Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139601) salesman válasza Hegyirabló (#139598) üzenetére


salesman
őstag

Elfogadni a halasztási kérelmet természetesen.

Türűűűdrááá!

(#139602) mephi666 válasza DeathAdder (#139596) üzenetére


mephi666
nagyúr

azon gondolkoztam én is, hogy ilyen impotens játékkal még egy fradi is izzaszthatná őket, ha ők konkrét elképzeléssel lépnek pályára... csak fél szemmel néztem, de akkor az arsenal párszor jól bezavart a védelemnek és többet is kihozhattak volna a helyzeteikből... :K gúnárnak nem tudom mennyi ideje van hátra... vagy majd isztambul ellen jön egy szép győzelem és biztos lesz a helye továbbra is? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#139603) bandus válasza forceberg (#139588) üzenetére


bandus
veterán

+1. nem tudom mit várnak el a kollégák az mtk-tól? esetleg át kellett volna küldeniük pár játékost újpestre? ez az élsport, azt tették amit a klub érdeke megkövetelt (amúgy nem szeretem őket). egy esetben tudnék rájuk anyázni, ha fordított szituációban majd ők szidják azt a klubot, amelyik nem megy bele a halasztásba.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#139604) Hegyirabló válasza salesman (#139601) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Akár azon az áron is, hogy emiatt kiesnek, mert nem tudnak majd lejátszani egy mérkőzést?

#139603 bandus +1

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#139605) salesman válasza Hegyirabló (#139604) üzenetére


salesman
őstag

Miért ne tudnának lejátszani egy mérkőzést?
Vannak csapatok 8 vagy 7 lejátszott meccsel...

Türűűűdrááá!

(#139606) DeathAdder válasza mephi666 (#139602) üzenetére


DeathAdder
veterán

Gyakorlatilag ez tartja még munkában :)

BL-ben is jól néztek ki, amikor a klasszisaiknak kell kontrázni támadócsapatokat

Bajnokságban már inkább védekeznek ellenük, tiziket ha nem nézzük nagyon ergya az a támadójáték

Edzőcsere kell oda, mi is ilyen szarok voltunk BR utolsó etapjában :DDD

(#139607) Hegyirabló válasza salesman (#139605) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Nem nagyon vagy képzett fociból?

Azt ugye nem gondolod komolyan, hogy az úgy rendben volna, hogy eredményt hirdetnek a bajnokságban úgy, hogy egyes csapatok kevesebb mérkőzést játszottak, mint mások. Ez az egyik.

A másik, ha az MTK most halasztást adott volna, akkor lehetséges lett volna, hogy egy olyan időpontban kell majd lejátszania ezt a mérkőzést, amikor neki van sok hiányzója, sérülés/betegség/válogatott szereplés miatt, ezért vagy ki sem tud állni, mint a héten az Érd a Kupában, vagy csak harmatgyenge csapattal.

Lassan amúgy egyedül maradsz a véleményeddel, legalább is itt a topikban. Ezen talán érdemes volna elgondolkodni.

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#139608) omfgk válasza DeathAdder (#139606) üzenetére


omfgk
addikt

+0,93 :Y

Az a sok megpattanó lövés... :))

(#139609) bandus válasza DeathAdder (#139606) üzenetére


bandus
veterán

ezek utan egyre inkabb kisertest erzek ra, hogy vegre rakeressek mi a fene is az xg mutato😁

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#139610) venember83 válasza bandus (#139609) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne tedd. Elnyel a számmisztika. Izé, statisztika. Látod, mit tett a többiekkel is... :U

(#139611) salesman válasza Hegyirabló (#139607) üzenetére


salesman
őstag

Túl sok a feltételezés a válaszodban...
Ha a nagymamámnak kereke lett volna...
A személyeskedésedre nem vagyok kíváncsi.
Téma lezárva.

Türűűűdrááá!

(#139612) Hegyirabló válasza salesman (#139611) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Téma lezárva, mert szorult a hurok. Ezt is értem. Jó, akkor téma lezárva.

Aquila non captat muscas.

(#139613) salesman válasza Hegyirabló (#139612) üzenetére


salesman
őstag

Milyen hurok szorul te mtk-fan? A véleményemet fenntartom.

