Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138701) venember83 válasza bagyulajuve (#138699) üzenetére


venember83
nagyúr

3 pont az Internek, -1 a Juventusnak. Igazán tudhatnád...

(#138702) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Aztak@@@@@@, megúsztuk. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#138703) Redneck válasza LyonnaisFan1 (#138702) üzenetére


Redneck
veterán

Meg de ezek mostmár nyomni fognak. Vilinek már 2 olyan magyarosch megmozdulása volt, hogy el sem hiszem. Hazatért. :(((

El kell kezdeni harcolni, de b*szott keményen.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#138704) LyonnaisFan1 válasza Redneck (#138703) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nagyobb esély van arra, hogy ők szerzik az első gólt, velünk ellentétben.
Mi még abban sem bízhatunk, hogy esetleg POTYAFeev valami hajmeresztőt összehoz, mint a 2018-as VB-n. :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#138705) bagyulajuve válasza venember83 (#138701) üzenetére


bagyulajuve
addikt

tudom-tudom

közben Nego majdnem helyzet

ja és ma este meccsünk, volt de kikaptunk :(

Resistencia eterna

(#138706) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ezt az #5 cserét úgy hajtottuk végre, hogy a negyedik alkalommal kezdeményeztünk játékmegszakítást csere miatt?

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#138707) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Idegenben jó az iksz, szép munka. :R
Ebben a kvartettben még bármi lehet. De a fő meccs a bálnavadászok ellen lesz. Azt kell MINDENÁRON! behúzni. Minden más ajándék.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#138708) Citroware


Citroware
addikt

Azért az mekkora már, hogy úgy néz ki egy gólra voltunk attól, hogy jó eséllyel megnyerjük a csoportot...

(#138709) bagyulajuve válasza LyonnaisFan1 (#138707) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jaja, az idegenbeli döntetlen
azért kár az itthoni vereségért

Resistencia eterna

(#138710) Scarabeus válasza LyonnaisFan1 (#138707) üzenetére


Scarabeus
tag

Idegenben jó az X tényleg, és a 7 pont is. Akár még csoportelsők is lehetünk, és aki azt mondja a Nemzet Ligája felesleges és semmit sem ér, az tudjon róla, hogy a tavalyi NL eredmények miatt játszunk Izlanddal az EB-re való kijutásért... Egy esetleges NL csoportgyőzelem nagy valószínűséggel VB pótselejtezőt érne 2022 Katarra, szóval hajrá a következő 3 hazai meccsen. :R

@Redneck: A fejpárbajokat én sem értem, miért nem szelidítjük meg többet a labdát a középpályán, és elismerem Szalai nagy munkát végez, meccsenként egy pár szabadrúgást kiharcol, de a kapura tényleg eléggé veszélytelen. :(

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#138711) Redneck


Redneck
veterán

Na ezt kibrusztoltuk, a második félidő nagyon rossz volt, de az oroszoknak most nem jött össze, pedig nyomtak. Azt mondjuk nem értettem, hogy miért fejpárbajozunk folyamatosan, ekkora erejű és méretű emberekkel, de ezt máskor is csináljuk, értelmetlenül. A hátul, kicsit rövid, kicsit gyenge körömpasszoktól is agyfaszt kaptam. A két fiatal srác jó lesz elől, remélem többet láthatjuk őket. Értem én az elképzelést, hogy a két rutinos öreg, Niko és a "vén csataló" a meccs elejétől fárasztja a védőket, de ezzel, a kapura körülbelül annyira veszélyesek, mint az, akit el se vittek a meccsre. :W

LyonnaisFan1:
Szerintem csak harmadik akalommal, mert ketten a szünetben szálltak be.

bagyulajuve:
Ha a két ruszkik elleni meccset nézem, az előzőn sokkal reálisabb volt az x, nem tudom itthon miért aludtunk annyit. Ezen a meccsen kellemetlenebbek voltak.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#138712) LyonnaisFan1 válasza Redneck (#138711) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Igen, így már másabb, tényleg. Ők tényleg a 45:01-től álltak be, és kezdtek játszani.
Ez zavarhatott meg.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#138713) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Miután a törökök és a rácok leikszeltek az 1. hely minden bizonnyal köztünk és a ruszkik között dőlhet el.
Ami a javunkra szólhat, hogy mindkettő meccs itthon a puskásban. Ők meg utazhatnak.
Ezen meccsek persze piszok nehezek lesznek, főleg, hogy mindkettő válogatott bizonyítási vággyal felfűtve akar nekünk visszavágni, miután mindkettőjüket legyőztük 1-1 alkalommal.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#138714) Tibiajax válasza venember83 (#138701) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem baj.. ha szóba kerül ezek után juventus 10.bajnoki címe, legyinteni fog legalább mindenki majd, olyan idény is volt....
legalább ennyi üröm lesz az örömben

