Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138351) ZavaBalazs válasza Peterhappy (#138349) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ott van, Lewa/Choupo

Vladimirt? :P a bayernest biztosan nem, Costát is azért hozták el kölcsön, mert kevés volt a szélső, nem fognak egy fix játékost eladni helyette...

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#138352) bagyulajuve válasza ZavaBalazs (#138350) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sztem BL meccsen, osztrák válogatottat nem nézek :DDD

Resistencia eterna

(#138353) Peterhappy válasza ZavaBalazs (#138351) üzenetére


Peterhappy
őstag

Elhiszem, én nem vagyok járatos Bayern 04 témában (mindenkinek jobb így), Goal.com írta a The Telegraph-ot hivatkozva, én csak idéztem.

(#138354) Tibiajax válasza Peterhappy (#138353) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem vagy naprakész egy bájer nullfír-rel kapcsolatosan, és még van képed egy szakmai focis topikba beírogatni??

(#138355) villamos


villamos
őstag

Szalai újra edzhet a Mainz első csapatával

„Örülök, hogy újra a csapatom része lehetek és újra megtehetek mindent a Mainzért. Csak együtt tudjuk leküzdeni az előttünk álló feladatokat és elfelejteni a mögöttünk álló nehéz napokat. Készen állok arra, hogy magam mögött hagyjam a történteket, és mindent megtegyek azért, hogy jobb eredményeket érjünk el” – nyilatkozta Szalai.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#138356) Peterhappy válasza Tibiajax (#138354) üzenetére


Peterhappy
őstag

Aztán persze lehet, hogy mégis. "Gyarló az ember".

(#138357) Enzolord válasza Peterhappy (#138356) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#138358) atee_13 válasza Peterhappy (#138356) üzenetére


atee_13
őstag

(#138359) bagyulajuve válasza Peterhappy (#138356) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hehe :DDD

Resistencia eterna

(#138360) Ringman


Ringman
nagyúr

az egyik legnagyobb talány az inter játékospolitikájában az a 28 éves longo, akit 2012/13-as szezon óta mindig kölcsönadunk valahova, most lesz tizenkettedjére (!) kölcsönben, miután hosszabbítottunk vele újabb 2 évre. [link]

---
asamoah-val szerződést bontottunk, nainggolan és eriksen marad, joao mario és vecino nagyon remélem, hogy nem, bár utóbbi november közepéig nem bevethető.

(#138361) gyuromoj


gyuromoj
veterán

A HŰSÉGET MEG KELL BECSÜLNI – KUBATOV A JEGYÉRTÉKESÍTÉSRŐL

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#138362) dudu5130 válasza DeathAdder (#138338) üzenetére


dudu5130
őstag

Egy Starknak mindig kell lennie Der... Akarom mondani egy Kariusnak mindig kell lennie Liverpoolban ;]

(#138363) viharhozo válasza ZavaBalazs (#138342) üzenetére


viharhozo
addikt

3 meccsen 9 kapott gol, es tegnap a Hertha vigan rughatott volna meg harmat. Musiala meg Richards is gyenge egyelore, a nagyokhoz azert kell a kilo is. Elorefele mindegyik hatved szuper, csak neha nem artana vedekezni is.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#138364) mephi666 válasza dudu5130 (#138362) üzenetére


mephi666
nagyúr

az elmúlt napokból csemegézve courtois ilyet mutatott be (megpattanóra lábbal nyúlt) ...itt meg neuer vs haaland ...adrián meg tegnap olyan "bravúrokat" mutatott, hogy talán az én falábú lövéseimet tudta volna fogni :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#138365) venember83


venember83
nagyúr

Enrico Chiesa után Federicóval is játszhat Buffon.

Bakker, ez micsoda Parma volt...