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#139614) atee_13 válasza bandus (#139609) üzenetére


atee_13
őstag

durván: részekre osztják a pályát és számítank rá egy értéket, hogy onnan milyen gyakorisággal esik gól

(#139615) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Jézusom ezt a nyomorék bírót a Brighton meccsen... Teljesen szabályos...

Kane tizije is necces volt, de közel sem ennyire...

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#139616) Hegyirabló válasza salesman (#139613) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Hát én ezt nem értem!? Azt írtad, hogy téma lezárva. Erre most még is írtál. Egy nagy klasszikust idézve: "- Ez most hogy?".

A kérdésre meg válaszolva, univerzális menekülő út, amikor valaki alul kezd maradni egy vitában, vagy kisebbségbe kezd kerülni, hogy "- Téma lezárva.". Végül is egyszerűbb leírni ezt a két szót, mint érvelni.

Aquila non captat muscas.

(#139617) DeathAdder válasza bandus (#139609) üzenetére


DeathAdder
veterán

(#139618) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

szegény Győr is jó mélyen van
nem volt egy jó meccs, az ért a Loki hozta a kötelezőt, sima hazai - pár embert kiraktak a stadionból, mert nem viseltek maszkot

Resistencia eterna

(#139619) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Van Gaal: W52, D24, L24
Mourinho: W62, D23, L15
Solskjaer: W56, D20, L24

(#139620) salesman válasza Hegyirabló (#139616) üzenetére


salesman
őstag

Érveljen neked a Deutsch Tomi... :P

Türűűűdrááá!

(#139621) omfgk válasza DeathAdder (#139619) üzenetére


omfgk
addikt

Az a baj ,hogy Moyes nem kapott legalább 100 meccset. :))

Meddig is szólt eredetileg a szerződése? 2019 talán?
Lehet addigra összeállt volna a buli.

[ Szerkesztve ]

(#139622) bandus válasza DeathAdder (#139617) üzenetére


bandus
veterán

koszonom, elolvasom :R szerk: vagyis megnezem

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#139623) DeathAdder válasza omfgk (#139621) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen, 6 évre írt alá Moyes, tavaly járt volna le :)

más:

igen esélyes, hogy jövő héten ilyenkor már a Spurs fogja vezetni a bajnokságot :))

(#139624) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#139623) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Még ha ki is kapna a Pool, közel sem biztos, hogy nyerni tud a Spurs. Előző 3 meccsen borasztó formában játszott a csapat. Nem igazán tűnünk bajnok csapatnak sajnos.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#139625) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#139624) üzenetére


DeathAdder
veterán

Elég egy döntetlen is, ha a Spurs nyer :)

(#139626) Hegyirabló válasza salesman (#139620) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Hát ez már egy érv. Ebben a válaszodban azt írtad, hogy téma lezárva. Még is, a harmadik hozzászólást írod azóta. Akkor most lezárva a téma, vagy sem? Eldönthetnéd végre, mert ez így nagyon következetlen.

Aztán meg itt van ez, ez, meg ez. Mindenki hülye, csak te nem tévedsz, igaz!?

Aquila non captat muscas.

(#139627) venember83 válasza Hegyirabló (#139626) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem csak neked szól, de nem biztos, hogy olyan sok embert érdekel ez a csörte köztetek, hogy publikusan „vitázzatok”. :U

(#139628) Hegyirabló válasza venember83 (#139627) üzenetére


Hegyirabló
veterán

De hát nem is én vitázom. Azt írta, hogy "Téma lezárva.", de még is írt még hármat. Vajon most fog még írni?

Aquila non captat muscas.

(#139629) bagyulajuve válasza DeathAdder (#139617) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Resistencia eterna

(#139630) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

#bejöttazélet

(#139631) IreN!CuS válasza venember83 (#139627) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem is értem miért nem követed nyomon a mennyei megyei ügyeit.... :U Én a körmömet rágom olyan érdekes és izgalmas :D

Tibiajax: milyen kis visszafogott, mondjuk megnézném az este további részét is :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#139632) Tibiajax válasza IreN!CuS (#139631) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát este -elvileg- meccset játszott (játszottak), szóval max utána vigadtak
bár az dicsőséges egy-egy után nem vagyok benne annyira biztos
persze aztán lehet, h szrtak kb bele, ez a bajnokság már elúszott, a barca nem juventus, a spanyol liga meg nem olasz..

