Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71901) n@p@lm válasza Soulfly842 (#71899) üzenetére


n@p@lm
őstag

A vezetékes internet (sat tv és telefon) van szüneteltetve.
No majd kíváncsi leszek.
Köszönöm.

(#71902) taip


taip
senior tag

Szerintetek hogy értelmezendő ez a mondat a T honlapján? Ez a mobilnetnél a benne foglalt adatforgalom lábjegyzete.

Net&Roll és Társkártya Net&Roll előfizetés esetén új előfizetők számára és hűségidő hosszabbítás esetén is érvényesül, de csak 2 év hűségidő vállalásával.

Tehát hogy a 4x-es adatmennyiség csak új előfizetőknek jár, vagy bárkinek, aki aláírja a 2 év hűséget?

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#71903) kali válasza taip (#71902) üzenetére


kali
legenda

... és ... is ... - úgy értelmezem, hogy mind a két esetben.

(#71904) 4Grider válasza taip (#71902) üzenetére


4Grider
nagyúr

Új előfizetők nehezen tudnának hűségidőt hosszabbítani.

(#71905) Soulfly842 válasza IamTheDog (#71900) üzenetére


Soulfly842
addikt

Kicsit utánanézve:

Ott nem látok ilyen kitételt, hogy csak az újra érvényesül automatikusan.

Sőt, olyat is olvastam, hogy MEGLÉVŐ EU 100 és EU Plusz díjcsomagok esetében nem postai úton, hanem SMS-ben küldik ki a hozzáféréshez szükséges adatokat.

(#71888) szabogabor10

Olyan, hogy igénylés módja: Nincs.

Fokról-fokra bővítik majd a kört.

(#71896) n@p@lm

Elméletileg ez úgy működik mint két egymástól teljesen különálló hálózat. Telekom oldalon hangsúlyozott tény, hogy az egyik 'hálózat' és az azáltal kapott paraméterek semmiben nem zavarják a másik 'hálózatot'. Logikailag teljesen külön vannak választva. Teljesen elkülönül az otthoni hálótattól és semmiben nincs kapcsolat köztük. Elméletileg így technikai képtelenség, hogy a sávszélességre és az adatforgalomra bármilyen hatással legyenek egymásra.

(#71906) taip válasza kali (#71903) üzenetére


taip
senior tag

Én is így értelmezném, csak akkor nem értem, én miért nem kaptam meg, amikor aláírtam a 2 év hűséget. :F

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#71907) kali válasza taip (#71906) üzenetére


kali
legenda

azóta írtál alá 2 év hűséget, mióta tart a promóció?
hol nézted, hogy nem kaptad meg?

(#71908) szabogabor10 válasza Soulfly842 (#71905) üzenetére


szabogabor10
veterán

Akkor várom az SMS-t. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#71909) taip válasza kali (#71907) üzenetére


taip
senior tag

Múlt pénteken írtam alá és a netes fiókban (Telekom fiók) néztem, hogy nem változott a max. adatmennyiség.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#71910) grafikus17


grafikus17
senior tag

Sziasztok!
A lányom nemsokára kimegy olaszba pár hétre, és szeretném vele tartani a kapcsolatot. Beszélgetni szeretnék vele szóban.
Ha igenyelnék egy net&roll teszt kartyat, ami 60 napig jó, azzal tudom vajon a messengert, vagy Vibert használni?
A választ előre is köszönöm.

Xiaomi Redmi note 7

(#71911) 4Grider válasza grafikus17 (#71910) üzenetére


4Grider
nagyúr

Tudod.

(#71912) ^Boss


^Boss
őstag

mást is hivogattak mostanában (ma) balesetbiztosításos agymosással a T-sek?

[ Szerkesztve ]

(#71913) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Hello. Rendeltem internetről egy Huawei P8 telefont pár napja. Ma megérkezett, beledobtam a simet amit aktiválni kéne, de nem tudom, mert nincs szolgáltatás. Nem tudok semmilyen hálózatra csatlakozni, mert folyton azt írja, hogy sikertelen. Nálam a hiba vagy még nem aktiválták a központba?

magyarsrac

(#71914) 4Grider válasza [HUN]Dani (#71913) üzenetére


4Grider
nagyúr

Te írtad, hogy a sim-et aktiválni kellene. Akkor miért csodálkozol, hogy nem csatlakozik a hálózatra?

