Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99741) prozodus


prozodus
őstag

Mikor lesz vajon rendesen látható a számla az online üfsz-on?

Mert ugye most még csak a végösszeg látszik jelen pillanatban, de amit kiír, az nagyon nem stimmel az adott július hónapra, annyi egészen biztosan nincsen.

Akkor stimmelne, ha közben áttértek volna végre arra, h a vban fizetendő összeget írják oda (???), mert akkor egyrészt vban stimmelhetne, másrészt -de nem szeretném elkiabálni- akkor az azt jelentené, h végre a végére értek a saját többhónapos huzavonájuknak, amikor az egyik kéz nem tudja, mit csinál a másik, és engem ezzel már nem cseszegetnek és szórakoztatnak többet feleslegesen. (Mindenesetre reményre ad okot (miszerint már tettek az ügyben vmit, és akkor végre rendeződik talán a helyzet), h hónapok óta még nem kapcsolták ki a számot a sztük nagy tartozás ellenére; de nem is fizetem ki, amíg nem a valós összeget kérik, hanem sokkal többet (a valós összeg legalább 20xosát...). Gondolkodtam, h befizetem a valósat, de nemtom, ilyen helyzetben annak van-e értelme, mármint az én korrektségemen túl, úh egyelőre még várakozó állásponton vagyok.) De ha ez most nem ezt jelenti, akkor pláne nagyon kíváncsi vagyok én arra a részletes számlára...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.