(#138715) venember83 válasza Tibiajax (#138714) üzenetére


venember83
nagyúr

Már a hetedik, nyolcadik, kilencedik címnél is ez a legyintés volt sokak részéről. Nem lehet mindenkinek megfelelni, ez van. :)

Ramsey, McKennie nem játszhat a Crotone ellen, de Ligt és CR7 sem lesz ott. Meglátjuk ma, még hányan esnek ki pozitív minta miatt.

(#138716) Tibiajax válasza venember83 (#138715) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát igen, pontosan. olyanok is voltak
ez meg már csak hab lesz a tortán.
oké, nem feltétlen csak a derék torinóiakon múlott persze ez, a kiváló kínai vírusunk ezt is elintézte

(#138717) sh4d0w válasza Tibiajax (#138716) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ahelyett, hogy az Intert segítették volna... ;]

https://www.coreinfinity.tech

(#138718) Tibiajax válasza sh4d0w (#138717) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nnnna, látod, ezt akartam volna valahogy kihozni az egészből én is, csak most az olyan köcsögség lett volna

(#138719) Cartevo válasza LyonnaisFan1 (#138713) üzenetére


Cartevo
őstag

De az már a sorsdöntő meccsünk után lesz. Netán siker után, felfokozva mennénk nekik, minden mindegy alapon, mivel úgy bocsánatos lenne a vereség.

(#138720) LyonnaisFan1 válasza Cartevo (#138719) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:K
Ha kijutunk az EB-re, onnantől a másik két meccs már csak ajándék lesz.
De lényeg, ami lényeg. Az évből hátralévő 3 meccsünket EGYARÁNT nyerjük meg! :D
És akkor "A" válogatott szinten egy igen sikeres évet tudhatunk magunk mögött.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#138721) Ringman válasza venember83 (#138690) üzenetére


Ringman
nagyúr

[link]
Megsértette az olasz járványügyi szabályokat Cristiano Ronaldo portugál sztárfocista, mikor már igazolt koronavírus-fertőzöttként Lisszabonból repülővel az olaszországi Torinóba utazott - jelentette ki Vincenzo Spadafora olasz sportminiszter egy csütörtöki rádióinterjúban - írja az MTI.

(#138722) forceberg válasza Ringman (#138721) üzenetére


forceberg
veterán

Inter, 1 pont levonás! :K :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#138723) Ringman válasza forceberg (#138722) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem kétséges!

---
közben sanchez lesérült (nem tudni játszhat-e hétvégén), így a 6 pozitívot + az eltiltott sensit és a sérült vecinot levonva ha jól számolom 14 mezőnyjátékost tudunk nevezni a milan ellen. (+ ifik)

(#138724) venember83 válasza Ringman (#138721) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem tudom, anno arról szóltak a hírek, hogy engedélyezték az egészségügyi hatóságok a hazatérését, sőt, valamilyen spéci géppel is érkezett Torinóba.

"Cristiano Ronaldo returned to Italy with a medical flight authorised by the competent health authorities at the request of the player and will continue his fiduciary isolation at his home." - Romeo Agresti.

[ Szerkesztve ]

(#138725) venember83 válasza Ringman (#138721) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez viszont érdekesebb:

Az Öreg Hölgy elnöke két héttel ezelőtt Milánóban találkozott a két milánói klub vezetőivel, hogy a Serie A fejlesztéséről egyeztessenek.

„Az első alkalommal azóta, hogy a Juventus elnöke vagyok, a Milannak, az Internek és nekünk azonosak az érdekeink. Hálás vagyok Zhang úrnak és Paul Singernek az Elliott Fund részéről. Ha az üzleti stratégiáinkat a Serie A szolgálatába állítjuk, az nem bukhat meg, akár felépítjük a tervet, akár egy harmadik fél építi meg.”

