Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102551) L_YKing válasza ZavaBalazs (#102548) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#102552) J.Hetfield válasza ZavaBalazs (#102548) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

ha Pogba ér annyit akkor Ben Yedder is. :P

(#102553) ZavaBalazs válasza omfgk (#102550) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

hát ezaz, én bayernesként nagyon örültem volna a unitednak, ment volna a bosszú Schweiniért. erre annyi vér sincs a pucájukban, hogy továbbjussanak :(

na 1-2, van még bennük 2 gól?

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#102554) NyxNyxNyx válasza omfgk (#102550) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én nem is értem ezek hogy verték el a Chelsea-t és a Pool-t. Meg amúgy a Tottenham-et is anno. :D A legtöbb meccsükön full szarul játszanak és valahogy behúzzák. Csak azért próbáltam szurkolni nekik mert tudtam, hogy jönnek egyből a bajnokságot összehasonlító kommentek, de nagyon nehéz dolog nem a United ellen szurkolni ezzel a focival. Beégetik a bajnokságot.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#102555) hobizoli válasza ZavaBalazs (#102553) üzenetére


hobizoli
nagyúr

végülis a Bőrszalonna tavaly ilyenkor még bevert 3-t a PSG-nek

több drón kell ;P

(#102556) ZavaBalazs válasza hobizoli (#102555) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na jó, de itt nincs Suárez, hogy eladjon egy kamutizit. vagy van helyi felelős?

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#102557) NyxNyxNyx válasza hobizoli (#102555) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Igen, de az a Barcelona volt és a bírókkal is jól jártak. Ez meg a MU, akik idegenben 0-0-ra játszottak. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#102558) #56268288 válasza hobizoli (#102555) üzenetére


#56268288
törölt tag

De az egy sz.r PSG volt. Kik játszottak abban a csapatban akkor? :DDD ;]

(#102559) hobizoli válasza ZavaBalazs (#102556) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azert itt is lenne eleg eleső automata, ilyen éles helyzetben

több drón kell ;P

(#102560) omfgk


omfgk
addikt

Ne aggódjon egy United drukker se, szerencsére Mourinho hosszabított 2020-ig.:D

Sanchez baromira nem érzi még a játékot. Bár az igazság az ,hogy én se nagyon látom ,hogy mi a United játéka.

Az a csapat akinek 60 percig az a fő taktikája ,hogy Fellaini-ra vagy Lukaku-ra felívelik a labdát, aztán lesz ami lesz... Mindezt döntetlennél és hazai pályán.

[ Szerkesztve ]

(#102561) hobizoli


hobizoli
nagyúr

holnap meg megy a Cselszi is a levesbe :U

több drón kell ;P

(#102562) BenHans


BenHans
addikt

Grazie Roma! ♥

A bíró a legkevésbé sem kedvezett a hazai csapatnak.
Ahogy a sima szándékos könyököt nem jutalmazta pirossal az első meccsen, úgy most nem kapta meg a második Szatyor játékos sem azért mert két kézzel kilökte a srácot a reklámtáblán túlra.

Bravo Sevilla!

Tibiajax: +1

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#102563) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hehe, spanyolok ismét oktatták a gagyi angolokat focizni
Besztlííííg!!..
:DDD aaz, kibaszott pénzmennyiségben biztos

[ Szerkesztve ]

(#102564) Cartevo válasza omfgk (#102560) üzenetére


Cartevo
őstag

Rém gyenge műsor volt, még ha 1-0 is állna a táblán. A kapu előtt pontatlanok, könnyelműek, mintha ki sem lennének osztva a feladatok...

(#102565) Sonja


Sonja
veterán

A Roma meccsen a piros után volt valami balhé, amiről pont lemaradtam (akkor tettem át a MU meccsre, megnézni). :( Sárga is felvillant valakinek. Miről volt szó ott? Mire fel volt ez a balhé? Sajnos nem is ismételte meg. Tud valaki linkelni esetleg videót erről az esetről?

