Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133151) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#133144) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

szerencsére lesz a chelsea ellen egy visszavágó 3 gól előnyről (ebből Lewa 1G 2A, ha már a téttel bíró BL-meccsekről van szó :P) talán az segít majd kicsit formába lendülni. elvileg tervben van az is, hogy a talpon maradt franciákkal/németekkel játszanak pár barátságost, de ez olyan sokat nem számít szerintem.
viszont a másik oldalon ott van az, hogy a többiek másfél-két hónapon keresztül sűrű menetrenddel játszanak, kifulladhat (vagy megsérülhet, de ebben természetesen nem reménykedem) addig pár alapember, a bayernnél meg szép lassan mindenki felépül. persze a csapatot ismerve edzésen/barátságos meccseken kidől majd 4-5 fontos ember. :DDD
mindenesetre kár, hogy így alakult, szezon közben elszórt oda-visszás meccseken jobb esélye lett volna a csapatnak, így sűrített menetrenddel, 1-1 meccsen bármi is történhet. mondjuk külsős szemlélőnek ez nem rossz, meg ha már az EB elmaradt... :D

omfgk, egy kis kiegészítés:
Aranylabdáról ne is álmodjon Lewandowski.
Ahhoz BL serleg kell.
Kivéve, ha a bayern/pool/inter/stb nyeri, akkor Messi vagy Ronaldo kapja, aki épp több gólt rúgott. ;]

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#133152) sh4d0w válasza Cartevo (#133145) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

De odavaló, de nem a jövő embere, ellenben jó a rutin a háznál. A visszatérése óta 12 meccsen 5 gól (+2 kimaradt tizi), Hodzic 2018 óta 52/13, Futács 2019 óta 35/11. 3x évesen is jobb, mint a másik kettő.

https://www.coreinfinity.tech

(#133153) forceberg válasza omfgk (#133150) üzenetére


forceberg
veterán

Ez a Klopp-effekt leginkább.
Megnézném még, hogy Tibi kedvenc csapatából(p$g) mit hozna ki!
Már a Dortmunddal sem sokon múlott a BL...
Sokan hajlamosak elbagatellizálni az edzőkérdést.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#133154) Cartevo válasza sh4d0w (#133152) üzenetére


Cartevo
őstag

Most jól jöttek ott a visszavonulások, mert jövőre nagy súlya lesz a bajnokság elvesztésének. Mert a 2. és 3. nem az E- ligában indul, hanem csak a 3. számú sorozatban. Ahova a bajnok jó eséllyel bejut, ahogy bukdácsol lefelé. Kíváncsi leszek, mennyire lesz ez világos mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#133155) DeathAdder válasza omfgk (#133149) üzenetére


DeathAdder
veterán

88% már átlagon felülinek számít, tizire az xG 0,76.

Az a durva, hogy CB létére már 66 gólja van :Y

____

A one season wonder ehhez képest harmadszor lehet zsinórban gólkirály :DDD

Mondjuk nem is fossák úgy a gólokat, amióta távozott Buvac, a játék struktúrája teljesen megváltozott, és a csapat megtanult nyerni. Amikor még ment a "gengenpresszing" mind3an fejenként 10 gól felett szereztek csak a BL-ben :)

Mindenesetre jó ötlet volt a coutinho pénzt abba a két emberbe ölni :K

(#133156) omfgk válasza DeathAdder (#133155) üzenetére


omfgk
addikt

Mané > Salah, szerintem.

Kivéve 17/18-ban.

----
Tényleg, Coutinho-val mi van? Nem hinném ,hogy megveszik (se a Bayern, se más), úgyhogy megint mehet kölcsönbe.

[ Szerkesztve ]

(#133157) mephi666 válasza omfgk (#133156) üzenetére


mephi666
nagyúr

coutinho a 'poolban csillogott, majd elég kukinnyó lett, ha azt nézzük, milyen "szépen" távozott... barca szép összeget fizetett érte, meglett belőle bőven az erősítés, ott pedig nem vált be és dobálják ide-oda... hosszú távon nagyon jól járt az eladásával a 'pool :K ...kicsit aggódok amúgy, mert asszem mané még nem írta alá a hosszabbítást... sokkal jobb csapatjátékos, mint salah... ha olyan napja van, salah nagyon önző tud lenni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#133158) sh4d0w válasza Cartevo (#133154) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Én azt sem bánom, hogy Huszti visszavonult, mert én nem láttam benne semmit azon kívül, hogy időnként begyűjtött teljesen felesleges sárgákat. Persze, nagyon jó rúgótechnikája volt, de szerintem Houri jobb és ő is lát a pályán.

https://www.coreinfinity.tech

(#133159) DeathAdder válasza omfgk (#133156) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én sokkal jobban bírom Manét, de Salah a csapat egyik legfontosabb játékosa, nélküle sokkal nehezebben megy a játék, mert a támadásaink könnyebb része egy ritmusú, és ezt jól meg tudja törni.

