Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102801) Cartevo


Cartevo
őstag

A sasfészek a kanáriké. Tuti az lesz a kifogás, hogy ebbe még Storck is benne volt.

(#102802) Richard! válasza forceberg (#102800) üzenetére


Richard!
addikt

Van ennél lejjebb? :DDD ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#102803) Napfénysüti válasza Richard! (#102802) üzenetére

Játszhatunk még ilyen 150-160. hely környékén lévővel is hogy azoktól is kikapjunk. ;]

De lassan a saját csapatomnak is kellene edzőpartner, írjak esetleg az MLSZ-nek ezügyben? :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#102804) KisTücsök


KisTücsök
addikt

De mi a retkes szarért szerveznek ilyen meccseket? Vagy már csak ezek hajlandóak kiállni ellenünk? Senki egy kurva szót nem szólna ha valami közép, esetleg top30-as csapat ellen kapnánk ki.

Válogatott szereplésért mennyit kapnak ezek a szerencsétlenek?

(#102805) Tom5 válasza KisTücsök (#102804) üzenetére


Tom5
addikt

Fejenként egy misi.

komolyan :K

[ Szerkesztve ]

(#102806) paatrick


paatrick
senior tag

Komolyan mondom ha ez ftalicska csapatunk nem nyeri meg ezt a mérkőzést én biztos soha többet nem nézek magyar meccset. Klubcsapatot eddig se néztem.
De most tényleg erre építünk stadiont, milliárdokat költünk """"""utánpótlás""""""" """"akadémiákra""""", nagyon sok idézőjellel :(
Szégyen ezt nézni jelenleg.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#102807) KisTücsök válasza Tom5 (#102805) üzenetére


KisTücsök
addikt

Komolyan?

(#102808) cskamacska válasza Tom5 (#102805) üzenetére


cskamacska
addikt

Csak? :Y Akkor azért teljesítünk ilyen szarul!

Holnap kiáll a ormányfőnk és ad nekik személyesen, ha úgy alakulnak a számok,
2 misit, és megnevezhetik melyik zsákfaluba épüljön a következő stadion. :R

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#102809) Tom5 válasza cskamacska (#102808) üzenetére


Tom5
addikt

Meg vannak persze bónuszok. Azok nem tudom, hogy alakulnak.
Szalai a gól miatt már kap pl.

(#102810) omfgk


omfgk
addikt

El is felejtettem ,hogy ma játszunk válogatott meccset.
Odakapcsoltam... Boldog vagyok ,hogy az adóforintjaimat ilyen jól használják fel. Képesek vagyunk a félelmetesen erős Kazah válogatott ellen gólt lőni. Az részletkérdés ,hogy ők többet lőttek.

FIFA ranglistán ilyen erős csapatok között tanyáznak a 136. helyen.
133 Swaziland
134 Chinese Taipei
135 Liberia
136 Kazakhstan
137 Ethiopia
138 Equatorial Guinea
139 Antigua and Barbuda - Erről speciel azt se tudom ,hogy hol van.

[ Szerkesztve ]

(#102811) villamos


villamos
őstag

Nemértitek! Ezt direkt csinálják, ez a magyar taktika. Most elaltatjuk jövőbeli ellenfeleinket, és később jön a nagy meglepetés... :))

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#102812) Egon


Egon
nagyúr

Hátizé... Ez az edző egy kókler, már a csapat összeálításán látszik.
Nem mintha amúgy jók lennénk, erről nincs szó.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#102813) villamos


villamos
őstag

Hihetetlen!!! :C :DD :DDD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#102814) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Még a végén meglehet az X! :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#102815) Richard!


Richard!
addikt

Bár mondjuk 24x-es lóvé van a győzelemre... :U

Szerk.: Már csak 7,5 :B

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#102816) Egon


Egon
nagyúr

Nulla tűz, nulla teljesítmény.
Rossz nézni is.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#102817) itouchfan


itouchfan
senior tag

Ez a Leekens idejött jópénzért bohóckodni...ez a csapat sose játszott szép focit, de akkor volt relatív eredményes, amikor mindenki tudta hogy pontosan mi a dolga, centiről centire, percről percre...szegény játékosok azt se tudják ki hol játszik, mi az elképzelés, kinek hova kell menni...az összes támadónk egy 10 méteres csíkban helyezkedik a pálya közepén, a középpályán létszám hátrányban vagyunk, a legalapabb dolgok sincsenek meg amiket u13ban tanítanak, hogy támadáskor széthúzzuk, védekezéskor szűkítjük a területet...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#102818) Csápájev


Csápájev
őstag

Azt tudja valaki, hogy miért ilyen katasztrófálisan néz ki a pálya?
Végtelen mennyiségű pénzt költünk ezekre is és így néz ki?