(#102566) BenHans: OFF-ba volt, így nem olvastam. :B Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#102566) BenHans válasza Sonja (#102565) üzenetére


BenHans
addikt

Az előbb írtam. Csak sárga járt a Szatyornak azért mert két kézzel lökött át egy srácot a hirdetőn...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#102567) paatrick


paatrick
őstag

Na most is jobban jártam volna, ha valami filmet nézek nem ezt a szerencsétlenkedést. Azért ezt nehéz lesz kimagyarázni Mourinhonak, mert ha egy Barca, Bayern ellen esnek ki akkor "ez van", de egy Sevilla ellen? :F
Ráadásul még nagyon meccsben se voltak, első meccsen se rajtuk múlott hogy nem kaptak gólt.
Fellaini mestert meg már évekkel ezelőtt el kellett volna küldeni, vagy ide se hozni, de Moyes itt hagyta hogy kísértsen ;] azóta ha Fellaini a pályán van akkor a taktika csak annyi hogy ívelgessük rá azt lesz valami.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#102568) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ez most jó cikk lett Kelétől: Kívülről csillog, de belülről rohad Manchester legújabb rozsdaövezete

Jó gyorsan megírta, de szerintem már fel volt rá készülve.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#102569) 4580693


4580693
senior tag

A tegnap esti mu szörnyű volt. Nagyon szerettem az mu-t valamikor, de akkor Giggs-ek, Scholes-ok, Ferdinand-ok meg hasonló játékosok játszottak. Most meg futbalkurvák, meg ilyen szerencsétlen fellainik (igen, kis betűvel). :(
Ezek a műfutbalisták Ferguson alatt ladbaszedőnek sem mehettek volna a pálya közelébe. A mourinho meg monnyon le.

(#102570) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

gyerekek, borzasztóat álmodtam. a chelsea rúgott egy gólt és beállt a busz. de olyan, akkora busz, hogy olyat még nem láttunk. mi meg nem tudtunk semmit kezdeni velük. 16-an vezették a buszt, támadni meg bejött már a teljes kispad is de nem sikerült.. szörnyű volt
és a leggázabb az, h ez meg meg is eshet. ezért van most olyan szar kedvem. mi lesz, ha bejön a jóslat, Hazard elkap egy labdát, kiugratja a mikrofonfejűt az meg beteszi? jöhet megint majd sergi roberto

(#102571) venember83 válasza 4580693 (#102569) üzenetére


venember83
nagyúr

A probléma az, hogy bevásároltak borzasztó összegekért, ezen pedig nem változtat az, hogy éppen ki az edző. Ha egy Mourinho nem bír velük, nem tudom, hogy ki fog. Oké, hogy a futball is szar, de ott a fejekben is rendet kellene tenni, viszont lassan a játékosok teljhatalmúakká válnak, ezt pedig nagyon nehéz klubszinten egyensúlyozni.

(#102572) adise válasza venember83 (#102571) üzenetére


adise
őstag

Szerintem csak nagy az elvaras veluk szemben mert dravan vasaroltak. De inkabb csak dragan kozepszereket. Fellaini, lukaku evertonba jok lennenek kb. Pogbat meg sem emlitem

(#102573) venember83 válasza adise (#102572) üzenetére


venember83
nagyúr

Pogba nem rossz játékos, sőt, de nem egy CR, Messi, Cruyff, Maradona, Bergkamp stb., hogy meccseket döntsön el és köré lehessen világverő csapatot építeni. Fontos eleme lehet egy komoly csapatnak, de nem a legfontosabb eleme.

[ Szerkesztve ]

(#102574) adise válasza venember83 (#102573) üzenetére


adise
őstag

Emiatt irtam hogy mivel 100milla volt sokKal tobbet varnak tole. PL-be amugy is szeretnek aron felul vasarolni gyengebb kepessegu katekost. Bar a mostani tendencia alapjan 80-100 milla lesz egy jo jatekos es meg tobb egy klasszis

(#102575) dudu5130


dudu5130
őstag

Szajkózom már egy ideje, de mindig is nyilván való volt, hogy Mourinho sose tudta kiválogatni magának azokat a játékosokat akik az ő filozófiájába a legmegfelelőbbek. Nem tud jól igazolni. Az Inter csoda éve után meg egyenesen templomot állíttatott volna minden városba az egész világon magának. Azt hiszi ő teremtette a labdarúgást. Kb. olyan lejtmenetbe van az Inter után mint az Inter Mourinho után.