Tökéletesen rendszerbe illik, ha kell ott van visszalép és védekezik, területet nyit, túltöltéseket csinál, ezzel szabad helyet nyitva a társaknak... és ilyenkor szokott az lenni, hogy nem adja a labdát amikor a nyitott terület kihasználatlan marad, ettől annyira tudom szidni, mint senki mást :D de neki meg az lehet rohadt frusztráló, hogy folyamatosan 2-3 ember van rajta

Az biztos, hogy egy olyan nyitó szezon után nehéz neki feldolgozni, hogy nem ő lesz a gólfosó, hiába ő a dedikált lövő ember a támadóhármasból, emiatt sokszor görcsös is.

Én nem bánnám ha távozna, igazából sosem voltam oda érte, de szinte biztos, hogy gyengébbek lennének nélküle, bárki is jöjjön a helyére.

Meg az is igaz, hogy őt is a rendszer teszi naggyá, és simán flop lenne egy Reálban, dehát nagyon kevés olyan játékos van, akinél ez nem így van :)

__

Coutinhonak szerintem top szinten ennyi volt, max kölcsönveszi majd az Arsenal, ilyesmire számítok :D

(#133160) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#133151) üzenetére


DeathAdder
veterán

Cselzin lazán átsétáltak idegenben, azt azért nem sorolnám a komolyak közé, papírforma jött, a bayern sokkal jobb csapat.

sziti, reál, barsza, juventus, psg ellen villanthat majd végre valamit, idén minden esélye meg is van rá, mert nem igazán vannak a szintjükön, ellenben a Bayernnel :)

(#133161) Tibiajax válasza DeathAdder (#133159) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mi az a túltöltések a fociban? :)
el tudom képzelni, ahogy nézed a pool-meccset, a boglyafejű,t és akkor mondod magadban nna, ezt a túltöltést most szépen csinálja

:)
hanem, figy már, tőled kérdezem meg szintén ezt is, gondolom nálad jobban senki nem tudja: most a 'pool tényleg kiesett a bl-ből, a köcsög atleticoval szemben akkor??:U
:D nekem ez teljesen kimaradt

(#133162) Cartevo válasza Tibiajax (#133161) üzenetére


Cartevo
őstag

olyan is van, hogy parkoltatás
Ha azért adnak kölcsön valakit, hogy ne zavarjon. Tudtok még ilyen szakszavakat?

(#133163) mephi666 válasza Cartevo (#133162) üzenetére


mephi666
nagyúr

türűűűdrááá? :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#133164) ZavaBalazs válasza Cartevo (#133162) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nincs izé!

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#133165) omfgk


omfgk
addikt

Achraf-ot elvileg elviszi az Inter...
40-50 millió eurókat írnak.

Nem örülök.
Egyértelműen az egyik legjobb játékos volt Dortmundban, erre Perez képes elengedni.
Eközben egy jobbhátvédje van a csapatnak és Carvajal már egy ideje nincs csúcsformában. Finoman fogalmazva.

Remélem legalább egy visszavásárlási záradék lesz a szerződésben. 60-70 milla és mondjuk 2 év múlva visszahozható lenne.

Előbb adnám el Carvajal-t.

Közben Bale még mindig itt rontja a levegőt. Meg James...
Védőből kevés van, szélső/támadó-középpályásból viszont rengeteg így egyértelmű ,hogy a védőt kell eladni.

(#133166) Tibiajax válasza omfgk (#133165) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..épül grande Inter?

(#133167) DeathAdder válasza Tibiajax (#133161) üzenetére


DeathAdder
veterán

Lényeg, hogy az ellen játékosaiból többet leköt, elhúzza őket magával és ezzel "túltölt" velük bizonyos pozíciókat, általában a jobb oldali halfspacet, és ezzel szabad helyeket nyit a társaknak, ha megfigyeled, ezt nagyon gyakran csinálja.

pl. Werner is jól tudja ezt csinálni a Lipcsében (legalábbis BL-ben ami meccseket láttam), nem hiába akarták őt nagyon(a liverpooli insiderek szerint az analitikusok még Havertztől, Sanchorol is többre tartották, úgyhogy szerintem eléggé megszívták, hogy nem tudták megszerezni).