(#102819) itouchfan válasza Csápájev (#102818) üzenetére


itouchfan
senior tag

Szombat este az egész napi eső/hó/ónos eső után este bajnokit játszottak (Fradi-Puskás). Ott került ilyen szar állapotba.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#102820) Egon válasza itouchfan (#102817) üzenetére


Egon
nagyúr

+1.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#102821) paatrick


paatrick
senior tag

Csak mondom Leekenst 2017 október végén nevezték ki. Azóta eltelt kb 5 hónap, és ezt tudta kitalálni????????

Én csak azt láttam hogy futkároznak össze-vissza. Semmi taktikát nem fedeztem fel. 2. félidőre se változott semmi. Kettőt passzolni előrefelé alig sikerült. Védekezés szánalmas. Támadás nincs.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#102822) DeathAdder


DeathAdder
veterán

szívemből gyűlölöm az összes válogatott meccset, pláne amikor barátságos, pláne a szezon legfontosabb részében :W

(#102823) Csápájev válasza itouchfan (#102819) üzenetére


Csápájev
őstag

És erre nincs valami megoldás?
Angoloknál nem szoktam ilyet látni, pedig mintha több eső esne arrafelé.

(#102824) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Én nem értem minek nézitek. Kb a legnagyobb hazafiság manapság a válogatott meccsét nézni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#102825) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

A skótok ellen nem lesz ilyen hízelgő az eredmény ;]

(#102826) itouchfan válasza Csápájev (#102823) üzenetére


itouchfan
senior tag

Nem tudom...valószínüleg nem működik megfelelően a vízelnyelő rendszer vagy fogalmam sincs...inkább a hó lehetett a probléma, hogy a már latyakos, több vizet elnyelni nem tudó pályára ráesett a hó, ami miatt nem tudott kiszáradni vagy nem tudták rendbetenni..

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#102827) Richard! válasza itouchfan (#102826) üzenetére


Richard!
addikt

Nem fűthető? :F

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#102828) Csápájev válasza NyxNyxNyx (#102824) üzenetére


Csápájev
őstag

Mondjuk kevés olyan válogatott van, amelyiknek az ország fele inkább ellene drukkol...

(#102829) BenHans


BenHans
addikt

Nagy színészek ezek a spanyolok, de a játék....
Mintha a németek lennének a kőművesek a spanyolok meg a szobrászok.
A németek focija hihetetlen sematikus, éles, de szögletes.

Azért ez szép volt Müller. Élete gólja. 16-oson kívülről és nem pattant meg. :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#102830) itouchfan válasza Richard! (#102827) üzenetére


itouchfan
senior tag

Gondolom, ha megolvasztották volna a havat, akkor az abból származó vizet már végképp nem tudta volna elnyelni a talaj.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#102831) Richard! válasza itouchfan (#102830) üzenetére


Richard!
addikt

Az a pár 10 millió már nem osztott, nem szorzott volna egy baszóbb vízelvezető rendszerért. De gondolom a spórolás ott is ment ezerrel :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#102832) Peti78


Peti78
őstag

Hm ahogy látom, a kazah focióriások várható és kötelező győzelmet arattak a focimúlt nélkül vegetáló nemzeti tizenegyünkön.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#102833) Cartevo válasza #16514048 (#102773) üzenetére


Cartevo
őstag

Nyert

(#102834) itouchfan válasza Richard! (#102831) üzenetére


itouchfan
senior tag

Az a probléma, hogy nem ezen múlott.
Mondom, aki néha kicsit taktikai szemüvegen keresztül néz focit, az láthatta hogy egy 4-4-2-t, a legegyszerűbb felállást nem sikerült eljátszani, mindenki tódult befelé a pálya közepe felé támadásban, védekezésben bezzeg bőszen fogták az oldalvonalalat Dzsudzsákék, pont amikor befelé kellett volna menni, mivel a kazahok 3 belső középpályással álltak fel, így létszámfölényben voltak. Nem értem, hogy erre miért nem lépett valamit a kapitány, vagy ha lépett, elképesztő hogy ennyire nem sikerült megvalósítani.

