Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95251) SPF válasza r3dsnake (#95247) üzenetére


SPF
senior tag

Ok, koszi. Teszek egy probat a cserelt telefonnal is.

(#95252) bexinho23 válasza Teaway (#95250) üzenetére


bexinho23
őstag

Nem hivom oket. Gondoltam elobb itt kutakodok. Itt mindig valaszt kaptam. Evek ota kartyas vagyok, 41 ft volt a kartyamon oktober ota. Bankkartyat szerintem nem is lehet telekomos profilhoz csatolni, mert nem talaltam... meg bankkartyaval sem fizettem soha. Ha valaki véletlen töltött volna a kartyamra osszeget, arrol kapnom kellett volna smst. Illetve az egyszeri adatcsomagot nem használtam el, illetve az nem is megujulo. Nem is kapcsoltam be... nem ertem... 🙄

(#95253) lugosi válasza SPF (#95246) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ugyanilyenem volt! A cseretelefon (azaz az új telefon, amit kaptál) IMEI számát kell beírni. Tehát a konkrét készülékét, ami a kezedben van, azaz azt az IMEI-t amit kiír konkrétan a telefon, ha kiíratod vele az IMEI-t.

Amit csináltál, azzal nagyobb bajt nem csináltál, mint hogy elindítottad a függetlenítését annak a telefonnak is, amit leadtál, így ha esetleg valakinek kiadják mint refurb, lesz egy jó napja amikor rájön, hogy függetlenítve lett :)

[ Szerkesztve ]

(#95254) St3ven válasza radi8tor (#95249) üzenetére


St3ven
addikt

Köszönöm, tényleg sikerült így. Ami érdekes, hogy SMS-ben azt írták, feb. 1-jén megszűnik a számom, ha nem adategyeztetek, a Telekom fiókban viszont ezt írja:
"Az adategyeztetés 2018 június 17-ig érvényes." :F

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#95255) AtiSnatch válasza hcl (#95243) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Írd meg a homárra ;]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#95256) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello!

A Telenor topikban is érdeklődtem, de rákérdezek itt is: azon gondolkodom, h átmegyek a kékekhez, mert 6k-ért adják azt a Hello Data Start-ban (hűség nélküli), amiért én itt 11k-t fizetek.

Viszont mi van akkor, ha nem tetszik valamiért a szolgáltatás. Fogom magam és visszajövök ugyanazzal a számmal?! Akár néhány nap után?! A számom már lassan 20 éve ugyanaz és jópofa, könnyen megjegyezhető, nem akarnék megválni tőle.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#95257) Teaway válasza bexinho23 (#95252) üzenetére


Teaway
veterán

Az lehet, de vedd figyelembe, hogy hétvége van :) Hétközben nagyobb lehet az esély a válaszra. Ha nem, akkor marad, amit írtam.

Nincs itthon csokid??

(#95258) dptrsk válasza tylerddd (#95256) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

pontosan, ha nem vállalsz hűséget szabadon hordozhatod a számodat ide-oda.

(#95259) tylerddd válasza dptrsk (#95258) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#95260) 4Grider válasza tylerddd (#95256) üzenetére


4Grider
nagyúr

Oda hordozod kötbér nélkül a számodat, ahova akarod. Feltéve hogy nem vállalsz valamire hűséget. Alapból ugye a hello datára nem kell...

(#95261) psajti


psajti
aktív tag

Üdv mindenki! Egy olyan kérdésem lenne, hogy meglévő hűségidős előfizetésem módosításánál ha alacsonyabbra váltok kötbért kell fizetnem ami ugye megegyezik a korábban igénybevett kedvezményemmel ez eddig tiszta sor. Mi történik utána ha ez bekövetkezett? Akkor lényegében újra tiszta lappal indulna az előfizetés és vehetnék igénybe ismételten az új csomaggal újabb készülékkedvezményt 2 év hűségidővel? Lehet hogy hülyeség amit írok, csak próbálom átlátni a helyzetet, hogy mi érné meg nekem jobban.

(#95262) 4Grider válasza psajti (#95261) üzenetére


4Grider
nagyúr

Készülékkedvezményt 2 évre kaptad. Furcsa lenne, ha csak a töredékidőre eső kedvezményt kellene kifizetned...

(#95263) psajti válasza 4Grider (#95262) üzenetére


psajti
aktív tag

Nem töredék, a teljes kedvezményt akarná velem fizettetni az oldal ha váltanék ezzel tisztában vagyok. Csak arra lennék kíváncsi, hogy ezzel akkor lenullázódna e a hűségidőm ha kifizetném az egész készülékedvezményt amit a 2 évre aláírtam. Szóval lényegében mondjuk kaptam 15ezer forint kedvezményt a készülékre amikor megkötöttem a hűséget egy adott csomagra. Most alacsonyabbra váltásnál fizettetnének velem 15ezer forintot akkor lényegében egálban lennénk és megszűnne a hűségidőm?