____

Igen, kiestek az Atletico ellen méghozzá úgy, hogy az első meccset teljesen megérdemelten nyerték meg, egy vérprofi antifocival (mert azt is lehet profin csinálni).
A visszavágón már kegyetlenül le lettek focizva Simeoneék, az már nagyon röfögött nekik, aztán a valamikor a 103. perc körül jött az első helyzetük egy ordító kapushibából, és onnan kb. el is dőlt. Sőt még Morata is betolta később a bránert, amikor már minden mindegy volt :DDD

(#133168) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Legkorábban és mégis legkésőbb lett bajnok a Pool – Klopp többszörösen is első!
28-as elég durva :Y

omfgk
Elvileg elfogadta az évi 5 milliós fizut és 5 évre ír alá.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#133169) Cartevo válasza ZavaBalazs (#133164) üzenetére


Cartevo
őstag

Én mellékeltem ám a magyarázatot.

(#133170) ZavaBalazs válasza Cartevo (#133169) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a nincs izé jelentése: keményen-határozottan! :C

omfgk: dortmundi szurkolók szerint Hakimi védekezésben harmatgyenge, jobbhátvédnek nem jó, csak wingbacknek, 3 védős renszerbe való. van összehasonlítási alapjuk, év közben állt át a dortmund a 3 védőre.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#133171) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#133172) Datsyuk válasza ZavaBalazs (#133170) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Ezt így ahogy van aláírom.

Hakimi az iszonyatos sebességéből él + jól értékesíti a helyzeteit.
De a védekezése sajnos gyenge. Ő egyedül nem tud levédekezni egy oldalt, kell mellé még valaki. Nem véletlen, hogy a Real is továbbadásban gondolkodik. Ha Conte megtanítja védekezni akkor főnyeremény, de tippre előtte 1-2x lefogja szedni a fejét amilyen hibákat csinál. Főleg nyomás alatt bizonytalan.

(#133173) omfgk válasza Datsyuk (#133172) üzenetére


omfgk
addikt

(#133170) ZavaBalazs : Nyilván nem láttad még ,hogy Marcelo mit művel hátul... ;]

----
Bőven elég lenne Archaf védekezésben is.

A lényeg ,hogy támadással ellensúlyozza a hátrányait.
Marcelo-nál is így működött a dolog. Csak azóta belassult így védekezésben továbbra is szar, támadásban meg szódával elmegy kategória.

Marcelo-nak lapát, Mendy megoldja azt az oldalt aztán lehetne (lehetett volna) Archaf a jobb oldalon...

Ramos, Varane, Casemiro pedig megoldották volna hátul.
Vagy nem. ;]
De ez foci, a lényeg ,hogy több gólt lőjél mint az ellenfél

[ Szerkesztve ]

(#133174) Tibiajax válasza DeathAdder (#133167) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na bakker.. fene egye meg, h elcseszték. atleticora rohadtul nem vagyok kiváncsi, szar morata is gondolom többet se fog villogni
de, mindegy is, nem érdekel a bl
#majdjövőre!

[ Szerkesztve ]

(#133175) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#133122) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lecce-juventus: "..Ha igy van, a juventus izekre fogja szedni oket, ha a juve is akarja.
Lesz vagy 6:0, 3 cr gollal"
Ronaldo vezetésével a Juventus 4-0-ra ütötte ki a Leccét

gratulálunk, te kis jós.. :)
hjaaaaaj lecccse, de pedig úgy hittünk bennetek, hátha mégse lesz fölényes juve-győzelem, háátha nem rúg ez a csoda ronáldó sok sok gólt
a fene egye meg

(#133176) gyuromoj válasza Tibiajax (#133175) üzenetére


gyuromoj
veterán

Egyet lőtt csak, meg mellette 2 gólpassz.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#133177) salesman válasza Tibiajax (#133175) üzenetére


salesman
őstag

Látod- látod, van olyan, aki ért is a focihoz... :P

Türűűűdrááá!

(#133178) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Hoppá, hoppá.
A kondások nagy szarban. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#133179) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#133175) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Hozták is a hazai csapatgólszám overemet, és a fogadásomat is :C
Egy kalappal nekik :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#133180) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#133179) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csak azt tudnám, én mikor kezdek végre tenni a juventusra már, nagy pénzeket... győzelmükre, kicsi odds, de tuti. és a mai napig halogatom....
majd akkor fogom biztos elkezdeni, amikor már késő lesz, amilyen lúzer vagyok ilyenekben. persze, ez még jó pár évtized, de ki tudja

(#133181) villamos


villamos
őstag

Diósgyőrön közben leszakadt az ég...
de lett szivárvány :DD

Edit: csak sikerül folytatni...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#133182) LyonnaisFan1 válasza villamos (#133181) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

De mi a f.....nak? :W
Egy újabb szemenköpésért? Mert megint egy nagy büdös, értékelhetetlen semmit kapunk.
Kezdem azt érezni, hogy Feczkó takarodj! Jó messzire, mert neki is nagy sara van az elmúlt meccsekben.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#133183) villamos


villamos
őstag

Igazad van, valóban borzasztóan gyenge...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#133184) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#133178) üzenetére


forceberg
veterán

Na neeee. Lyukat rúgott a paksi kapus...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#133185) omfgk


omfgk
addikt

Barca statisztika a La Ligában.

