Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138401) Cartevo


Cartevo
őstag

Holnap Balassagyarmatról közvetít a köztévé.

teletext.hu 285. oldal

(#138402) venember83 válasza LyonnaisFan1 (#138400) üzenetére


venember83
nagyúr

A védekezést meg tudja oldani kb., de támadásban nem túl nagy segítség.

(#138403) Napfénysüti válasza Cartevo (#138399) üzenetére

No, te is fehérvári voltál?

Més que un club!

(#138404) bagyulajuve válasza venember83 (#138402) üzenetére


bagyulajuve
addikt

stabil, bár kissé unott pofájú játékos, én kicsit sajnálom, hogy elment azért

Resistencia eterna

(#138405) venember83 válasza bagyulajuve (#138404) üzenetére


venember83
nagyúr

Best of De Sciglio:

[ Szerkesztve ]

(#138406) Cartevo válasza Napfénysüti (#138403) üzenetére


Cartevo
őstag

Az. Néztem pl a Vidi Zóna című helyi műsort. Garancsi érkezését is bemutatta, amit sokan nem értettek, mire csak azt mondogatta: "Életérzés." Visszafogott volt, hátrányait emlegette, beszédkészségben, bírósági érvényesülésben, vezetési képességben, stb. Póker nagymester.

(#138407) Phoen|x válasza Tibiajax (#138386) üzenetére


Phoen|x
őstag

Köszönöm, hogy gondoltál rám. :R
Klub: Arsenal, Ajax.
Válogatott: Hollandia.

Go Gunners!

(#138408) KisTücsök


KisTücsök
addikt

PL csapatoknak is így betett a vírus, hogy mixelgetnek?

2-5...1-6..7-2... na persze.

(#138409) Greentea válasza Tibiajax (#138386) üzenetére


Greentea
senior tag

köszi! :R
Real Madrid (torrente megölne, de már így öregszem meg ;] :DD )

2x2 néha 5

(#138410) Tibiajax válasza Phoen|x (#138407) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ohhohhóóóó.. :) keblemre. csak nem..rokonlélek akkor? :))
dobd be még gyors melléjük a barcát meg a jó kis inter-t, és mááris ugyanolyan kifinomult és jó izlésű leszel, mint én.
:D

[ Szerkesztve ]

(#138411) bagyulajuve válasza venember83 (#138405) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az első képen, mint valami perverz :DDD

Resistencia eterna

(#138412) drachoHUN válasza Tibiajax (#138386) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Klub - JUVENTUS, Tottenham, Leicester
Válogatott: Forza Italia!

Forza JUVE!!!

(#138413) bagyulajuve válasza Tibiajax (#138410) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ne tetézd a bajt :D

Resistencia eterna

(#138414) venember83


venember83
nagyúr

Özil felajánlotta, hogy fedezi Gunnersaurus fizetését, amíg a klub játékosa. Ezt bizony csak helyeselni lehet, jó egy kis emberséget látni a mai futballban.

(#138415) LyonnaisFan1 válasza venember83 (#138402) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R

(#138401) Cartevo

Egy egész ország és azon túl is láthatja akkor a Balassagyarmat felett aratott erődemonstrációnkat. :C
Igaz egy DVTK D-E csapat léphet pályára, de legalább Hassssssannni nem játszik, amivel csak erősödünk. :DDD
"
Az eredeti időpontra kiírt mérkőzés előtt Feczkó Tamás elmondta, néhány játékost olyan pozícióban is meg akar nézni, ahol korábban keveset, vagy egyáltalán nem játszottak, illetve akkor elárulta, olyan összetételű védelmet láthatnak a szurkolók, mint korábban sosem.
- Ez nem változott, a védelem a tervek szerint most szerdán úgy áll fel, ahogy még sosem - avatott be Feczkó Tamás. - Kíváncsian várom, milyen teljesítményre lesznek képesek, és bízom benne, pozitív tapasztalatokra teszünk szert. "

dvtk.eu

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#138416) bandus válasza venember83 (#138414) üzenetére


bandus
veterán

mondjuk a heti 350 ezres fizujából elég könnyen kijön szegény dino évi 30-40 ezres fizetése (tippre) :D de ennek ellenére ngyon szép, ritka gesztus :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#138417) venember83 válasza bandus (#138416) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez lényegében bármelyik játékos (vagy akár Arteta) fizetésére is igaz, nem érzik meg az ilyesmit. Mégis Özil ajánlotta fel.

