Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95851) thomas77 válasza r3dsnake (#95849) üzenetére


thomas77
senior tag

Régen a nokiák kiírták, hogy "átirányított", ha nem a telefonban lévő simet hívták, hanem már egy átirányított hívás jött be.

(#95852) bopeti98


bopeti98
őstag

Sziasztok!

A Telekom által forgalmazott Huawei P9 Lite 2017 az ugyanúgy dual simes mint a többi?

(#95853) kory24 válasza bopeti98 (#95852) üzenetére


kory24
őstag

Nem.

Ami dual sim-es a telekom-nál, annál külön fel van tüntetve

(#95854) =Thor=


=Thor=
tag

Sziasztok!

Lenne két kérdésem a dominos adategyeztetéssel kapcsolatban:

1, Honnan tudhatom meg az adategyeztetés esedékességét, ha a riasztóban és nyomkövetőben lévő sim-eken nem tudom fogadni a telekom értesítő sms-ét?

2, Adott egy telefonban lévő domino, aminek megvan a szerződése, hogy anno januárban lett véve. Viszont a telekom semmilyen értesítő sms-t nem küldött rá. Ezzel mi lesz? Idén kimaradok?

(#95855) bopeti98 válasza kory24 (#95853) üzenetére


bopeti98
őstag

Kár, pedig most Mobil M + 2 GB csomaggal kifejezetten kedvező áron ki lehetett volna hozni, de ha nem dual simes akkor mindegy.

(#95856) kali válasza =Thor= (#95854) üzenetére


kali
legenda

Szia,

nekem hozzá van rendelve a fiókomhoz a két családi Domino hívószám, így ha bejelentkezve lépek tovább az adategyeztetésre, akkor kiírja, hogy melyik meddig érvényes: Link
Amennyiben idén januárban vetted, úgy ezen az éven nem kell adategyeztetni, az jövő januárig él, de ha tavaly, akkor már kellett (volna).

[ Szerkesztve ]

(#95857) Zeki válasza =Thor= (#95854) üzenetére


Zeki
nagyúr

www.telekom.hu/shop/adategyeztetes
ha előtte beléptél, akkor minden hozzáadott számodat látod, meddig érvényes az adategyeztetés.

(#95858) =Thor=


=Thor=
tag

Köszönöm mindkettőtöknek, tényleg az előtte bejelentkezés volt a trükk!

Viszont a 2015. januári szerződésre hogy hozták ki az augusztus 30-i határidőt, az rejtély...

(#95859) Ispán_Péter


Ispán_Péter
csendes tag

Sziasztok! Most nézem, hogy hétvégén fejleszt a telekom és korlátlan mobilnettel kompenzál erre az időre. Az oldalon az van, hogy:
"Ez idő alatt az ügyintézés és a vásárlás csak korlátozottan lehetséges, cserébe minden mobilnettel rendelkező havi díjas ügyfelünk korlátlanul mobilnetezhet."
Ezt jelenti, hogy csak annak lesz korlátlan, aki előfizetéses és van mobilnete? A kártyások kimaradnak ebből?

(#95860) Bornie127 válasza Ispán_Péter (#95859) üzenetére


Bornie127
senior tag

Igen, a feltöltőkártyások kimaradnak.

(#95861) Keem1 válasza Ispán_Péter (#95859) üzenetére


Keem1
addikt

De csak hogy ne legyen rossz érzésed. :D

"Dominósok mindig kapnak, most nem"

(#95862) goop


goop
őstag

Hm, a telekom vagy jófej volt és előrehozta a hétvégi korlátlan netet, vagy végre javítottak a korlátlan böngészésen, mert viber videó telefonáltam és nem evett a keretből. Pedig telefon szerint kb 200 Mb lett volna. Tuti. :)

(#95863) kali válasza Keem1 (#95861) üzenetére


kali
legenda

Tényleg sokszor megkapták a havi díjas előfizetők, hogy nem éri meg annak lenni, mert több promóciót kapnak a Domino előfizetők, de most nem erről van szó, hanem utóbbiakat jelen esetben nem érinti olyan szinten a szolgáltatások kiesése.
Amúgy tényleg a Domino előfizetőket szokták jobban promótálni, hiszen a havi díjasokat már megfogták, nem őket kell rászoktatni a rendszeres telefonálásra és mobilnetezésre.

[ Szerkesztve ]

(#95864) hacki87 válasza kali (#95863) üzenetére


hacki87
senior tag

Kali!

Most is van a net csomagok között olyan különbség, hogy egy kisebb csomag pl a 6gb-os nem tud ugyanolyan sávszélességet mint mondjuk egy korlátlan csomag?

(#95865) kali válasza hacki87 (#95864) üzenetére


kali
legenda

Nincs, mindegyik mehet a maximummal.

