Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139102) bagyulajuve válasza forceberg (#139099) üzenetére


bagyulajuve
addikt

igen olvastam

#139101dantre - csak ha mindig megy bele az állami pénz, akkor mi motiválna a váltásra?
a nem lesz pénz a sportra, inkább úgy kellene legyen, hogy a klub élsportra - de ez csak vélemény

Resistencia eterna

(#139103) forceberg válasza bagyulajuve (#139102) üzenetére


forceberg
veterán

Így igaz! Amíg Pesten 12500/ó egy kispálya bérleti díja, addig nem beszélhetünk a sport VALÓS támogatásáról.
"Ezeknek" csak a kirakat kell villogni!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#139105) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#139100) üzenetére


mephi666
nagyúr

Szerintem liverpoolban elég annyit mondani az orvosnak, hogy "Adrián véd" és már írja is a legdurvább nyugtatót :D ...nála nem az a nagy szám, ha clean sheet-et hoz, hanem ha potya nélkül képes végigjátszani sorban több meccset

ui: mindenesetre beírta már a nevét a 7:2vel a történelemkönyvbe... mondjuk az nem csak rajta múlott, hanem a védelem és a balszerencse is mellérakta a magáét

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#139107) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

na, az idei évet is Coman-góllal kezdi a bayern, tavaly azzal is fejezték be a döntőben ;]

a besztlígeseket meg őszintén sajnálom, ha ilyen balfasz bírókkal, mint ez a Michael Oliver, kell hétről-hétre nézniük a meccseket... nagy súlyú hülyeséget még nem csinált, de a kicsi dolgokból látszik, hogy nagyon vakon van.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#139108) perempe válasza #46372352 (#139091) üzenetére


perempe
addikt

érdekelt benne az állam, ha Csányinak magánkórháza van?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#139110) atee_13 válasza LyonnaisFan1 (#139100) üzenetére


atee_13
őstag

Viszont Fabinho parádés ez legalább egy kis pozitívum :C

(#139111) mephi666


mephi666
nagyúr

Milner helyett Henderson kellene, mert nagyon nem érzi a játékot... Adrián helyett meg mehetne Fabinho a kapuba :) Ő most 200%on pörög... Gomez is bizonytalan: Rizs Williams megérne egy próbát hátul

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#139112) LyonnaisFan1 válasza atee_13 (#139110) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nem rossz, a szpíker is kiemelte, hogy megy, mint a gép.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#139113) atee_13 válasza LyonnaisFan1 (#139112) üzenetére


atee_13
őstag

Szerintem a nemrossznál sokkal jobb :D
Szerintem nem volt hibája + 2 óriási mentése is volt egy gólvonalról és egy indítás amit a levegőben kellett lestoppolni mert különben az ajaxos 1 1 ben viszi Adriánra nálam eddig parádés :C :C

(#139114) Ringman


Ringman
nagyúr

mönchengladbach védelme nagyon vakon van.

szerk:
ezt az ostoba hiba miatti tizit!

[ Szerkesztve ]

(#139115) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

a BM ott folytatja, ahol tavaly abbahagyta - 4:0-ra mennek már szegény Atleti ellen :(

Resistencia eterna

(#139116) Ringman


Ringman
nagyúr

ez kész, kikap a real, erre itt az inter-betli.

szerk:
kolarovtól jobban kivagyok mint beppe favallitól vagy thomas helvegtől!

[ Szerkesztve ]

(#139117) ZavaBalazs válasza bagyulajuve (#139115) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

szegény, szimpatikus kis atleti, hogy tehették velük ezt :(((

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#139118) viharhozo válasza ZavaBalazs (#139107) üzenetére


viharhozo
addikt

Tolisso goljat erdemes csekkolni, ugyanugy 0,01 xG-s volt, mint a hetvegi Lanzini loves a Tottenham ellen.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#139119) Peterhappy válasza viharhozo (#139118) üzenetére


Peterhappy
őstag

Irgalmatlan nagy dugo volt mindketto. Garantaltan Puskas-dij top10.
Bar en Lanzinire voksolnek, az utolso mp-s pontot ero loket volt.

