Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71401) ANDROID??? válasza BrownB (#71400) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az a 3990 is aranytárskártyára..
Elvileg 7990,-

[ Szerkesztve ]

(#71402) ANDROID??? válasza BrownB (#71400) üzenetére


ANDROID???
addikt

..vagy meglévő T-home szolgáltatás mellé készülék nélkül 6490,-

Ezek 2 év hűséggel értendőek, hűség nélkül nem akarod hidd el ;]

[ Szerkesztve ]

(#71403) HellGreg válasza lugosi (#71388) üzenetére


HellGreg
őstag

Látom tényleg nem érted. A bajom csak azzal van, hogy 2016-ban amikor 12 éve EU van, olyan Szlovákiába telefonálni mintha a nyolcvanas években tetted volna. Nem azzal vádoltam őket hogy eltitkolták volna a percdíjakat, hanem csak véleményt nyilvánítottam arról, mennyire pofátlanul drága. Ez egy fórum, ahol lehet véleményt is mondani, nem?

(#71404) bostone


bostone
addikt

Valójában egyik szolgáltató sem kedvesebb, csak a mosolyuk más...

(#71405) BrownB válasza ANDROID??? (#71402) üzenetére


BrownB
tag

Készülék nem kell. 2 év oké. Van T-home szolgáltatás is (mondjuk nem látom, hogy ezt hol írja feltételként). Akkor számolhatok a 6490-nel, nem gond, hogy van hűség idő a jelenlegi előfizetésen? Családtagom előfizetése, de mostanában sokat beszél és még ennyiért lehet megérné Neki...

(#71406) br4adam válasza BrownB (#71405) üzenetére


br4adam
aktív tag

Ha van otthonid akkor 5490 forint lesz az.

(#71407) ANDROID??? válasza br4adam (#71406) üzenetére


ANDROID???
addikt

Itt van ez is...
Ez sem érthető, mert kattint a részletekre.. :F
Amióta megfaragták az oldalt, vannak f@szságok rajta dögivel..

BrownB: Jaja megvan rá az utalás: "Korlátlan beszélgetés és SMS Telekom mobilhálózaton belül. Válassz most új Next S Aranytárskártya díjcsomagot, 2 évig akciósan, 5490 Ft helyett 3990 Ft havi díjért!"

[ Szerkesztve ]

(#71408) Melack válasza Vangelis (#71364) üzenetére


Melack
veterán

Milyen e-mail címre küldték? Online fiók vagy vmi más?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#71409) BrownB válasza br4adam (#71406) üzenetére


BrownB
tag

Ez jól hangzik. Köszi srácok, így legalább kicsit felkészültebben intézzük a váltást. :R

ANDROID???: Igen-igen, de én nem új előfizetéssel szeretném.

[ Szerkesztve ]

(#71410) ANDROID??? válasza BrownB (#71409) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nekem 5500-at mondtak 1430-on is, csak nem értem miért buli, hogy mindenáron új előfizetést indíts, vagyis új számra, mert ha valakinek eco van pl, akkor ezzel már többet kell fizetnie..
...vagy ha van két előfizetése az előfizetőnek, aláír egy új számmal egy új előfizetést és a két régiből az egyiket lemondja, ez miért is buli a T-nek..
..és miért nem az, hogy a régi előfizetésre megújít egy "akciós" Next S-re, jobb ha átmegy helyette a konkurenciához?? :U

Melack: az értesítésre megadott mail címre. sajna a t-online-re nem kaptam ;]

[ Szerkesztve ]

(#71411) BrownB válasza ANDROID??? (#71410) üzenetére


BrownB
tag

Értem amit mondasz, érdekesen működik a T.

"...jobb ha átmegy helyette a konkurenciához?? "
Régi T-s üzleti ügyfél 100+ SIM kártyával megmondta, hogy nem vár jobb ajánlatot annál, amit a konkurens szolgáltató adott, de legalább annak a közelében mozogjon az Ő ajánlatuk. Gondolom nem kell leírnom, hogy mi lett a vége.