(#95866) Keem1 válasza kali (#95863) üzenetére


Keem1
addikt

Távol álljon tőlem, hogy offoljak, de az ügyfelet meg is kell tartani ám ;)
Ezt egy ilyen nagy cég tudhatná.
Mi is szolgáltatóiparban dolgozunk, de nálunk a meglévő ügyfél az első, utána jöhet az új. A meglévő ügyfelet megtartani nehezebb, mint újat szerezni. Az elkötelezettség fenntartása kellene hogy elsődleges legyen mind a telkó cégeknél, mind pedig a gyártóknál.

Na de nagyon eltértem a témától, csak ha szóba kerül ez, mindig eszembe jut. :B

Közben rájöttem, hogy úgy írtam mindezt le, mintha te lennél kali a telekom, de ne vedd magadra. :D

[ Szerkesztve ]

(#95867) kali válasza Keem1 (#95866) üzenetére


kali
legenda

Ebben az ágazatban - de mondhatnám akár a vezetékes szolgáltatásokat, illetve szolgáltatókat is -, jó ideje úgy látom, hogy inkább akarnak új ügyfeleket szerezni, bízva talán abban is, hogy a meglévők közül arányában kevesebben lépnek le.
Nem veszem magamra, sosem dolgoztam egy percet sem a Telekomnál, de még alvállalkozójánál sem, ami igaz a többi szolgáltatóra is.

[ Szerkesztve ]

(#95868) thomas77


thomas77
senior tag

Van két domino kártyám az előfizetéses mellett... szóval nekem mind1, hogy mit akcióznak, csak akciózzanak! 😁

(#95869) Bornie127


Bornie127
senior tag

Sziasztok!

Meddig kell adategyeztetni? Amennyiben nem teszem meg, akkor automatikusan törlik a nevemről a kártyát, vagy még előtte van valamilyen köztes állapot. Pl: inaktív x idejig csak azután törlödik.

Van két sim a nevemen, de nincs már rá szükségem.

(#95870) -secret- válasza Bornie127 (#95869) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pár kattintás szerintem el tudod végezni. Köztes állapot nincs és talán március végéig lehet.(?)

(#95871) hacki87 válasza -secret- (#95870) üzenetére


hacki87
senior tag

Ne hagyja megszünni telefonszàmàt! Jogszabàlyi elöìràs miatt a Domino elöfizetéséhez kapcsolòdòan évente adategyeztetésre van szükség, melynek esedékes hatàrideje: 2018. àprilis 30. Kerülje el a sorban àllàst! Egyeztesse adatait akàr màr most a www.telekom.hu/adategyeztetes weboldalon. Ha elmulasztja a kötelezö adategyeztetést, ùgy Domino elöfizetése 2018. màjus 1-jétöl megszünik. Üdvözlettel: Telekom

(#95872) -secret- válasza hacki87 (#95871) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hozzászólás utolsó sorát is ajánlom! "Van két sim a nevemen, de nincs már rá szükségem."

(#95873) modd3r


modd3r
őstag

Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani, hogy konkrétan mely telefonokat árulja függetlenként a Telekom?
Köszönöm.

(#95874) -secret- válasza modd3r (#95873) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Bármelyiket ingyen függetlenítheted ha ez számít.

(#95875) kali válasza modd3r (#95873) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Az ezen 6 oldalon szereplőket biztosan: Link, illetve a készülék adatlapján a nyitott lakatot kell nézni, amiben SIM felirat van és/vagy az adatlapi leírásban külön is szerepel(het), hogy kártyafüggetlen, de mint előttem is írták, nagy jelentősége nincs, mert a Telekom (eltérően a többi szolgáltatótól), bármilyen konstrukcióban vásárolt készüléken feloldja kérésre díjmentesen a hálózati zárat akár a hűség alatt is.

(#95876) Putyin90


Putyin90
senior tag

Csütörtök óta próbálnék adategyeztetni online, de a kapott kód beírása utána mindig ezt dobja:

"Kedves Ügyfelünk! A vásárlási tranzakciók száma a vártnál jobban megnőtt, kérjük, próbáld újra később."

Tehát azóta is mindenki folyamatosan adatot egyeztet, értem én... :U

(#95877) goop válasza goop (#95862) üzenetére


goop
őstag

Mégsem, csak 12 órát késett a számláló. :(

(#95878) Carline


Carline
őstag

Adategyeztetéses bug.
Kiküldték az SMS-t hogy április 30-ig egyeztessek, hogy ne veszítsem el a számom.
Fiókomba belépve a kártyánál írja, hogy: Az adategyeztetés 2018 június 6-ig érvényes.
Most akkor miért szívatják a népet?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#95879) modd3r válasza kali (#95875) üzenetére


modd3r
őstag

-secret-, kali: Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!

(#95880) kali válasza goop (#95877) üzenetére


kali
legenda

4 - 6 óra alatt realizálódni szokott általában.

