Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71551) Stonerice válasza dptrsk (#71547) üzenetére


Stonerice
őstag

Azt írta nincs mobilnet szolgáltatásom! Berendeltem a napinetet amire azt írta a megrendeló gombra nyomás előtt hogy megújuló! Miután rá klikkeltem már "nem" megújuló lett! Kipróbálom aztán reménykedem hogy nem kellesz 10 megánként majdnem 200ft-ot perkálnom..
Köszi a segítséget :R ! Majd még jövök !

Szerk..:
Az volt a baj hogy az APN típusa: Default, supl között nem volt szóköz! Az összes többi profilban nincs! Szóval vagy a telefon romja van hibásan konfigolva , vagy ilyen kényes lenne a t-mobile

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#71552) Tav-Csoves válasza kali (#71529) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Apn váltás, és blokkoló törlés segített! Köszönöm!

(#71553) Gara68 válasza Vangelis (#71535) üzenetére


Gara68
tag

Ma beszéltem az ügyfélszolgálattal. Az nem derült ki, hogy külföldi telefon-e vagy nem.
Annyi viszont igen, hogy nem szabadott volna kikerülni az oldalukra, mert saját értékesítésre, dolgozóknak szánt telefon volt.
Szervizbe fogom küldeni, mert garanciás. Ha meg visszajön, mert nem javítható visszaadom.

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#71554) Vangelis válasza Gara68 (#71553) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor jobb át sem venni?

Egyébként elvileg mindegyik úgy került ki, hogy csak dolgozók vehetnék :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#71555) bopeti98 válasza jozsi968 (#71548) üzenetére


bopeti98
őstag

Igazad van, valóban nem éri meg, és a kiszemelt telefon ( Honor 7 ) részlete sem lenne sokkal kedvezőbb.
Valószínűleg marad a Move XS.
Más: A Telekom által árult két simes telefonok ugye függetlenek?

[ Szerkesztve ]

(#71556) ANDROID??? válasza bopeti98 (#71555) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem minden esetben. Amelyik független oda szokták írni..

(#71557) jozsi968 válasza bopeti98 (#71555) üzenetére


jozsi968
tag

"Valószínűleg marad a Move XS."

Csak előfizetéses jöhet szóba ?
Én tuti 20-30 perc beszélgetésre még azt a 2000 ft-os havidíjat sem vállalnám be !
Vannak feltöltőkártyás megoldások is !

(#71558) r3dsnake válasza jozsi968 (#71557) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én is feltöltős lennék, de sajnos ott nincs lehetőség duonet simkártyára.

(#71559) Gara68 válasza Vangelis (#71554) üzenetére


Gara68
tag

Lehet, csak egyedi eset az enyém. Nem biztos, hogy mind ilyen. Ma frissitettem a szoftvert 10.3-ra és csak a 'bootolaskor' volt angol a köszöntés már német volt ismét.

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#71560) cris78 válasza Gara68 (#71559) üzenetére


cris78
őstag

Lehet Angela használta :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#71561) Gara68 válasza cris78 (#71560) üzenetére


Gara68
tag

Neki Z10 van. :D

[ Szerkesztve ]

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#71562) Vangelis válasza Gara68 (#71561) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A dobozát nem tudnád lefotózni és átdobni privátba.
Hátha van rajta infó, hogy magyar van német telekomnak szánták.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#71563) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Volt szó, hogy mi lesz 2016.04.30-tól a kedvezményes EU-s roaming tarifákkal. Ezzel kapcsolatban annyit, hogy a Telenor beszántja az egészet, csak ez az új EU-s tarifa marad.

"A TravelSure, TravelSure 3, TravelSure 10, TravelSure Net, TravelSure Net 3, TravelSure Net 10, Mobil Adat Roaming 10, Roaming Hívó, Üzleti GPRS Roaming 10 MB, Üzleti GPRS Roaming 100 MB szolgáltatá- sok megszüntetésre kerülnek.

Ezt követően ezen szolgáltatások előfizetői a Szabályozott Európai roaming díjszabás alapján vehetik igénybe a szolgáltatást, illetve választhatnak egyéb roaming szolgáltatások közül. [Számlás Díjszabás és Kártyás
Díjszabás III.8.; Egyedi Előfizetői Szerződés]"

[ Szerkesztve ]

(#71564) #99546112


#99546112
törölt tag

Kaptam egy ilyet, hűséget hosszabbítottam, ez mi:
Tisztelt Ügyfelünk! Mobilinternet megrendeléséhez tartozò promòciòs adatkeretét aktivàltuk. Üdvözlettel: Telekom

(#71567) szabogabor10 válasza #45553408 (#71565) üzenetére


szabogabor10
veterán

Mind a két kártyával fel tudod használni.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#71569) szabogabor10 válasza #99546112 (#71564) üzenetére


szabogabor10
veterán

[link]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#71570) #99546112


#99546112
törölt tag

Köszi, akkor jól sejtettem.