(#71412) Ati007 válasza ANDROID??? (#71410) üzenetére


Ati007
őstag

Ez az amit én sem értek :F , szeretném megtartani a számom, hűség nincs rajta a havi előfizum is több lenne de még sem lehet ......

(#71413) Vangelis válasza Melack (#71408) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Igen arra.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#71414) madle válasza 4Grider (#71397) üzenetére


madle
őstag

Oke csak multkor bekapcsoltam ugyan igy, telefonaltam egy rakast haza. Es olyan szamlat kaptam mint a szar, szoval nem mertem mar erre hagyatkozni. Pedig Eu orszagbol telefonaltam haza, zero atiranyitas..

(#71415) HXY


HXY
addikt

Ha elfogy az adatkeret (és nem lassítós csomag), vagy nincs aktív adatcsomag vásárolva, attól még a Telekom mobil applikációja tud működni, vagy az sem?

(#71416) 4Grider válasza madle (#71414) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolom a 100 perc feletti hívás díja miatt kaptad a magas számlát. Mert hogy ebben az opcióban 100 perc hívás és 100 MB net van. Az e feletti telefonálás és net roaming díjakkal megy.

(#71417) daniele


daniele
aktív tag

Sziasztok.

Egy párhónapja már éltem ezzel a lehetőséggel 4g miatt, nem sokára viszont cserélnék telefont ami nano sim-es.
Vajon kérhetnék még egyszer új sim-et?

[ Szerkesztve ]

(#71418) br4adam válasza daniele (#71417) üzenetére


br4adam
aktív tag

Persze. Kérhetsz díjmentesen.

(#71419) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

Üdv!
Van egy lejárt hűségű Mozaik Xs csomagom + otthoni családi csomag+net+telefon.
Kacérkodom a Magentával,ha jól értelmezem egy aranytárskártyás Net S mobilt be tudok vinni bele.
A meglevő Mozaikom átválható társkártyára az otthoni előfizetés mellé?
Ha igen ,akkor nyilván megszűnik a régi csomagom,a meglevő számom mehet tovább vagy újat kapok?
(nem szeretném elveszíteni a jól bevált Westeles! számom)
Köszi.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#71420) ANDROID??? válasza vizslakutya (#71419) üzenetére


ANDROID???
addikt

Új telszámmal megy csak a Next S 3990-ért, ha erre gondoltál, elvileg 5490-ért lehet ez a társkártya..

(#71421) vizslakutya válasza ANDROID??? (#71420) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Köszi,erre gondoltam.
Így már nem annyira vonzó.
(érdekes,ha átmegyek másik szolgáltatóhoz viszem a régi számom,ha Telekomon belül váltok elvesztem :F )

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#71422) Teko001 válasza vizslakutya (#71421) üzenetére


Teko001
őstag

Viszont szerintem ha elviszed 30 napra, majd visszahozod "újként", úgy menne.

(#71423) vizslakutya válasza Teko001 (#71422) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Köszi,közben kaptam tippet privátban,visszaolvastam,az menne,csak elvesztem a szintjeimet.Megvárom ,hogy meghosszabbítják e az akciót,mert jelenleg csak e hó végéig él az ajánlat,a 30 nap pedig már nem fér bele.
(mondjuk a szintekért nem nagy kár,úgysem tudom mire használni,az arany meg megmaradna az otthoni előfizum miatt)

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#71424) anadroid válasza vizslakutya (#71419) üzenetére


anadroid
senior tag

A Mozaik XS-t is beviheted. Nekem is az van hozzárendelve.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#71425) vizslakutya válasza anadroid (#71424) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Az oké,csak ugyanannyi pénzért jóval többet kapnák a Next S el.
Végső soron csak és kizárólag az bosszant,hogy a régi számom mindenképpen elvesztem,ez pedig szerintem egy Westel óta itt levő ügyféllel szemben enyhe kib@szás.
(vagy választok alap Next S tarifát 6500 froncsiért! vagy átmegyek számostól a "vörösökhöz" és havi 4000 ért kapok 1 gigát+100 percet bármelyik hálózatba)

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#71426) dptrsk válasza vizslakutya (#71425) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Vagy 30 nap domino után te is kapsz olcsón Next S-t
Domino Surf+Netlusz XL(1GB)+100 perc(50-50% T-nem T)=5880 ft 1 hónapon át, utána kedvezményes NEXT.