(#139633) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

Alabára nem vár tovább a vezetőség, visszavonták az eddigi ajánlatot (11m alap + 6m bónusz elvileg), sok (több) sikert a következő klubbal való bértárgyalásokra, David.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#139634) venember83 válasza ZavaBalazs (#139633) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyártól ingyen igazolható? Ugye nem...

(#139635) Peterhappy válasza venember83 (#139634) üzenetére


Peterhappy
őstag

Dede.
Ki mit tippel? P$G, Man$ziti vagy Real lesz belőle?

szerk: esetleg Juve? :U

[ Szerkesztve ]

(#139636) atee_13 válasza Peterhappy (#139635) üzenetére


atee_13
őstag

Pool ;] Alkantara majd szól neki

(#139637) ZavaBalazs válasza Peterhappy (#139635) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

állítólag angliába nem akar menni, pedig a poolnak még akár meg is érhetne valamicskét januárban elvinni.

vénember: én azért annyira nem lennék ettől a lehetőségtől beszarva a helyedben, még mindig nagyon jó játékos (bár most elég rossz formában van, nincs teljesen ott fejben), én örülnék ha maradna, csak hát ez a röhejes 20-25 millás fizuigény... ha nem PSG/manszúrsejk sziti/chelsea lesz belőle, akkor szerintem azt se kapja meg, amit itt ajánlottak neki, bár gondolom aláírási bónuszt kapni fog.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#139638) venember83 válasza ZavaBalazs (#139637) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem kétlem a kvalitásait, de sajnos már nagyon megelégeltem ezt a "1,5-2-szeres fizetéssel igazolni szerződés nélkül maradt játékost" irányelvet, 4-5 éves szerződést kötni vele, aztán meg ha mégse válik be Olaszországban, akkor sem lehet eladni, mert a bérigényéből nem akar engedni, s marad a klub nyakán a szerződése lejártáig.

(#139639) forceberg válasza venember83 (#139638) üzenetére


forceberg
veterán

Az a baj, hogy vették vagy 80-ért Hernándezt, aki ha csak ötöt keres, akkor is 100-ban van 4 évre...
Lehet, hogy ez lesz a tendencia, hogy ha megér nektek 4 évre valaki 100-at vakon, akkor én is érjek meg annyit! Talán mélyen valahol ez érthető is...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#139640) Cartevo válasza LyonnaisFan1 (#139591) üzenetére


Cartevo
őstag

Kapufák már voltak. Mekkorát röhögnék, ha a IX. kerületben jönne ki a lépés.

(#139641) ZavaBalazs válasza forceberg (#139639) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na jó, de te is vágod, hogy ez nem így megy. nem a játékos tehet arról, hogy a csapat mennyit fizetett érte, miért kéne neki alacsony fizuval kompenzálni, gyakorlatilag kifizetni saját zsebből az igazolási díját...?
egyébként úgy tudom, hogy 12 millát keres Hernandez.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#139642) Cartevo


Cartevo
őstag

Hétvégén Milan-Verona, majd válogatott nagyszünet. Jól áll a szénánk.

Fura, hogy a fővárosi klubok nem meghatározók, ami már olasz sajátosság. Nem tudom hogy mondják azt, amit mi hungarikumnak. Azért lehet ez, mert nem az angolokkal kell összevetni őket, mert az külön világ, hanem a többi topligával, ahol csak 2-3 nagycsapat van, a digóknál meg a gazdag észak mindig elvisz ennyi főszerepet.

