Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139451) villamos válasza LyonnaisFan1 (#139448) üzenetére


villamos
őstag

Kedves a Diósgyőrtől hogy nem megy neki ész nélkül ennek a kiscsapatnak...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#139452) LyonnaisFan1 válasza villamos (#139451) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Lehet csak altatunk. ;]
Vagy valami nevesincs irodában ment egy HT/FT X/2 valamilyen oddsért. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#139453) Cartevo válasza villamos (#139451) üzenetére


Cartevo
őstag

A borsodi (élvonalbeli) csapatokat a vírus igencsak megfogta.

(#139454) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

...
...
...
ééééééééééés
...
...
...
Megtört a Jééééééééééééééééég!
...
...
...
Betaláltunk a 17,85 év átlag életkorú csaba ellen. :C :C :C :C :C
Nagy taps, Vivát Feczkó, Vivát Benczés, Vivát összes faszszopó! :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#139456) DeathAdder válasza Noukoum (#139450) üzenetére


DeathAdder
veterán

PL fizetések, ahhoz meg gondolom nem kell linkeket hozni, mert tele a net, hogy már a tavalyi szezonban a bérekre való kiadás 5 milliárdra rúgott a Fradinál, bizonyos források szerint még többbe is, ami idén tovább növekedett (tavalyelőtt ~3 milliárd)

Nem, nincs közte a MU, és ez egy nagyon dicső eredmény, hogy a világ legnagyobb futballbrandjét még nem érik el fizetésekben :)

forceberg - csak ha volt miből :) nemrég még azt hittem a PL a felfújt lufi, ami pukkanni fog, annak ellenére hogy a legnagyobb globális brand ebben a sportban, most meg már a magyar bajnok is megteheti hogy ilyen bő lére eressze

[ Szerkesztve ]

(#139457) salesman válasza forceberg (#139444) üzenetére


salesman
őstag

Ez kétségtelen, a legnagyobb mákunk a Molde elleni visszavágón volt, annak a bírónak szobrot kell állítani az Üllői úton, mert megérdemli!
Dehát jó csapatnak szerencséje is van! ;)

Türűűűdrááá!

(#139458) perempe válasza salesman (#139443) üzenetére


perempe
addikt

Nálunk a keret harmada magyar, a légiósok adják a csapatot. Náluk fordítva működik, a hazai játékosokra alapoznak. Jól láttam, hogy fekete bőrű játékosuk se volt?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#139459) forceberg válasza DeathAdder (#139456) üzenetére


forceberg
veterán

5MRD 25 játékossal számolva 200M/fő átlag.
Ez sajnos simán elképzelhető.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#139460) NyxNyxNyx válasza forceberg (#139459) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az tényleg reális? Azt gondoltam csak 1-2 ember keres 100 millió körül az egész bajnokságban.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#139461) forceberg válasza NyxNyxNyx (#139460) üzenetére


forceberg
veterán

A Fradiotonnak mindkettőnek legalább olyan 8-10MRD az éves költségvetésük, ebből 5-6 simán elmehet bérekre.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#139462) Noukoum válasza DeathAdder (#139456) üzenetére


Noukoum
veterán

Ez csak a játékosok bére, vagy mindenkié?
Egyébként azt szépen kihagyod, hogy azért olyan magasak a bérek mert óriási bónusz jár nekik a BL-ért.
Nem ártana tudni azt hogy gyenge bajnokságba jó játékos csak akkor megy ha érdeke fűződik hozzá, bármilyen hihetetlen. Mint ahogy erről szól a foci, a világ, az érdekről.

Fáj hogy annyit vagy többet kapnak a magyar bajnok játékosai mint a tök utolsó angolé? Miért zavar ez téged?
Szerintem egyszerűen nem szereted a fradit, csak mivel most megy nekik ezért valamit fel kell hozni hogy ne lássák valódi szándékod.