(#139120) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Retteg NB1. Ilyen szép illusztris vezetőség mellett jönnek a nagy szponzorok már a másodosztályban is! Következő szezonban ebből nemzetközi szereplés lesz :DDD
[link]

(#139121) Ringman


Ringman
nagyúr

az idei meccseket látva nem tudom mi indokolja conte brutális fizetését, a meccsenként bekapott átlag 2 gól vagy az hogy godint darmiannal és kolarovval pótolni? hogy 30+os játékosokat hoz ide, akár 3-4 éves (!) szerződéssel?

a menedzsment is megér egy misét, itt ragadt rano, perisic eriksen (miért igazoltuk le az egyik legnagyobb fizetéssel, ha nem kell conténak), nainggolan, vecino (mondjuk ő sérült most).

(#139122) perempe válasza viharhozo (#139118) üzenetére


perempe
addikt

Hatalmasat focizott, a gól csak a hab a tortán. Megérte megnézni az összefoglalót is.

A fordulóból 3 játékos nevét magyarosítottam: Higany, Kotta, Lókaka.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#139123) venember83 válasza Ringman (#139121) üzenetére


venember83
nagyúr

Így lesz aztán igazán érdekes az olasz pontvadászat. Botladozó Inter és Juve, Piolival meg szárnyal a Milan (természetesen egyelőre, mert kizártnak tartom, hogy Piolinál ne jöjjön egy komolyabb visszaesés).

(#139124) bagyulajuve válasza ZavaBalazs (#139117) üzenetére


bagyulajuve
addikt

burkolt dícséret volt a BM-nek, de mindegy ;)

#139120Soulfly842 családi vállakozásként indult, de valami francia kapcsolata van már a cégnek - ha jövőre nem is, de utána biztos, hogy ez a cél

Resistencia eterna

(#139125) ZavaBalazs válasza bagyulajuve (#139124) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Tudom, burkoltan egyetértettem. ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#139126) Ringman válasza venember83 (#139123) üzenetére


Ringman
nagyúr

piolival nekünk is volt egy jó szériánk, ami egy botrányos évébe torkollott: [link]

(#139127) Soulfly842 válasza bagyulajuve (#139124) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szerintem csak, mint befektetők társultak be névlegesen... de azért egy 30 MRD árbevételű cégről és a másodosztályról beszélünk... :D Jó-jó, azért nem egy 80 MRD árbev-ételű cég+26 MRD (Baromfi-coop), aki zsebből megvette a Ságát is ( Master Good Kft) (és a vietnámi baromfifeldolgozójuk pl. szerintem kinti cégbe lett szervezve - a tulajdonosok itt is debreceniek), de Kósa majd még majd lepacsiz' hasonlókat is jövőre :D most még feltűnő lenne.

Egyébként már van NER-közeli táp.kieg cég is szponzorként. Alakul a 'csapat' :D

(#139128) bagyulajuve válasza Soulfly842 (#139127) üzenetére


bagyulajuve
addikt

eljön a kánaán a Lokihoz :D
mint anno, mikor Szima megvette a csapatot, a kaszinó törvényig minden rendben is volt, anyagilag

Resistencia eterna

(#139129) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Teltházas lesz a fradi újpest :Y

(#139130) venember83 válasza DeathAdder (#139129) üzenetére


venember83
nagyúr

A vírus nem szereti a labdarúgást ezek szerint. :))

(#139131) mephi666 válasza venember83 (#139130) üzenetére


mephi666
nagyúr

A vírus csak 23:00 után aktív, nem tudtad? :)

A keménymagot pedig gondolom megkérték, hogy helyesen viseljék a maszkot és a konfliktushelyzetekben is tartsák a 1.5 métet távolságot, székdobálás előtt pedig fertőtlenítsék az eszközt :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#139132) Ringman válasza DeathAdder (#139129) üzenetére


Ringman
nagyúr

agyfasz a köbön

(#139133) Soulfly842 válasza mephi666 (#139131) üzenetére


Soulfly842
addikt

és a foci meccseken az a különbség más tömegrendezvényekhez képest, hogy sem előtte, sem meccs közben nem isznak és ezért jobban tudnak figyelni a távolságtartásra :DDD

(#139134) Tibiajax válasza venember83 (#139130) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez aljas volt...
:)

(#139135) venember83 válasza Tibiajax (#139134) üzenetére


venember83
nagyúr

Aljas, embertelen időket élünk.