Egyébként Otigba és Hangya egészen jól játszottak...nyilatkozta a Líkensz úr hogy 3 védővel állna fel, egy Otigba Guzmics Kádár belső védő hármas még egész jó is lehetne...legalábbis ennél a Botka, Fiola, Bese tripla 0-nál biztosan...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#102835) ZavaBalazs válasza BenHans (#102829) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

naaaaaa

biztos volt jobb is, csak hirtelen ez jutott eszembe :)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#102836) Peti78 válasza #16514048 (#102773) üzenetére


Peti78
őstag

:C
Dicsérném őket, de nincs miért. Másért meg nem jövök ide, minőségi focit nézek, de csak akkor ha véletlenül odakapcsolok, de annyira nem érdekel az sem, hogy szót ejtsek róluk.

EZ a szennyestizenegy meg mégiscsak kapcsolódik hozzám annyira (sajnos), hogy hozzászóljak.
Továbbra is ajánlom nekik a kőfejtőt, odavalók.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#102837) #16514048 válasza Cartevo (#102833) üzenetére


#16514048
törölt tag

:DDD

(#102838) Ringman válasza cskamacska (#102808) üzenetére


Ringman
nagyúr

lesz már ott is stadion, ahol focicsapat sincs... [link]

(#102839) tuki2200 válasza itouchfan (#102817) üzenetére


tuki2200
senior tag

Szándékosan. Mivel az EU-nak azzal igazolta a magyar kormány a TAO-pénzek létjogosultságát, hogy a magyar foci rettenetesen gyenge, piacra gyakorolt hatása nincsen, ezért segítenek az adópénzek ilyetén formájú becsatornázásával.
Azért ez az indok, mert az EU-s szabályok szerint tilos a piacot állami pénzekből manipulálni.
Szóval Orbánéknak annál jobb, minél rosszabb a magyar foci. Így dőlhet a pénz a mosodába.

https://www.es.hu/cikk/2018-02-23/kovacs-zoltan/kis-focirol-almodik.html

(#102840) itouchfan válasza tuki2200 (#102839) üzenetére


itouchfan
senior tag

Igen, ezzel sajnos tisztában vagyok...ez van :(((

De, hogy egy kis jókedv is legyen, hallottam egy anekdotát Kleinheislerről, még abból az időből mikor a Puskás Akadémiánál volt középiskolás korában. Egyik este lement az edző a könyvtárba, látta hogy Kleinheisler ott tanul, meg is lepődött.. megkérdezte, hogy mire készül, mondta hogy a holnapi angol dolgozatra. Odamegy az edző, föléhajol, nézi a könyvet, valami nem stimmel...felemeli, megnézi a borítóját, és látja, hogy Kleinheisler a német tankönyvből készül az angoldogára... :DDD
Szóval ezek után én már nem csodálkozom semmin. :U

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#102841) Ringman


Ringman
nagyúr

ezt a gólt tibinek ajánlom: [link] :)

(#102842) DeathAdder válasza itouchfan (#102840) üzenetére


DeathAdder
veterán

Le kéne gyalulni az egészet és új alapokra építeni, ahogyan Izland teszi, vagy klubszinten mondjuk ahogy az Östersunds csinálja. (cikkből kiderül, hogy korábban sokak ott is azért jártak meccsekre, hogy a saját csapatuk ellen szurkoljanak)

Még csak nagy pénzek sem kellenének hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#102843) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

enbéhármas fiatalokból komolyabb ellenállást tanúsító válogatottat lehetne összecsapni, mint ez a mai bullshit. Elkeserítő, nem is annyira az eresmény, mint a mutatott játék.

(#102844) Ringman


Ringman
nagyúr

böde:

Hogy mi volt a meccs után? Feszült voltam, mentem egyből zuhanyozni. A mester mondott pár szót, de nem jó az angolom, nem értettem, a többiek meg nem fordították le. :))

(#102845) omfgk válasza Ringman (#102844) üzenetére


omfgk
addikt

de nem jó az angolom, nem értettem, a többiek meg nem fordították le. :C :C :C

Ez beszarás.

[ Szerkesztve ]

(#102846) venember83 válasza Ringman (#102844) üzenetére


venember83
nagyúr

Legalább szokja a mester a mentalitást.

(#102847) Cartevo válasza omfgk (#102845) üzenetére


Cartevo
őstag

A többi mondat nem?

(#102848) sh4d0w válasza Peti78 (#102832) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Focimúltunk van, jelenünk és jövőnk nincs.

https://www.coreinfinity.tech

(#102849) paatrick


paatrick
senior tag

Amúgy ezekre a meccsekre kell fizetni jegyet, vagy ingyen van a belépés?

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#102850) bagyulajuve válasza sh4d0w (#102848) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sajnos régmúltunk van inkább

Resistencia eterna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.