[ Szerkesztve ]

(#95264) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Előfizetésemhez jár kettő giga mobilinternet, illetve adatforgalommentes fészbúk és waze használat. Eléggé egyértelműnek tűnik a szitu, de azért megkérdem: ebbe a forgalmi díj mentes kategóriába a Waze mellett vajon a Google maps beletartozik? Gondolom nem...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#95265) fornettisuti válasza tylerddd (#95256) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ha váltasz, vissza csak előfizetésesként fogadnak vissza, nem tudom van-e időlimit az ugrálásokra.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#95266) dptrsk válasza fornettisuti (#95265) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ezt miből gondolod?
Dominosként is van számhordozás, de csak személyesen intézhető a Telekomnál tudtommal.

(#95267) fornettisuti válasza dptrsk (#95266) üzenetére


fornettisuti
veterán

Tapasztalat.
Egyik Operátor sem a haverunk, akiknél egy ideig meghúzzuk magunkat.
Nem a feltöltő kártyások a célcsoport, azokból van elég. Előfizetéses felhasználókat akarnak, abban van a biznisz. Ezért nem áll annyira érdekükben a számhordozásnál, hogy feltöltősként át/vissza vegyen. 99%-hogy vagy hónapokig várat, hogy engedi-e feltöltősként a számhordozást vagy simán elutasítja, lásd fentebb miért. Előfizetésbe pedig rögtön😉

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#95268) dptrsk válasza fornettisuti (#95267) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Természetesen megpróbálnak a havidíjas fele terelni, mert az ügyintéző arra kap jobb jutalékot.
Ennek ellenére ha ragaszkodsz a feltöltőshöz, azt is meg kell csinálniuk.
Ha meghiusul a számhordozás és az adatok rendben vannak, akkor kötbért fizet a szolgáltató aki miatt meghiusult.

(#95269) Carline válasza fornettisuti (#95267) üzenetére


Carline
őstag

99%-hogy vagy hónapokig várat, hogy engedi-e feltöltősként a számhordozást vagy simán elutasítja

Szerencsére nem Mancikára van bízva, hogy épp milyen kedve van (kapott-e otthon vagy sem) és annak megfelelően dönt, hogy a szám jöhet-e vagy nem.
Szerencsére...

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#95270) zmtTom


zmtTom
tag

Volt az elmúlt 2 hónapban 3 számhordozásom is sajnos. Azt kell mondjam hogy mindegyik szolgáltatónál minden rendben zajlott és 5 munkanapon belül megvolt.

(#95271) 8


8
senior tag

Sziasztok!

A 10db-os domino sim kártya limittel kapcsolatban van kérdésem (magánszemély), mert a boltban az ügyintéző nem adott egyértelmű választ.
Mondjuk jelenleg van 10db domino előfizetésem (magánszemély), amihez tartozik 10db webshopból rendelt domino fix sim kártya, egy éven belül rendeltem az összeset, és mind aktiválatlan, a bontatlan csomagjukban pihennek.

- Csak az aktivált sim kártyák számítanak a 10db-os limitbe vagy az aktiválatlanok is?
- Rendelhetek-e még aktiválatlan domino fix sim kártyát a jelenlegi helyzetben?
- Ha felmondok 1 db domino szerződést a jelenlegi 10 db-ból, akkor rendelhetek-e még aktiválatlan domino fix sim kártyát helyette vagy meg kell várnom a legkorábbi sim kártya rendeléstől számított 1 évet?

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#95272) #08205312 válasza 8 (#95271) üzenetére


#08205312
törölt tag

Szerintem azok mind aktiváltak lesznek...

Az összes weben rendelt simet aktiválják. Ha benézel a telekomos webes fiókodban lévő rendeléseket, mindegyikhez fog tartozni előfizetői szerződés.

[ Szerkesztve ]

(#95273) 8 válasza #08205312 (#95272) üzenetére


8
senior tag

Hogy érted? Lehet aktiváltan és aktiválatlanul rendelni.
Ha készülékkel együtt rendeled a domino fix sim kártyát, akkor aktiválatlanul érkezik, de előfizetői szerződés természetesen tartozik hozzá így is.

Ez van a webshopból készülékkel rendelt bontatlan domino fix sim kártya csomagolásán: "A SIM kártya a csomagolástól számított két éven belül aktiválható. A csomagolás dátuma a záró matricán található".

