Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95201) r3dsnake válasza Ateszpapa (#95200) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Kaptam havi ezres akciót, úgyhogy az 2 év alatt 24ezer kötbér.

(#95202) thomas77


thomas77
senior tag

Egyik ismerősöm a Telenortól hordozna 3 számot üzleti díjcsomagba. A Vodafone-tól kapott kedvező, nem publikus ajánlatot. A Telekomnál is lehet ilyet? Van itt is van mehetőség a publikusnál jobb ajánlatot kapni? Aki tud ajánlani üzletkötőt (privátban), azt megköszönném.

(#95203) mouzrr


mouzrr
őstag

Online rendeléstől való 14 napon belüli elállásnál az előző elofizetest állítják vissza(már nem rendelhető díjcsomag volt), vagy új elofizetest kell kötni ilyenkor? Volt még rá 2 hónap hűség.

(#95204) KZP válasza mouzrr (#95203) üzenetére


KZP
őstag

Elállás esetén az eredeti állapotot kell visszaállítaniuk. (Én legalábbis úgy tudom.)

(#95205) Soulfly842 válasza Cilindrik (#95195) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ha arany, vagy platinakártyás vagy és nem voltak korlátozások szla elmaradás miatt, akkor nem lesz gond. Személyes ügyintézés lehet, hogy preferáltabb Telekom saját üzletben :) (ha nagyobb értékű eszközök voltak, akkor biztosan!)

(#95203) mouzrr

Csak a hűségidőt törlik róla, s a készüléket. Lezárt díjcsomagra már nem fognak visszaváltani - legfeljebb 30 napos reklamáció keretein belül kezelhetik méltányosságból.

[ Szerkesztve ]

(#95206) kali válasza mouzrr (#95203) üzenetére


kali
legenda

Újat nem kell kötni, az eredetit állapot visszaállítása lenne a cél, de már lezárt díjcsomagra visszaállítás nem egyszerű, azzal adódhatnak problémák.
Közben Soulfly842 is leírta.

[ Szerkesztve ]

(#95207) mouzrr válasza Soulfly842 (#95205) üzenetére


mouzrr
őstag

Akkor ha a régit nem tudják visszaállitani fizetnem kell ha volt rajta hűség? Vagy visszaviszem a készüléket és lemondom az új csomagot is vele és akkor már a régi hűségem sincs meg és nem tartozom nekik semmivel?

(#95208) kali válasza mouzrr (#95207) üzenetére


kali
legenda

Az új hűséget törlik, ha a régiből még volt, az ketyeg tovább, csak ha utóbbit is felmondod, akkor kell kötbért fizetni.
Az új díjcsomaggal használod addig, amíg a régin hűség volt és probléma letudva, illetve havonta egyszer tudsz díjcsomagot változtani, de arra figyelni kell, hogy az új kombók összesített listaára ne menjen a régira vállalt minimum alá - ezt azért írom, hogy ha esetleg a telefon kedvezőbb árú megvétele miatt drágábbra váltottál, mint azt a régi hűséged szerint muszáj volt, akkor a következő hónapban lesz lehetőséged azt korrigálni az eredeti tarifára vállalt hűség szerint.

[ Szerkesztve ]

(#95209) mouzrr válasza kali (#95208) üzenetére


mouzrr
őstag

5ezres elofizu volt ezelőtt, ez most mobil L és korlátlan net, viszont rajottem hogy nem használom ki igazán a korlátlan mobilnetet, es a Telekomos otthoni csomag huseg lejar iden nyaron es nem kerül megujitasra, igy dragabb lenne az előfizetes. Tehat valasztanek mas mobilt a mostani mate10pro helyett.
Tehát a régi 2 hónapos hűség letelteig fizetnem a mobil L es korlátlan netet. Utána kothetek ujat ami olcsóbb elofizu?
Es ilyenkor milyen keszulekkedvezmeny érvényes? Bocsi ha rosszul értelmezek valamit