(#71571) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

üdv!
adott egy domino sim kártya,amin március 18 óta aktív netplusz l internet csomag,ami 1024 mb-ot ad.
viszont a *111# és az 1777 szerint is a hátralevő adatkerete 1024mb

most vagy nem jól írja ki vagy nem tudom,a net használva van napi szinten,a telefon adatforgalmi számláloja szerint eddig 235mb lett elhasználva

(#71572) Deck


Deck
titán

A telekom tárolja és felveszi a mobil hívások beszédét? Vagy nem? 2 mobil szám között.

PS5

(#71574) Deck válasza #50751744 (#71573) üzenetére


Deck
titán

Szerintem is. De sok álhír és ellentétes információ van ezzel kapcsolatban azért kérdezem meg inkább, hogy mi az igazság ezzel kapcsolatban.

PS5

(#71575) Vangelis válasza Deck (#71574) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ha ők nem is .."más" biztosan!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#71576) prozodus válasza Vangelis (#71575) üzenetére


prozodus
őstag

Haver ilyen területen dolgozik, persze, h veszik.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#71577) ANDROID??? válasza prozodus (#71576) üzenetére


ANDROID???
addikt

Azért azt mind visszahallgatni, tuti izgi. Gondoljatok bele tizenéves fiatalok " tetedd le, nem teee, te tedd lee......" ;]
A Telekom veszi?

[ Szerkesztve ]

(#71578) kali válasza Deck (#71572) üzenetére


kali
legenda

a mobilszolgáltató csak a saját kezdődtetését és végződtetését rögzíti - amikor ügyfélszolgálattal történik beszélgetés -, más esetekben sosem ő teszi/teheti, hanem csak a feltételeket kell biztosítania azon szervek számára, akik a megfelelő jogosultsággal rendelkeznek, továbbá van bírói végzésük adott esetben...stb.
a szolgáltató csak bizonyos adatok tárolására kötelezett (jogszabályilag) a hívások kapcsán, ki hívott kit, mikor, mennyi ideig tartott a beszélgetés, mik a cellainformációk (a készülékek tartózkodási helye), ezeket pedig köteles kiadni, ha arra hivatott és jogosult szerv kéri.

(#71579) prozodus válasza ANDROID??? (#71577) üzenetére


prozodus
őstag

Minden szolgáltatónál uaz van, de nem egészen így működik :D, sokkal trükkösebb. A szolgáltató sokszor nem is tud róla, h éppen melyik ügyfele van porondon.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#71580) GTaylor


GTaylor
csendes tag

Sziasztok!

Voltam bent ma a Telekomnál, szerettem volna mobilinternet csomagot váltani, Netplusz S-ről M-re. Járna ugye elvileg a 4x-es adatmennyiség két hónapig. Én egy flottás csomagban vagyok, az ügyintéző szerint emiatt nem jár nekem...bár ez sehol sincs feltüntetve a honlapon. Azt is hozzá tette, hogy a lakossági ügyfeleknek is csak, akkor jár, ha előtte 6 hónapig nem volt mobilnet bekapcsolva.
"NetPlusz és Domino NetPlusz új előfizetés esetén, valamint csomagok közötti átváltáskor is érvényes."
Szerintem ez teljesen mást ír. Valamit félreértek, vagy csak hülyének akar nézni az ügyintéző?

(#71581) kali válasza GTaylor (#71580) üzenetére


kali
legenda

szia,

a honlapon csak a publikus díjcsomagokhoz tartozó feltételeket lehet olvasni, a flottás és társai nem publikus díjcsomagok esetén sem pozitív, sem pedig negatív információkat sem, de azoknál valóban több tényező függvénye lehet, mert ott más és más egyedi szerződési feltételek adottak.
telefonon rákérdezhetsz azért, mert a flotta miatt nem teljesen kizárt ugyan az akcióban való részvétel, de erre csak a konkrét flottás díjcsomag milyenségének ismeretében tudnak választ adni - közben felkínálta Soulfly842 a segítségét ezzel kapcsolatban, így még egyszerűbb lehet.
a publikus/lakossági díjcsomagok kapcsán rosszul mondta az ügyintéző, hiszen a holnapon is olvasható a feltételeknél, hogy nem csak új előfizetés, hanem mobilinternet csomagok közötti váltás esetén is adott az akció.

[ Szerkesztve ]

(#71582) Soulfly842 válasza GTaylor (#71580) üzenetére


Soulfly842
addikt

Leírom a száraz tényeket, bármilyen nehezen is fogyasztható.

- A hat hónap az három hónap és nem az internetes csomagra, mint olyanra vonatkozik, hanem:

1, Konkrétan ugyanazon internetes csomag nem lehetett fent korábban.

