Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71801) #TOTTI válasza Vangelis (#71738) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nekem független a BB Q5, bár német nyelven indult, 20-as kártyával csak a PIN kódot kérte, tartanak tőle az emberek pedig nekem vállalati környezetben nagyon jól muzsikál. Csak játszani vettem, de próbálgatom pár napig élesben. Kimondottan tetszik az Exchange integráció is.

(#71802) Draken


Draken
őstag

Sziasztok!

A Travel & Surf M roaming csomaggal kapcsolatban lenne egy kérdésem. Meg tudom úgy rendelni a nap folyamán (még itthon), hogy holnap éjfél után aktiválódjon, tehát időzítve? Igazából lehet felesleges is a kérdésem, mivel csak a keddi napon leszek külföldön, de mindenképp kell legalább egy 100megás csomag. Köszönöm!

(#71803) Laca1212


Laca1212
őstag

Most nézegetem a havi számlám.
Mit jelent az a kis zárójeles p a vodafone és a telenor után? Mi a sima vodafone és mi a p-s?

"Belföldi más mobilhálózat / Telenor (p) - Munkanap (7-22)
Belföldi más mobilhálózat / Vodafone - Munkanap (7-22)
Belföldi más mobilhálózat / Vodafone (p) - Munkanap (7-22) "

(#71804) kali válasza Beca1990 (#71800) üzenetére


kali
legenda

nettó 500 ft/8 pont, az 1990 ft nettója 1567 ft, ami 24 pont.
6 hónap alatt kell 150 pont az arany kiemeltséghez, így önmagában a bruttó 1990 ft kevés, de ha átlagában minden hónapban adott a nettó 2000 ft (bruttó 2540 ft) megfelelő forgalom, akkor elég pont kell, hogy legyen végül hozzá.

(#71805) Beca1990 válasza kali (#71804) üzenetére


Beca1990
senior tag

akkor jól gondoltam énis.
hát írok az ügyfsz.nak! köszi :R

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#71806) dedike válasza kali (#71797) üzenetére


dedike
addikt

Tudomásom szerint már nem számít a "Mióta?" csak a "Mennyit?". :(

Jó szerencsét!

(#71807) Vangelis válasza #TOTTI (#71801) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor független?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#71808) #TOTTI válasza Vangelis (#71807) üzenetére


#TOTTI
őstag

Igen.

(#71809) Vangelis válasza #TOTTI (#71808) üzenetére


Vangelis
nagyúr

nekem itt pihen egy a t-pontban.

Még nem mertem átvenni :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#71810) kali válasza dedike (#71806) üzenetére


kali
legenda

a szabályzatban ott szerepel a feltételek között;

- akinek hatályos havidíjas vagy Domino előfizetői szerződése vagy Előfizetői keretszerződése van és az Előfizetői szerződés, ill. Előfizetői keretszerződés rendelkezései szerint annak hatálya alatt jogosult a programban való részvételre;
- az előfizetői kártyát a Magyar Telekom a jogosultság elnyerését megelőző 8. hónap utolsó napjánál régebben aktiválta;
- a jogosultnak sem a kibocsátáskor, sem a jogosultság elnyerését megelőző 7 hónapon belül lejárt számlatartozása vagy egyedi értékhatár túllépése nincs és nem is volt; és akinek a Telekom mobil szolgáltatásokra vonatkozó előfizetői szerződéséhez kapcsolódó szolgáltatását a jogosultságot megelőző 7 hónapon belül az előfizetőnek felróható okból (ilyennek minősül többek között a díjtartozás) nem korlátozták vagy nem szüneteltették, figyelembe véve az 5. fejezetben foglaltakat;
- a jogosultság elnyerését megelőző 7 hónapos időszak első 6 hónapja során az előfizetői szerződés havi pontértékeinek összege elérte a Programszabályzat 1. számú mellékletében meghatározott mennyiséget;
- Platina kedvezményjogosultságot a 7 naptári hónapnál régebben elért Arany kedvezményjogosultsági szinttel rendelkező ügyfél szerezhet

[ Szerkesztve ]

(#71811) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hali!

Április 14.-25. között Madridban fogok tartózkodni. Jelenleg Move XS csomagom van. Mellé majd veszek 1GB bővítőt. Kérdésem az lenne hogy ha kint fogok mobilnetet használni akkor jár valamilyen plusz költséggel vagy nem kell félnem tőle.
Szálláson és legtöbb helyen ahova megyünk lesz WiFi, de nem árt ha lesz mobilnetem is.

Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv Gyuri :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#71812) madle válasza gyuromoj (#71811) üzenetére


madle
őstag

Aktiváld az EU100 opciót.

(#71813) r3dsnake válasza madle (#71812) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Move csomaghoz hogyan?

(#71814) madle válasza r3dsnake (#71813) üzenetére


madle
őstag

Ja bocsi, a Musicot néztem el véletlenül. Akkor ez tárgytalan.

