Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71351) kerxy


kerxy
senior tag

Sziasztok!
Lehetséges, hogy egy szerződést azonnali hatállyal felmondjak? Mert ismerősömnek még 8 napig számlázták lemondás után, de nyilván nem azért akarom most lemondani hogy még 8 napig fizessek.
Köszi előre is

(#71352) #99546112


#99546112
törölt tag

arany kedvezményjogosultságú előfizetéshez legfeljebb 5 Aranytárskártya mobil díjcsomag előfizetői szerződés köthető.

Akkor most ez hogy is van? Eddig úgy volt hogy 1 aranykártya mellé, csak 1 előfizetést lehet aranytárskártyában vásárolni illetve csatolni. Ez változott? Mert amikor vettem telót akkor az aranykártyámhoz amihez volt már csatolva 1 másik aranykártya -társkártyaként- azt mondták még egyet nem lehet.

(#71353) Teko001 válasza kerxy (#71351) üzenetére


Teko001
őstag

Nem, de 8 és 30 nap közötti határnapot megadhatsz.

(#71354) tomy86 válasza kerxy (#71351) üzenetére


tomy86
addikt

Sajnos 8 napot mindenképpen kiszámláznak (ÁSZF 52. oldal). Vezetékes szolgáltatást mondtam fel náluk (net, tv, telefon) és akkor az volt az indok, hogy annyi idő kell nekik, amíg meg tudják a szolgáltatást szüntetni és én addig ingyen tudnám használni a szolgáltatást. Ez az indok esetemben nettó hülyeség volt, mivel minden eszközt leadtam személyesen a felmondáskor. De végülis az a lényeg, hogy az ászf tartalmazza.

(#71355) dptrsk válasza #99546112 (#71352) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ez elég régóta így van.

(#71356) kali válasza Vangelis (#71350) üzenetére


kali
legenda

akkor nem kell foglalkozni a dologgal, használod, ameddig lehet.

kerxy; szia, jogszabályi lehetőség a 8 nap, amivel élnek is a szolgáltatók.
közel 2 hete költöztünk, bementem lemondani a digi szolgáltatásokat, az ügyintéző kérdés nélkül a 8 nappal későbbi dátumot írta a nyilatkozatra, de így volt ez anno a telekom és a upc esetén is.

Noá; adott tekintetben nem változott, arany kiemeltség mellé 5 társkártya igényelhető, platina esetén 10, a kiemeltség nélkülihez pedig egy. (részletesebben; link)

(#71357) Laca1212


Laca1212
őstag

Sziasztok! kis segítség kellene!

Alap szitu:
Hűségem nincs, jelenlegi díjcsomagom Move XS (1990 Ft/hó) + NetPlusz XL(2590 Ft/hó).
Vettem egy független mobilnet képes tabletet. Kellene bele net, de hűséget nem szeretnék kötni. A NetPlusz XL 150Mbit/s sávszélessége jó lenne, de minimum 30Mbit/s kellene, 3 GB kb. elég a havi keretnek.
Mik a lehetőségeim? Már ha van egyáltalán hűség nélküli opció?

Amit még néztem, az ez: DuoNet Így +500 Ft/hó-ért osztozhatnék a NetPlusz XL netemen, ha jól gondolom!?

Másik gondolatom, hogy átmennék Domonó-ra(lehet egyáltalán előfizetésről váltani???) jelenlegi hívószámom megtartásával. Van ilyen lehetőség?
Ami a lényeg, hogy olyan mobilnet opciók kellenének, amik most van(NetPlusz XL), de nem lenne baj ha olcsóbban jönnék ki havonta. Percdíjak nem érdekelnek, mert szinte nem telefonálok.

Bár ahogy nézem, Dominónál nem játszik a DuoNet. Így akkor külön hűséggel tudnék csak mobilnetet csiholni a tabletbe. Ami meg megint költség és több lenne mint a jelenleni 4580 Ft/hó díjam(5080 Ft/hó lenne ha a DuoNet-et még hozzá veszem). Jól látom a szitut?