(#139136) forceberg válasza Soulfly842 (#139133) üzenetére


forceberg
veterán

Hátha elkapja néhány játékos, amitől talán észbe kapnának... de áh, ezek nem.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#139137) LyonnaisFan1 válasza DeathAdder (#139129) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Gondolom nem ténylegesen 22 ezer akárhány száz nézővel, hanem X hellyel kevesebb. Lezárt szektorok "ütközőszektorok", stb.
Az Újpestre kiváncsi leszek, hogy a bojkott ellenére kimennek-e, de nem hiszem. Edzésre kimennek "feltüzelni" a bandát, de, hogy szombaton is kint lesznek-e.
Egy derby a két rivális tábor nagy létszámával az igazi, meglátjuk.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#139138) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#139137) üzenetére


Peterhappy
őstag

Egyelőre kétszáz jegyet se adtak el a vendébe. Szóval kb. játékosfeleségek, -barátnők, -kutyasétáltatók stb.

Tudok olyanról, aki azért nem megy meccsre, mert besz.pta ezt a sz.rt.
A BL meccstől nem tartok, ott inkább meg lesz a távolságtartás (előttem-mögöttem-oldalra 3-3 szék kihagyva), a derbitől viszont félek és napok óta agyalok azon, mi legyen, végül úgy döntöttem, én nem fogok asszisztálni a gócponthoz :(

(#139139) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#139138) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Pff. Egészen elszomorító. :((
De a jelen IV. kerületi helyzeteket ismerve nem meglepő egyáltalán. Adott egy patkány tulajdonos, akinek évek alatt sikerült teljesen lezüllesztenie egy 20X magyar bajnokot.
Régen hol volt ilyen, hogy 200 belépő? Két nappal a kezdőrúgás elött? Már a két tábor órák alatt elvitte a felkínált bilétákat, hogy aztán nyugodtan várható legyen az "igazság" két órája.
A régi Albert stadionban milyen derbyk voltak azért, és a táborok ott voltak. 20-30 évvel ezelött.
De akkor még a második sorban említett állatképződmények nem voltak a magyar labdarúgás körforgásában, ellentétben most.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#139140) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#139139) üzenetére


Peterhappy
őstag

Azért ha az a patkány tulajdonos nincs, az Újpest kb. most lenne nagy harcban az NB3 feljutó helyeiért. Ha nem lenne a bojkott, a vendégszektor is tele lenne - ahogy tele volt a bojkott előtti időkben is. Akadt pár full teltházas derbi ebben az évtizedben is (vagyis hát a 2010-es években), le azért nem írnám ezt a párharcot. Ha lesz a liláknál megegyezés, visszajönnek az ottani ultrák is. Nem vagyok oda az Újpestért, de remélem mihamarabb lesz így vagy úgy, mert valóban méltatlan, ami most ott zajlik.
Hozzátenném, a napokban megint új erőre kapott a tőkeerős és igen befolyásos magyar befektető érkezésének lehetősége - de az is igaz, hogy már többször is pletykálták és egyelőre még nem lett belőle semmi. Meglátjuk.

Az a gond, hogy sportgazdaságot tekintve iszonyúan egyoldalú cikkeket hoznak le a sajtók. Aminek persze csak még inkább alápakolnak a félinformációk és hogy az esetleges ellenvéleményeket már töredék annyian sem olvassák.
Napokig volt itt a téma a Fradi stadion építése, de érdekes módon egyik cikk sem említette, milyen feltételekkel és mennyiért értékesítette a telek jelentősebb és értékesebb részét a Magyar Állam. Azt már nem divat leírni, arra már a kutya sem kíváncsi. Azt meg végképp sehol sem látni, hogy egy olyan állami területről beszélünk, ami korábban a Ferencváros 100%-os tulajdonában volt, csak épp elkobozták.