És köszi a linket, látom messze van még az MU bőven. De továbbra is teljesen felesleges játékos értékét párhuzamba állítani a fizetésével.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#139463) omfgk válasza Noukoum (#139462) üzenetére


omfgk
addikt

Fáj hogy annyit vagy többet kapnak a magyar bajnok játékosai mint a tök utolsó angolé? Miért zavar ez téged?

Engem speciel zavar. De nagyon. Hogy pontosan miért is? Az sajnos már nem ez a topik...
Pont ez a baj.

(#139464) Ringman válasza Noukoum (#139462) üzenetére


Ringman
nagyúr

Miért zavar ez téged?

a magyar csapatok közpénzből vannak eltartva.

(#139465) Balesz1899 válasza Noukoum (#139462) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Az a TELJES bèrköltsèg, azaz nem csak a játékosok fizetése van benne.
A mérleg másik serpenyője:
Tavaly az EL-ből kb 3 milliárd jött be, az idei BL pedig annak többszöröse.

(#139466) forceberg válasza Ringman (#139464) üzenetére


forceberg
veterán

Az EL-BL főtábla kitermeli a pénzt. Eddig azért a 15,25+0,9M € igen szép összeg.
Ez a vezetőség szerintem a Fradiért dolgozik. Kubatovékat lehet utálni, de ők nem fognak akkorát vétkezni, mint akik 95-96-ban voltak a Fradi élén.

Úgyhogy hajrá többi magyar csapat, lehet kiakasztani a 33 éves Cseri nyakába egy 3M €-s árcédulát...
Sajnos, nem félek, hogy több magyar kerül majd a csapathoz... Az ukránokkal kár példálózni, mert ott a honi játékosok azért nem rossz szintet képviselnek, lehet belőlük BL csapatot építeni.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#139467) Ringman válasza forceberg (#139466) üzenetére


Ringman
nagyúr

lehet hogy most már saját lábra tud(na) állni a csapat, de eddig tolták bele a lóvét keményen (tao-t is beleértve)

(#139468) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Micsoda csoda gólok kérem szépen. L'Arsenal.. Ja nem. De legalább 2-0.

Go Gunners!

(#139469) salesman válasza salesman (#139457) üzenetére


salesman
őstag

Hogyne lenne, a Jackson.

Türűűűdrááá!

(#139470) DeathAdder válasza omfgk (#139463) üzenetére


DeathAdder
veterán

btw, az ffp ezzel hogy nem foglalkozik?

(#139471) forceberg válasza Ringman (#139467) üzenetére


forceberg
veterán

Az biztos, hogy sokat belepumpáltak(magyar szinten sokat), de ez a cirkusz része, hogy a legnépszerűbb csapatot fel kell tolni a futball térképére.

(#139470) DeathAdder: ki van az játszva, hogy papíron nem állami "támogatás".

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#139472) NyxNyxNyx válasza Balesz1899 (#139465) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Jó, de erre nem tudom mennyire lehet építeni. Megérdemelte a Fradi, hogy a BL csoportkörben van, de azért ez sajnos nem fog összejönni minden évben.

Más: Alli-nak teljesen lefőttek szerintem. Csak az EL-ben van egyáltalán keretben és ott is szarul, kedvtelenül játszik. Örülök ha nyáron kapunk érte 20-30 milliót.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#139473) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#139472) üzenetére


DeathAdder
veterán

Megérdemelte a Fradi, hogy a BL csoportkörben van, de azért ez sajnos nem fog összejönni minden évben.

Dinamó ellen nagyon jól néztek ki, illetve legtöbb selejtezőjüket láttam, Rebrov nemzetközi szintű edző, szerintem szintet fog lépni hamarosan, legalábbis minden esélye megvan rá. Én még szurkoltam is nekik a meccseiken (bár ugyaígy szurkoltam volna a Dózsának is) tehát nem full semlegesként néztem, végülis a rekord győztes is hasonló módon üzérkedik, csak jó a helyén kezelni a sikert, BL pénz meg ide vagy oda, valószínűleg maradnak az állam csecsén, nem egy Midtjylland szintű mesés moneyball kálvária ez.

