Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133351) Napfénysüti válasza Peterhappy (#133350) üzenetére

Egyetértek, fejétől búzlik a hal. De ha jól rémlik idén vezetőségi választás lesz, remélem Bartomeu eltakarodik mondjuk az Antarktiszra... :(((

Més que un club!

(#133352) Septum15 válasza Peterhappy (#133350) üzenetére


Septum15
aktív tag

Remélem nem nyerjük meg. Amúgy sincs rá szinte semmi esély.
A legutóbbi elnök választásnál ('15-ben) is már megvoltak a hangok, hogy leakarják váltani Bartomeuékat ugyanazokért, amikért most is, de az akkori nagyon sikeres szezon miatt a socik megint őt választották.
Ha nem nyert volna a csapat abban a szezonban annyi kupát már rég nem beszélnénk Bartomeuról.

(#133353) Peterhappy válasza Napfénysüti (#133351) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jövőre lesz/lenne, volt róla szó, hogy előrehozzák, de szerintem abból nem lesz semmi.
Nem Antarktisz járna neki, hanem börtön.

(#133354) venember83 válasza Peterhappy (#133350) üzenetére


venember83
nagyúr

Semmi vonzó? Ott van Messi. De utána már tényleg qrva nagy bajban lesz a katalán klubvezetés kb. minden szempontból, a jelenlegi helyzetet látva pénzügyileg is.

(#133355) Peterhappy válasza venember83 (#133354) üzenetére


Peterhappy
őstag

Aki eddig nem szeretett bele a Barcába Messi miatt, az már nem is fog :N

De oké, jogos, ha egy kisgyerek most találkozik először vele és szeret bele a játékába, a visszavonulása/hazaigazolása után is megmaradhat Barcásnak.

Romário csak két évet húzott le ott, de épp akkor láttam az első Barca meccseimet, mikor Ő ott vagdosta a gólokat és miatta szerettem meg a csapatot.
De akkoriban még csak hetente egy-két külföldi meccset (BL) lehetett látni (ráadásul nekem csak fele annyi jutott, mert félidőben mindig elzavartak aludni :((( ). Ha akkor olyan bőség zavara lett volna, mint most, talán másképp alakul.

(#133356) bagyulajuve válasza drachoHUN (#133345) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én is meglepődtem :DDD - de majd elmúlik

Resistencia eterna

(#133357) sh4d0w válasza Peterhappy (#133355) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Szerintem a Barca játékába a Xavi-Iniesta-Messi trió miatt lehetett beleszeretni (én is kedveltem azt az űrfocit) és a Busquets-Suarez-Alba-Messi kvartett miatt kiszeretni.

https://www.coreinfinity.tech

(#133358) DeathAdder válasza vond (#133344) üzenetére


DeathAdder
veterán

Meglesz az meglásd :) (és akkor az általad felsorolt emberekből egynek befellegzik, szerintem Marcinak)

Legfontosabb lenne pogbáék mögé valakit pivotba, bár lehet oda is igazolnak, ott volt Gueye, de rá már lecsapott a párizs, de Ndidi talán még nála is jobb lenne a Leicesterből, bár biztos rohadt sokba kerülne.

(#133359) Peterhappy válasza sh4d0w (#133357) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ebbe nem tudok belekötni.

(#133360) forceberg válasza Peterhappy (#133359) üzenetére


forceberg
veterán

Busquets-Suarez-Alba-Messi kvartett miatt kiszeretni.

Én igen, mert ez egy hülyeség, voltak vitatható jeleneteik(a harapáson kívül), de az ilyen kijelentéseket a személyek iránti utálat szokta vezérelni...

Pl. Cantona vagy Roy Keane óta mindenkinek ki kellett volna szeretnie a MU-ból? Ugyan már!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#133361) bagyulajuve válasza sh4d0w (#133357) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem szerettem nézni azt a Barca-t, unalmas volt az egy millió passz, semmi változatosság nem volt a játékukban

bár igazából azért utáltam nagyon, mert példa nélküli ajnározás volt, ami csak úgy ömlött a sporttv kommentátorai révén, meg az ilyen kijelentések is kiverték a biztosítékot nálam, hogy a világ egyetlen csapata amelyik focizni tud, az a Barcelona

de ez már majdnem régen volt, szerencsére :D

Resistencia eterna

(#133362) vond válasza DeathAdder (#133358) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Úgy legyen. :K Bár Marszit kicsit sajnálnám. Oké, hogy elég hektikus a teljesítménye, meg mindig olyan feje van, mintha semmi kedve nem lenne focizni, de azért termeli a gólokat rendesen (14-14-re állnak idén Rashford-dal).

