
Most kerek 4.00 gól/meccs átlagon vannak. :D

Kihívója akadt a Juvénak? Képes lesz egy egész idényen át így teljesíteni az Atalanta? Bírhatják a több frontot? :F

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#138205) venember83 válasza bagyulajuve (#138199) üzenetére


venember83
nagyúr

Elvileg a Napoli halasztást kért, ezzel ellőve az egyetlen idei lehetőségét.

(#138206) Cartevo


Cartevo
őstag

Bódog humoránál volt az előbbi élő nyilatkozatban. Azt a kérdést kapta, hogy csapata képes lehet-e váratlan húzásra? Mire azt mondta, hogy tőlünk a győzelem lesz váratlan.

(#138207) Ringman válasza LyonnaisFan1 (#138204) üzenetére


Ringman
nagyúr

tavaly is 98 gólnál álltak meg, de kaptak is 48-at.
becsúszott pár érthetetlen vereség + döntetlen, aztán maradt a 3. hely.

idén még többet fog számítani, hogy kinek van a leghosszabb padja, szerintem ez az atalantánál nincs meg.
abban bízhatnak, hogy kulcsjátékos nem igazolt el tőlük.

(#138208) venember83 válasza Ringman (#138207) üzenetére


venember83
nagyúr

Meg Gaspban. Ő valahogy máshol semmirekellő játékosoknak tűnő futballistákból is meglepően sokat hoz ki.

(#138209) Ringman válasza venember83 (#138208) üzenetére


Ringman
nagyúr

kivéve az internél, ahol 5 meccs után elküldték :DDD
(4 vereség + 1 döntetlen mérleggel). vsz ott szándékos edzőbuktatás volt.

(#138210) venember83 válasza Ringman (#138209) üzenetére


venember83
nagyúr

Ott túl jó volt a keret számára, egyértelmű.

A biankanénin kiszivárogtatták a döntést:

Közben összeült a liga elnöksége, eredményt 3-0-val a Sintérnek írják jóvá, plusz megkapják a legutóbbi 5 scudettót, Juve visszasorolva a B-be

[ Szerkesztve ]

(#138211) viharhozo válasza ZavaBalazs (#138140) üzenetére


viharhozo
addikt

Annyira drukkolok, h jojjon Burgstaller is, es mindjart lehetne modositani a nevet FC Bayern 04-re.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#138212) ZavaBalazs válasza viharhozo (#138211) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

most miért, végre megvan CHOupo-Moting :DDD
ez a 2 mai igazolás eléggé kukázott jelleg, de összességében szerintem elég jó a helyzet:
GK: Neuer, Nübel
RB: Pavard, Sarr
CB: Süle, Hernandez, Boateng, Alaba, Kouassi
LB: Davies, Hernandez
DM/CM: Kimmich, Goretzka, Tolisso, Roca, Javi, Fein, Kouassi (Cuisance levegőben)
AM: Müller, Tolisso
RW/LW: Gnabry, Sané, Coman, Musiala
ST: Lewa, Csupa-Mócsing (Zirkzee kölcsön)

interesek kiröhögnek, de egy Perisic még jó lenne, amúgy nagy gáz nincs.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#138213) omfgk válasza ZavaBalazs (#138212) üzenetére


omfgk
addikt

Lucas kapcsán mi a helyzet? Bukta?

(#138214) ZavaBalazs válasza omfgk (#138213) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

mármint Hernandez? utóbbi meccseken rendre kezdett, mert Alaba és Davies is volt sérült (illetve előbbi elég gyenge formában is van), a mutatott teljesítménnyel meg Alaba hosszabbításos hercehurcájával szerintem hamarosan vele fog számolni Flick a gálakezdőben (direkt nem úgy mondom, hogy bejátssza magát a kezdőbe, mert így 3 naponta meccselve mindenki fog kezdeni)

remélem rá gondoltál, és nem egy Lucas Vazquez->bayern kölcsönszerződésről érdeklődsz :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#138215) omfgk válasza ZavaBalazs (#138214) üzenetére


omfgk
addikt

Igen ő, csak a kommentátorok inkább Lucas-nak hívták a La Ligában. Meg Hernandezből van így is elég.

Vazquez vihető ingyen. Zizu nem tervez vele. Most már időhúzó cserének se nagyon kell.
Mondjuk most Carvajal sérülése miatt esetleg maradhat is. 21-ben meg mehet amerre lát.

[ Szerkesztve ]

(#138216) BenHans


BenHans
addikt

Vidal az intelligens. :DDD
Prof. Dr. PhD Cirio is bemutatkozott. :DDD
Jaj, inkább ki se állították volna, most megint telesír majd mindent Lotti, hogy összeesküdött ellenük a világ. :))

És még Nainggolan volt a "baj" az Internél, aki mutatói alapján a Serie A egyik legjobbja volt a Cagliariban.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#138217) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Son felépült és kezd is :C Lo Celso viszont off sajnos, de Ndombele remélhetőleg tudja pótolni.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#138218) Ringman válasza BenHans (#138216) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem láttam a meccset, így a 2 egyből piros és a 7 sárga alapján nem veszíthettem sokat

szerk:
perisic kezdetését nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#138219) BenHans válasza Ringman (#138218) üzenetére


BenHans
addikt

Semmit nem hagytál ki. Vergődés és csapkodás labdával és anélkül, rendkívül intelligens játékosokkal, megkérdőjelezhető játékvezetői döntésekkel, amolyan balkáni stílusban tálalva.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#138220) venember83 válasza BenHans (#138216) üzenetére


venember83
nagyúr

(#138221) Ringman válasza venember83 (#138220) üzenetére


Ringman
nagyúr

barca-iskola?