(#71915) bozsozso válasza [HUN]Dani (#71913) üzenetére


bozsozso
őstag

Régi simről kell hívni a megadott számot és úgy kell aktiválni az újat. Gondolom sim csere volt és kisebbre cserélték.

(#71916) [HUN]Dani válasza 4Grider (#71914) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nem tudom felhivni a megadott számot az aktiválálshoz mert nincs szolgáltatás. Teljesen új nano simről van szó.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#71917) 4Grider válasza [HUN]Dani (#71916) üzenetére


4Grider
nagyúr

Tehát új előfizetésről van szó? Ha igen, akkor vagy felhívod egy tök mindegy milyen másik telefonszámról az adott számot, vagy bemész egy személyes ÜFSZ-ra, vagy megvárod a 72 órát.
Ha nem, akkor marad a két hozzászólással ezelőtti megoldás (régi sim/régi telefon használata az aktiváláshoz).

[ Szerkesztve ]

(#71918) kali válasza taip (#71909) üzenetére


kali
legenda

nem feltétlenül jelzi ott, vagy legalábbis volt már olyan korábbi promóció, amikor csak abból látszott a több adatmennyiség, hogy nem fogyott az alapkeret, hiába netezett ezerrel az ember.

^Boss; olyannal sosem hívtak még. (a banktól már igen.)

[ Szerkesztve ]

(#71919) Mappa válasza Mappa (#71652) üzenetére


Mappa
addikt

Kb. 1 hete jártam itt. Függetlenítéssel kapcsolatban.

Campona: T-be be csak adásvételi volt a telefonról. Szó nélkül kifüggetlenítették 15 pénz.
72 órát mondtak a SIM Lock feloldásra. Kerek 24 óra alatt már fel is volt oldva.
Boldogság :K

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#71920) KZP


KZP
őstag

Hát, itt csúnya dolgokat írnak erről az új szolgáltatásról...

(#71921) kippedli


kippedli
tag

Most láttam ,hogy van ilyen tematikus internet csomag " Korlátlan böngészés és email opció " -1890ft. Ez mire hat ki? Ha pl facebook appot megnyitom akkor nem fog menni de ha böngészőből akkor menni fog, ugyanez youtube-val?

(#71922) Zeki válasza kippedli (#71921) üzenetére


Zeki
nagyúr

stream nem megy.

(#71923) St3ven


St3ven
addikt

A feltöltési bónuszból (plusz 25 perc és extra 100MB adat) felhasznált mennyiségek lekérdezésére van lehetőség?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#71924) taip válasza kali (#71918) üzenetére


taip
senior tag

Ez így nagyon nem jó, mert nem mindegy, hogy mekkora a keret, nyilván tudni kell előre, milyen ütemben használhatom, ne pedig akkor koppanjak, amikor elfogy a keret, mert mégsincs megnégyszerezve.

Na majd felhívom őket, hogy szerintük hogy van ez.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#71925) Blackmirror válasza Mappa (#71919) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ez a fuggetlenítés hogy zajlott?
Én is a Camponában voltam (LG telefonról van szó) elkérte az ügyintéző az imeit, pötyögött és azt mondta kb 24 óra és független lesz.

Hat nem, hálózati zár feloldasahoz kér egy PINt.
1430 azt mondta hogy küldik majd e-mailben április 19-ig. Hat na :D nem hiszek én ebben, ilyenről még nem hallottam meg az ügyintéző sem ezt mondta az üzletben.

Időm nem volt visszamenni, talán hétfőn vagy kedden bemegyek de azért kiváncsi vagyok hogy nálad ez hogy zajlott mert nekem kicsit fura ez.

iPhone X@R, iPad Pro

(#71926) #99546112


#99546112
törölt tag

Csatlakoztam erre a Telekom Fon-ra, de csak 15 perc az engedélyezett pedig Next S csomagban vagyok. Hogyan tudom ingyenesen használni korlátlan ideig?!