Amúgy szerintem rohadt elkeserítő, hogy a magyar közvetítésekben kísérlet sincs arra, hogy a valóságot próbálják meg átadni, inkább az izzadságszagú propaganda megy, minden pozitívnak láttatható jelenet erőltetett felnagyításával.

Pedig valószben nagyon szép teljesítmény a Fradié, és próbálhatnák a valóság talaján elmagyarázni, ehelyett tényleg olyan szinten megy a nézők hülyének nézése (pl. hogy az első fél órában Tocmac volt a jobb tízes a pályán, sosem volt még ilyen fantasztikus csoport a BL-ben, van egy igazi sztárjátékos van a Camp nouban ellenfélként, 3x zörrent mindkét háló), hogy az instant kinyit minden bicskát egy jobb érzésű ember zsebében, ez már a közvetítsésben is messze túlmutat a jóízlésű szurkoláson. Nem is hanggal néztem, mert ha úgy teszem szerintem meccs végére már az ellenfélnek szurkoltam volna :DDD

(#139474) perempe válasza DeathAdder (#139473) üzenetére


perempe
addikt

Ezek jó meglátások.

A riportereink is pocsékok: a Barca elleni meccs végén a rossz kérdés ellenére -szokásos mit érzett, amikor...- egész értelmes választ adott a Fradi játékosa. Ezzel szemben a Barcelona edzőjét megkérdezték (a spanyolok?), hogy meglepte a Fradi a Barcelonát a meccs elején.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#139475) Enzolord


Enzolord
addikt

Pure Hungarian! ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#139476) Phoen|x válasza Enzolord (#139475) üzenetére


Phoen|x
őstag

:C :C

Go Gunners!

(#139477) Ringman válasza DeathAdder (#139473) üzenetére


Ringman
nagyúr

Amúgy szerintem rohadt elkeserítő, hogy a magyar közvetítésekben kísérlet sincs arra, hogy a valóságot próbálják meg átadni, inkább az izzadságszagú propaganda megy, minden pozitívnak láttatható jelenet erőltetett felnagyításával.

valószínűleg központi utasítás, illetve gyanúsan ez a közvetítési mód a népszerű.
(ezért is nézek sokszor külföldi/kommentátormentes közvetítést még magyar válogatottnál is)

(#139478) Ringman


Ringman
nagyúr

elég katasztrofális az eddigi inter-szezon:
lukaku is kidőlt, sensi megint sérült (kb 1 éve folyamosan az), skriniar még mindig pozitív, alexis hétvégi pályára lépése még mindig kérdéses.

a viszonylag bő keret már az idény elején szűkös.

(#139479) Tibiajax válasza Ringman (#139477) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a legjobb közvetítés még mindig az olasz klubtévécsatornáknál a saját, klub-kommentátor..
az abszolút elfogulatlanság, objektivitás és tökéletes semlegesség szinte kézzel fogható!
imádom.
:D
[link]

de egyébként az én nagy nagy kedvencem -tudom senkit se érdekel de azért leírom-, amikor megvolt még a jó kis extra műholdvevőm és a spanyolok csomagjában tudtam nézni mindig a barca meccseit. ott -asszem a canal+ volt még a neve akkor, mindegy-, úgy adták Messiéket, hogy természetesen ultrahigh bitrate HD kép és kérlek szépen 4 hangsáv volt mindig, amikor nagyobb meccs volt! :)
az első kettő tök alap spanyol canal+, klubsemleges, hogy miért volt két 'normál' spanyol kommentátor-sáv is nem bírtam rájönni. egyre tudtam csak gondolni, hogy az egyik spanyol volt, a másik katalán. nem tudtam igazán megkülönböztetni őket, de annyit azért lehetett hallani, hogy nem ugyanaz
a harmadik sáv mindig az épp játszó nagyobb csapat tv-jének saját kommentátora volt.. az nem volt annyira klubsemleges
és a negyedik volt a legkirályabb. :) az olyan sáv volt, mintha egy rádió lett volna - mert folyamatosan pofáztak, mint egy reggeli rádiós műsorban tényleg, pont ugyanúgy, de nem ez volt a lényeg nyilván, hanem -, voltak többen is, vagy négyen-öten biztos, vegyesen lányok fiúk és ilyen konkrétan bulit tartottak mindig, amikor volt nagyobb spanyol meccs. hülyéskedtek, nevettek, volt trombitájuk is, azt is fújták, effekteket is benyomtak néha, és marhultak, jól érezték magukat végig. és amikor kicsit is helyzet volt, azonnal közbeszóltak és kezdtek drukkolva ordibálni. de igazából mindkét oldalra, jó, a madrid vagy barca felé nyilván komolyabban, mint egy granada helyzetnél.. de kegyetlen hangulatos volt, így nagyon poén volt Messiéket nézni :B
de sajnos ez csak műhódosaknak van megadatva, ezt nem streamelik