(#138418) bandus válasza venember83 (#138417) üzenetére


bandus
veterán

igen, ez igaz. egy jobb átmulatott este :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#138419) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#138386) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R
Klubcsapat: Diósgyőr, OL, Benfica, River Plate
Válogatott: A magyar válogatotton kívül nagyon senki. Esetleg a gall kakasok.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#138420) Peterhappy válasza venember83 (#138414) üzenetére


Peterhappy
őstag

Utána kellett néznem, nem humorizálsz-e. Szerencsére ez komoly, ami egyébként jó, mert viccnek kicsit durva lett volna.

szerk: szokták volt mondani, hogy "Számítógépekkel sokkal könnyebb megoldani azokat a problémákat, amelyek valójában nem is léteznének, ha nem lennének számítógépek".

Nem biztos, hogy szó szerint idéztem, de szerintem a lényeg így is átmegy. Valamiért ez jutott eszembe...

[ Szerkesztve ]

(#138421) Tibiajax válasza venember83 (#138414) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Özil felajánlotta, hogy fedezi Gunnersaurus fizetését, amíg a klub játékosa.
többször is elolvastam a mondatot, ahogy leírtad. jól értelmezem? tehát Özil kifizeti a dinoszaurusz fizetését, a klub helyett, teszi ezt addig, amíg a klub játékosa maradhat??
ha így van, az nagyon kemény.. Özil eddig élvezte a semmittevést és az ezért járó heti 350ezer fontokat, valószínűsíthető, hogy ezt továbbra is szívesen elviselné, ezért fogja és benyög egy ilyen álkaritatív felajánlást a részéről, világgá kürtölve, hogy "amíg itt lehetek és kapom még a fizut vagyok és játékos, addig kifizetem a dinóó bérét!"
ez milyen szar taktika már.. :D vagy tényleg azt gondoljátok, hogy neki annyira fontos, h segítsen, egy maskarás bohócon? azt se tudja, ki az. de azt igen, hogy fontos a drukkereknek, meg talán még a klubvezetésnek is.. milyen szép gesztus ez mi, a gülüszemű töröktől..
ez igen

(#138422) mephi666 válasza venember83 (#138414) üzenetére


mephi666
nagyúr

szép gesztus, csak özil a lelátón 2 ásítása közt többet keres, mint a kabalafigura 1 hónap alatt :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#138423) venember83 válasza Tibiajax (#138421) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezt nem ő idézte elő. Ő csak segít. Hogy aztán a jótékonykodásnak van egy arculatépítés jellege is, tény. Ettől nem fogom őt egy léhűtőnél többre tartani, de gesztusnak szép. S szerintem a maskarába bújt úriembernek is jó, hogy megmarad az állása.

mephi666: egyértelmű, igen.

[ Szerkesztve ]

(#138424) Tibiajax válasza venember83 (#138423) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:)
jól jött neki ez. meglovagolta a lehetőséget.
hihetetlen, hogy neki ez tényleg annyi egyébként nyilván, mint amikor mi adunk a dugóban álló autóból egy százast a csövesnek..

(#138425) dudu5130


dudu5130
őstag

Inter, Itália, Grande Ferrari, Forza Alfa Romeo

(#138426) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Cavani az MU-nál
nagyjából ugyanaz lesz, mint amikor Forlánt vették meg. sok értelme nincs, egy kis egzotikum dél-amerikából, semmi komoly.. ő sem lesz új Cantona

(#138427) BenHans


BenHans
addikt

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#138428) salesman válasza Tibiajax (#138386) üzenetére


salesman
őstag

Nagy respect a figyemességedért! :R

Ferencváros, Barcelona, Bayern München, Magyar Köztársaság, Spanyolország, Brazília

Türűűűdrááá!