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#95274) Soulfly842 válasza 8 (#95271) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az összes, a Telekom rendszerén keresztül vásárolt sim kártya (nem quickes), automatikusan aktiválásra kerül! Ezeknek a névre történő regisztráció eleve automatikusan lezajlik (nem az a kérdés, hogy milyen egyedi statátuszban van, hanem, hogy mennyi lehet maximálisan a neveden).

Deaktiválással értelemszerűen csökken a kártyák száma is...

Minek neked ennyi? :) Mit spekulálsz velük? :P

(#95275) #08205312 válasza Soulfly842 (#95274) üzenetére


#08205312
törölt tag

A coop csodákra képes...

[ Szerkesztve ]

(#95276) 8 válasza Soulfly842 (#95274) üzenetére


8
senior tag

Köszönöm, ez így már érthető.

Elméleti kérdés volt, nincs spekuláció és nincs szándékomban ennyi dominot venni, csak jópár darab olcsóbb készülék kéne és gondolkodtam, hogy ha ingyen domino kártya jár melléjük, akkor el tudnám-e őket használni később egyenként (mivel 500mb és 40 perc van mindegyiken).

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#95277) _Moriarty_ válasza Soulfly842 (#95274) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Egy órája beszéltem az ügyfélszolgálattal pont ezügyben és ott azt mondták nekem, hogy ha 30 napon belül nem aktiválom a Domino kártyát, akkor már nem tudom aktíválni.
Akkor tul.képpen aktiváltan érkezik?

(#95278) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Sziasztok

Adott egy nokia e72. Tudom regi keszulek de cegesnek megteszi.
Hivatalos fuggetlenitest megigenyltem.
Jott egy sms hogy az adott imei szamhoz feloldo kod nem all rendelkezesre, de felveszik a gyartoval a kapcsolatot.

Kerdesem hogy mire szamithatok?

Mivel eleg regi keszulek es az nokia mint ceg mar nem is letezik vajon kihez fordulnak?

Koszi
Udv

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#95279) kali válasza _Moriarty_ (#95277) üzenetére


kali
legenda

Aktiváltan, ha a Telekomom keresztül (szolgáltatós webshop vagy üzlet) lett rendelve/vásárolva, kivételt azok a QUICK SIM kártyák képeznek, amiket a benzinkutakon, újságárusoknál, postákon...stb. vásárolsz.

(#95280) Soulfly842 válasza _Moriarty_ (#95277) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ezer sebből vérzik ez. Főleg, hogy nem quick kártyáról volt szó :)

(#95281) lm83


lm83
őstag

Kapott valaki még kamu telekomos számlát, hogy fizesse be a linken? :F

(#95282) radi8tor válasza lm83 (#95281) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mindenki kap olyat. :)
De az a vicc benne, hogy nem is arra a mailcímre kapom ami Telekomnál használatban van. Szóval szimpla spam.

⭐ Stella

(#95283) _Moriarty_ válasza kali (#95279) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

És Soulfly842 köszönöm.
Akkor tőletek kérdezném, Telekomtól érkezett Domino kártya, ha ki sem bontom, akkor meddig él a SIM és vele a szerződésem?

(#95284) Lackooo84 válasza _Moriarty_ (#95283) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

:W

The Truth is out there...

(#95285) Kbali válasza sanyi0627 (#95278) üzenetére


Kbali
nagyúr

Lehet, hogy sokat kell várnod rá.

(#95286) kali válasza _Moriarty_ (#95283) üzenetére


kali
legenda

Itt olvashatók a rendelkezésre állási idők Link, amikhez társul még 90 nap hívószám lekötési idő (amikor a SIM kártya hívásra, SMS-re...stb. már nem használható, de feltöltéssel ismét aktív lesz, ez egyszeri 300 Ft-ba kerül).
Esetedben az érkezett szóból webshop rendelésre gondolok, akkor pedig 366 + 90 nap.

radi8tor: Én még sosem kaptam kamu számlát.

[ Szerkesztve ]

(#95287) lugosi válasza kali (#95286) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Még én se. De ahogy elnézem egyre több van, ami késik, nem múlik :)

(#95288) kulturg


kulturg
csendes tag

hello
van-e infója vkinek arról, hogy vhogy lehet-e még aktiválni a korlátlan közösségi oldalak opciót? üdv

(#95289) _Moriarty_ válasza Lackooo84 (#95284) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Roppant segítőkész és hasznos hsz, gratulálok

Kali: köszönöm

(#95290) kali válasza lugosi (#95287) üzenetére


kali
legenda

Én nem regisztrálok problémás (torrentes...stb.) oldalakra, amik hibalehetőséget jelentenek, így elkerülnek általában az ilyen levelek.
Van egy külön szemétnek fenntartott e-mail címem, ha végképp kell valamilyen kérdéses regsiztrációhoz egy olyan cím, arra meg küldjenek csak bármit.