[ Szerkesztve ]

(#71427) zebede válasza dptrsk (#71426) üzenetére


zebede
őstag

És így biztos megmarad a telefonszám, 100%?
Komolyan kérdezem, mert akkor lehet én is meglépem ezt.

Meg olvastam itt régebben hogy ez a promóció határidős, már nem emlékszem mikor jár le. Nem csúszik ki belőle a 30 nappal?

[ Szerkesztve ]

(#71428) _Moriarty_ válasza zebede (#71427) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Igen, a szám megmarad.
Én most váltom le dominoba az enyémet, ha nem marad a kedvezményes ár, akkor max. ugyanannyiért, amit most fizetnék visszaváltom.
Az arany kiemeltség nem nagyon érint, rég nem veszek tőlük telefont.

[ Szerkesztve ]

(#71429) daniele válasza br4adam (#71418) üzenetére


daniele
aktív tag

Köszi.

Csak attól féltem egyszer lehet ezzel a lehetőséggel élni.

(#71430) Soulfly842 válasza vizslakutya (#71423) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szerintem ne várj rá. Elég nagy az esélye h. nem marad/nem lesz hosszabbítva.

(#71431) dptrsk válasza zebede (#71427) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A telefonszám biztos megmaradt volna, de ahogy írták, most már az a valószínű, hogy nem marad meg ez a kedvezmény, így csak az új szám a járható út hó végéig.

(#71432) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Pár nap múlva meg kell tudnunk, hogyan változnak május 1-től az EU roaming díjak, csomagok. Kíváncsi leszek. Mondjuk a díjakat már most is tudni lehet. A csomagok lesznek inkább érdekesek. Mert hogy a jelenlegi csomagok nem maradhatnak így, az biztos. Bár itthon minden megtörténhet...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#71433) tothferenc


tothferenc
senior tag

urak, webshopon vásároltam terméket, aminek az árát számlaként látom a trés appban. Ha ezt kifizetem az appban, akkor a csomag átvételénél mentesülők a fizetés alól. Ennek mennyi az átfutási ideje? kedden már átvehető a termék a trés partnernél.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#71434) kali válasza tothferenc (#71433) üzenetére


kali
legenda

szia,

attól (is) függ, hogy milyen módon fizetsz, de akár 2 - 3 (munka)nap is lehet az átfutás, viszont a köztes intervallumban te oldaladról tudod igazolni a kifizetés megtörténtét, ha muszáj.

(#71435) Soulfly842 válasza tothferenc (#71433) üzenetére


Soulfly842
addikt

Macera. Az ügyintéző elsőnek értetlenkedni fog., h. Neki ott van mindenhol az utánvétkor fizetendő összeg.

(#71436) vizslakutya válasza szabogabor10 (#71432) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Ez 1 biztató hír,addig nem is ugrálok,majd meglátjuk mit hoz Május elseje ! :K
(még az is lehet ,hogy veszünk a Lajtán túl egy feltöltőset és jobban járunk? :F )
valószínű,hogy ez a tarifa is változni fog

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#71437) 313313


313313
addikt

Van fent pár használt készülék...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#71438) Salex1


Salex1
senior tag

Sziasztok!
Van egy Sony Xperia SP-m, és iszonyatosan lelassult, de már a használhatatlanság határán van. Szerintetek ilyen indokkal lehet garanciáztatni? Még Júniusig van rajta gari.
Egyébként melegszik eléggé, esetleg azt is rá lehet fogni, bár kb. fél éve volt akku csere benne, és akkor is mondtam, de nem foglalkoztak vele.