Mondjuk ennyi jó embert már tényleg nem lehet feltolni a pályára. Rashford és Greenwood (milyen gólt rúgott tegnap, baszki :Y ) a jövő ott elől, Martial csak utánuk jön a fontossági sorban szerintem.

Grealish-ből és Maddison-ból nem lesz végül semmi? Fél éve még nagyon mondogatták őket, de mostanában nem hallotam felőlük.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#133363) sh4d0w válasza forceberg (#133360) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Valójában a vitatható jelenetek annyira sokan vannak, hogy magyarázzák a véleményemet.

https://www.coreinfinity.tech

(#133364) Datsyuk


Datsyuk
aktív tag

Twitteren közben posztoltak két képet:



Ha valaki szarrágó akkor legyen mindig szarrágó....... VAR-nál mi a kifogás ilyenkor?

Kevés jó bíró van manapság: akik a szabályok szellemében hozzák meg az ítéleteiket és nem szó szerint értelmezi azokat.

(#133365) Citroware válasza Datsyuk (#133364) üzenetére


Citroware
addikt

Sosem szokták visszafújni. Ezt sajnálom belátni, de a 2005-ös BL-döntőben Dudek is még a szokványosnál is jobban kitáncolgatott.

(#133366) forceberg válasza Datsyuk (#133364) üzenetére


forceberg
veterán

Itt mindkét csapat emberei beléptek( Alba konkrétan már a nekifutáskor a vonalon áll), így nem kellett visszafújni. Ennyit tesz, hogy ostoba rengeteg focista, mivel VAR-nál mit gondolnak, hogy nem fogja látni a spori?

Kezezések, becsúszások, visszahúzások, bedobások, szabadrúgások pontos helyei, vagy épp a sárga-piros lapok még meccsen belül is összevissza vannak szankcionálva.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#133367) villamos válasza salesman (#133324) üzenetére


villamos
őstag

Most meg igazoltak is még egy kapust... :DDD
[link]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#133368) DeathAdder válasza vond (#133362) üzenetére


DeathAdder
veterán

Csak pletyka volt, semmi szükségük rá, és rohadt drága lenne, főleg Maddison, persze attól még lehet megveszik egyiküket :D

(#133369) Datsyuk válasza forceberg (#133366) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Én nem így tudom....

(#133370) forceberg válasza Datsyuk (#133369) üzenetére


forceberg
veterán

Akkor meg ennyi... :R

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#133371) salesman válasza villamos (#133367) üzenetére


salesman
őstag

Kit?
Nálam nem nyílik meg a link!

Türűűűdrááá!

(#133372) vans? válasza salesman (#133371) üzenetére


vans?
őstag

Bogdan.

hábm bábm

(#133373) hhenry válasza vans? (#133372) üzenetére


hhenry
őstag

Akkor viszont tuti,hogy Dibusz megy :K

(#133374) Ringman


Ringman
nagyúr

[link]

Szerda délben Papp László, Debrecen Megyei Jogú Város polgármestere sajtótájékoztató keretében bejelentette, hogy az NB I-től búcsúzó DVSC csapatánál jelentős változás történik: a 73 százalékos tulajdonnal bíró Szima Gábor és a város útjai elválnak.
„Megállapodtunk abban, hogy elválnak útjaink. A következő hetekben Debrecen városa megvásárolja azt a részvénycsomagot, ami a Szima-család érdekeltségébe tartozik. Célunk, hogy elindítsunk egy társadalmasítási folyamatot, és új klubmodellt dolgozzunk ki” – mondta Papp László.

micsoda üzleti modell, a városnak gondolom túl sok pénze van, valamire csak kell költeni.

(#133375) Peterhappy válasza hhenry (#133373) üzenetére


Peterhappy
őstag

:N

(#133376) venember83 válasza Ringman (#133374) üzenetére


venember83
nagyúr

Társadalmasítási folyamat? Szép szókapcsolat.

[ Szerkesztve ]

(#133377) hhenry válasza Peterhappy (#133375) üzenetére


hhenry
őstag

Hát akkor? Gróf? :Y

(#133378) Peterhappy válasza hhenry (#133377) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szerintem :K

(#133379) salesman válasza Ringman (#133374) üzenetére


salesman
őstag

Kósa Lali : A stadionépítést bírálni olyan, mintha felvetnék, minek nekünk Csokonai Színház. A város nagyobbik része nem jár színházba :K
[link]

Türűűűdrááá!