(#95210) kali válasza mouzrr (#95209) üzenetére


kali
legenda

Azt nézd meg, hogy a(z előző) szerződés szerint mennyi a vállalt minimum, mert az nem feltétlenül azonos azzal, amennyi volt a havi díj, az alá ne menj az új kombók listaárával a régi hűség lejártáig.
A fiókba belépve kiírja a vállalt minimumot.
Ha például 5000 Ft a vállalt minimum az előző szerződésed szerint, akkor nem kell megvárnod a 2 hónapos hűség leteltét sem, ha ebben a hónapban már váltottál is díjcsomagot, február első napján azonnal lejjebb válthatsz a vállalt minimumig, akár Mobil M + 2 GB kombóra is, ami listaáron 5090 Ft. (Ezt ahhoz kell igazítanod, amennyire hűséget vállaltál.)
A hűség leteltével meg válhatsz amire akarsz, akár a legolcsóbb Mobil S + 500 MB konstrukcióra is, vagy amilyenre szeretnél, a kedvezményt annak függvényében adja a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#95211) mouzrr válasza kali (#95210) üzenetére


mouzrr
őstag

Most nem igazán enged belépni next s aranytarskartya volt, de azt hiszem 3ezer ft körüli. Viszont 7-9ezer koroli dijcsomagra valtanek, csak kivancsi leszek ezesetben hogy tudok keszuleket valasztani náluk. Köszönöm a rengeteg segítséget most is!

(#95212) kali válasza mouzrr (#95211) üzenetére


kali
legenda

Úgy emlékszem, Next S esetén 6300 Ft a vállalt minimum.

(#95213) Soulfly842 válasza kali (#95212) üzenetére


Soulfly842
addikt

Next s ATK esetén 3900.

(#95214) kali válasza Soulfly842 (#95213) üzenetére


kali
legenda

Írta, hogy ATK, jogos, annak valóban olcsóbb.

(#95215) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Ma lemondtam elhunyt anyám mobilját. Mennyi idő, amíg kikapcsolják?

Köszi!

Aquila non captat muscas.

(#95216) Bogyó bá' válasza Hegyirabló (#95215) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Fogadd részvétem! :(((
Azt hiszem, hogy 8 napon belül.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#95217) kali válasza Hegyirabló (#95215) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Az előfizetés megszüntetését az igény beérkezését követő napon teljesítjük.

Forrás: Link

Részvét!

[ Szerkesztve ]

(#95218) Hegyirabló válasza Bogyó bá' (#95216) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Köszönöm, jól esik, és a másikat is köszönöm!

Aquila non captat muscas.

(#95219) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Hello,

Hülye kérdés... Szlovák hálózatról visszaváltás óta nem megy a mobilnetem. A T oldala szerint még 30MB adatforgalom van (mondjuk annyi volt akkor is, amikor kimentem, márpedig kint használtam...). Régi Domino kártyás cucc, S -es netcsomaggal. Valakinek esetleg volt már hasonló?

Mutogatni való hater díszpinty

(#95220) radio100jozs válasza stefi68 (#95172) üzenetére


radio100jozs
őstag

Nekem decemberben volt ilyen előfizetésről Dominóra váltás, én az önkiszolgáló ügyfélszolgálatra belépve megcsináltam a Dominó jelszót, és utána tudtam visszatenni a telefonszámot az online fiókomhoz. Bár közben volt egy kis csavar, mert valahogy csomagváltásnál az üzletben elkavartak valamit, így +1 nap még volt közte, mire rendbe lett téve a dolog.

(#95221) luciferk válasza kali (#95212) üzenetére


luciferk
senior tag

Szia, Magenta 1-ben vagyok, nekem Next S integrált társkártya díjcsomag van 2 év hűséggel, + 1 Honor 8 mobil kedvezményesen (47760Ft), így next s havi díjcsomag 5050Ft/hó, válalt minimum havi díj 3900Ft/hó, 14 hónap van még hátra a hűségből.1 GB- nál több net kellene, néztem ,hogy a mobil S díjcsomag e-packkel 2000 Ft, 6 GB adatforgalom 3990 Ft, és 25% kedvezmény -1497.50 Ft vagyis a kedvezményes havidíj 4493 Ft lenne, így 557 Ft-al kevesebb lenne a havidíj de 1GB helyet 6GB lenne az adat forgalom. Szerinted lenne így esély mobil S-re váltani hűség idő alatt, hogy ne legyen kötbér? Elég lenne a 4 GB is a de a mobil S csomagba nem látok ilyet.

(#95222) kali válasza luciferk (#95221) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Szerintem semmi akadálya, az a lényeg, hogy az új díjcsomagoknál a hang + adat együttes listaára a vállalt minimumod felett legyen, aminek már a Mobil S + 2 GB is megfelel, mert az úgy 4090 Ft (a 3900 Ft vállalt minimum ellenében), amiből persze a 25% kedvezmény lejön majd még, de az a korábban írtakra nincs kihatással.