(#71439) kali válasza Salex1 (#71438) üzenetére


kali
legenda

szia,

lehet, de vélhetően csak szoftveres probléma, ami otthon is egyszerűen orvosolható, gyári visszaállítást kell rá nyomni - nagy valószínűséggel a gyártói/szerződéses szervizben - ahová a szolgáltató is küldené - is csak ennyit tennének, vagy újrahúznák a rendszert.
az sp bizonyos (főverziós) frissítések után kimondottan problémás lett szoftveresen, részint a sebesség is, így sokan visszatették a korábbi android verziót és úgy használják.

[ Szerkesztve ]

(#71440) balint82 válasza 313313 (#71437) üzenetére


balint82
senior tag

2x vittem végig egy Lenovo notit, mindkétszer jött a visszaigazolás. 10 perc múlva meg az érvénytelen megrendelés üzenet... Vicces :W

Google Pixel 4a

(#71441) radio100jozs válasza szabogabor10 (#71432) üzenetére


radio100jozs
őstag

Nem kell semmit sem várni, már a Telekom is közölte a 2016.04.30-tól érvényes EU roaming tarifáit, ugyan az mint a Vodafonos tarifa, ami meg lett hirdetve már korábban.

Hívás indítás belföldi tarifa +19,1 Ft különdíj/perc, befelé egységesen 4,3 Ft/perc, sms belföldi + 7,6 Ft/SMS.

"2016. április 30-ától az 531/2012/EU roaming rendelet módosításáról szóló 2015/2120 EU rendeletnek való megfelelés érdekében a Díjszabásokban a roaming díjakra, továbbá a belföldi díjcsomagokra vonatkozó rendelkezésekben módosítások történtek, meghatározásra került a hívásokért, SMS-ekért valamint adatforgalmazásért a Szolgáltató által az Elõfizetõ díjcsomagjában meghatározott belföldi díjra az Európai Unión belül roaming helyzetben felszámításra kerülõ többletdíj, valamint az MMS küldés díja.

A többletdíj mértéke: indított hívás: 19,1 Ft/ perc, fogadott hívás 4,3 Ft/perc, SMS: 7,6
Ft/db, adatforgalom: 19,1 Ft/megabájt. Az MMS üzenetek díja: 19,1 Ft/db. A díjak bruttó díjak. (5/A értékesíthetõ és lezárt mellékletek)"

(#71442) taip válasza radio100jozs (#71441) üzenetére


taip
senior tag

Ezt már én is néztem a múltkoriban és elég jól hangzik (bár ritkán kell külföldről telefonálnom).

De innen is látszik, mennyire durván túl van árazva a belföldi SMS általánosan alkalmazott 40 Ft/db ára.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#71443) szabogabor10 válasza radio100jozs (#71441) üzenetére


szabogabor10
veterán

Oké, észrevettem már én is közben, de az EU Plusz és a Travel&Surf csomagokra lennék kíváncsi, ha egyáltalán változnak...
Ilyen díjak mellett azért érdekes lenne, ha maradnának a mostani csomagok. Ha nyerészkedni akarnak (márpedig akarnak), akkor persze marad minden így. :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#71444) 2o1i


2o1i
senior tag

Itt az idő beírni a keresőbe a "használt", vagy "garanciális" szavakat! :)

(#71445) kali válasza 2o1i (#71444) üzenetére


kali
legenda

a jobb cuccokat már dél körül elkapkodták.

(#71446) migabi24 válasza 2o1i (#71444) üzenetére


migabi24
nagyúr

Már nincs miért

(#71447) 2o1i válasza kali (#71445) üzenetére


2o1i
senior tag

És pont ma volt annyi melóm, hogy nem tudtam felnézni az oldalra. :W

(#71448) 313313 válasza kali (#71445) üzenetére


313313
addikt

14.00 előtti megrendeléseket nekem mindig törölte automatikusan a rendszer...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#71449) South Velen válasza 313313 (#71448) üzenetére


South Velen
addikt

Nekem még egy 14:07est is... de hogy miért az jó kérdés.

(#71450) Vangelis válasza South Velen (#71449) üzenetére


Vangelis
nagyúr

T-pont vagy futár?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.