(#139643) Cartevo


Cartevo
őstag

Azt hiszem, a Superliga azért nem életképes, mert nem biztosít 4-4 helyet a topligáknak (úgy, mint a BL). Amikor felvetik a tervet, sosem azt ígérik, hogy 4-4 topligás csapat lesz ott, mindig csak kevesebb (pl most 3 spanyol és 2 német). Sok középcsapatnak ha nem is reális cél a 4. hely, de legalább remény van rá. A berlini klubok közönsége sem álmodhat a dobogóról, de néha versenyben vannak a 4. helyért, és amíg él a remény, addig is nézik a BL-meccseket. Ezt a vélt érintettséget, remélt érdekeltséget veszi el a Superliga hatalmas tömegektől, amíg túl kevés férőhelyet tervez. Ha meg bővítik a létszámot, már közelít a BL-hez, s értelmét veszíti.

(#139644) venember83 válasza forceberg (#139639) üzenetére


venember83
nagyúr

Az a baj, hogy vették vagy 80-ért Hernándezt, aki ha csak ötöt keres, akkor is 100-ban van 4 évre...

Oké, de ha veszel valakit x millióért, adsz neki normális fizetést, utána azt a játékost talán eladhatod, lesz belőle bevételed, mert a fizetése a piac által diktált összeg. Ha viszont olyan fizetése van a futballistának, amit más senki nem ad meg neki, akkor csak a szerződés lejártakor lehet tőle megszabadulni. Ott van példának Özil. Nagyon jó futballista, mégse kell senkinek ilyen fizetéssel pl.

(#139645) Cartevo válasza Cartevo (#139642) üzenetére


Cartevo
őstag

A magammal vitázásom már orvosi kutatási anyag. Azonban a német ligában sem főtényező a főváros. Mivel a Red Bull cégtulajdonos Lipcse előtt Berlinben próbálkozott, de elhajtották. Rómában is ez lehet a gond, a befektetők nem kapnak szabad kezet, aminek súlyos ára van.

(#139646) Peterhappy válasza Cartevo (#139645) üzenetére


Peterhappy
őstag

Próbálkoztak ám ők a IX. kerületben is sok-sok éve, csak az a fogalmatlan furulyás kivételesen tisztességesen cselekedett, nem a dollárjeleket nézte és elhajtotta őket, hogy márpedig itt se a név, se a címer, se a színek nem eladók.
True story.

(#139647) Cartevo


Cartevo
őstag

Itt áll, hogy a Fradi hogy juthat tovább. Az egymás elleni eredmény a lényeg, így ha majd Kievben a záró meccsen kapunk 1 gólt, akkor kettőt kell szerezni.

(#139648) viharhozo válasza ZavaBalazs (#139633) üzenetére


viharhozo
addikt

Gaz az egesz. Alaba megint azt mondta, nem is annyi az annyi, sose tudjuk meg, ki hazudott. Annyira talan meg o meg az ugynoke se hulyek, h a 20 milla igaz legyen, azzal kb. a vilag 3. legjobban fizetett focistaja lenne, ami elegge irrealis. Kerdes, h megegyezett-e mar vkivel, mert ha nem, akkor azert ez bator lepes volt, itt jovore nem fognak repkedni a zsiros szerzodesek. Es persze az is kerdes, a Bayern megegyezett-e vkivel, h ilyen konnyen elengedte.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#139649) ZavaBalazs válasza viharhozo (#139648) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

azért a harmadik legjobban fizetett focista meredek (Messi, CR, Neymar, Mbappé, Griezmann, Pogba, de Jong így hirtelen többet kap, de biztos van még), de szerintem simán benyögték "Lucasra 5 év alatt 80+5*12=140 milla megy el, akkor Alabára is lazán mehet 100" jeligére.

Alaba (környezete) tutira kavarja a szart, a klub részéről passz. Alaba ma panaszkodott, hogy a klub nem szólt neki, hogy visszavonták az ajánlatot - de ha valamire van egy határidő, amit nem teljesítesz, akkor bármilyen figyelmeztetés nélkül tudod, hogy mi a helyzet.
illetve állítólag Brazzo beszélt az ügynökkel 31-én, érdeklődött, hogy mi a helyzet, az ügynök mondta, hogy nem, Brazzo meg mondta, hogy akkor ennyi volt. na most ha ez igaz, akkor vagy az ügynök nem szólt Alabának -> ez nem a klub hibája, vagy szólt -> Alaba hazudott a mai sajtótájon.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#139650) omfgk válasza viharhozo (#139648) üzenetére


omfgk
addikt

Nettó 20 milla?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.