(#138222) bagyulajuve válasza Ringman (#138221) üzenetére


bagyulajuve
addikt

kitanulta

Resistencia eterna

(#138223) villamos


villamos
őstag

Vajon mire megy a BL főtáblás a bajnokság listavezetője ellen? Lássuk! :DD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#138224) bagyulajuve válasza villamos (#138223) üzenetére


bagyulajuve
addikt

0-1 :Y :(((

Resistencia eterna

(#138225) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A manu es a tottenhagen szepen bekezdett. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#138226) forceberg válasza bagyulajuve (#138224) üzenetére


forceberg
veterán

Vissza a földre! A barma Dvali a semmiből csinált egy szögletet, amiből gól. Így kell ezt Ojurópában! :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#138227) villamos


villamos
őstag

Ez a Zsoáó Nyunez vajon Felcsúti nevelés lehet? :F ;]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#138228) bagyulajuve válasza forceberg (#138226) üzenetére


bagyulajuve
addikt

altatják a Barca/Juve/Kijev megfigyelőket :D

(#138227) villamos csak mint a csapat többi tagja

mondjuk a DEAC is tele van egyemistával

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#138229) Cartevo válasza forceberg (#138226) üzenetére


Cartevo
őstag

Kezd kijönni a megosztott figyelem hátránya.

Mert gondolom fejben Barcelonában járnak. Kinézhetik a pezsgőt így Fehérvárott.

(#138230) LyonnaisFan1 válasza villamos (#138227) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Azért most van 5 magyar a kezdőjükben, ami azért már nem rossz.
Köztük az a Kiss Tamás is, aki inkább lenne nálunk. :C

De helyette jutott nekünk ilyen alibi Hassanik, meg Rudi Pedrok. :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#138231) DeathAdder


DeathAdder
veterán

lamella te csicskageci, btw amikor Jóska oktatja Olet :DD

(#138232) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Végre mi járunk jól a bírói hibákból. Lamela egy patkány, de a mi patkányunk :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#138233) Redneck


Redneck
veterán

Végre egyszer itthon vagyok, időm is van meccset nézni, erre mindkét csapatom (Fradi, MU) egyszerre játszik, és mindkettő vesztésre áll. :(((

Nego válogatottságához mit szóltatok?

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#138234) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

50'

Vasas - Szeged
0:1
:DD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#138235) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#138232) üzenetére


DeathAdder
veterán

Így sajnos lesz mire fogni a vereséget, pedig már a piros előtt szépen befűzte José az oktatót Olenak.

(#138236) Redneck


Redneck
veterán

MU - Tottenham 1-4.
37 perc után. A United ma olyan, mint valami enervált NB2-es csapat.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#138237) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#138235) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Jah, de azért jó h nem kell ma is szívrohamot kapnom.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#138238) vond


vond
MODERÁTOR

Na, én befejeztem. Nem nézek több PL-t, amíg ilyen elbaszott módon "működik" a VAR. Kérdem én, mire jó, ha nem erre, hogy megnézzék, hogy a mocsok, színészkedő Lamela kezdte a pofozkodást? Nevetséges ez az egész. Lamelát meg utólag el kéne tiltani pár hónapra, fizetés nélkül (ahogy minden más primadonnát is).

Megjegyzem, amúgy is szarok vagyunk. De ebből a VAR-os kabaréból nekem már rohadtul elegem van.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#138239) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#138237) üzenetére


DeathAdder
veterán

Attól függetlenül hogy nagyon nem értek egyet a pirossal, nagyon jól szórakozok én is :))

[ Szerkesztve ]

(#138240) villamos


villamos
őstag

Meglett a rés, 1-1...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#138241) Redneck válasza vond (#138238) üzenetére


Redneck
veterán

Egyetértek, totál nyilvánvaló volt. Az eset nélkül is szarul játszottunk, de ezzel nagyon belenyúltak a meccs további alakulásába.

villamos:
Ideje volt, ezeket mindenképp verni kell, "csakazértis" alapon.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#138242) omfgk


omfgk
addikt

Csak 1-3-nál kezdtem nézni a MU - Spurs meccset.
Kiállítás jogos volt?

(#138243) villamos


villamos
őstag

Namost hogyan jött ez az öt csere? :F

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#138244) Ringman válasza villamos (#138243) üzenetére


Ringman
nagyúr

covid miatti ideiglenes szabálymódosítás

(#138245) DeathAdder válasza omfgk (#138242) üzenetére


DeathAdder
veterán

nem, illetve ha igen, akkor Lamela is pirosat kellett volna hogy kapjon.

nagyon dél amerikai volt Lamela :(((

(#138246) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Lewandowski szazados lett :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#138247) sh4d0w válasza NyxNyxNyx (#138232) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ilyenkor inkább illik csak szerényen megjegyezni, hogy "...a másik is ütött..." és csendben elsunnyogni :)

https://www.coreinfinity.tech

(#138248) bagyulajuve válasza vond (#138238) üzenetére


bagyulajuve
addikt

szégyen a VAR, vagyis inkább az alkalmazása - hogy majmok mi a péniszt néztek :F

Resistencia eterna

(#138249) omfgk válasza DeathAdder (#138245) üzenetére


omfgk
addikt

Kár.
Pedig őrültem volna egy MU alázásnak, de így azért nem teljes a boldogság.

Mondjuk 10v11-ben se kéne az OT-n kikapni 4-5 góllal.

(#138250) forceberg válasza bagyulajuve (#138248) üzenetére


forceberg
veterán

Tegnap is a City meccs végén az achilles taposás... sárgát ad a buzi a pályán, aztán meg sem nézik.
A manipuláció lehetősége ugyanúgy megmaradt. :(((

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.