[ Szerkesztve ]

(#138366) Ringman válasza mephi666 (#138364) üzenetére


Ringman
nagyúr

eközben handanovic a benevento ellen

(#138367) venember83


venember83
nagyúr

✅ Kulusevski
✅ Arthur
✅ McKennie
✅ Morata
✅ Mandragora
✅ Chiesa

🛫 Pjanic
🛫 Muratore
🛫 Perin (kölcsön)
🛫 Romero (kölcsön)
🛫 Pjaca (kölcsön)
🛫 L. Pellegrini (kölcsön)
🛫 Rugani (kölcsön)
🛫 De Sciglio (kölcsön)
🛫 Douglas Costa (kölcsön)
🛫 Mandragora (kölcsön)

🔚 Matuidi
🔚 Higuain

Komoly átalakulást hozott ez a rövid mercato.

(#138368) bagyulajuve válasza venember83 (#138365) üzenetére


bagyulajuve
addikt

a Parma volt az egyetlen csapat, amelyikre nem voltam mérges, mikor európai kupadöntőn elverte a Juventus-t - bár a képen látható csapat kicsit későbbi (amelyik szintén nyert UEFA kupát)

Resistencia eterna

(#138369) forceberg válasza venember83 (#138365) üzenetére


forceberg
veterán

Akkor tejesek voltak, most meg olajosok vannak. Változik a világ. :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#138370) LyonnaisFan1 válasza venember83 (#138367) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ez a De Sciglio jó játékos?
Most olvastam az OL közleményét, hogy kölcsönvettük vételi opcióval.
A posztja alapján jobb védő lenne. De ott sztem Dubois marad az elsődleges szárnyvédő. Kimehet esetleg a bal oldalra. A posztja alapján ott is tudna játszani. Most ott Melvin Bard az elsődleges játékos, akiben van potenciál. Ügyes gyerek, az egész bal oldalt végigrobotolja, a támadásokban is aktívan részt vesz.
Én mindenképpen Bard-ot hagynám bal védőnek. Be kell robbantani az idény során. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#138371) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ezen oldal alapján Memphis Depay nem lesz a katalánok játékosa.

Lionel Messi most megnyugodhat, képzelem mekkora kő esett le a szívéről, aki inkább látná a pályán a rehabos Bömböldét.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#138372) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#138371) üzenetére


forceberg
veterán

A kancsó Dembouzban hatalmas a potenciál... hátha egyszer ki is használja! :))
Grízes helyén is simán játszhatna.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#138373) venember83 válasza LyonnaisFan1 (#138370) üzenetére


venember83
nagyúr

Mindkét oldalon kiegyensúlyozott teljesítményre képes. Fogalmazzunk így. A Juventusnál elég sokat volt sérült az elmúlt 1,5-2 évben. Massimiliano Allegri idejében érkezett, az edzőnek nagyon megfelelt, de nem egy Dani Alves/Roberto Carlos semmilyen szempontból.

forceberg: Erről jut eszembe, ilyen is volt anno Angliában, a Tej Kupa:

[ Szerkesztve ]

(#138375) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#138371) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

túl szép lett volna......
volt mondjuk egy sejtésem h nem jön ez össze mégsem. már bemutatkozott volna. túl sokáig nyúlt

(#138376) Ringman válasza Tibiajax (#138375) üzenetére


Ringman
nagyúr

rajtunk maradt rano, vecino, nainggolan és perisic. (gagliardinit nem is írom, mert vele alapból számolt a mester)
úgy ment kölcsönbe (nincs kötelező vásárlási opció) joao mario abba a sportingba, ahonnan 2016-ban megvettük 43m-ért, hogy a fizetése felét/kétharmadát mi álljuk.

(#138377) venember83 válasza Ringman (#138376) üzenetére


venember83
nagyúr

Douglas Costa is a Bayernhez tért vissza, opció nélkül. A sok kölcsön révén a klub bruttó 30 millió eurót takarít meg. Ha Khedira lépett volna, 40 fölött lett volna ez a szám.

