Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133101) omfgk válasza Napfénysüti (#133099) üzenetére


omfgk
addikt

Nincs mese, el kell hozni Guardiolát. :))

(#133102) DeathAdder válasza gyuromoj (#133096) üzenetére


DeathAdder
veterán

Angliában is falat állnak a bajnoknak

(#133103) Peterhappy válasza Napfénysüti (#133099) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nekem is csalodas mindketto.
De Pjanic ot akkor sem ertem.

Neymar helyett meg Cavani? Az se semmi elgondolas.
Mondom ugy hogy en Jr-nak nem orulnek.

(#133104) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

állítólag Thiago közölte a bayern vezetőségével, hogy nem hosszabbít, 1 év van a szerződéséből hátra, szóval gondolom idén pénzt fognak belőle csinálni.
valakinek van tippje, hogy ki tudja kifizetni és olyan fizetést adni neki, mint amit itt kapna (bruttó 13-15m€ körül)? én egyszerűen nem látom, hogy hova tudna menni.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#133105) LyonnaisFan1 válasza vond (#133074) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Vajon kap-e annyit, mint anno nalunk Sivic?
Az mlsz ebbol mar jol nem jon ki.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#133106) Napfénysüti válasza Peterhappy (#133103) üzenetére

Amíg ez a f*sz Bartomeu az elnök ésszerű döntésekre nem kell várnunk. :(((
Pjanic... :F

Més que un club!

(#133107) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Tőzsér befejezi szombaton.
Ennél jobb hírt nem is kaphattak volna a kondások. Márcsak Bódinak kéne onnan esetleg eltakarodnia. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#133108) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#133107) üzenetére


forceberg
veterán

Ezt már régebben bejelentette.
Egy iksz, aztán embékettesként vonul vissza :D

A Várdadrinknek is lesz 10 milkónként 1-1 ajándék gól? :D

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#133109) Citroware


Citroware
addikt

Liverpool, Leicester, Wolverhapton, Sheffield legyen a 4 induló a BL-ben következő szezonban. :D
Ehhez olyan sok nem kell... City-t kizárták, Wolverhampton most jó szériában van, odaérhet, egyedül a Sheffieldnek kéne jobban összekapnia magát.

(#133110) Datsyuk válasza ZavaBalazs (#133104) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

2 Forrást olvastam:
- Német sajtóban a Liverpoolt emlegették.
- Twitteren az a pletyka terjed, hogy a Barca meg akar szabadulni Rakitictől és Vidaltól. Nos, lenne egy 30 alatti szuper technikás barca kötődésű játékos aki passzolna oda nyomott áron vagy akár ingyen.....

(#133111) mephi666


mephi666
nagyúr

Hm, ez a chelsea jatszik... meg akarjak nyerni ezt a meccset es eleg celtudatosan mozognak a city kapuja kornyeken...

Ennyi: vezetnek is :) csak nehogy forditsanak, mint legutobb

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#133112) Tibiajax válasza Citroware (#133109) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

eszt még te sem mondhatod komolyan, hogy egy sheffieldet akarsz nézni a bl-ben....

(#133113) venember83 válasza Napfénysüti (#133106) üzenetére


venember83
nagyúr

Talán lemaradtál, ennyi magyarázatot találtam a Juve-Barca csereügyletre. Én sem értem az egészet, bár az is tény, hogy nem bánkódok Miralem távozása miatt. Hátha a Barcánál többre viszi, mert a képességei megvannak, de a Juventusnál nem jöttek ki. Tán annyira sem, mint a Románál...

[ Szerkesztve ]

(#133114) salesman válasza LyonnaisFan1 (#133107) üzenetére


salesman
őstag

Huszti is...
[link]

Türűűűdrááá!

(#133115) ZavaBalazs válasza Datsyuk (#133110) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a poolt olvastam én is, de nem tűnik logikusnak, ha Wernerre se volt pénz, pedig elvileg előre jobban kell az erősítés.
a barca meg minden évben előkerül, de őket meg pénz helyett az adósságok vetik fel, meg asszem Thiago nem annyira akar oda visszamenni... az asszony talán inkább. de tény, hogy ha a barca pénzügyei jobban néznének ki, az lenne a logikusabb lépés.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#133116) omfgk


omfgk
addikt

Bajnok a Liverpool.

30 év múlva szerintem megint behúzzák.
Az azt követő évben meg az Arsenal. ;]

[ Szerkesztve ]

(#133117) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

na, hát congrats, következő city meccs elejét megnézem. :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#133118) omfgk


omfgk
addikt

Lampard winning a Premier League title for Liverpool.