(#138429) venember83 válasza BenHans (#138427) üzenetére


venember83
nagyúr

A mosolyából ítélve a tökeit szorongatják, vagy fegyvert fognak rá. :)) Viccet félretéve, nézd csak, mit nyilatkozott az apja:

“A karrierem csodálatos volt. Emberként elégedettnek és nyugodtnak érzem magam. Csodálatos családom van. Az egyetlen dolog, amit sajnálok, hogy soha nem viselhettem a Juventus mezét, ami számomra mindig referenciapontot jelentett.”

(#138430) Phoen|x válasza Tibiajax (#138410) üzenetére


Phoen|x
őstag

:R
Hát sajna a vége felé bukik a történet. A spanyol focit nem nagyon nézem, de ha nagyon kéne mondani akkor a Baptistás Sevilla-t csíptem, olaszba meg inkább Batistuta fan voltam.

Go Gunners!

(#138431) Phoen|x válasza venember83 (#138423) üzenetére


Phoen|x
őstag

Özil már a politikai pályára gyúr? De nem csípem ezt az embert. Mindenesetre gyalázat volt ez az Arsenaltól az biztos... Nem méltó.

Go Gunners!

(#138432) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Puskásban a Juventus és a Barcelona is, mostmár hivatalosan is megerősítve.

Akkor egy komplett teltházas Groupamányi nézősereg lehet kint a nagystadionban.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#138433) bagyulajuve válasza BenHans (#138427) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hát igen, változnak az érzések az évek során :D

Resistencia eterna

(#138434) forceberg


forceberg
veterán

Sziasztok!

Tibi vagyok, győztes csapatok mezeit gyűjtöm!
'88 óta szeretem a focit, amikor a tulipánok EB-t nyertek. Ekkor PSV-s is voltam, mert BEK-et nyertek!
'90-ben elkezdtem szurkolni a friss bajnok NSZK-nak, de a játszótéren lebeszéltek, hogy a hollandok mellett nem szép! Ezért kellett a bajorokról is lemondanom.
'92-ben elkezdtem szurkolni a BEK-győztes katalánoknak, majd '95-ben váltottam a magnógyáriakról a friss győztes Ajaxra!
Közben az évek folyamán választottam egy csapatot, aki jól szerepelt az UEFA-kupákban, 3-at is nyertek akkoriban '91, '94 és '98-ban.
Sokáig nem változott semmi, csak a 2010-es években legbelül Reálos lettem, de ezen kisiklás után megtaláltam önmagam, a tavalyi szezonban a Brent olaj árfolyamát nézegetve rájöttem, hogy kik is testesítenek meg engem, így lettem párizsi szívű!

Üdv,


--;] - ;] -- ;] --- ;] ---- ;] ----- ;] ------ ;]------- ;]--

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#138435) Tibiajax válasza forceberg (#138434) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

teljesen hülye vagy, de megàllj, megkapod holnap reggel a magadét, megveszem a kis kávémat ès írok egy vereteset

[ Szerkesztve ]

(#138436) mephi666 válasza forceberg (#138434) üzenetére


mephi666
nagyúr

....nyernie kéne már a city-nek is sorban 2-3 bl-t, hogy legyen köztünk egy vérbeli city drukker is :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#138437) Peterhappy válasza mephi666 (#138436) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én kb. 15 éve még szurkoltam is nekik - az Arsenal mellett -, akkor néha-néha jutottak csak fel, ha jól emlékszem, de az akkori énemnek kellett, hogy Manchesterben is legyen egy csapat, amelyikkel szimpatizálni tudok :D

Szerencsére azóta felnőttem. Bár mentségemre váljék, akkor még spájzban sem voltak a sejkék.

Na ez volt az én mai comingoutom a reggeli kávé mellé.

(#138438) atee_13 válasza Peterhappy (#138437) üzenetére


atee_13
őstag

Anelkás időkben?

