Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95151) -secret- válasza atosan (#95150) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Most mennyi az ára? Számold ki, 18 helyett 5%.

(#95152) atosan válasza -secret- (#95151) üzenetére


atosan
addikt

Persze, az egy dolog, de ezek (mobil szolgáltatók) mindig variálnak valamit.

Maine coon

(#95153) kali válasza atosan (#95150) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Ahogy írod, van is variálás, a (2018. január 1-től aktiválható) Korlátlan Net 10.000 Ft, de akinek a korábbi Net Korlátlan van (tehát 2017. december 31-ig aktiválta és azóta fut), annak a csökkentett ára 2018. január 1-től 8898 Ft.
Annyi, hogy a Korlátlan Net esetén az EU roaming felhasználhatóság 15 GB, a Net Korlátlan csomagban viszont csak 9 GB.

[ Szerkesztve ]

(#95154) atosan válasza kali (#95153) üzenetére


atosan
addikt

Köszi az infót :R

Maine coon

(#95155) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Újraindult az adategyeztetés. Néhány ügyfélnek már kiküldték, fokról-fokra küldik ki az sms-eket.

Egy a lényeg:

Telekom.hu/adategyeztetes

Ellenőrző kóddal belépve pedig kiírja, hogy a hívott számmal már történt adategyztetés, aminek a lejárata pl. 2018.06.12. de alatta a további adatok megadásával már meg lehet csinálni az új, idei adategyeztetést.

(#95156) bohoc71 válasza atosan (#95150) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Ugyan annyi mint, tavaly. Megváltoztatták a nevét, és ugyan azon az áron adják.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#95157) kali válasza bohoc71 (#95156) üzenetére


kali
legenda

Ez csak az újra igaz - szerencsémre, és persze azokéra is, akik szintén a régebbi korlátlan csomagot használják, mert nekünk olcsóbb lett egy bő ezressel.

[ Szerkesztve ]

(#95158) atosan válasza kali (#95157) üzenetére


atosan
addikt

Hm, valóban ha megnézem a honlapon 10000 a korlátlan net. Viszont ha belépek, mobil s-el + otthoni szolgáltatásokkal 7500. Ennyi volt decemberben is, ezért kérdeztem. Ez vagy valami bug, vagy ekkora engedmény.

Maine coon

(#95159) kali válasza atosan (#95158) üzenetére


kali
legenda

A Telekom kedvezményt (20 vagy 25% annak függvényében, hogy milyen konstrukció, illetve előfizetések vannak: Link) levonja úgy a rendszer, annyi a különbség, hogy akinek tavaly megkötött korlátlan csomagja van, annak január 1-től már nem 10.000 Ft-tal, hanem az áfacsökkentés utáni 8898 Ft-tal számol, aki viszont január 1-től fizet elő a korlátlan csomagra, annak az új feltételekkel 10.000 Ft és abból jön le a kedvezmény.

(#95160) funk648


funk648
aktív tag

Sziasztok!

Néhány hónapja olvastam egy korábbi hozzászólásban, hogy most februárba valószínűleg megint változás lesz a havidíjas díjcsomagok tekintetében. Van azóta erről infó, hogy egyáltalán változtatnak -e megint rajtuk, vagy marad minden a mostani állapotban?

(#95161) mouzrr válasza kali (#95159) üzenetére


mouzrr
őstag

Üzletben nekem azt mondták hogy a 20 vagy 25os kedvezmény 3 havonta kerül levonásra. Ha 5 hónap van hátra az otthoni hűségből akkor a 3 hónap után a 2 hónapos kedvezményt is meg fogják adni igaz?

(#95162) atosan válasza kali (#95159) üzenetére


atosan
addikt

Igen, ez tiszta. Mobil S + korlátlan (belépve, minden kedvezménnyel) decemberben is 9000 volt meg most is annyi, ezt furcsálltam. Ezzel a kombóval lehet lesz egy Mate 10 próm 😁

Maine coon

(#95163) kali válasza mouzrr (#95161) üzenetére


kali
legenda

A korábban linkelt 20 vagy 25%-os Telekom kedvezmények minden hónapban jóváírásra kerülnek a számlán, ha a feltételek adottak.

atosan: 2000 Ft + 10.000 Ft = 12.000 Ft, abból lejön 25%, vagy is 3000 Ft és a végösszeg 9000 Ft.
Tavaly 10.000 Ft volt az akkori korlátlan mobilinternet és az idén arra váltóknak szintén annyi, azért látsz azonos összeget.
Akkor van/lenne eltérés, ha már tavaly is korlátlan mobilinternet volt és idén nem került módosításra, mert úgy az áfacsökkentés miatt már csak 2000 Ft + 8898 Ft = 10.898 Ft és abból jön le a 25% kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

(#95164) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

A Telekom ennyire jó fej, hogy hűségidőtől függetlenül lehet bármikor függetleníteni a készülékeit?

Aquila non captat muscas.

(#95165) szabogabor10 válasza Hegyirabló (#95164) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szia!