Gerrard could never.

(#133119) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Gary bazdmeg, hogy nézel ki :DDD

(#133120) mephi666 válasza omfgk (#133118) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért csak összejött volna már lampard nélkül is a hátralevő 7 meccsen :) ...mindenesetre a kékeknek szurkoltam tegnap

...most jöhet az örömfoci és a rekordok döntögetése? :) simán el tudom képzelni, hogy klopp kímélni kezdi az "öregebbeket" és williamsék több lehetőséget kapnak (cp elleni teljesítményük alapján simán megkaphatják az utolsó 20-30 perceket)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#133121) LyonnaisFan1 válasza salesman (#133114) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Huszti, Juhasz, Vinicius.
3 30+ jatekos.
A vidi generaciovaltas elott allhat, es az oreges atlageletkoru keretet fiatalabakkal kellene potolniuk.
Hogy ezt piacon belul vagy kivul teszik jo kerdes.
Sztem a vidi kerete jelentosen at fog alakulni.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#133122) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A lecce osszesen 14 jatekossal utazott torinoba? :Y
Ha igy van, a juventus izekre fogja szedni oket, ha a juve is akarja.
Lesz vagy 6:0, 3 cr gollal

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#133123) Citroware


Citroware
addikt

Annyira nem éreztem tegnap este az alkalmat arra, hogy most kell kitörni az örömtől annyira, mint azt internetszerte látom. Már eddig is régóta tudtuk, hogy bajnok lesz a csapat, nem éreztem különösebben az indokot arra, hogy két másik csapat meccse után kell ennyire örülni.

(#133124) gyuromoj


gyuromoj
veterán

A PSG ajánlatot tehet Szoboszlai Dominikért – sajtóhír

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#133125) Citroware válasza gyuromoj (#133124) üzenetére


Citroware
addikt

Na oda még jó is lehet. Szoboszlairól amit eddig láttam, az az, hogy kiscsapatok ellen tud villogni, de az erős ellenfelek ellen eltűnik. Ez azért van, mert viszonylag lassú és a nagy tempóval annyira nem tudja felvenni a versenyt. Ha van ideje megnézni és átgondolni, hova akarja adni a labdát, akkor nagyon jókat tud csinálni, de letámadós csapat ellen jobb ha padoztatják. Egy Premier League-be kevés lenne, talán még a Bundesligába is (egyelőre), de a franciában szinte csak kiscsapat ellenfelek lennének PSG szemszögből, ott tényleg jó helye lehet, ha szerencséje van, még akár stabil kezdővé is válhatna a PSG-ben. Talán.

[ Szerkesztve ]

(#133126) ZavaBalazs válasza Citroware (#133123) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a lehető legrosszabbul jött ez ki nektek - nem csak hogy üresek a stadionok, nem örülhetnek együtt a szurkolókkal a játékosok, de ráadásul otthon, a kanapén ülve, egy city meccset nézve nyerték meg a címet.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#133127) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#133121) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Kellene, de egyelőre teljes kuss van az igazolásokkal. Valójában kellene 1 kh, 1 balbekk, minimum 2 vkp, meg egy jófajta csatár, ha erősödni akarunk. Rus nb3-as szint, Fiola néha nb1-es, Elektől messze van a kreatív szervezés, Pátkai rettenetesen rossz, Hodzictól örökölni kell a labdát, Futács=Szalai, Kovács meg leszegett fejjel viszi bele a labdát 3 védőbe, ráadásul a ball controllja is kritikán aluli, Nego pedig szvsz túl van hajtva, ahogy Stopira is.

Csak Kovácsik, Petryak, Houri és Nikolic teljesítményét nem lehet kritizálni, ők azok, akiken látszik, hogy nyerni is akarnak.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#133128) Tibiajax válasza gyuromoj (#133124) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

már bekészítettem a szoboszlais psg-mezt, kosárba

(#133129) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

...
A mostani csapatban van a világ egyik legjobb kapusa, a brazil Alison, a legértékesebbnek tartott szélsőhátvédje, az angol Trent Alexander Arnold, akit Klopp emelt ki az akadémiáról, a holland Vigil Van Dijk személyében a világ legjobb középhátvédje irányítja a védelmet, a középpályán Naby Keita, Fabinho és Henderson dominál, elöl pedig a Salah-Firmino-Mane trió, akiknél jobb támadóegysége jelenleg egy csapatnak sincs a világon. A kispadon pedig ott ül az a Jürgen Klopp, akinek a szobrát lassan kezdhetik is kifaragni Liverpoolban.