[ Szerkesztve ]

(#95223) luciferk válasza kali (#95222) üzenetére


luciferk
senior tag

Köszi a választ,
" amiből persze a 25% kedvezmény lejön majd még, de az a korábban írtakra nincs kihatással."
Ez alatt azt érted, hogy a vállalt minimum 3900Ft-nál kisebb lesz az új kedvezményes havidíj (3070Ft) a -25% kedvezmény miatt akkor sem kell kötbért fizetni?

(#95224) Soulfly842 válasza luciferk (#95223) üzenetére


Soulfly842
addikt

Azt. A listaárat veszik alapul E-Pack és telekom integrált kedvezmények nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#95225) 313313 válasza luciferk (#95221) üzenetére


313313
addikt

Viszont az új dijcsomagokban, ha elfogy az adatkeret nincs net a forduló napig. Míg Nextbe csak lassítanak, így Viber/Messenger üzik még átmennek.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#95226) bexinho23


bexinho23
őstag

Sziasztok! Remelem tudtok segíteni,mert ezt a szituaciot most nem ertem. Van egy maraton egyszeri csomagom (4gb), amibol 3gb meg felhasználható. Kartyam 2018.06an jar le. Bankkartyam nincs megadva telekomos fiokhoz, nem is tudom, h lehet-e. A jelenlegi telkartyamon 41 ft volt hetek ota.

A furcsasag: most kaptam egy smst
link

Es ezt latom a mobilalkalmazasban a telkartyam egyenlegen.
link

link

En nem aktivaltam semmit, bankszamlamon meg mindig u.az az osszeg szerepel.

Amugy mi ez a fordulonap, amit a maraton egyszeri adatcsomagomnal ir? Nem a kartya lejarat datuma az a hatarido, ameddig hasznalhatom?? Ez az egyszeri adatcsomag mitol megujulo?? aktivalt a szolgaltatas, de attol meg nem megujulo, nem??

(#95227) goop


goop
őstag

Van egy elképzelésem, kérdés mennyire működőképes. Szóval van egy régi jól bejáratott 30 as számom, ami jelenleg a telenornál van, márciusban lejár a hűség róla. Van egy másik számom is az next s atk csomagban van, még egy 1 hűség van rá. Szóval az lenne a terv, hogy a régi jól bejáratott jelenleg a másik T nél lévő számom, a hűség végén áthoznám ismét ide, előfizetésesbe, hűség nélkül, majd pár nap múlva megszüntetném. Majd lehetőleg azonnal, ahogy megszűnt, kérném a next s atk csomagomon a számcserét a régi jó kis számomra. Ez működhet vajon? Költség kb. 5k+10k ha jól számolom, ennyit még meg is érne nekem.

(#95228) zsoltzsolt válasza goop (#95227) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Tényleg nem adtam fel, eddig gondolkodtam rajta.. de ennek mi az értelme???

(#95229) vpanangin válasza zsoltzsolt (#95228) üzenetére


vpanangin
senior tag

Talán az, hogy a régi, jól bejáratott számot megtartva egy kedvező havidíjasban használja tovább?

(#95230) goop válasza vpanangin (#95229) üzenetére


goop
őstag

Pontosan. Mivel most már ilyen csomagot nem tudnék kötni.

(#95231) Dooonfrigo


Dooonfrigo
tag

Sziasztok!

Samsung S7 edge függetlenítéssel van valakinek tapasztalata? Én már két hete várok a kódra.
Üdv! :R

(#95232) vpanangin válasza goop (#95230) üzenetére


vpanangin
senior tag

Miért ne lehetne megoldani? A számhordozás alapelve ugyanez. Új előfizetés esetén kapsz egy számot, egy ideiglenes számot amire a számhordozási időablakban ráhordozzák a kívánt, más szolgáltatótól hozott, hordozni kívánt számot. Akarni kell csak. A technika adott hozzá.

(#95233) goop válasza vpanangin (#95232) üzenetére


goop
őstag

:D
Igen, azt gondoltam, hogy technológiailag megoldható, de a gyakorlati része érdekel, hogy meg is tudom e oldani ezt a telekomnál.

