Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43201) raidx válasza Llew (#43154) üzenetére


raidx
őstag

Célszerű most is csinálni egy mentést mert ha valami balul sül el nem kell újratelepíteni. Majd ha belaktad akkor is.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#43202) vond


vond
MODERÁTOR

Üdv. újra! ;)

3 dolgot nem értek. Kérlek, világosítsatok fel. Köszönöm! :R

1.) A munkahelyen elvégeztem vagy 20 gépen a win10 frissítést. Pontosabban mindenhol azt játszottam el, hogy az aktuális win7-ről frissítettem a legfrissebb, MCT-lal leszedett win10 csomag segítségével win10-re, majd miután ez rendesen aktivált lett, minden gépen legyalultam a rendszermeghajtót, és felhúztam egy teljesen tiszta windows 10-et pendrive vagy DVD segítségével. 1-2 gépen kicsit körülményes volt a folyamat, de végülis szépen meg tudtam oldani, mindenhol rendes, aktivált, szemét nélküli win10 van fent.

Erre ma reggel mit látok a gépeken? Mindenhol megjelent egy 16 gigás windows.old mappa (méretesebb, mint a rendes windows mappa). Miért, minek, és legfőképpen hogyan keletkezett ez ide, a leformázott SSD-kre, HDD-kre, a teljesen tiszta win10 telepítés után? :Y

Visszaolvastam, és láttam, hogy elvileg ezek a mappák törölhetőek rendszerkarbantartóval. Dózerolhatom akkor, az ideiglenes telepítési file-okkal egyetemben? Nem lesz belőle gond?

Most megint ülhetek vissza minden gép elé, nagyon örülök. De így azért mégis felszabadíthatnék ~20 gigát. Mondjuk ettől még mindig nem értem, hogy hogy a szarban keletkeztek ide ezek a mappák? Eszem megáll, komolyan... :(((

2.) BIOS-ban belőttem a ház- és prociventiket "silent" beállításra. Ennek ellenére ezerrel pörögnek, pedig a procihasználat 2-3%-on van alaphelyzetben. Ezt is minek és hogyan? :F

Pár alaplaphoz fel tudnék tenni ventivezérlő programokat, de ezt ha egy mód van rá, el akartam kerülni, mert csak visszafogják a gépeket. De most úgy néz ki, muszáj lesz felraknom. Mondjuk a régebbi alaplapoknál még ilyen lehetőségem sincs.

3.) A múlt éjjel itthagytam az egyik gépet videót konvertálni. Erre reggel az fogad, hogy fut a win10, de minden program be van zárva. Megnéztem, elvileg végzett a konvertálás, de direkt nem pipáltam be az automata bezárást, ennek ellenére mégsem futott. Mit önállósodik itt nekem ez a fosch, miért nem ért a jó szóból és a parancsokból?

Egyébként az 1-es pontban részletezett windows.old mappa is épp az éjjel jött létre, hajnali fél ötös a mappa dátuma. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#43203) Kátai


Kátai
senior tag

Ha pl.megnyitom az intézőt,új excel-t stb. akkor mindig kisebb ablakot nyit meg nem teljes nézetet.Be lehet állítani,hogy teljes ablakot nyisson meg?

(#43204) netpeti98 válasza vond (#43202) üzenetére


netpeti98
addikt

1. Valószínűleg régi telepítővel frissítettél, és most frissült a legfrissebbre.
Build 10240->10586
3.Valószínűleg itt is frissített. A Windows Update beállításai közt állítsd be, hogy kérdezzen rá az újraindítás ütemezésére.

(#43205) CirrMee válasza Zanik (#43194) üzenetére


CirrMee
addikt

Én kinyírtam a gyári csempeizéket. Biz'isten azóta nem próbálkozott azokat használni... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#43206) GEPESZ66 válasza pzstm (#43200) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Szerinted, esetleg külföldi hírek alapján a nagy évfordulós frissítés ISO-ja kedden már letölthető lesz magyar nyelven?
Tegnap beraktam a gépbe az új SSD-t, de megvárnám ezt.

[ Szerkesztve ]

(#43207) Zanik válasza PuMbA (#43195) üzenetére


Zanik
addikt

Jókor szólsz! :DDD
Én már annak örültem, hogy az mkv-t és az avi-t sikerült átraknom, így inkább végigmentem egyenként, mert úgy tűnt az működik.

#43205 CirrMee: tervbe van véve nálam is egy gyalu a sok idegesítő szarnak.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#43208) vond válasza netpeti98 (#43204) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nem hiszem, hogy még a 10240-es build, vagy más régebbi lett volna. Pár naposak voltak a Media Creation Tool-lal leszedett ISO win10 csomagok. Direkt figyeltem rá, hogy frissek legyenek.