jó most 'pool-osnak lenni, irigylem őket. a csapat nekem nem szimpatikus, értem ezalat, hogy nem egy olyan játékosokból álló csapat, gárda, mint mondjuk egy 10évvel ezelőtti barca, mint egy csodfocit szerényen játszó dreamteam, ők egy terminátor-csapat, a félőrült germán edzővel.. robotok. könyörtelenek, kíméletlenek, magabiztosak. klopp-gépezet

de a tény ettől még tény marad, a világ legerősebb klubja, méltán nyerték meg simán a besztlíget is, a bl-t is be fogják valószínűleg húzni.. tegyék is

(#133130) bandus válasza Tibiajax (#133129) üzenetére


bandus
veterán

a bl-ből már kiestek.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#133131) Tibiajax válasza bandus (#133130) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

van még egy visszavágó, nem?

(#133132) Greentea válasza Tibiajax (#133129) üzenetére


Greentea
senior tag

"világ legjobb", "világ legértékesebb" "jobb támadóegysége jelenleg egy csapatnak sincs a világon" :o

Ez komoly? Értem az égbemagasztalást 30 év utáni PL győzelem miatt, de az ilyen világ legjobb, világ legértékesebb blablabla hányinger. Ezt mégis ki dönti el?

szerk: BL-ből kiestek, a visszavágó lezajlott március 11.-én, 3:2 lett az atletinek.

[ Szerkesztve ]

(#133133) vond válasza Greentea (#133132) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Tény, hogy rendesen ledominálták (van ilyen szó? :D) a PL-t, de azért erős szerintem is, hogy minden egységben a legjobbak. :N

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#133134) Tibiajax válasza Greentea (#133132) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

zindexen írja a szakértő cikk...

(#133135) omfgk válasza Tibiajax (#133129) üzenetére


omfgk
addikt

Keita nem dominál semmit...

Alig játszik.

(#133136) Greentea válasza Tibiajax (#133134) üzenetére


Greentea
senior tag

jaja, kozben rájottem en is h idézted :B
Igazi szakértő lehet a cikkíró.. ;] ;] De valóban, el kell ismerni a Pool-t és Klopp-ot is, jól összeállt ez a csapat.

(#133137) DeathAdder válasza Greentea (#133132) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nézd, sokat elmond, hogy a cikket olyasvalaki írta, aki szerint a középpályán Fabinho és Henderson mellett, Naby Keita dominál :DDD

Bár a többivel nem nagyon lehet vitatkozni objektív szemmel sem, mert az említett kapus, szélsőhátvéd, középhátvéd és támadótrió valóban talán a legjobb az élmezőnyben, de az ilyen cikkekben mindig ezek a felszopások legitimálják, hogy mitől olyan jók.... engem is irritálnak :D

Ha most a Unitednél lenne a sportszakma csúcsa és ők lennének a bajnokok ugyanezt el lehetne mondani Degearól, Maguireról, Pogbáról, Rasfordról.. De mivel nem így van, azért mindenki szidja őket, meg röhög rajtuk...

TAA az egyetlen aki éppen megreformál valamit, mert olyan típusú, olyan módon támadó hátvédet nem láttunk még a modern futballban, aki szélsőhátvéd létére kvázi középpályást játszik és irányít a középpályások helyett. Az év játékosa egyértelműen ő kell legyen, de van egy olyan sanda érzésem hogy Henderson lesz az.... rohadt igazságtalan lenne :(

[ Szerkesztve ]

(#133138) ZavaBalazs válasza omfgk (#133135) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

akkor a padot dominálja. ;]

megnéztem ezt a támadóegységet, ami senkinek nincs a világon, átlag 2386 PL percet játszottak, ez idő alatt összesen 40 gól + 23 gólpassz (90 percenként 2,38). aztán megnéztem, hogy csak Müller és Lewandowski mit hoztak ketten, átlag 2421 bundesliga perc alatt 40 gól + 24 gólpassz (90 percenként 2,45). :B

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#133139) gyuromoj válasza ZavaBalazs (#133138) üzenetére


gyuromoj
veterán

Bundást a Besztlíggel összehasonlítani... ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#133140) ZavaBalazs válasza gyuromoj (#133139) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nem mondhatod, hogy nem voltam megengedő, benne hagytam egy másfeles szorzót a besztlíg javára. :P

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#133141) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#133138) üzenetére


DeathAdder
veterán

Immobilenek meg Lewandowkitól is jobb gól + gólpassz/90 van, tehát Immobile jobb mint a híres Lewandowski