Igen.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#95166) Talala válasza Hegyirabló (#95164) üzenetére


Talala
senior tag

Ha jól tudom, törvény kötelezi őket.
Mérget nem vennék rá :DDD

(#95167) szabogabor10 válasza Talala (#95166) üzenetére


szabogabor10
veterán

Arra nem, hogy bármilyen, akár még hűségidős készüléket ingyen függetlenítsenek. A másik kettő csak annyira engedett, hogy a törvénynek megfeleljen, tehát kizárólag maga az előfizető személyesen valamelyik üzletükben, a hűségidő lejárta után függetleníthet ingyenesen, ráadásul a legtöbb készüléket továbbra is kártyafüggőként árulják, a Telekom ennél jóval engedékenyebb lett szerencsére.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#95168) Hegyirabló válasza Talala (#95166) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Szerintem törvény csak a hűségidő letelte után kötelezi őket, ezt ők pluszban adják, hogy náluk bármikor lehet, sőt, október óta eleve csak független cuccokat árulnak. Le a kalappal előttük.

Aquila non captat muscas.

(#95169) radi8tor válasza Hegyirabló (#95168) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez a piaci verseny miatt van. Nem jófejségből. ;)

⭐ Stella

(#95170) szabogabor10 válasza radi8tor (#95169) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen, nekem egyértelmű, hogy a Telekom a készülékeladásokban akar erős lenni, így kompenzálva valamennyire a drága díjcsomagokat.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#95171) atosan válasza kali (#95163) üzenetére


atosan
addikt

Ma kicsit lasabb a felfogásom, de már leesett :D

Maine coon

(#95172) stefi68 válasza stefi68 (#95122) üzenetére


stefi68
addikt

Újabb fejlemények Domino ügyben. Előzmény ITT.
Tegnap felhívtam a 1414-et, hogy mért nem tudok még mindig belépni a fiókomba a domino-s számommal.
Azt mondták, hogy az adataim valószínű még nem jöttek át az előfizetéses renszerből a domino rendszerébe.
Javasolták menjek be ÚJRA egy Telekom üzletbe és vitessem fel az adatimat ott.
Ma be is mentem, de ott azt mondták nem tudnak mit csinálni. Azt javasolták csináljak egy domino adategyeztetést. Kérdem: 3 napos kártyára? Minek? De csak próbáljam meg...

Megpróbáltam. Az eredmény: "Hiba történt a kérés feldolgozása közben" meg "Technikai hiba történt!" :W

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#95173) kali válasza szabogabor10 (#95170) üzenetére


kali
legenda

Valamennyire be is jött a Telekomnak, ha ez a cél, mert csak ezen fórumon sok olyan hozzászólást lehet olvasni, hogy olcsóbb volt egyik vagy másik telefon így függetlenül, mint bárhol máshol és más szolgáltató előfizetői is a Telekomnál vették, ráadásul egy részük Domino konstrukcióban, ami pluszban még akkor is jó statisztikai szempontból, ha csak az alapban lévő forgalmat használták fel és utána már nem töltöttek rá.

(#95174) Lackooo84 válasza kali (#95173) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A honor nekem is bejött. :DDD

The Truth is out there...

(#95175) atosan válasza kali (#95173) üzenetére


atosan
addikt

Vagy mint én, otthoni előfizetés mellé vettem magamnak telefont (még)telenorosként.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#95176) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Március végén jár le a hűségem és nagyon úgy fest hogy váltok más szolgáltatóhoz.
Ilyen esetben mi a procedúra hogy megszüntessem a számomat illetve az előfizetésemet?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#95177) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Ha lejárt a hűség bemész, lemondod. Ennyi :D

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#95178) gyuromoj válasza norberto_th (#95177) üzenetére


gyuromoj
veterán

50km-re van a legközelebbi Telekom, de köszi az infót. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#95179) Keem1 válasza gyuromoj (#95178) üzenetére


Keem1
addikt

Na és ha áthordozod? Akkor elég csak az új szolgáltatóhoz bemenni. És a számod is megmarad.

[ Szerkesztve ]

(#95180) gyuromoj válasza Keem1 (#95179) üzenetére


gyuromoj
veterán

Flottába tervezek menni, ahova nem lehet behordozni. Ami nem is baj, szóval belefér egy kis kocsikázás.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#95181) #33253120 válasza gyuromoj (#95178) üzenetére


#33253120
törölt tag

Az amúgy elég rugalmatlan pirosnál, én úgy mondtam le hűség végén a mobilnetem, hogy lejárat előtt 1 hónappal felhívtam őket, hogy akkor ha letelik vége lesz. Mi a teendő.
És elmondták.

(#95182) nightzone


nightzone
aktív tag

Sziasztok!