[ Szerkesztve ]

(#138378) Tibiajax válasza Ringman (#138376) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

úgy ment kölcsönbe (nincs kötelező vásárlási opció) joao mario abba a sportingba, ahonnan 2016-ban megvettük 43m-ért, hogy a fizetése felét/kétharmadát mi álljuk.
erre mondják azt, hogy hibátlan üzlet!

nainggolan-ról mintha írták volna, hogy vissza tudják adni, ahonnan visszajött
mi a tökömért kell ő nekünk? ott van most már vidal, meg brozovic, mint ütköző -de egyébként egy szent- ember, minek nekünk egy harmadik szentéletű is??

(#138379) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#138371) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azért van pár info ebben a cikkben
a két fő -nyilván anyagi- ok miatt sem tudott végül jönni a holland ász (pedig kurrrvára bíztunk benne... :((( :((( ), de sajnos a cérnalábú francia sem akar elmenni egyáltalán, kifejtette világosan, így aztán nem is akart megnyílni még a helye sem Memphisnek

esik szó még Cavani-ról is, akit szintén le akartak ugye igazolni a katalánok. arról a Cavani-ról, akit sikeresen leépítettek a dicső múltú, patináns párizsi klubban a végére.. és aki bár már nem 19éves, de lenne még bőven benne potenciál a támadások méltó befejezésére..

érdekes egy felállás lehetne mondjuk egy ilyen

(#138380) Peterhappy válasza Tibiajax (#138379) üzenetére


Peterhappy
őstag

De legalább elengedték a brutális fizetéssel bíró ( :N) Rafinhát ingyen és bérmentve a mélyszegénységben leledző P$G-hez.

Cavaninak tuti magas fizuja lett volna. De lehet, hogy feleannyiért is jött volna inkább a Barcába, mint a MU-ba. Franc tudja. Már mindegy...

(#138381) Ringman válasza Tibiajax (#138379) üzenetére


Ringman
nagyúr

ki szerez labdát és ki támad le?

(#138382) venember83 válasza Peterhappy (#138380) üzenetére


venember83
nagyúr

Cavani a Juventustól is 12 millió eurót kért, azt hiszem. Most annyit keres a Unitednél, kb., majd biztos a Barcelonánál feleannyiért futballozott volna. :K

(#138383) Ringman válasza Tibiajax (#138378) üzenetére


Ringman
nagyúr

valami 8M-et + 1-2 ifit adott volna a cagliari érte.
ne felejtsd el, hogy sensi és barella is sérülékeny, vidalt sem hiszem hogy conte edzésmunkájával végig tud nyomni egy idényt, ráadásul 5-öt lehet cserélni idén.

megértem, hogy apróért nem adtuk el.

(#138384) Tibiajax válasza Ringman (#138381) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát buszkesz és jong.

:D
micsoda kérdések..
#138383 ja igen... ezeket mindig elfelejtem

[ Szerkesztve ]

(#138385) Peterhappy válasza venember83 (#138382) üzenetére


Peterhappy
őstag

Mindenki magából indul ki. Én simán elmennék 6m-ért a Barcába :D

(#138386) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

fiúkák,

:D

összekapartam néhány aktív topik-tagunkat, akik még nem szerepelnek odafent a topik-összefoglaló listában, ezúton kérném meg a lejjebbi felsorolásban szereplő tisztelt barátokat, legyenek szívesek hozzászólásokban minél hamarabb leírni a
kedvenc klub- valamint válogatott-csapatukat (Magyarországot nem kell..), hogy ezt követően update-elhessük a listánkat!

mephi666 LyonnaisFan1 viharhozo drachoHUN

dudu5130 atee_13 Phoen|x omfgk villamos

Greentea Redneck salesman simondr perempe

Pkc83 Scarabeus

valamint, természetesen ha bárkinek, bármilyen változás állt volna be a legutóbbi update óta . szimpátia-irányultságát illetően, már nem szereti ezt vagy azt a csapatot, vagy teszem azt, pl múlt hét kedd óta már a PSG-ért, vagy a Kazincbarcikai Erőmű SE-ért dobog a szíve, azt is tessék nyugodtan beírni, a korrekcióra azonnal sor fog kerülni!