(#95234) fornettisuti válasza Dooonfrigo (#95231) üzenetére


fornettisuti
veterán

Smsben vagy weboldalon kérted?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#95235) vpanangin válasza goop (#95233) üzenetére


vpanangin
senior tag

Valahol ott kellene keresgélni az ÁSZF-ben, hogy különleges vagy egyedi hívószámok választása. Persze ha van ilyen benne.

Vagy telefonos ügyfélszolgálat.

(#95236) Dooonfrigo válasza fornettisuti (#95234) üzenetére


Dooonfrigo
tag

Már kértem az ügyfélszolgálaton keresztül és a weboldalon keresztül is.

(#95237) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Hello,

Járt már valaki úgy, hogy külföldi út után nem ment a mobilnet? Nekem Domino kártyás cucc, S-es mobilnet, mióta hazajöttünk, nem megy :S Állítólag még forgalom is van rajta, de tuti nem jól mutatja (31Mb volt még, amikor kimentünk, meg most itthon is annyit mutat :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#95238) Zeki válasza hcl (#95237) üzenetére


Zeki
nagyúr

Teló újraindítás megvolt?

(#95239) hcl válasza Zeki (#95238) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Egy párszor :D
Arra gondolok, hogy kint lefogyott, és azután valamiért itthon sem lekorlátoz, hanem tilt (korlátozással nem lenne bajom, igazából tök használható úgy is :D )

Mutogatni való hater díszpinty

(#95240) hcl válasza Zeki (#95238) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Aaargh. Felhívtam a 1414-et, hogy nézzenek már rá, hol ragadt be a tiltás. Azt mondja az ügyfeles, hogy tegyem át másik telefonba a kártyát, nézzem meg, megy-e :D
...és megy. Gáz, hogy ilyen szinten le tud halni, gondolom valamelyik adatbázis bugzott...

Visszatéve a sajátomba, ugyanúgy megy. :W

Mondjuk a Telekom alkalmazás a telefonon még mindig nem tud bejelentkezni :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#95241) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Nem iphone esetleg? :)

Az iphone-ok sűrűn meghülyülnek ország váltás után (a mintavétel száma részemről nagy, ami alapján ezt a kijelentést teszem :) )

Ezeknél az szokott segíteni, hogy a telefon beállításaiban van egy ilyen opció:

Teljes hálózati visszaállítás

Ez a telefonokról adatokat nem töröl, de utána helyreáll a hálózat, s a mobilnet.

(#95242) r3dsnake válasza Soulfly842 (#95241) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

(Meg törlődik az összes elmentett wifi jelszó...)

(#95243) hcl válasza Soulfly842 (#95241) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Rosszabb. Májkroszoft :(
Ha nem gyakorlatilag fizettek volna, hogy elhozom, akkor nem tartom meg :D De hamarosan lesz helyette valami.

Mutogatni való hater díszpinty

(#95244) Soulfly842 válasza r3dsnake (#95242) üzenetére


Soulfly842
addikt

Hát na, de van amikor más nem oldja meg... :(

(#95243) hcl

Ez esetben tényleg kell is helyette valami :D

(#95245) bexinho23 válasza bexinho23 (#95226) üzenetére


bexinho23
őstag

Valaki?? 🙄

(#95246) SPF


SPF
senior tag

Kedden igenyeltem iPhone-om fuggetleniteset, szerda reggel kaptam egy sms-t, hogy feloldas alatt van. Ma beleraktam egy vodas kartyat, de azt irja, hogy nem tamogatott sim.
Varjak meg par napot? Garanciaban cserelt a telefonom, es az elso telefon imei szamat kuldtem el a fuggetlenitesre.

(#95247) r3dsnake válasza SPF (#95246) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ne az első telefonét küldd. Legalábbis én nem azt tettem.

(#95248) St3ven válasza Soulfly842 (#95155) üzenetére


St3ven
addikt

Azt írja a telekom.hu/adategyeztetes oldalon, hogy
"Ha van Telekom Fiókod, azon keresztül is bármikor elvégezheted az adategyeztetést! Belépek a Telekom Fiókba"

De azon belül hol? :F

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#95249) radi8tor válasza St3ven (#95248) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha a képre kattintasz nem pedig a belépésre akkor elvileg oda kéne vinnie téged.

⭐ Stella

(#95250) Teaway válasza bexinho23 (#95245) üzenetére


Teaway
veterán

1414 mit mondott?

Nincs itthon csokid??

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.