(#138726) dudu5130 válasza venember83 (#138725) üzenetére


dudu5130
őstag

Morattival és Berluval ez a beszélgetés meg sem történt volna ;]

(#138727) Ringman válasza venember83 (#138725) üzenetére


Ringman
nagyúr

tippre itt a közvetítési jogok után beszedett pénzről és annak elosztásáról lehetett szó, de lehet hogy teljesen másról :)

---
majd meglátjuk mit hoznak ki a hatóságok cr hazarepülésével kapcsolatban.

(#138728) venember83 válasza dudu5130 (#138726) üzenetére


venember83
nagyúr

S az mennyivel jobb is lett volna, igen, ha nem együttesen lépnek fel közös célokért. :K

(#138729) dudu5130 válasza venember83 (#138728) üzenetére


dudu5130
őstag

Nem gondoltam, hogy ez rossz, nem kell mindig azt gondolni ;] Csak azt szerettem volna sugallni ezzel, hogy a csokonyos olaszok tuti nem ültek le volna diskurálni. A Milánói klubokat már üzleti szempontból is üzemeltetik így könnyű tárgyalásokat szervezni velük.

(#138730) venember83 válasza dudu5130 (#138729) üzenetére


venember83
nagyúr

Óóó, értem, igaz, az olaszok elvannak a provincializmusukkal, saját kis érdekeikkel, és nem képesek globálisan gondolkodni sok esetben. Erről megfeledkeztem, csak a személyek közötti ellentét ugrott be. :K

(#138731) Tibiajax válasza dudu5130 (#138726) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

;]
jah..
elkurvult, elkorcsosult világgá váltunk. !régen minden jobb volt
gondolom arról beszéltek még a kínai fejlesztőkkel, hogy a juventus sorban következő 5 bajnoki elsősége a kínai konszerneknek milyen anyagi lehetőségekkel bírhat esetlegesen.
beszállnak a buliba torinóban is

(#138732) venember83


venember83
nagyúr

(#138733) Tibiajax válasza venember83 (#138732) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na ezt nevezem
de akkor vagizzál majd hajasbaba ha neked lesz egy ilyen kollekciód..
:)
masszív. főleg a jobbfelső

(#138734) venember83 válasza Tibiajax (#138733) üzenetére


venember83
nagyúr

Van egy 7,5 hónapos hajasbabám, ne viccelj, nincs nekem ilyenre pénzem. Meg ami mezem van, azt sem tudom soha felvenni kb. sehova. A múltkor sétáltatáshoz akartam felvenni, de a feleségem mondta, hogy ezt mégis hogyan gondolom. Nemigen volt hajlandó velem jönni Juve-mezben... Mondanám, hogy tuti interes, de igazándiból csak nagyon allergiás a focira. :U

(#138735) Tibiajax válasza venember83 (#138734) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

arra van pénz mindig, amire szánsz. azért lehet olcsóbban is megszerezni ilyesmi 'szintű' mezt, én valami 15k-ért vettem annak idején asszem ugyanazt, a jobbfelsőt, de annak majd' a fele a posta volt.. :(((
többi se drágább nagyon. de mondjuk nem is kell ennyi. egy fehér, meg egy fekete sony-s, aztán pá. más mez nem is kell
kedves feleségednek meg ne hagyd hogy beleszóljon azért minden dologba, ha neked ahhoz van kedved, hogy a sétáláshoz egy hovatartozós sportruházatot szeretnél ma felvenni, akkor azt veszel fel és kész.
baráti vacsorára majd biztos nem ilyet veszel fel..aztán elégedjen meg ennyivel

(#138736) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#138737) salesman


salesman
őstag

R.I.P. Branikovits László!
[link]

Türűűűdrááá!

(#138738) Peterhappy válasza venember83 (#138734) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nem hinném, hogy olyan horror áron lehettek, oda is van írva, hogy turis.

A felső-középső is jól néz ki, tetszik az a gallér megoldás, de finomabb, mint a jobb középső.
De a két classic zebracsíkos talán a legjobb.
Mondjuk nem tudom miért csinálok úgy, mintha marha nagy Juve drukker lennék :)

(#138739) Peterhappy válasza salesman (#138737) üzenetére


Peterhappy
őstag

Bizony. Legyen neki könnyű a föld!
Fantasztikus játékos volt, ikonikus alakja a Fradinak és a magyar futballnak.