----

valamint, az alábbi nevek kerültek azóta korrekcióra, stimm?:
richie900812 ---> Richard!
vighpeter ---> Peterhappy

Köszönöm!

ui.: Cartevo, te is biztos, hogy még az átletikót meg a piros-fekete milánóakat szereted? xdd

(#138387) venember83 válasza Peterhappy (#138385) üzenetére


venember83
nagyúr

Forintban 6 millió!!! Természetesen. :))

[ Szerkesztve ]

(#138388) Peterhappy válasza venember83 (#138387) üzenetére


Peterhappy
őstag

Háááááááááát én még így is rábólintanék :B

Azért fizetnének, hogy azt csináljam, amit szeretek (ha jól nem is tudok, de szeretek)?
Fura érzés lehet.

(#138389) Viszlát válasza Redneck (#138236) üzenetére


Viszlát
addikt

"Ma?" :)

Nem akartam negatívkodni a meccs előtt, ezért nem írtam be ide, de az eddigi meccsek alapján biztos voltam benne, hogy nagy zakó lesz. Tele van támadóval a csapat (és az igazolások is szinte csak erre irányulnak), mégis 1 gólt sikerült csak rúgni, azt is tiziből. :U

Akármennyire nem csípem Mourinhot, valahol abszolút megérdemelte ezt az elégtételt...

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#138390) Peterhappy válasza Tibiajax (#138386) üzenetére


Peterhappy
őstag

Köszi :R

(#138391) atee_13 válasza Tibiajax (#138386) üzenetére


atee_13
őstag

klub - Liverpool
válogatott - Anglia (de minden válogatottnak tudok drukkolni aki jó játékkal tud előrukkolni :D )

(#138392) mephi666 válasza Tibiajax (#138386) üzenetére


mephi666
nagyúr

thx: 'pool, anglia, argentina (mint a mez a vámpíron :D )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#138393) Peterhappy válasza mephi666 (#138392) üzenetére


Peterhappy
őstag

Uruguay is kék-fehér, biztos hogy nem Luis Suárez az avatarod? :U ;]

(#138394) forceberg válasza Peterhappy (#138393) üzenetére


forceberg
veterán

Én látom ott az AFA logót :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#138395) Peterhappy válasza forceberg (#138394) üzenetére


Peterhappy
őstag

Akkor neked biztos sasszemed van ;)

(#138396) venember83


venember83
nagyúr

Chiesát kiutálták Firenzéből: „Elárulni azokat, akik felneveltek és védtek, a létező legnagyobb tiszteletlenség. Firenze többé nem az otthonod. Aljas”

(#138397) Ringman válasza venember83 (#138396) üzenetére


Ringman
nagyúr

várható volt.

(#138398) venember83 válasza Ringman (#138397) üzenetére


venember83
nagyúr

A szurkolók a Serie B-be is mennek, ha kell, de Chiesa nem akarja a karrierjét lehúzni a klotyón. Feltehetőleg nem akarja ugyanazt a hibát elkövetni, mint Berardi, aki többször is visszautasította a Juventust, most meg már a kutyának sem kell. Majd lesz legenda a Sassuolóban, scudetto és minden egyéb nélkül. Nincs ezzel amúgy semmi baj. De azzal sincs, ha valaki még azért nyerni akar ezt-azt karrierje során.

[ Szerkesztve ]

(#138399) Cartevo válasza Tibiajax (#138386) üzenetére


Cartevo
őstag

Végül is a trikót kicserélheted Moli mezre.

Tehát Atleti helyett Fehérvár, mert csak ott éltem az élvonal(ak)ban érintett városokból.

(#138400) LyonnaisFan1 válasza venember83 (#138373) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.