Az újraindítás ütemezését beállítom. Köszi! :R

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#43209) #14595328 válasza vond (#43208) üzenetére


#14595328
törölt tag

Honnan szedted le az MCT-t, amivel csináltad?

(#43210) qqzs


qqzs
őstag

Sziasztok
Win 10 gond nelkl felment egy 10 colos samsung netbookra 1024x600 felbontasu kepernyore de egy 15 colos 1366x768 felbontasu laptopra nem megy vel mar ellenorzeskor kiirja hogy nem eleg neki ez
Egyaltalan miert es van valami megoldas?

Eladó: GTS450

(#43211) GEPESZ66 válasza #14595328 (#43209) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Én korábban innen töltöttem le:
https://www.microsoft.com/hu-hu/software-download/windows10

(#43212) #97246720 válasza Snoop-y (#43196) üzenetére


#97246720
törölt tag

a policy marad, a szerkesztő tűnik el csak

(#43213) #14595328 válasza GEPESZ66 (#43211) üzenetére


#14595328
törölt tag

Ez most friss, itt nézz majd 2.-a után is!

(#43214) barnagy válasza VGYke (#43189) üzenetére


barnagy
csendes tag

Üdv!
Kettő gépen csinálta nekem ugyanezt. Az egyik Win7 Prof 32bit asztali, a másik Win7 Home 64bit. Mindkettőnél a Microsoft honlapjáról indítottam a frissítést Windows 10-re, és 99%-nál megállt.
Nekem a megoldás a következő volt: A Felügyeleti eszközök / Szolgáltatásokban leállítottam a 'Windows Update' szolgáltatást, vártam 20 percet majd ugyanitt újraindítottam a szolgáltatást. Kb. 30 perc után eljutott 100%-ig. Egyébként a megoldási ötlet innen származik:

http://superuser.com/questions/1087029/windows-10-upgrade-assistant-stuck-at-99

Remélem segíthettem. :-)
Braun

(#43215) Snoop-y válasza #97246720 (#43212) üzenetére


Snoop-y
veterán

Magyarul nem lehet majd beallitani:

Furthermore, the corresponding Registry keys are not working either anymore which means that Pro users have no option to make changes to features affected by the change

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#43216) vond válasza #14595328 (#43209) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Én is innen, de ezt még tényleg régebben. De létezik olyan, hogy ez a szar nem a legújabb ISO-t kapja le nekem, hanem valami régit? Hát hogyan van ez megcsinálva? Nem az lenne az értelme az online, letöltős telepítésnek, hogy mindig a legfrissebre mutasson?

Hát, ha ez így van, akkor bizony adtam a szarnak egy jókora csattanósat. :(((
Mindegy, most már így maradnak a gépek. Egyszer majd újrarakom őket.

De akkor a windows.old mappákat és az ideiglenes telepítő file-okat törölhetem a rendszerkarbantartóval?

Köszi! :R

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#43217) #14595328 válasza vond (#43216) üzenetére


#14595328
törölt tag

Ha régebben töltötted le, akkor az régebbi ISO-t fog csinálni! Pontosabban a letöltés idejében legfrissebbnek mondhatót. Igazából én sem értem, miért nem olyan a Tool, hogy (kb.) naprakész fájlokat tölt le. Ha megnézed a MCT verzióját, amit használtál, akkor kiderül milyen ISO-t csinált.

A Windows.old és egyebek törölhetőek!

[ Szerkesztve ]

(#43218) kisapa válasza nanus (#43164) üzenetére


kisapa
senior tag

van már abból 5.19.5633 is és gond nélkül megy a W10 alatt.

(#43219) vond válasza #14595328 (#43217) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hát ez hihetetlen. Komolyan ennyire amatőr ez a banda? Tény, én is hülye voltam, hogy nem szedtem le a legfrissebb MCT-t, de arra nem gondoltam, hogy ennyire béna ez a cucc. Most tényleg, komolyan, nem bírják olyanra megcsinálni, hogy mindig a legfrissebb telepítő csomagot töltse le? A nagy Microsoft 2016-ban? Eszméletlen...

Mindegy, köszönöm az infót. :R Most megyek, megpróbálok egy kicsit lenyugodni, mert felcsesztem az agyam rendesen.

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#43220) netpeti98 válasza vond (#43216) üzenetére


netpeti98
addikt

Mindegy, most már így maradnak a gépek. Egyszer majd újrarakom őket.