2, Lakossági kampány, de ettől függetlenül ugyanúgy érvényesül üzleti díjcsomagban és flottásban is (bár vannak olyan üzleti/flottás díjcsomagok, ahol az internet a díjcsomag alapvető részét képezik (ott az alaphavidíj leforgalmazható internetre is - ilyen jellegű megkötésnél sok esetben nem vehető igénybe lakossági mobilinternet előfizetés; csak Business net!))

Ha nincs ilyen megkötés a flottádban, akkor te is igénybe veheted.

Ha gondolod, akkor küldd el, hogy pontosan milyen flottában vagy - nagy valószínűséggel menni fog fejből, hogy ott mehet-e, vagy sem ;)

(#71583) sutszi


sutszi
veterán

Hogyan lehet telefonos ügyintézőt elérni mobilnetes problémával?
(A telefonomon jelenleg nem engedélyezett a mobilnet. Ehhez képest mégis kapom az sms-t és levonják az egyenlegemből a 10MB/195Ft-os hülyeséget.)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#71584) Soulfly842 válasza sutszi (#71583) üzenetére


Soulfly842
addikt

Közelmúltban változott az ügyfélszolgálatos kolléga eléhetősége.

Végig kell várni az összes menüpontot, ha dominós telefonszámról a 1430-at hívod és a legvégén kínálja fel az ügyintéző elérhetőségét.

(#71585) gears27


gears27
aktív tag

Sziasztok! le lehet kérni a havi internet megmaradt egyenleget valahogyan? Értem ezalatt, hogy a sima egyenleget ugye a *102#-vel lehet lekérni, valami ilyesmire gondoltam. válaszokat köszi

Seggsztézis

(#71586) dptrsk válasza gears27 (#71585) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Telekom App vagy telekom.hu-n belépve mutatja.

(#71587) gears27 válasza dptrsk (#71586) üzenetére


gears27
aktív tag

telekom app? nem ismerem. letöltöm és?

*megvan köszi. tehát akkor ez a legegyszerübb módja. csak mert nem tudom a jelszavamat :D

[ Szerkesztve ]

Seggsztézis

(#71588) szabogabor10 válasza gears27 (#71587) üzenetére


szabogabor10
veterán

Letöltöd, belépsz a My Telekom fiókodba, és mindent látni fogsz.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#71589) sutszi válasza Soulfly842 (#71584) üzenetére


sutszi
veterán

Köszönöm. :R

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#71590) GTaylor válasza Soulfly842 (#71582) üzenetére


GTaylor
csendes tag

Köszönöm a válaszokat! :)

(#71591) Szólista


Szólista
senior tag

Sziasztok!

2015.decemberében vettem részletre egy Huawei P8Lite telefont B0 okosórával.Úgy emlékeztem,hogy a My Telekom oldalamon ott van a jótállási jegy. Most néztem csak az okosórának van ott a jótállási jegye a telefonnak nincs. :F Ha eladnám a telót akkor,hogy igazolom a garanciát?

Nem vagyok normális. Na és?!

(#71592) Daffni2 válasza Szólista (#71591) üzenetére


Daffni2
addikt

A számlával.

"Aki ad,az nyer"

(#71593) #99546112


#99546112
törölt tag

Olyat hogy lehet csinálni hogyha a fennmaradó törlesztőt szeretném kifizetni, de mytelekomban csak az aktuális havi számla van?! Be kell menni személyesen, vagy miként lehet intézni?!

(#71594) ANDROID??? válasza Szólista (#71591) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem több oldalas az a pdf?

(#71595) kali válasza #99546112 (#71593) üzenetére


kali
legenda

személyesen bármikor és bármennyit befizethetsz előre, akár az összes felmaradó törlesztőt is.

(#71596) Szólista válasza ANDROID??? (#71594) üzenetére


Szólista
senior tag

De, több oldalas. :W Az zavart meg,hogy előbb van az óra jótállási jegye és csak utána a telefoné.

Köszönöm a segítséget.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#71597) ANDROID??? válasza Szólista (#71596) üzenetére


ANDROID???
addikt

:DD
Mondtam ;)

Már megvan minden iratod? ;]

(#71598) Szólista válasza ANDROID??? (#71597) üzenetére


Szólista
senior tag

Megvan minden. :D

Nem vagyok normális. Na és?!

(#71599) #99546112 válasza kali (#71595) üzenetére


#99546112
törölt tag

Köszi kali! 😊

(#71600) kali válasza #99546112 (#71599) üzenetére


kali
legenda

átutalással is megoldható amúgy, de úgy macerásabb kicsit, hogy biztos a megfelelőre, tehát a törlesztőkre kerüljön elszámolásra.
nincs mit!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.