[ Szerkesztve ]

(#139480) Tibiajax válasza Ringman (#139478) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lehet, a madrid-meccset is kihagyja a fekete
akkor viszont kb el is engedhetjük végleg ezt az egészet

(#139481) Ringman válasza Tibiajax (#139479) üzenetére


Ringman
nagyúr

ebben a műfajban ez az etalon nálam: Nulla è Impossibile Per Questa Inter

[ Szerkesztve ]

(#139482) Tibiajax válasza Ringman (#139481) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

fúú :) hát igen
forza ragazzi. a ra-a ra-a raga-raga ra. ő már nagyon régen tolja az inter meccseit. a klubcsatornán az edzéseket is ő szokta felvezetni
:D

(#139483) venember83 válasza DeathAdder (#139473) üzenetére


venember83
nagyúr

"Amúgy szerintem rohadt elkeserítő, hogy a magyar közvetítésekben kísérlet sincs arra, hogy a valóságot próbálják meg átadni, inkább az izzadságszagú propaganda megy, minden pozitívnak láttatható jelenet erőltetett felnagyításával."

Mindenhol ezzel próbálkoznak, minden bajnokságot ezzel próbálnak eladhatóvá tenni, bár rossz embernek írok, mert biztos nem értesz egyet, ha azt mondom, hogy a Premier League-et is ezért ugrándozzák annyira körben minden médiában. Mindig csak a jót kell mutatni/hangsúlyozni, egyszerű marketing. Nem a negatívumokra kell helyezni a hangsúlyt. Szóval ehhez aztán igazán nem kell felsőbb utasítás vagy politikai érdek, megvan már ez az érdek anélkül is a PR/marketing vonalon.

(#139484) Peterhappy válasza Ringman (#139481) üzenetére


Peterhappy
őstag

"Inkredíbile" - óriás ez a nyelv.
Baromi jó volt mindkét videó, köszi hogy megosztottátok :K

(#139485) DeathAdder válasza venember83 (#139483) üzenetére


DeathAdder
veterán

Persze, ez sok esetben érezhető, és azt mondom bizonyos mértékig el is viselhető, mert mindenki a saját portékáját próbálja eladhatóvá tenni, de ennek a Fradinak van bőven annyira jó önértékén is a teljesítménye, hogy megérdemelnék hogy legalább részben a valóságot adják át velük kapcsolatban, és nem kellene róluk ennyire hazudozni úgy, hogy még a vak is lássa, hogy kilóg a lóláb.

Szerintem a kommentátor csúfosan degradálja őket ezzel az elvtelen, tucatnyi tételes, izzadságszagú, nevetséges, szánalmas, megmosolyogtatóan együgyű ferdítésekkel, és hajbókolással :(((

[ Szerkesztve ]

(#139486) DeathAdder


DeathAdder
veterán

6-3, november 25-én 18:00, digitálisan felújítva, kiszínezve.