Csak ezért már felesleges újrarakni, ha nincs velük semmi probléma. Az ilyen build upgrade ritkán okoz problémát, főleg tiszta rendszer esetén. Másrészt jövőhéten itt az évfordulós frissítés ami ugyan ezzel a módszerrel megy fel.

(#43221) Laraxior


Laraxior
titán

Látok az apróban Win10 Pro kulcsokat. Ezek teljes értékű dolgok, érdemes onnan venni? Vagy honnan érdemes beszerezni? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43222) vond válasza netpeti98 (#43220) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Köszi! :R

Akkor most nem nyúlok hozzájuk, végülis tényleg abszolút friss rendszerre mentek fel a frissítések, és rendben működik is minden gép.

Mondjuk most megpróbáltam letölteni a legújabb MCT-vel egy ISO-t, és nem lehet választani Home és Pro között, csak 10 van, meg 10 N, meg 32/64 bit. Ez így normális?

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#43223) netpeti98 válasza vond (#43222) üzenetére


netpeti98
addikt

Mind a két változatot tartalmazzák az ISO-k. :)

(#43224) pzstm válasza vond (#43222) üzenetére


pzstm
titán

Igen, Pro és Home ugyanaz az SKU, kulcs dönti el mi lesz belőle

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43225) Shurycen


Shurycen
tag

Sziasztok!

Nem tudom hogy volt e már, de a PCWORLD szerint nem ma éjfélkor jár le a lehetőség az "ingyenes" win10-re, az időzónák miatt, hanem ahogyan ez ITT látható, 2016.07.30 Szombat, 11:59-kor!

Na persze nehogy valaki emiatt kockáztasson :)

(#43226) #58000384 válasza Snoop-y (#43215) üzenetére


#58000384
törölt tag

Eddig is voltak olyan beállítások, amik nem voltak érvényesek a Pro-ra, most pár elemmel bővül a lista. A szerkesztőt nem szedik ki, továbbra is ott lesz, és működni fog.

(#43227) cattus válasza Laraxior (#43221) üzenetére


cattus
őstag

Nem érdemes. Hivatalos boltból (pcx, edigital, ipon és tsai).

Do the thing!

(#43228) vtechun válasza vtechun (#43188) üzenetére


vtechun
veterán

ez sem segített... a KB3172985 frissítéssel van probléma.

ezt írja ki, amikor win10-ben futtatva szeretném telepíteni, hogy rendberakja... valakinek ötlet, hogy mitévő lehetnék? Köszi!

(#43229) MM válasza VGYke (#43189) üzenetére


MM
őstag

MCT-vel (a legrfrissebbel!!!) csinálj egy pendrive telepítőt.

Majd futtasd a jelenlegi rendszer alól, és az elején mikor rákérdez, hogy win10 upgrade előtt meg akarod-e csinálni a frissítéseket, válassz NEM-et!

Nálam ugyanez volt a gond mint nálad, és így simán felszaladt a win10.

(#43230) qqzs


qqzs
őstag

valaki esetleg? mar csak fel napom van ra:)
Win 10 gond nelkl felment egy 10 colos samsung netbookra 1024x600 felbontasu kepernyore de egy 15 colos 1366x768 felbontasu laptopra nem megy vel mar ellenorzeskor kiirja hogy nem eleg neki ez
Egyaltalan miert es van valami megoldas?

Eladó: GTS450

(#43231) #14595328 válasza vond (#43219) üzenetére


#14595328
törölt tag

Nem is azzal van baj, hogy nem szedi le legfrissebbet (néha jól jöhet régebbi build), de egy figyelmeztetést igazán kiírhatna, hogy van újabb verzió, akarod-e.

Ha rendben működik minden, akkor ne foglalkozz vele, takarítsd le a maradékokat. Ismeretségi körömben van olyan gép, amit megjelenés napján frissítettünk és azóta is naprakészen van tartva, semmi baja nincs azóta sem.

(#43232) vond válasza #14595328 (#43231) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Pontosan. :K Köszi mégegyszer mindenkinek! :R

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#43233) pingwin92


pingwin92
aktív tag

Bár a kérdés eredetileg 8.1-gyel szól, de hasonló lenne 10-zel is, úgyhogy beírom ide is, ez a totyik talán jobban pörög.

Üdv!

Kéne egy kis help.

Van nekem egy 8.1-es .iso fájlom, amit a Windows 7 USB/DVD Download Tool (WUDT) programmal sehogy se tudok kiírni se pendrive-ra, se DVD-re. 99 %-nál mindig megáll. Minden neten elérhető megoldást kipróbáltam, egyik se jött be.
Másik programmal is próbálkoztam, azzal se ment.