Otthon : 16 meccs - 46 pont / 48-12
Idegenben : 16 meccs - 23 pont / 24-21

(#133186) Citroware válasza omfgk (#133185) üzenetére


Citroware
addikt

Ha belegondolok, miket szopott a csapat az elmúlt években idegenben a BL-ben, lehet valami abban, hogy nem megy nekik idegenben. Ahogy az elmúlt 3 évben kiestek, plusz előtte a PSG ellen elcsalt továbbjutás előtt is 4:0-ra alulmaradtak.

(#133187) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Kiesett a Debreceni VSC, hivatalos!
Küzdöttek, de nem volt elég, és balhééééé. A hazai ultrák bementek, és jogosan.
Ezt a szégyent is meg kellett élniük. 2009/10-ben még lyonban meccs a régi Gerlandban, és Fiorentinák/liverpoolok ellen meccsek, most meg kiesés.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#133188) villamos


villamos
őstag

Azért a vége nem volt semmi... :D
Gólvonalra pattant a labda, nem sok hiányzott...

Kondás sem tudott csodát tenni, bár lehet hogy későn is jött már...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#133189) forceberg válasza forceberg (#133184) üzenetére


forceberg
veterán

Bexarás... Két fát lőttek a hosszabbításban, egyiknél a gólvonalra pattant a labda, majd onnan az embékettőbe.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#133190) vond válasza LyonnaisFan1 (#133187) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Eddig is egy lófütty volt az NBI, most meg aztán főleg. Milyen nevek vannak a 12-ben, te jó ég. :((( Sajnálom a Lokit, mert ők sem az NBII-be valók, de így legalább lesz még két jó meccsünk a következő szezonban.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#133191) mephi666 válasza vond (#133190) üzenetére


mephi666
nagyúr

1éve még 3. volt az nb1ben, most meg kiesik? szép... nem nagyon követem a magyar focit, de ők jártak már nb2ben? :U (elmúlt 20-30évben nem rémlik ilyen)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#133192) salesman válasza vond (#133190) üzenetére


salesman
őstag

Bezzeg az NB II...
Ott van egy jókis "ződ"-fehér csapat... :K

Türűűűdrááá!

(#133193) LyonnaisFan1 válasza vond (#133190) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Maguknak köszönhetik.
Ma is a kezükben volt a sorsuk, nem éltek vele. Nekik bármilyen siker bentmaradást ért volna.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#133194) villamos válasza vond (#133190) üzenetére


villamos
őstag

Budafoki MTE :))
Budapest Honvéd
Diósgyőri VTK
MOL Fehérvár
Ferencváros
Kisvárda FC
Mezőkövesdi SE
MTK Budapest FC
Paksi FC
Puskás Akadémia
Újpest
Zalaegerszegi TE

Mondjuk volt itt már egy Gázszer FC, sokáig volt Vác, volt Gyírmót, meg volt III. kerület is... :D

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#133195) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Még kettő mérkőzés van a mennyei megyeiből.
A Puskás még lehet harmadik a már biztos felsőházas Honvéd ellen, akiknek már se előre, se hátra. #5 helyezettként végzik a pontvadászatot.
A másik meccsen a már bajnok fradi végezheti ki a Kuttor Attila vezette kövesdet, kire trágyalás vár a napokban, a tett kijelentései miatt.
Sztem mindkettő fölényes hazai. A Puskás "fölénnyel" lesz harmadik, ahogy a Ferencváros is első.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#133196) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Zubkov - Fradi
Hivatalos
A Shahtar Donetsk együttesétől kivásárolták az ukrán játékost, így már teljes értékű ferencvárosi labdarúgónak vallhatja magát.
Jó igazolás hazai szinten, jó labdarúgó. Nekünk is mekkora gólt baszott a Grupamában :W

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#133197) salesman válasza LyonnaisFan1 (#133195) üzenetére


salesman
őstag

Remélem most tévedsz...
Hajrá Honvéd!

Türűűűdrááá!

(#133198) LyonnaisFan1 válasza salesman (#133197) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Lehetséges, a pályán derül ki.
Mondjuk kéne a tanya győzelme, fogadtam rájuk :C
A Jángbóójz meg csak leikszel legfeljebb :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#133199) villamos válasza salesman (#133197) üzenetére


villamos
őstag

Hajrá bizony! :DD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#133200) vond válasza mephi666 (#133191) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Én úgy tudom, hogy még soha nem voltak NBII-ben, de jópár évtizede biztosan nem.

Ilyen ez a felülről irányított magyar foci. Akkor lesz majd totális csőd, ha egyszer elzárják az állami pénzcsapot. Szerintem pár klubon kívül mindenki megy a süllyesztőbe.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.