Mi a megoldás, hogy járnék a legjobban ebben az eseteben és elvárásokkal? :)

[ Szerkesztve ]

(#71358) Vangelis válasza kali (#71356) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Persze...
De remélem a rendszerben van a hiba....
Mert szerencsére nincs semmi gond a kütyüvel.

De így nem igazán merem eladni :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#71359) glaci válasza Laca1212 (#71357) üzenetére


glaci
őstag

Én a DuoNET -es megoldást választottam annak idején. Ha Neked elég az internet kereted 2 készülékre megosztva is, akkor szerintem ezzel jársz a legjobban.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#71360) Soulfly842 válasza Laca1212 (#71357) üzenetére


Soulfly842
addikt

1. Duonet csak havidíjas előfizetéssel működik
2, Ott is csak az XPLAY csomagban (Voice+net) lesz is lesz havidíjad, csak ott erre az összeget kidobod (Domino Surf 890 Ft) és le sem beszélheted, míg a move XS-ben legalább az alap havidíjadat lebeszélheted.

(#71361) Laca1212


Laca1212
őstag

Kösz srácok.

Közben meg rájöttem... Felesleges DuoNet havi 500-ért.
Telón bekapcs hotspot és azt használja tab. Teló mindig nálam van úgyis.

(#71362) glaci válasza Vangelis (#71358) üzenetére


glaci
őstag

Hirdetsd meg úgy, hogy hordozható szórakoztató központ (médialejátszó + játékkonzol + WiFi -s webböngésző eszköz egyben) eladó, korlátozott ideig ajándék telefon funkcióval és akkor nem szólhat semmit a vevő, amikor ténylegesen letiltásra kerül. ;)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#71363) Vangelis válasza glaci (#71362) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Már ott van a listán... mégis megy.
Lexarom... csak menjen :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#71364) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Sokan kaptatok ma 5000ft-os kupont?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#71365) Laca1212 válasza Vangelis (#71364) üzenetére


Laca1212
őstag

Sosem kaptam még.

(#71366) Vangelis válasza Laca1212 (#71365) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem ma jött és be lehet váltani..... nincs limit.

Bármire (tartozék) 5000Ft

Be is váltottam :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#71367) lugosi válasza Vangelis (#71364) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Soha az életben nem kaptam még.
De az nem lep meg hogy te igen :D
Szerintem mindenkiét te kapod :DDD

(#71368) Vangelis válasza lugosi (#71367) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én is csodálkoztam....

De hát csak jár valami a törzsvásárlóknak. :D

Legalább olyan kupon, hogy nem kötik semmihez.
Annyi, hogy csak mobil tartozékok lehetnek,... de abból bármi ahogy láttam.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#71369) gyuromoj válasza Vangelis (#71364) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én nem, de anyum igen.
Látsz valamit, amire érdemes elkölteni? :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#71370) Vangelis válasza gyuromoj (#71369) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Semmi sajnos.

Én memória kártyát és apróságokat vettem... ingyen.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#71371) szabogabor10 válasza Vangelis (#71364) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én kaptam..kettőt is. :D

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#71372) glaci válasza Vangelis (#71364) üzenetére


glaci
őstag

Miért, van kupon?
Ja, egyébként nem.
Mire / miért adták?
Még reménykedek, hátha én is kapok.
E-mail vagy SMS eddig nem jött sajnos.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#71373) gyuromoj válasza Vangelis (#71370) üzenetére


gyuromoj
veterán

Na még 2 hétig érvényes, addig hátha lesz valami.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#71374) #71835392


#71835392
törölt tag

Kiváncsi lennék, hogy a Telekom mikor szünteti meg ezt a nevetséges 10/2es sebességkorlátozást a mobilnet csomagjainál, mert ez egy vicc. Gondolom nem műszaki oka van. A másik kettőnél nincs ilyen korlát.

(#71375) Beca1990 válasza Vangelis (#71370) üzenetére


Beca1990
senior tag

sms-ben jött?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#71376) szabogabor10 válasza #71835392 (#71374) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ez a sebességkorlátozás külföldön is nagy divat. Azon csodálkozom igazából, hogy a másik kettő megszüntette.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#71377) ANDROID??? válasza Beca1990 (#71375) üzenetére


ANDROID???
addikt

mailben..