Ennek apropóján egy podcastet készítettek, amiben beszélgettek arról a korszakről és az aranycsapatról, hogy hogyan jött létre, mitől volt sikeres. Jó anyag lett :)

[ Szerkesztve ]

(#139487) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Az Újpest csapata halasztást kér a vasárnapi MTK elleni mérkőzésre, mert a liláknál újra kidőlt sok ember a járvány miatt. Van, aki másodszorra kapta el.
A libások holnap döntenek, hogy hozzájárulnak-e a halasztáshoz.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#139488) viharhozo válasza DeathAdder (#139485) üzenetére


viharhozo
addikt

de ennek a Fradinak van bőven annyira jó önértékén is a teljesítménye, hogy megérdemelnék hogy legalább részben a valóságot adják át velük kapcsolatban,

Ez nezopont kerdese. A Fradi jelenleg egy EL-szintu csapat, aminek dobta a gep a selejtezok soran. Nem kell ezt szegyellni, szerencse is kell az elethez. Csak mig az osztrakoknal igy nez ki egy EL-csapat:

Vagy igy:

A cseheknel meg igy:

A Fradiban szerdan harom magyar kezdett. Nyilvan a stabil BL-csapat mar mas kategoria, ott felesleges felhozni a jatekosok nemzetiseget, de az EL-ig sajat forrasbol is el kene tudni jutni, az lenne erdemi siker. Az, h kurva sok penzbol epitunk vmit, az pet project, nem sportstrategia.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#139489) forceberg válasza viharhozo (#139488) üzenetére


forceberg
veterán

Olvass vissza, a Fradioton nem tud venni itthonról játékosokat, mert olyan elszállt árakat kérnek értük...

[link]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#139490) Noukoum válasza viharhozo (#139488) üzenetére


Noukoum
veterán

Ebben az országban még mindig itt tartunk?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#139491) Richard! válasza forceberg (#139489) üzenetére


Richard!
addikt

...és tehetségben sem tartanak ott.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#139492) venember83 válasza forceberg (#139489) üzenetére


venember83
nagyúr

Legalább ez üzleti alapokon működik (ha van pénze a vevőnek, az árát is megkérik a terméknek). A ritka kivételek egyike.

(#139493) mephi666 válasza Noukoum (#139490) üzenetére


mephi666
nagyúr

egy bl-győztes poolt is meg lehet nézni, hogy milyen összeállítással játszik, vagy bármely topcsapatot... 'poolban is simán megszámolja egy 3 ujjú asztalos is 1 kezén, hogy mennyi angol kezd általában :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#139494) omfgk válasza mephi666 (#139493) üzenetére


omfgk
addikt

A La Ligában kevesebb a külföldi játékos mint az NB 1-ben...

Vagy csak elég ha megnézzük a szomszédainkat.

[ Szerkesztve ]

(#139495) Cartevo válasza mephi666 (#139493) üzenetére


Cartevo
őstag

Nem osztom ezt az összevetést, mert egy nagy/fejlett/futballban nagy ország nem szorul rá annyira, mint mi, arra, hogy a főbb csapatai ellássák a válogatottat. Az ukránok a követendők.

(#139496) salesman válasza LyonnaisFan1 (#139487) üzenetére


salesman
őstag

Nem járultak hozzá. deutsch tomi sportszerűség rulez!

Türűűűdrááá!

(#139497) DeathAdder válasza mephi666 (#139493) üzenetére


DeathAdder
veterán

jó hogy egy globális gigavállalathoz hasonlítod a fradit, ami teljesen más üzleti koncepciók mentén működik :)

(#139499) Cartevo válasza LyonnaisFan1 (#139498) üzenetére


Cartevo
őstag

(#139500) LyonnaisFan1 válasza Cartevo (#139499) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

7 perc utan inkabb kikapcsoltam a tevet, es ledoltem egy kicsit pihenni.
Ez a noi mb1 is, vicc :C Nem megbantva a dvtk lanyokat, de az a szakosztaly minek?, :F ahogy mas tobbi szakosztaly is.
Eloszor minosegi ffi labdarugas legyen, aztan johet mas is.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.