(#71927) #99546112


#99546112
törölt tag

Ja látom régebbi next s-eseknek nem jár :C :C Akkor tehát a jelenlegi előfizetőknek ez úszott?!

(#71928) St3ven


St3ven
addikt

Meg kell kérdeznem... Akkor most így nem kapok adatforgalmi értesítő sms-t?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#71929) marsu válasza St3ven (#71928) üzenetére


marsu
addikt

Ha engedélyezed a tiltást, akkor úgy tűnik nem kapsz SMS értesítést ...

Press any key to continue ...

(#71930) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

Szeretnék új telót rendelni magamnak, az online felület azt írja, hogy legkorábban május 18-án tudok rendelni, ha jól emlékszem valaki azt mondta, hogy ilyenkor 1 hónap nem számít, és lehet rendelni telefonon keresztül, vagy személyesen. Van ennek valóságalapja, vagy baromság? :)

(#71931) #TOTTI válasza Ronam (#71930) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nekem az a tapasztalat, hogy egy nappal korábban sem. De ez már legalább 3 éve volt így.

(#71932) Ronam válasza #TOTTI (#71931) üzenetére


Ronam
addikt

Köszi! Akkor marad a várakozás..

(#71933) #TOTTI válasza Ronam (#71932) üzenetére


#TOTTI
őstag

Lehet változott, egy telefont megér, mert szoktak ilyen ügyfélmegtartó gesztusokat tenni, hátha.

(#71934) kiki22


kiki22
senior tag

Most valtottam 31. En elofizura.Es nemvettem telot.Most ,h kijott az a tipus amire vartam vennek kamatmentesre.De azt mondta nekem egy ismeros ,h ilyenkor 6 honapot varni kell.Ez igaz?

(#71935) Soulfly842 válasza kiki22 (#71934) üzenetére


Soulfly842
addikt

Kiemeltségi szint nélkül igen, ha arany vagy platinakártyás a szám akkor viszont nézzél rá a Webshopos felületre nyugodtan (Dominóról havidíjasra váltásnál a hívószám megörökli a dominó kártya kiemeltségi szintjét).

Ha ott nem jön össze, akkor menj be egy üzletbe és ott garantáltan tudnak segíteni. Viszont ha friss előfizetésről van szó és úgy akarsz készüléket vásárolni kamatmentes részletre, akkor elkérhetnek egy lebeszélhető/leforgalmazható mobilelőleget, ami jóváíródik a havidíjas számlázásodban.

(#71930) Ronam

a, Ha aranykártyás vagy platinakártyás vagy, akkor az már a három hónappal a hűségidő lejárati időpont és valószínűsítem, hogy a tényleges hűségidő lejáratod 2016.08.18-a. (3+1 hónapos előrehozott készülékcsere nincs!)

b, Ha a hűségidő lejárat azonos azzal a dátummal, ami ott is szerepel: akkor kiemeltségi szinttel nem rendelkezel és ez esetben nincs előrehozott készülékcserére sem lehetőséged.

Telekom Fon:

Jelenleg a helyzet a következő:
Meglévő előfizető is megkaphatja a Telekom Fon lehetőségét, de csak akkor ha kisebb havidíjról, magasabbra vált két év határozott hűségidővel. (Pl. Next S-->Next M (2 év hűséggel), Next S--> Music M (2 év hűséggel), Move díjcsomagok ---> Next 2 év, Stb.)

[ Szerkesztve ]

(#71936) Zeki válasza Soulfly842 (#71935) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akkor ez a telekom fon inkább csak olyan csali, mézesmadzag.