(#71378) Beca1990 válasza ANDROID??? (#71377) üzenetére


Beca1990
senior tag

mire kaptátok?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#71379) ANDROID??? válasza Beca1990 (#71378) üzenetére


ANDROID???
addikt

Remek ügyfelek vagyunk és biztos hűek ;) ;]

(#71380) HellGreg


HellGreg
őstag

Nem mondok újat, de kikeltem magamból. Az imént hívtam egy szlovákiai mobilszámot és beszéltem közel 80 percig, gondolván, hogy a percdíj nem lehet több 40-50 ft-nál. Aztán csak idegesített a dolog, megnéztem, mennyi a tarifa. Döbbenettel láttam, hogy 159 ft / perc (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
Tehát a kis beszélgetés 12 ezer forintba került...
Kiváncsi voltam, mi a helyzet a szomszédoknál. Körbenéztem a szlovák szolgáltatók háza táján és a következőket tapasztaltam:
O2: csomagonként eltérő, a magyarországi mobilhívások 0.00 euróba kerülnek drágább előfizetéseknél, s a legolcsóbbaknál is max 0.12 EUR / perc, ami 36 ft. Ennél drágább percdíj egyszerűen nincs, ez a plafon.
Orange: a hagyományosan pofátlanul drága szolgáltatónál egységesen 110ft /perc magyarországi mobilt hívni.
T-mobile: azaz a testvércégnél szintén egységes, 60ft / perc mobilra.

Itt meg 159, ami magasabb, mint a 2000-es évek elején, amikoris 140 volt kb. Azóta lett EU ugye, és még mindig ezen a szinten vagyunk. Mélységesen fel vagyok háborodva.

Csak muszáj volt valahova ezt leírni, ez a pofátlanság amit a telekom megenged, egészen döbbenetes.

(#71381) Zeki válasza HellGreg (#71380) üzenetére


Zeki
nagyúr

VOIP.
Csak nevetek a percdíjakon.

(#71382) szabogabor10 válasza HellGreg (#71380) üzenetére


szabogabor10
veterán

Valóban pofátlanság, és még csak lehetőséget se adnak ezen díj csökkentésére. Félek tőle, hogy az EU roaming díjak eltörlésével vagy még feljebb viszik a nemzetközi hívások díjait, vagy pofátlanul alacsonyra veszik az EU-s felár nélküli mobilhasználati lehetőséget (korlátozott perc / adatforgalom), kihasználva az EU-s törvény kiskapuját.

CineDOG1: a VoIP nálam (és sokan másoknál is) csak alternatív lehetőség. Nyugaton nincsenek rászorulva az emberek a VoIP-re, mivel a drágább csomagok alapból tartalmaznak pár száz nemzetközi percet. Az a botrányos, hogy a Telekom még a legdrágább csomagjában se ad ilyent...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#71383) lugosi válasza HellGreg (#71380) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Minimális netes tájékozódással és voippal ez durván kb 2 ft percdíjjal megoldható lett volna vezetékes, és kb 13-14 ft percdíjjal mobil irányba. Elhiszem hogy felháborít de nem kis részben user error azért ez a számla.

(#71384) HellGreg válasza lugosi (#71383) üzenetére


HellGreg
őstag

Itt nem erről van szó, tisztában vagyok vele, hogy vannak más lehetőségek. Itt a végtelenül gátlástalan, pofátlan, rabló mentalitásról beszélek.

(#71385) HellGreg válasza szabogabor10 (#71382) üzenetére


HellGreg
őstag

A Telekom az egy vicc. A magenta csomag részeként kaptam egy ún. moziklub hozzáférést. Ugye nem kell elmondanom, milyen filmeket lehet ingyen nézni? Kb 60-70 darab teljesen ismeretlen, gagyi, IMDB 4 alá ratinges W-kategóriás szánalmak. Hogy adták elő? Több ezer jobbnál jobb film...
HAHAHA.