(#138439) Tibiajax válasza forceberg (#138434) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na hát kezdjük ott, h nem is 88-óta nézek focit, mert akkor még kisbaba voltam, az italia '90 volt amire emlékszem, amit már értékelhető figyelemben is tudtam részesíteni.

azon a nyáron Fonyódon voltunk, a sok német autóra emlékszem, rohadt nagy szám volt ám az akkor, audik 80-asok, mercik, VW-ek, mind D-s rendszámmal.. csak ámultam. és hát a német csapat.. az a német csapat. nem ilyen müllerek, meg kedirák, meg félvér korcsok alkották akkor még a fehér/piros-sárga-fekete mezeseket, ugyan már.. klasszisokkal voltak tele, és szimpatikus arcok voltak. pedig németek voltak, de mégis..
Brehme, Mattheus, Völler, Littbarski, Hassler?? még a kapusuk is szimpi volt, Köpke, Illgner..:) emlékszem, ő a királyi gárda kapusa is lett aztán. ..Klinsmann??? király arcok voltak, és mocskos jó focisták. ez volt, és rohadtul nem nyerték még meg az a vb-t, zajlottak bőven a csoportmeccsek, amikor szurkoltam nekik. Andy Brehme balról túlsó ficakba tekert gólja mai napig itt van előttem, azt sose felejtem el
az egy kurva jó csapat volt. de aztán ezek ez emberek kezdtek kiesni, jöttek újak, és a Bierhoff (broáh), Ziege, Möller, Jancker, Kahn... pfff..ezekkel már nem tudtam véletlen nem azonosulni.
ugyanakkor érkeztek a narancsmezesek, vanBasten talán még volt, de inkább már Dennis-re emlékszem meg a többiekre, sokkal jobban adták. jött velük a világverő Ajax, akkor ébredtem tudatomra nagyjából, plusz még örökölhettem is ezt fatertól, hiszen ő volt nagy ajax/Cruiyff meg holland-drukker.
Barcás onnantól lettem, ahogy elkezdték pakolni tele hollandokkal, odáig nem voltam még még se real-os, se barcás.
az Inter, meg.. ahogy bemutatták Milánó utcáin Ronaldo-t. onnantól. az ott pecsét volt

de semmilyen kupához nem volt köze soha a szimpátiáimnak
..egyébként meg kabbé

(#138440) Ringman


Ringman
nagyúr

bastoni tesztje is pozitív lett - ő most az u21-es válogatottal edz [link]

oroszrulett lesz ez az idény.

(#138441) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Sallói István szakmai elemzése a legutóbbi PL-fordulóról:

"aki gólt akar lőni, annak be kell menni a tizenhatoson belülre" :DDD :DDD :DDD [link]

(#138442) atee_13 válasza DeathAdder (#138441) üzenetére


atee_13
őstag

Milyen meglepő ugye, hogy a kapu előtt esik a gól és ráadásnak akcióból ;]

(#138443) mephi666 válasza atee_13 (#138442) üzenetére


mephi666
nagyúr

sőt ha belerúgsz a labdába, akkor hamarabb eljut a kapuig :K ennyi erővel én is lehetnék szakkommentátor, mert ilyen bölcsességek vannak még a tarsolyomban :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#138444) Peterhappy válasza atee_13 (#138438) üzenetére


Peterhappy
őstag

Igen, sőt még abban sem vagyok biztos, hogy nem az ő távozásával hagytam ott a csapatot (2005). Most így visszanézve a neveket, szerintem 2000 -től szurkolhattam nekik, mert az biztos, hogy feljutó csapatként drukkoltam nekik, de az is rémlik, hogy kiestek és visszajutottak (2002). Dickov, Dunne, SR Philips, Sun Jihai, Ali Benarbia, David James még rémlik is.
Joey Barton... huha... Na rá is emlékszem.