(#102576) DeathAdder válasza Tibiajax (#102563) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azért amikor tavaly kiejtette őket a 18. Leicester, akit aztán csak az Atleticó tudott megverni 180 perc alatt egy kamutizivel azt nem szajkózta senki :DDD

A mu konkrétan degea miatt van a 2. helyen, nélküle valahol az Arsenal alatt lennének.

Múltkor beraktam ide egy statot róla, félelmetes hogy mennyire toronymagasan kimagaslik a PL-ből, miközben a mu védelme Brighton szinten kapja a helyzeteket.

Istenem...bár elvinné nyáron a barszareálpárizs :R

(#102577) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Harry Kane legalább egy hónapra kidőlt... :(

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#102578) NyxNyxNyx válasza gyuromoj (#102577) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Rosszabbra számítottam.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#102579) Napfénysüti válasza Tibiajax (#102570) üzenetére

Este nézd a meccset és szurkolj helyettem is, 10-ig melóban vagyok. :(
De felvettem a Barcás melegítőmet és lélekben ott leszek a Camp Nouban. ;]

Més que un club!

(#102580) szami777 válasza DeathAdder (#102576) üzenetére


szami777
addikt

Ennyi.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#102581) Braavos


Braavos
tag

Tud valaki megbízható stream linket a Barcelona - Chelsea mérkőzéshez?

(#102582) hobizoli válasza Braavos (#102581) üzenetére


hobizoli
nagyúr

[link]

több drón kell ;P

(#102583) szami777


szami777
addikt

Olyan ecseszett ez az év eddig, legalább annyi örömöm legyen, hogy továbbjutunk ma. Csak ennyit kérek.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#102584) Cartevo


Cartevo
őstag

Holnapután már összehúzhatnak-e 1 országbelieket?

(#102585) LyonnaisFan1 válasza Cartevo (#102584) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Tudtommal igen. És figyeld meg a Sevilla megkapja a Reált. És a realnak az nem lenne sétagalopp.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#102586) Cartevo válasza LyonnaisFan1 (#102585) üzenetére


Cartevo
őstag

Tényleg, leesett, mivel 5 angol volt itt még 1 hete. Juve-Roma is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#102587) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ez gyorsan ment, Messi gyorsan betalált :C

Némi mák kellett ehhez, de a gólhoz néha szerencse is kell.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#102588) hobizoli


hobizoli
nagyúr

LOL

1-0 a 3. percben :DDD

PL bye-bye

több drón kell ;P

(#102589) omfgk


omfgk
addikt

Besztlíííg.

(#102590) hobizoli válasza omfgk (#102589) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Conte-ra kényszerzubbonyt fognak huzni a meccs vegen :DDD

több drón kell ;P

(#102591) Cartevo


Cartevo
őstag

A Chelsea ennyivel előrébb van. Mivel sok gólos ikszre kell mennie.

(#102592) Cartevo


Cartevo
őstag

Így már nehéz lesz.

(#102593) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Jaj Dembikém a legjobbkor jött az első gólod :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#102594) Napfénysüti válasza IreN!CuS (#102593) üzenetére

És pont ilyenkor nem látom a meccset. :(

Més que un club!

(#102595) Ringman


Ringman
nagyúr

ha csak nem csinál a chelsea csodát (nem fog), akkor jól látom, hogy a pool marad az egyetlen besztlíges csapat a bl-ben?

szerk:
akkor úgy látom, hogy ez az időben elnyújtott kiesési rendszer alaposan próbára teszi a memóriámat :D

[ Szerkesztve ]

(#102596) #16514048 válasza Ringman (#102595) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem.

(#102597) J.Hetfield válasza Ringman (#102595) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Nope, még a City is vitézkedik. És most jó esélyük is van szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#102598) Cartevo


Cartevo
őstag

A Juve ma megszökött a Nápolytól. Nekem ma jön a mixem, a katalánokra elég jó a másfeles szorzó. A tegnapi bukásom felét visszaszedem, aztán kiszállok. Remélem, nem leszek visszaeső páciens.

(#102599) L_YKing


L_YKing
addikt

Ez a biro nagyon engedekeny ma Chelsea reszerol. Legalabb 2 sarga kijart volna mar. :N

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#102600) Braavos válasza L_YKing (#102599) üzenetére


Braavos
tag

Ovrebo után én semmi ilyet nem vettem észre. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.