(#95881) goop válasza kali (#95880) üzenetére


goop
őstag

Általában igen, most kissé lassabb volt.

(#95882) Anita89


Anita89
újonc

Helló. Az lenne a kérdésem, hogy két éve vettem a telekomtól egy huawei p8 lite telefont. Gyártóhonlapján az dual sim-esként szerepel. Ha hálozat függetlenítem a telefonom, akkor fogom tudni két sim kártyával (dual simesként)üzemeltetni a telefonom? Vagy ezt a t-mobilenál forgalmazott készülékekre nem igaz?

(#95883) -secret- válasza Anita89 (#95882) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Függetlenként tudod majd használni.

(#95884) csacsi67 válasza Anita89 (#95882) üzenetére


csacsi67
addikt

Nem lesz dual simes a függetlenitéskor . A Telekom nem dual simeset árult , van lehetőség duálostani .

[ Szerkesztve ]

(#95885) Anita89 válasza csacsi67 (#95884) üzenetére


Anita89
újonc

és hogy van erre lehetőségem?

(#95886) csacsi67 válasza Anita89 (#95885) üzenetére


csacsi67
addikt

Nem ide tartozo téma javaslom a telefon topicját . [link][link]

[ Szerkesztve ]

(#95887) troland26


troland26
őstag

Sziasztok
Február 1 től átváltottam mobi L díjcsomagra Az lenne a kérdése , hogy a 150 perc nemzetközi hívás mit is takar pontosan ? Leforgalmazható pl úgy , hogy itthonról hívok német számot ? :)

(#95888) kali válasza troland26 (#95887) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Úgy nem; 150 perc vagy SMS egyéb belföldi hálózatokba, alapdíjas irányba itthon vagy EU roaming helyzetben is, tehát itthon, honos Telekom hálózatból hívhatsz bármilyen más szolgáltatóhoz tartozó alapdíjas belföldi hívószámot, illetve teheted azt EU roaming helyzetben, vagyis amikor meghatározott országokban lévő szolgáltatók hálózatára csatlakozva telefonálsz.

[ Szerkesztve ]

(#95889) troland26 válasza kali (#95888) üzenetére


troland26
őstag

Az jó..volt egy 46 perces német hívásom...:(

(#95890) kali válasza troland26 (#95889) üzenetére


kali
legenda

Vezetékes hálózatba az 99 Ft/perc, mobilhálózatba pedig 159 Ft/perc.
Akkor fért volna bele a 150 egység leforgalmazhatóságába, ha EU zónás más ország hálózatából telefonálsz, mert úgy roaming helyzetben lettél volna, így viszont honos hálózatból külföldre irányuló hívásnak minősül.

(#95891) Zeki válasza troland26 (#95889) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#95892) Donki Hóte válasza troland26 (#95889) üzenetére


Donki Hóte
veterán

VIBER nem jó :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#95893) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Sziasztok. Valaki aki ért a számla átláthatóságához, az segíthetne :K :R
Van itt egy mobil korlátlan telefon szolgáltatás, nettó 10236ft, és bruttó 13000ft-ért.
Hozzá 500MB net, nettó 954ft, és bruttó 990ft-ért. A többi az lottó, meg parkolás az nem érdekel.
De azért az elég gyanús, hogy jött ki a 14869ft, arra meg plusz 27 százalék ÁFA :Y ???

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#95894) 4Grider válasza neo-geo (#95893) üzenetére


4Grider
nagyúr

A korlátlanságba nem tartoznak bele az MMS-ek. Azokból 2-2 db-ot küldtél. Plusz volt nemzetközi hívásod 6 perc. Ez a különbözet.

(#95895) anadroid válasza neo-geo (#95893) üzenetére


anadroid
senior tag

A Nemzetközi 2. EU díjöves 6 percet számoltad?

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#95896) ForRedGlory válasza neo-geo (#95893) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Itt max az a gyanus, hogy nem tudsz szamolni. :D

(#95897) anadroid válasza Carline (#95878) üzenetére


anadroid
senior tag

Ezt a meddig érvényes dolgot pontosan hol írja ki? Mert nekem az általam kezelt - nem csak saját - telefonszámoknál nem ír ki ilyesmit. Vagy nem ugyanannál a telekomnál vagyunk :DDD

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#95898) pana0017


pana0017
senior tag

Mobil L díjcsomagban vagyok jelenleg és a számlán csak a hálózaton kívüli perceket látom, a hálozaton belülit nem. Valahogyan kideríthető havonta hány percet beszélek hálózaton belül?

(#95899) Kbali válasza pana0017 (#95898) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha részletes számlát kérsz, akkor biztosan (de ez lehet, hogy feláras szolgáltatás).

(#95900) -secret- válasza pana0017 (#95898) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mobil S-nél látom:

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.