(#138445) Scarabeus válasza Tibiajax (#138386) üzenetére


Scarabeus
tag

Kazincbarcikaiként kikérem magamnak, hogy a csapat neve Kolorcity Kazincbarcika SC! ;] Mégsem nekik drukkolok elsősorban, hanem:

-Borussia Dortmund (soha nem voltam még a Signal Iduna Parkban, de ha rendeződnek a körülmények egy Bayern elleni Bundesliga meccsre a sárga falba nagy vágyam elmenni, bakancslistás)
-DVTK (mikor időm engedi kimegyek a meccsekre)
-Németország

Alapvetően ezeknek a csapatoknak szurkolok, de minden sportágban szorítok a magyarokért, így természetesen nem utálom a Ferencvárost sem, sőt mondhatni drukkolok nekik is a BL-ben. Legjobban a Magyar válogatott meccseket várom, az utóbbi időkben majdhogynem az összes hazai meccsen kint voltam. (Norvég play-off, Horvátország, Wales, Szlovákia) Nem vagyok ultra, de a B szektorba szoktunk menni a hangulat miatt (azért mi is szurkolunk, állunk) illetve 5en vagyunk a családban és ha középre mennénk a C-be az már igen megtud szaladni jegyárban. :) (ja igen, még a Groupama C-jébe.) Uruguay ellen is ott voltunk, de egyátalán nem izgultam annyira a meccsen, mint Szlovákia ellen.

November 12-t is mindenképpen megcélozzuk (ugye akkor lenne az Izland/Román meccs, csak azt sajnálom, hogy ha úgy alakul se tudjuk átérezni mikre lehet képes ez a stadion egy valódi tétmeccsel, 68 ezer emberrel. :( ), nagyon bízok benne, hogy nem Szoboszlai hiányán fog múlni. Maga a csapat fegyelmezetten letudja hozni 1-0ára, én erre az eredményre számítok. Kevés gólos, végén betalalós, mint a Finnek elleniek. A védelem elvileg rendben van, kockáztatni nem hiszem, hogy fogunk. Szóval most a csütörtököt várom a leginkább.

Tudnátok olyan oldalt adni nekem, ami a magyar válogatott meccsek előtt elemzéseket készít, feltérképezi kik játszhatnak, mire lehet számítani a meccsen? Anno még az Indexen Ághassi Attila nem írt annyira rossz meccs beharangozókat, hasonlóra gondolnék, nem a hírekre amit már minden sportoldal lehozott.

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#138446) atee_13 válasza mephi666 (#138443) üzenetére


atee_13
őstag

Néha azért vannak jó meglátásai észrevételei... vagyis úgy mondom olyan amivel egyetértek vagy én is úgy látom ;]
De néha akkora agyfaszba beleszalad, hogy hihetetlen. Talált gól .. Országos egyes stb :D :D

(#138444) Peterhappy

Abban az időszakban azért voltak szimpatikusak mert valamelyik azt hiszem a chesea mumusai voltak :D

(#138447) mephi666 válasza atee_13 (#138446) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, asszem fabinhonak erre a góljára is azt mondta, hogy "talált gól" :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#138448) Peterhappy válasza atee_13 (#138446) üzenetére


Peterhappy
őstag

Arra emlékszem, hogy volt egy 1-0-s meccsük valaki ellen és szenzációs mérkőzés volt, hihetetlen jól játszottak, olyan kombinatív támadó focit raktak le az asztalra, hogy még Wenger papa is elégedetten csettintett volna. De már sötét homály fedi az egész érát - nagy rajongó azért nem voltam :N

Most nézem, Schmeichel is védett egy szezont ott, mire gondolt? :Y

[ Szerkesztve ]

(#138449) atee_13 válasza Peterhappy (#138448) üzenetére


atee_13
őstag

az volt az a meccs ahol nekem is szimpik lettek :)

(#138447) mephi666

az lesz az ;] ;]

(#138450) omfgk


omfgk
addikt

Barcelona president Josep Maria Bartomeu faces a vote of no confidence after fan movement @MesQueUnaMocio has verified the 16,521 necessary signatures

Meg lett a kellő érvényes aláírás, így folytatódhat a szappanopera.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.