Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96840) Pirko30


Pirko30
újonc

Update_

alabbi problema: HTC M9 Prime fuggetlen telefon, maig Domino kartyaval, amit ma elofizetesre szerettem volna cserelni jobb mobilnet csomag miatt. A Dominos felhasznalassal honap vegen rendszeresen kint volt az adatcsomagbol es ezert is tettek rendszeresen a 32 kbit/sec nulla internetre. Az elofozetessel beallitasra kerult Mobil L csomag, aktivalo SMS megerkezett, az Telekomos alkalmazasban is lathato 6 GB fel nem hasznalt egyenleg. A problema ott jon, hogy az alkalmazasokon kivul (pl. Facebook, Messenger, Whatsapp, stb) nincs internet. Pl. Chrome-ban semmit nem kepes betolteni, csak tekeri a vegtelensegig. Az alkalmazasok hiba nelkul mennek.

A Telekomban megprobaltak:
- 3x uj SIM kartyara athelyezni a szamot, hatha a kartya a hibas - nem mukodott
- az en kartyamat betettek a sajat telefonjukba - ugyanugy csak az alkalmazasokm mukodtek
- az o kartyajuk az en telefonomban - minden hibatlanul mukodott --> a keszulek rendben van.
- Chrome torlese 2x es ujratelepites - nem mukodott

Azota probaltam ezeket:

- https://sarkanydavid.com/blog/post/lassu-google-betoltes-javitasa-korlatlan-bongeszessel - nem mukodott
- ujra beallitani a hozzaferesi pontot a telekom parameterei alapjan - nem mukodott

- toroltem a cache adatokat minden applikaciohoz
- kikapcs, bekapcs, repulomoddal stb.
- probaltam helyet felszabaditani, most 13Gb/16Gb nal jarok - Lehet hogy meg mindig keves?
- Playstore-t torolni
- Kerestem android frissitest, de nem talal ujat
- Kikapcsol, ugyhagy, bekapcsol, meg a repulomoddal is
- toroltem az osszes APN-t, visszaallitottam gyarira, nincs proxy beallitva ahogy javasoltak a forumokon
- chrome torles, ujratelepites
- masik bongeszo telepites

Ha barkinek barmilyen jo otlete lenne, azt nagyon szivesen varom.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.