(#71937) glaci válasza Soulfly842 (#71935) üzenetére


glaci
őstag

Március 26 -án kötöttem új Next S előfizetést.
Ha jól sejtem, ebből a "nyilvános" WiFi szempontjából én régi előfizető vagyok és nem jár a hozzáférés.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#71938) Ronam válasza Soulfly842 (#71935) üzenetére


Ronam
addikt

Épp most nézegettem a számlámat, és az általad is írt dátumig van hűségidőm, viszont a Telekom oldalán a hűségprogramnál azt írja, hogy még nem arany. Na most akkor ez hogy van? :)

(#71939) Mappa válasza Blackmirror (#71925) üzenetére


Mappa
addikt

Adásvételi - hűség van rajta? - nincs - tudom mennyibe kerül a függetlenítés? - igen - készpénz vagy kártya? - mennyi idő míg feloldják? - kb. 72 óra. A telefont elkérte irt bele valami kódot amit csak fél szemmel láttam. Kb 3 perc alatt végeztünk. Otthon már csak egy gyári beállítás visszaállítást kellet csinálni iTunes-on keresztül és kész is volt. Kiírta, hogy sikeres feloldás.

nem kötelező megadni

(#71940) Ronam válasza Ronam (#71938) üzenetére


Ronam
addikt

Lehet hatalmas baromságot kérdezek, de lehet azért nem írja, hogy még nem arany mert Prémium kártyám van? Vagy a kettőnek semmi köze egymáshoz?

(#71941) lugosi válasza Soulfly842 (#71935) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tehát akkor akinek korábban kötött next M-je van, annak továbbra sem megy, ha jól értem.
(Mondjuk, ahogy elnézegetem a hotspotokat egy Szeged méretű városban, van talán 8-10? Nem is olyan érdekes ez a dolog így.)

(#71942) Vangelis válasza lugosi (#71941) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A UPC jobban megoldotta.
Vagy most akkor,hogy is van ez?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#71943) St3ven válasza marsu (#71929) üzenetére


St3ven
addikt

Egyetértek, csak sajnos a leírásban ezzel logikailag kicsit ellentétes a megfogalmazás.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#71944) btz válasza lugosi (#71941) üzenetére


btz
addikt

Mivel Szeged 62-es Invitel körzet.

A mi 900 fős településünkon van vagy 40, nem a település létszám/méret függvénye a dolog.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#71945) vizslakutya válasza btz (#71944) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Azt azért nem gondolod,hogy itt csak Invitel van? Igen aktív a telekom,nekem is az van. (szvsz több a városban a telekom,mint az invitel felhasználó)

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#71946) St3ven


St3ven
addikt

Van arra szerintetek reális esély, hogy ez a feltöltési bónusz hosszútávon maradjon, mint korábban a választható 20 ingyen perc, 20 ingyen SMS vagy X MB ingyen adatforgalom?

Már a legkisebb 100 MB is elég barátinak mondható, összehasonlítva mondjuk a Telenor feltöltési bónuszaival (bár ott legalább korlátlan ideig lehet görgetni az adatmennyiséget).

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#71947) btz válasza vizslakutya (#71945) üzenetére


btz
addikt

De gondolom ott a Telekom az koaxkábellel és nem dsl-el van jelen?

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#71948) btz válasza btz (#71947) üzenetére


btz
addikt

Utána is néztem.
Szegeden koaxos Telekom internet elérhető, de pstn telefonkörzet/dsl szinten Inviteles terület (gondolom nagyvároson kívül, ahol nem csinálták meg a koaxot ott nem lehet igénybevenni egyáltalán semilyen T szolgáltatást), és mivel a FON jelenleg dslhez kapcsolódó szolgáltatás, ezért nincs Szegeden FON lehetőség. Így továbbra is tartom hogy nem az számít hogy mekkora a település lakossága/mérete, hanem hogy primer Telekom terület legyen DSL-el, jelenleg Speedport W724V HGW-vel.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#71949) kiki22 válasza Soulfly842 (#71935) üzenetére


kiki22
senior tag

Koszonom.Akkor belatogatok :-)

(#71950) blackmajesty válasza Mappa (#71939) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Neked iphone-od van. Ott máshogy működik a függetlenítés. A kód, amit beírtak az imei lekérdezéshez kellett, erre az imeire kértek függetlenítést az apple-től, ez kb másnapra megvan, ekkor kell egy gyári visszaállítás itunes-al, és független a teló.
Minden más márkánál máshogy megy ez. Ott az ügyintéző, akinél kéred, vagy azonnal tud adni egy kódot, vagy kb másnapra kapja meg, és akkor vissza kell menni hozzá, és ott fel tudja oldani, de ehhez kell egy másik szolgáltatós kártya, anélkül nem oldható fel.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.