(#133142) vond válasza DeathAdder (#133141) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ifj. Kovács Béla a megye III-as Bivalybasznád csatára meg még Immobile-nél is jobb. ;] :DDD

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#133143) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#133141) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

[link1] [link2] :R
de egyébként még így sem, ha mindent nézel, nem csak a bajnokságot (Lewa 48+6, 3593 perc, -> 1.35 GA, Immobile 30+7, 2785 perc -> 1.2 GA)
korrektség jegyében ugyanígy minden meccs a fenti trió vs Müller-Lewa esetében:
Salah, Mané, Firmino: 51+34, 3405 perc, 2.25 GA
Müller, Lewa: 59+30, 3278 perc, 2.42 GA

de ha már a híres Lewandowski: jelenleg bundesliga gólkirály (és európát is vezeti, de ez még változhat, a többiek később kezdtek újra, és néggyel több meccsük is van gyenge ellenfelek ellen), német kupa gólkirály (megosztva, és a döntőben Alario még behozhatja/lehagyhatja), BL gólkirály (11 gólnál jár, a 10 gólos Haaland már nem játszik, a következőnek 6 gólja van, és 3-4 meccs van hátra), mit ne mondjak, jó szarul megy neki :(

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#133144) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#133143) üzenetére


DeathAdder
veterán

Lewandowski nagy király, csak pikírt akartam lenni kicsit amikor lehíreseztem ;]

Kétség nem férhet hozzá, hogy az egyik legjobb támadó a topfutballban, amibe egyedül bele lehet kötni azok a talán clutch momentumok, hogy döntsön már el végre fontos téttel bíró meccset a BL-ben.

Idén minden esélye megvan rá, elég gyér a mezőny is, sajnálom, hogy kiestünk, akár a duplázás is összejöhetett volna, dehát ilyen ez a popszakma, most talán a Bayern a legesélyesebb erre, kérdés hogyan tudnak felpörögni 1 hónap után (vagy a psg 4 hónap után :DDD), nem is bánnám ha megnyernétek, csak a sziti ne, könyörögve kérem :D

(#133145) Cartevo válasza sh4d0w (#133127) üzenetére


Cartevo
őstag

Nikó sem való oda
hanyatló alibikirály

(#133146) omfgk válasza ZavaBalazs (#133143) üzenetére


omfgk
addikt

Lewandowski 72 percenként lő gólt vagy ad assistot a bundásban.
Haaland viszont 65 percenként... ;]

Immobile pedig az új penaldo.
10 bevágott tizenegyes csak a ligában.
1-et ki is hagyott.

Ronaldo-t pedig lassan már Lukaku is megelőzi.

Csak egy kecske van. Messi.
Kivéve ha idegenben kell játszani. Vagy a BL-ben.
Akkor könnyen megijed az a kecske.

Aranycipő meg a hóhért nem érdekli.
Ha nem Messi vagy CR kapja akkor az bunda.

Aranylabdáról ne is álmodjon Lewandowski.
Ahhoz BL serleg kell.

Azt pedig behúzza ZZ megint. 4-ből 4 lesz a mérlege.
Aztán mehet a Juvéba.

Kihagytam valakit?

[ Szerkesztve ]

(#133147) mephi666


mephi666
nagyúr

még covid előtt kiraktam, tervben volt akkor a keretezése rendes fakerettel meg üveggel, de most inkább vettem egy párezres plexis keretet a praktikerben és felraktam a falra :) ez a tavalyi bl-győztes csapat, de szerencsére nem sokat változott idénre

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#133148) DeathAdder válasza omfgk (#133146) üzenetére


DeathAdder
veterán

Napokban asszem optán jött szembe, hogy az elmúlt 2 évben Ramosnak több szabadrúgásgólja van, mint Cé-nek ;]

(#133149) omfgk válasza DeathAdder (#133148) üzenetére


omfgk
addikt

Ha már védekezésben egyre rosszabb, akkor lődözze is a gólokat.

Amúgy a tizenegyeseket is nagyobb százalékban lövi be. ;]

Egész pályafutását nézve 88%, CR pedig 84 vagy 85%.

Messi 78% :)) .

[ Szerkesztve ]

(#133150) omfgk


omfgk
addikt

Ha már a támadó trió szóba került.

Az utolsó Suarez-es évben 31 PL meccs után 14 góllal többet lőtt a csapat mint most.

Kicsit túl van értékelve az a Salah/Firmino/Mané trió.
Főleg Salah. One season wonder :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.