Viszont mivel van Daemon Tools-om, azzal bele is tudtam nézni, meg meg is tudtam nyitni az .iso-t. Elindult a setup.exe, és elindult egy Windows 8.1 telepítő is.
Csak amikor kérdezte, hogy mit csináljon az adataimmal, hogy csak a személyes adatokat hagyja meg, vagy semmit, akkor meghátráltam, és bezártam.
Ez hova akarja magát feltelepíteni nekem? Rá a jó kis Win7-emre? Mer' azt nem adom.
Vagy ki lehet majd választani egy későbbi lépésben a HDD-t, meg a partíciót, ahova szeretném? Mert már be van készítve a gépbe egy új HDD, meg rajta egy üres, rendszernek szánt partíció.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#43234) Popes válasza pingwin92 (#43233) üzenetére


Popes
őstag

A pendrive-ot leformázod FAT32-re és rámásolod a Daemon Tools-al megnyitott(be mountolt) ISO tartalmát, és kész a telepítőd. :)
De a Rufus is meg kell hogy csinálja.(ha azzal nem próbáltad volna.)

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#43235) pingwin92 válasza Popes (#43234) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Időközben már megcsináltam. Úgy ahogy te is mondtad.
Egyébként a Rufust is próbáltam; annak valami más baja volt, de azzal se ment.

Viszont új probléma:
Már telepítek a pendrive-ról, de a kiszemelt partícióra nem engedi, mert azt mondja, hogy a lemez nem GPT stílusú.
Erre mi a megoldás? Formázzam az egészet, és akkor MBR legyen?
Ugyanezen HHD másik partícióján - nem sok, és egyébként bármikor pótolható - adat van, úgyhogy végül is nem baj, ha le kell törölni, de hátha van egyszerűbb megoldás is...

(#43236) a8l


a8l
aktív tag

Sziasztok
Tegnap(illetve ma hajnal 6-ig tartott) frissítettem a gépemet win10-re. Kezdenek furcsaságok történni. Minden jól működik alapvetően, mígnem egy usb-s pendrive-ot megpróbáltam csatlakoztatni. Egyik usb port sem működik. Az egér/bill vevője megy meg van egy másik hasp key nevű hardverkulcs az is, de a szabad usb portok egyike sem fogad semmit.
Asus Z68VPro lapom van, asusnál nincs is hozzá win10driver.

Mit csináljak hogy usb portok működjenek?

A másik a amd catalyst is írja hogy van frissítés, pár napja frissítettem 15.7.1 vagy 2-re a win7-en, erremost indulás után írta ugyanezt a verziót, elkezdte felrakni de nem csinál semmit már 1 órája, kilőttem.

Másik gépre most szedem le az MCT-t mert 99%-nál mindig megáll a win10 frissítés.

(#43237) #97246720 válasza a8l (#43236) üzenetére


#97246720
törölt tag

vagy winupdaten keresztül kerestess drivert,vagy ha van akkor 8.1est

(#43238) King Unique válasza pingwin92 (#43233) üzenetére


King Unique
titán

Azt a programot felejtsd el, az egy hulladék!
Win8.1/10 esetén akár elég az ISO fájl tartalmának rámásolása is egy FAT32-es pendrive-ra [link], vagy eleve ezen hsz 2. pontjában említett programot használod.

"Arra" meg a 3. pontban lévő diskpart a megoldás, viszont az mindent töröl a lemezről! Ha ez nem opció, akkor át kell állítani a boot módot. Illetve, ha most UEFI-ben van, akkor (egyes gépeken) még a megfelelő, UEFI jelölésű eszköz kiválasztása is fontos. Továbbá esetedben azt sem tudjuk, hogy a géped milyen módban bootol, Rufus-szal a telepítőt annak megfelelően írtad-e ki...? Ezeket nem ártana mondjuk megnézni.

(#43225) Shurycen: hülyeség...én tegnap este direkt ránéztem a visszaszámlálóra és pont annyi időt mutatott, ami szerint ma éjfélkor jár le. Arra azért majd kíváncsi leszek, hogy utána kukázzák-e valamilyen másik frissítéssel a gépről, vagy mi lesz vele? :D

(#43180) Spityu27: mi érdekel ezzel kapcsolatban? Elöljáróban ezt tudnám hozzáfűzni.