Egy Galaxy S7 Edge-et hoznék el 2 év hűséggel, ezzel kapcsolatban kérdeznék:

- Jelenleg fekete színű kapható online, de nekem az arany jobban tetszene, meg lehet ilyen színben rendelni?
- Ha elhozom, mivel nem kell érte külön fizetnem (0ft-os, kedvezmények és a választott tarifák miatt), el is adhatom egyből vagy meg kell várni a 2 év végét így is? (Ez utóbbi csak abban az esetben lenne ha esetleg nem lehet arany színben megkapni és akkor tudnék olyat venni/cserélni)
- Milyen olcsóbb vez nélküli töltőt ajánlotok ami jó lenne hozzá ami kapható a webshopban?
- Mire kell figyelni hogy független telefont kapjak?

Thx

(#95183) fornettisuti válasza nightzone (#95182) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ha lista áron vennéd (gyakorlatilag piaci árán)
eladhatod.
Ha előfizetésre bármi kedvezménnyel, úgy is eladhatod, ha lesz olyan, aki megveszi a kifizetetlen bármikor szolgáltató által letiltható készüléket, esetleges nem fizetés esetén részedről. Dióhéjban ennyi a lényeg. (A kötbérezést most direkt nem említettem)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#95184) punky10 válasza nightzone (#95182) üzenetére


punky10
addikt

A Telekom már csak függetlenül árulja az S7-et.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#95185) nightzone válasza fornettisuti (#95183) üzenetére


nightzone
aktív tag

Köszi. Piaci áron nem fogom megvenni biztos (~200eft), mert nekem korlátlan hívás+6 gb net-el+ 2év újrakötötött hűséggel 0-ft-ba kerül, és természetesen nincs törlesztő se rá. Ezért kérdeztem, hogy ílyenkor mi van amikor már nem kell érte később se fizetni eladható-e azonnal.

MIndenesetre felhívom őket. Ha meg nincs gold platinum színben akkor még ez a fólia megoldás is játszik:[link] . Ha vki használt már ilyet tapasztalokat szívesen fogadok róla.

punky10: köszi,

[ Szerkesztve ]

(#95186) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ha váltok hűséggel és kötbérrel rendelkező move xs-ről valamelyik mostani mobil csomagra és egyből megszüntetem utána, akkor ki tudok szállni kötbér nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#95187) 4Grider válasza r3dsnake (#95186) üzenetére


4Grider
nagyúr

Miért tudnál kötbér nélkül kiszállni?

(#95188) dptrsk válasza r3dsnake (#95186) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

nem

(#95189) radi8tor válasza r3dsnake (#95186) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Neked is elkezdte zabálni az Instagram a korlátlan böngészős opcióval a keretet?

⭐ Stella

(#95190) r3dsnake válasza 4Grider (#95187) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mert új szerdődés és hűség van onnantól? Mi köze a régi csomagomnak attól a pillanattól a kötbér mértékéhez?

radi8tor: Inkább az zavar, hogy csomó oldal be se tölt már, ami korábban igen.

[ Szerkesztve ]

(#95191) 4Grider válasza r3dsnake (#95190) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mondjuk az, hogy annak idején határozott idejű szerződést kötöttél az előző csomagra.

(#95192) kali válasza r3dsnake (#95190) üzenetére


kali
legenda

Új díjcsomagod lesz csak, hűség alatt csak a meglévő szerződés feltételei szerint lehet váltani és nem veszti az érvényét, a hűség sem hosszabbodik vagy indul újra, hanem a meglévő ketyeg tovább.
Szép is lenne, ha ilyen módon bárki kibújhatna a meglévő hűség alól...

[ Szerkesztve ]

(#95193) r3dsnake válasza kali (#95192) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Akkor inkább megreklamálom hogy vacak, hátha elengedik a kezem. Sose volt tartozásom, sem náluk vásárolt készülékem, ha az jelent valamit.

(#95194) fornettisuti válasza r3dsnake (#95193) üzenetére


fornettisuti
veterán

Kb. semmit sem jelent.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#95195) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok

Erre esetleg? Dudom nem feltétlen mobilos.

köszi

(#95196) kali válasza r3dsnake (#95193) üzenetére


kali
legenda

Nem fogják elengedni, erre akár fogadni is merek.

Cilindrik: Szia, Nem lehetetlen, ismerősi körben volt már rá példa.
Nem tudom, hogy kellett külön vezetői jóváhagyás vagy sem, de megkérdezhetem.

[ Szerkesztve ]

(#95197) fornettisuti válasza Cilindrik (#95195) üzenetére


fornettisuti
veterán

Mit türelmetlenkedsz, pár perce irtál oda; ez nem chat!

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#95198) Ateszpapa válasza r3dsnake (#95193) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Mennyi idő van még hátra a hűségből?

(#95199) r3dsnake válasza Ateszpapa (#95198) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Augusztusig tart

(#95200) Ateszpapa válasza r3dsnake (#95199) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Az még 6 hónap, tuti nem engedik el, max az előfizető halálával méltányosságból, de az neked nem lenne jó. :)
Az kb 12 ezer forint költség, kérdezd meg mennyi lenne a kötbér.
Ha több, akkor inkább hagyd lepörögni a havidíjjat szerintem.
Ha kell a számod is akkor sajna vagy kötbér vagy várnod kell.
Szerencsére nem magas a havidíjjad, lehet a kötbér sem lenne sok.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.