(#138740) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Százezret ér Messi és Ronaldo látványa a Groupama Arénában

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#138741) Peterhappy válasza gyuromoj (#138740) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szépen kiemelték a lényeget. Talán azt kellett volna meglovagolni, hogy 30k-ért is el lehet jutni mindhárom meccsre, de az úgy már kevésbé lett volna clickbait cím.
Ahhoz képest, hogy harmadház lehet és hol kezdődnek máshol a BL-belépők, egész korrekt. Én sokkal többre számítottam.

(#138742) salesman válasza Peterhappy (#138739) üzenetére


salesman
őstag

:R

Türűűűdrááá!

(#138743) gyuromoj válasza Peterhappy (#138741) üzenetére


gyuromoj
veterán

Meglepődtem én is, hogy ilyen olcsón kezdődik a bérlet.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#138744) #16741888 válasza gyuromoj (#138740) üzenetére


#16741888
törölt tag

Amugy ez mennyire korrekt mar?

Az ötödik körben kerülnek sorra, és kedvezménnyel vásárolhatnak azok a bérletesek, akik tavasszal – a zárt kapus mérkőzések miatt – nem kértek vissza pénzt a klubtól. Azután azok jönnek, akik megújították a bérletüket, majd azok, akik még a sorsolás előtt vettek új bérletet. Végül a sima szurkolói kártyásokra kerül sor.

(#138745) forceberg válasza #16741888 (#138744) üzenetére


forceberg
veterán

Lényegében az ötödik az első publikus kör.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#138746) Peterhappy válasza #16741888 (#138744) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szerintem nagyon, és akkor is ezt mondanám, ha nem lennék ötödik körös.
Szomorú, hogy így hozta az élet, de elismerésre méltó, hogy ily módon a Klub honorálja a lojalitást.
Csak magam több olyan "Kollégával" találkoztam, aki azt mondta, nagyon szeretne ott lenni a BL meccseken a lelátón, de Ő nem bérletes/sorsolás után újított stb. és nem akarja olyanok elől elvenni a helyet, akik inkább megérdemlik.

Komolyan, nem tudnám két kezemen megszámolni, hány ilyen szurkolóval beszéltem.

Csak azért írom, mert megy bőszen a hungarokatalánozás és a pusztazebrázás (nem is feltétlen itt), és jó tudni, jó látni és jó tudatni, hogy szerencsére van egy másik véglet is.

(#138747) venember83 válasza Peterhappy (#138746) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem találom, de mintha olyasmit olvastam volna az UEFA részéről, hogy nemigen lesznek nézők a BL-meccseken...

(#138748) villamos


villamos
őstag

1791 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 44 816 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 24 beteg, az elhunytak száma 1109 főre emelkedett.
Az aktív fertőzöttek száma 30 127 fő. (Lassan meg lehetne velük tölteni az Üllői úti arénát...) 1693 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 185-en vannak lélegeztetőgépen.

A fertőzöttek száma folyamatosan nő, és a közeljövőben rohamosan nőni fog. Ez sajnos ilyen, a hideg, nyirkos őszi időjárás rendkívül kedvez a különféle légúti fertőzéseknek.
Abszolút felelőtlenség bárminemű tömegrendezvény megtartása, akármilyen biztonsági szabályokat hoznak is.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#138749) Peterhappy válasza venember83 (#138747) üzenetére


Peterhappy
őstag

Az UEFA engedélyezi nézők jelenlétét, az országos, illetve területi korlátozások okán jönnek sorra a bejelentések, hogy zárt kapus lesz ez meg az az esemény.

Én őszintén szólva nem lepődnék meg, ha végül a mi hazai meccseink is azok lennének - így is készülök, ezért nem is mertem komolyabban beleélni magam, milyen lesz a BL-himnuszt hallgatni, majd látni a Puskásban, ahogy pl. Miha épp Messi elől tisztáz.

@villamos: szerintem az aktívak valós száma sokszorosa lehet ennek, a tippem, hogy a Maracana-ba se férnének be. De ez már egy másik topik témája.
De teljesen egyetértek, felelőtlenség lenne nézők előtt megrendezni ezeket a mérkőzéseket. Sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#138750) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Robinho nem sokáig állt a Santos szolgálatában...

https://www.coreinfinity.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.