Ahogy az állami és szponzori pénzek is folynak mindenfelé, hogy a Gyula által épp ma említett "kaszinós" csapot már meg se nyissam :N

Elkanyarodtam, elnézést.
Én azt hiszem a focink ma sokkal jobb, mint volt 10-15 éve. Sajnos ehhez légiósok kellettek, mert a magyar balerinák zöme ha két egyeneset tud rúgni a labdába, már kétnaponta jár fodrászhoz és saját menedzsere van, akit hetente hívogat, mikor lesz már zsíros külföldi szerződése. De legalább minőségibb légiósok érkeznek, mint akár csak öt-tíz éve.
De ez az irány nem jó. Én szívem szerint a másod/harmadosztálytól kezdve félprofi státuszba küldeném a focinkat és sokkal inkább tolnám a sikersportjainkat. Mert az nem normális, hogy kis túlzással egy kispadozó focista többet keres, mint egy komplett vízilabdacsapat.

A Fradira még egy pillanatra visszatérve: igen, húzós fizuk vannak (bár én jóval kisebb számokat ismerek, mint amik itt repkedtek), de a szerződések alapvetően teljesítmény alapúak. Kisebb alapfizetés és rengeteg extra. Igen, busás prémium ütötte Rebrov tenyerét, mikor bevezette az EL-be a csapatot és most még inkább, mikor a BL-be. És a játékosok sem jártak rosszul és akkor finoman fogalmaztam.
De a prémiumok kifizetése és az adózás után is maradt és marad azért a Klub zsebében :K
De szerintem ez a rendszer jó és életszerű. A játékosok motiváltabbak és ha valaki akarva-akaratlanul elözilesedne, akkor bizony aprópénzt vihet haza. Ha viszont megszakad, játszik, sikeres, akkor szépen kereshet. És lehetősége lesz továbblépni.

Megúsztátok, mennem kell mesélni, ennyi voltam mára :D

(#139141) sh4d0w válasza Peterhappy (#139140) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Kifelejtetted a tetkókat, mert a séró mellett az is fontos.

https://www.coreinfinity.tech

(#139142) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#139140) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Elég tartalmas írás. :R
Leginkább a magyar labdarúgás mostani elemzése tökéletes. Kellenek a légiósok, mert a botlábú fiaink egyszerűen gyengék. Az egész magyar utánpótlás képzés a béka segge alatt.
Az utánpótlás műhelyeken nincsenek koncepciók, modellek, elképzelések. Két korosztály teljesen mást akar játszani, így aztán nem lehet fejlődni.
Egy utánpótlás műhely találjon ki egy modellt, és már a legkisebb kortól induljon el annak a megfelelő képzése. Minden korosztály rendelkezzen olyan edzővel/stábbal, aki tovább tudja vinni az utat.
Egy Ajaxnál is minden korosztálynál egy és ugyanazon modell alapján fejlődnek a gyerekek, akik aztán mennek topligákba/holland nemzeti együttesbe, más válogatottba ha esetleg kettős állampolgár, stb.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#139143) Phoen|x válasza Peterhappy (#139140) üzenetére


Phoen|x
őstag

Nagyon jó irományaid vannak. :R

Go Gunners!

(#139144) forceberg válasza Peterhappy (#139138) üzenetére


forceberg
veterán

Biztos vagy a BL meccsben? Még Salzburgban sem ment... :(

Bünti nem jár érte?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#139145) salesman


salesman
őstag

Barcelona vs Ferencváros
link]

Türűűűdrááá!

(#139146) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

na, az idei Puskás-díjért folyó küzdelem is szép volt, amíg tartott: [link]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#139147) Noukoum válasza ZavaBalazs (#139146) üzenetére


Noukoum
veterán

Kapus moziban volt?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#139148) IreN!CuS válasza ZavaBalazs (#139146) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Milyen legyint a tag a háttérben a gólnál a tag :DDD

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#139149) forceberg válasza Noukoum (#139147) üzenetére


forceberg
veterán

Begörcsölt, vagyis próbálta leülve eljátszani :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#139150) bagyulajuve válasza ZavaBalazs (#139146) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ez nem semmi :R

Resistencia eterna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.