[ Szerkesztve ]

(#43239) PuMbA válasza vond (#43202) üzenetére


PuMbA
titán

1. "Mondjuk ettől még mindig nem értem, hogy hogy a szarban keletkeztek ide ezek a mappák? Eszem megáll, komolyan.."

Biztonsági mentés a Windows 7-ről. Az eszednek akkor kéne megállnia, ha nem megy egy illesztőprogram miatt a Windows 10 és nem tudsz visszaállni az előző állapotra... nagyon rendes a Microsoft, hogy gondol a biztonsági mentésre :K

Új hsz: nagyon érdekes nézni itt az utolsó napos rohanásokat és a számomra alapvető kérdéseket úgy, hogy már a Windows 10 megjelenése óta használom otthon és a munkahelyemen is elsőként frissítve :) A különbség csak az, hogy hónapok / évek múlva jönnek ugyanazok a kisebb átállási gondok, de elkerülni nem lehet sehogy sem.

[ Szerkesztve ]

(#43240) Popes válasza pingwin92 (#43235) üzenetére


Popes
őstag

Attól függ hogy Legacy vagy UEFI telepítést akarsz csinálni, UEFI-hez GPT-re át kell konvertálni és menni fog.(kis segítség az UEFI telepítéshez LINK)
Viszont ha ragaszkodsz az MBR-hez akkor a biosban állítsd át Legacy boot-ra UEFI helyett.

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#43241) qqzs


qqzs
őstag

tehat akkor senkinek semilyen otlete sincs?

Win 10 gond nelkul felment egy 10 colos samsung netbookra 1024x600 felbontasu kepernyore de egy 15 colos 1366x768 felbontasu laptopra nem megy vel mar ellenorzeskor kiirja hogy nem eleg neki ez
Egyaltalan miert es van valami megoldas?

Eladó: GTS450

(#43242) rukh


rukh
aktív tag

Hi!

KMS szerverrel holnaptól is lehet fél évre aktiválni a W10-et, vagy ez a lehetőség is megszűnik?

Üdv mindenkinek, Rukh

(#43243) netpeti98 válasza rukh (#43242) üzenetére


netpeti98
addikt

A warez tiltott a fórumon.

(#43244) Popes válasza qqzs (#43241) üzenetére


Popes
őstag

Írd már le pontosan hogy mit ír ki, mert igy látatlanba nehéz bármit is mondani.
Amúgy simán fel kellene mennie az 1366x768-ra is.(nálam soha nem volt gond vele)

Deus ex machina

(#43245) PuMbA válasza qqzs (#43241) üzenetére


PuMbA
titán

És mi nem elég neki? Kis betűvel körülötte valahol van egy link, ahova tudsz kattintani egy részletes jelentéshez :) Az, hogy mi hány colos és milyen a felbontása semmi köze nincs ahhoz, hogy felmegy-e vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#43246) a8l válasza #97246720 (#43237) üzenetére


a8l
aktív tag

Letöltöttem az asus oldaláról a 8.1driver csomagot az alaplaphoz.
Egyébként érdekes mert minden megy usb-ről ami bootolásnál is benne volt. De ha kihúzom pl az egér vevőjét és visszatolom akkor már nem megy onnantól. Ilyet se láttam még.
Remélem lesz rá valami megoldás.

(#43247) #14595328 válasza qqzs (#43241) üzenetére


#14595328
törölt tag

Biztos erre vonatkozik a hiba? Elégnek kellene lennie a felbontásnak. Info

(#43248) pingwin92 válasza King Unique (#43238) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Igen, néztem is, hogy mi az a 2 USB, amiből az egyik UEFI...
De közben már ki is léptem, és most az UEFI-sel próbálkozom.

(#43249) dreko


dreko
aktív tag

szeretném frissíteni a gépemet (Dell Optiplex 740T) win7 ultimate-ról win10-re, azonban hibába ütközöm.
az automata frissítő azért nem működik, mert Geforce 6150LE integrált kártyával nem hajlandó működni, az MCT pedig pikkpakk letölti a frissítést, ellenőrzi, azonban a frissítés előkészítése már 2 napja 94%-on áll.

vírust kerestem, nem találtam, indítottam már a folyamatot újra, de nem haladok vele...

van bármi megoldás, hogy újratelepítés nélkül frissítsek?

segítséget köszönöm

(#43250) raidx válasza PuMbA (#43239) üzenetére


raidx
őstag

nagy valószínűséggel a Win egy komolyabb frissítést hajtott végre az éjszaka és annak a végén restartolt.

Máskor tiltsd le a frissítéseket mielőtt ilyen munkába kezdesz és nem ér ilyen meglepetés.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.