(#133381) DS39 válasza Ringman (#133380) üzenetére


DS39
nagyúr

Ez tök jól néz ki. :)

(#133382) forceberg válasza DS39 (#133381) üzenetére


forceberg
veterán

Az Inter meze is, nem is egy xar, de nem is bu*!s! :K
Ott még külön plusz pont, hogy az anyagában is van minta.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#133383) LyonnaisFan1 válasza Ringman (#133374) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:Y
A debreceni szurkolók egyszerre érezhetnek most nagy megnyugvást, meg hatalmas kőleesést a szívről, illetve egyszerre aggodalmat, hogy a városi önkormányzat veszi át az együttest.
És még Tőzsér is bekerül a teambe. Szakmai ""igazgató"", pfff.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#133384) bagyulajuve válasza LyonnaisFan1 (#133383) üzenetére


bagyulajuve
addikt

amúgy kicsit durva, hogy mennyien elfelejtik, hogy Szimának mennyit köszönhet a Loki (és a szurkolók), és hogy a drukkerek egy jelentős része mennyire megutálta az elmúlt 2-3 évben, pedig a kaszinótörvény miatt sokkal kevesebb bevétellel kellett dolgoznia a klubnak és ez vezetett a hanyatláshoz

Tőzsér, pff.....ezzel nagyon egyetértek

Resistencia eterna

(#133385) mephi666 válasza bagyulajuve (#133384) üzenetére


mephi666
nagyúr

3-4 éve debrecenben éjszakáztam céges ügy miatt és ott fizettek szállást a nagyerdő közepén, amitől a stadion 1 köpésre volt... elsétáltam arra és megnéztem közelebbről: durva most belegondolni, hogy nb2 meccsek jönnek itt :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#133386) LyonnaisFan1 válasza bagyulajuve (#133384) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Hát igen, sok víz lefolyt a dunán.
A másik hanyatló ok?!, hogy a teva kiszállása óta nem igazán volt a hajdúságiaknak tőkeerős szponzoruk.
Bár nem tudom, hogy a gyógyszergyár mennyire szponzorálta az együttest, de biztos nem kevés pénzzel.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#133387) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#133386) üzenetére


forceberg
veterán

Egy pár 10 milkós(vagy jóval jöbb?) mezszponzor mi a milliárdos költségvetésben?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#133388) bagyulajuve válasza mephi666 (#133385) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ez van, meglátjuk mi lesz, de szerintem ne mfog sikerülni az egyből visszajutás

(#133386) LyonnaisFan1 én sem tudom mennyit adhatott, de az a pénz nem hiszem, hogy olyan jelentős lett volna, hogy a költségvetést érdemben megnövelte volna, de lehet tévedek

Resistencia eterna

(#133389) LyonnaisFan1 válasza forceberg (#133387) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Végülis :U

(#133388) bagyulajuve

Sztem is. Az akkori tevás lokinak lehetett évadonként olyan 10 számjegyű költségvetése milliárdos összegekkel.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#133390) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Mindeközben Bódog Tamás - Honvéd
Hivatalos.
Igaznak bizonyultak a pletykák.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#133391) hhenry válasza LyonnaisFan1 (#133390) üzenetére


hhenry
őstag

Délelőtt még Svájcról volt szó :D

(#133392) dudu5130


dudu5130
őstag

Szép kis gól fesztivál volt Milánóban

(#133393) Enzolord


Enzolord
addikt

Remelem, a DAC kifújja a Slovan orrát.

Forceberg, én Cantona miatt szerettem bele a United-ba, és Roy miatt még jobban megszerettem őket. Nagyon hiányoznak azok a fajta United Arsenal derbik.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#133394) hhenry válasza dudu5130 (#133392) üzenetére


hhenry
őstag

Pont akartam írni,Sánchez magára talált 1gól,2gólpassz

(#133395) dudu5130 válasza hhenry (#133394) üzenetére


dudu5130
őstag

A Brescianak sok esélye már nincs a benn maradásra.

(#133396) Richard! válasza Enzolord (#133393) üzenetére


Richard!
addikt

Hát nem: [link]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#133397) Enzolord válasza Richard! (#133396) üzenetére


Enzolord
addikt

Sajnos nem.. :W

BTW, a Plben nagy hajrá lesz a BL helyekért, lassan esélyünk lesz kijutni, akkor is, ha a Cityt nem zárják ki. Kíváncsi leszek, ki hogy bírja ezt a darált, ami most következik. Arról van infó, hogy folytatják e és ha igen, mikor, a BLt?

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#133398) vond


vond
MODERÁTOR

Ejjj, de jó volt tegnap a West Ham - Chelsea, az eredmény meg főleg. ;] Két pontra vagyunk a negyedik helytől, és háromra a dobogótól. :))

Mondjuk a Wolverhampton-t továbbra sem értem. Kegyetlen, mit mennek ebben a szezonban. :Y

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#133399) omfgk


omfgk
addikt

Willian is the first player to score a Premier League goal in every month of the year.
:))

(#133400) Cartevo válasza Enzolord (#133397) üzenetére


Cartevo
őstag

au-gusztusban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.