(#71386) MaxxDamage válasza HellGreg (#71385) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nem bántásként, de A Telekom nálam is a vége felé jár és (volt minden előfizetésem) már csak Vezetékes Telefon (1 hónap múlva lejár a hűség) és mobil előfizum van (1 hónap múlva lejár a hűség) amit hamarosan meg is szüntetek és a Telekom nálam örök nyugalomba lesz helyezve.... hűséget többet nem vállalok (sehol) így akkor szüntetem meg mikor én akarom az adott szolgáltatást, vezetékes telefon meg biztosan nem kell... (mai világba a mobil előfizuk bőven megfelelők és kihasználhatók)

Telekom valóban egy pofátlan cég.. de ezt tudja mindenki és talán tapasztalta is, de nem akarom ragozni, nem figyelemfelkeltés céljából írtam amit, ez csak egy saját vélemény a sok közül...mióta "T-s" van nem a Matáv.. (az is volt nekem) azóta van ez a lakásba, de most végleg búcsút veszek tőle. ;)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#71387) Beca1990 válasza ANDROID??? (#71379) üzenetére


Beca1990
senior tag

mi volt az emailben írva? miért kaptátok?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#71388) lugosi válasza HellGreg (#71384) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát ezt továbbra sem értem. A külföldi percdíj előre meg volt adva, ismert volt (megismerhető). Te nem nézted meg, úgy indítottál egy közel másfél órás külföldi hívást. Tehát nem egy titkos, utólag kiderülő percdíj alapján. Utólag megnézted, és ezért a szolgáltató a hibás. Ezt eléggé nehéz elfogadnom.

(#71389) Vangelis válasza Beca1990 (#71387) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Kedves Beka Kálmán!

A Telekom értékeli és megbecsüli ügyfeleit, ezért most szeretnénk meglepni egy különleges ajánlattal!

Készüljön a tavaszra és válasszon színes telefon- és fitnesz tartozékaink közül, online vásárlás esetén 5000 Ft-os kedvezménnyel 2016. március 31-ig.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#71390) #48525824


#48525824
törölt tag

másnál se enged díjcsomagot módosítani az online/mobil/ussd/sms felületeken vagy csak nálam van gebasz, két előfizumnál is amire nincs hűség azt írja h központi hiba...

(#71391) lugosi válasza Vangelis (#71389) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha ilyen néven regeltél akkor berosálok. :DDD

(#71392) punky10 válasza lugosi (#71391) üzenetére


punky10
addikt

Kezdheted...
Mér egyszer mutatott egy ilyen névre érkező levelet, tavaly, vagy még azelőtt... :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#71393) lugosi válasza punky10 (#71392) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tényleg, rémlik... :)

(#71394) 4Grider válasza lugosi (#71391) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem lehet mindenkit Végh Bélának hívni... :D

(#71395) Vangelis válasza lugosi (#71393) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Az számla volt :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#71396) madle


madle
őstag

Sziasztok,

Ha bekapcsolom az EU 100 opciot akkor a hivasaim az otthoni nem Telekomos szamokra is normal dijasok lesznek? Vagy ezzel az opcioval csak Telekomosokat hivhatok roaming dij nelkul?

(#71397) 4Grider válasza madle (#71396) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az indított hívások az EU zónából magyarországi hívószámokra illetve a roamingolás helye szerinti adott országbeli hívószámokra vonatkoznak, átirányított hívásokra nem.
Itt szó nincs Telekomról.

(#71398) #99546112 válasza kali (#71356) üzenetére


#99546112
törölt tag

Köszi! 😊

(#71399) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok. Már a második 2 éves hűségidőt húzom le a régi fajta Like díjcsomagban és ma bementem megérdeklődni a T-be, hogy meddig is használhatom még, mivel ugye újabb 2 évet nem lehet már kötnöm, a netes ügyfélszolgálaton pedig nem jelezte a hűségidő lejártát. Mint kiderült már egy jó ideje le kellett volna állítaniuk a díjcsomagom, de elfeledkeztek róla. Szerintetek meddig valószínű hogy nem értesítenek?

(#71400) BrownB


BrownB
tag

Egy hűségidős Move XS előfizetést Next S-re váltanánk, akkor mennyi lenne a havidíja? (A honlapon csak az új előfizetésre látom az árakat.)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.