Kultúrgúda: Szia, Havidíjas előfizetésre nem, annál 2017. május 1-től lezárva, Domino esetén megpróbálhatod az önkiszolgáló ügyfélszolgálaton.

[ Szerkesztve ]

(#95291) kulturg válasza kali (#95290) üzenetére


kulturg
csendes tag

De gondolom ez nem biztos h megy, mert most nem a Témobilnál vagyok, és gondolkodok, hogy emiatt átmenjek-e. Esetleg, ha vkinek véletlenül épp kártyás csomagja van és megnézné, hogy talál-e ilyet, azt megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#95292) #08205312 válasza kulturg (#95291) üzenetére


#08205312
törölt tag

szia!
Nekem soha nem volt bekapcsolva ez az opció. Sem az alkalmazásban sem a webes felületen nem jelenik meg.

(#95293) UHHH válasza _Moriarty_ (#95283) üzenetére


UHHH
senior tag

A dominó csomagolására rá van írva egy dátum s hogy attól a dátumtól 2 évig lehet aktiválni.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#95294) xTech válasza kulturg (#95291) üzenetére


xTech
tag

A telefonos önkiszolgálóban még mindig bekapcsolható dominós csomag esetén.

(#95295) typical


typical
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek mit kellene tennem az alábbi helyzetben?

Nemrég díjcsomagot váltottam (telefonon hívott az ügyintéző, mert lassan lejárt a régi tjpusú csomagom). Szerettem volna telefont is vásárolni, de még nem döntöttem el, hogy milyet, direkt megkérdeztem, azt mondta semmi gond, ezt megtehetem a későbbiekben. Tegnap este meg akartam online vásárolni egy készüléket, de a rendszer nem engedte, miszerint ehhez az előfizetéshez nem vásárolhatok készüléket jelenleg.
Chatről az ügyfélszolgálatos számra irányítottak, hogy nyugi, természetesen meg lehet ezt csinálni, csak valamiért az online felület rosszul érzékel valamit.. Az ügyfélszolgálatos egy idő után feladta a próbálkozást, hogy neki se megy a megrendelés, de menjek be személyesen, ott meg tudják oldani (esetleg várjak valameddig, aztán lehet működni fog)

Gondoltam ezzel már úgyse fog sehova jutni, úgyhogy feladtam, majd ma bemegyek. Ma reggel nézem, már nem elérhető a telefon, kifutó darab volt - itt még hozzátenném, hogy órákon keresztül ott volt a kínálatban, de rákattintva már nem volt készleten. Komolyan nem hiszem el. Ha írok egy panaszlevelet, gondolom kiszúrják a szemem egy 3-5000 forintos kompenzációval (legjobb esetben)
Szerintetek érdemes bemennem még személyesen kiharcolni valamit, vagy mi lenne a megfelelő lépés, miután az ő hibájukból ellehetetlenült a vásárlás?

(#95297) kulturg válasza #08205312 (#95292) üzenetére


kulturg
csendes tag

köszönöm. #95294 hsz.: "A telefonos önkiszolgálóban még mindig bekapcsolható dominós csomag esetén."
Ilyen van nálad?

(#95298) #08205312 válasza kulturg (#95297) üzenetére


#08205312
törölt tag

igen ott megkérdezi, hogy akarom-e aktiválni...

[ Szerkesztve ]

(#95299) KubanitoS válasza typical (#95295) üzenetére


KubanitoS
veterán

Hello

Az írásod alapján nem gondolnám, hogy mulasztás történt volna és bármiért okolható lenne a nagy T betű. (Ezt nekem is elég nehéz volt leírnom...) Számomra ez inkább erősen a "pech" kategóriának tűnik. Próbálj meg bemenni személyesen és kérdezd meg van-e telefon raktáron nekik még. A magam részéről úgy gondolom részedről panasznak ebben az esetben nem feltétlenül van helye.

Kíváncsian várom mások véleményét is.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#95300) kulturg válasza #08205312 (#95298) üzenetére


kulturg
csendes tag

Most már csak az a kérdés, hogy ha vki aktiválni szándékozná, akkor valóban megtörténne-e, vagy hiba jönne vissza. Mert az is lehet, hogy pl. véletlenül benne hagyták a menüpontot.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.