(#71815) dedike válasza kali (#71810) üzenetére


dedike
addikt

Na de egy Fun S-sel lehetetlen elérni azt a pontértéket. Nettó 1960/500= (majdnem) 4*8 = 32 pont/hó.
480/32 = 15. Tehát 15 hónap kellene a 480 ponthoz. Így aztán nem tudom. Biztosan jó az, amit írnak/számolnak, csak nekem nem áll össze. :B

Jó szerencsét!

(#71816) kali válasza dedike (#71815) üzenetére


kali
legenda

a 480 pont az otthoni szolgáltatásokra vonatkozik, mobil szolgáltatások esetén csak 150 pont kell 6 hónap alatt az arany kiemeltséghez, de a társkártyás díjcsomag amúgy sem él ilyen tekintetben (sem) önálló életet, hanem a főkártyára gyűjti a pontokat, így annál kevésbé van jelentősége.

[ Szerkesztve ]

(#71817) dedike válasza kali (#71816) üzenetére


dedike
addikt

Tehát akkor mi a válasz az alap kérdésre? :B

Mindkét előfizu több, mint 2 éves, mindig ez a díjcsomag (Fun S + limitbővítő) volt hozzájuk. 6 hónap alatt ugyan összejön a pont, de mindkettő ugye 2 évesnél idősebb, és egyik sincs "feltöltve". Egyáltalán nem értem őket. :(

Jó szerencsét!

(#71819) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Magyarán akkor ha a hazai +1GB bővítőt használom kint, az feláras lesz mindenképp? Telefonálni nem nagyon akarok, de a net fontos volna.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#71820) kali válasza dedike (#71817) üzenetére


kali
legenda

akkor a kor miatt nem lehet - ha nem volt az egyiknél bármilyen okból megszakítás, netán valamilyen változtatás.
azonos (fun limit)bővítő megy (csak) a kezdetektől mind a két előfizetésen?
otthoni vagy mobilos előfizetés mellé lettek vásárolva?
ahogy számolom; 1990 ft + 500 ft = 2490 ft, ami nettó 1960 ft, az pedig folyamatában kevés az arany kiemeltséghez, tehát amelyik előfizetés esetedben elérte, annál kellett valami többlet.

gyuromoj; szia, adott díjcsomaghoz igen, nézz rá esetleg a travel & surf roaming adatdíjcsomagokra, hátha jó lesz valamelyik; link

[ Szerkesztve ]

(#71821) Varszegig válasza gyuromoj (#71819) üzenetére


Varszegig
veterán

Vegyél kinn egy feltöltős kártyát netre, és kijössz a töredékéből.

(#71823) gyuromoj válasza kali (#71820) üzenetére


gyuromoj
veterán

Köszi, ez jónak tűnik.

(#71821) Varszegig
Sajnos nem független a készülékem, ezért ez kiesik. Azért köszönöm a tippet.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#71824) dedike válasza kali (#71820) üzenetére


dedike
addikt

Nem-nem. Éppen ez az. Kezdettől ( 2+ év) ugyanaz a díjcsomag, ugyanaz a bővítő. Ugyanahhoz a fő kártyához, mobil előfizetéshez. Korlátozva vagy felfüggesztve soha nem volt egyik sem, mert akkor a többi is bukta lett volna. Meg aztán egy folyószámlán fizetem őket.

Ezért vagyok tanácstalan, lehet, megkérdezem e-mailben. Csak aztán nehogy én faragjak rá. Igazán mondjuk nincs mire...

... na mindegy. Majd megoldódik.

Jó szerencsét!

(#71825) StLui válasza #45553408 (#71818) üzenetére


StLui
veterán

Én is ezt tapasztaltam németeknél franciáknál, jóval gyengébb mobilnet, helyi kártyával is!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#71826) glaci válasza dedike (#71824) üzenetére


glaci
őstag

Ha fő kártyához társ kártya, akkor az nem gyűjt pontot. (Ill. gyűjt, csak nem önállóan, hanem a fő kártyának íródik jóvá.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#71828) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Srácok ezt a fon wi-fi témát valaki elmagyarázná? Túl fáradt és túl gyík vagyok úgy tűnik. Szóval van next m aranytárskártya előfizetésem, és akkor majd kapok valami usernév + jelszó kombót és ahol van lefedettség ott wifizek frí?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#71829) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Átvettem a Q5.öt. Tényleg független !!!!! KIRÁLY!
Pedig hetekig pihent a t-pont-ban.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#71830) kali válasza glaci (#71826) üzenetére


kali
legenda

ezt én is írtam neki korábban, de nem azzal van a gond.
rákérdez és kiderül, a rendszerben is lehet kapcsolódó probléma.

Vangelis; csoda, hogy nem küldték vissza, de akkor csak jól jártál vele.

lugosi; nagyjából igen, nekem még egy kérdéses pont van a leírásban;
Elérhető az újonnan megrendelt(?) alábbi Telekom mobil díjcsomagokban: ...

[ Szerkesztve ]

(#71831) btz válasza lugosi (#71828) üzenetére


btz
addikt

Ha van vezetékes Telekom interneted, és a szolgáltatáshoz nyújtott HGW-d alkalmas Fon hotspotként való működésre (március folyamán zajlottak az ehhez szükséges firmware updatek a HGW-ken), akkor hamarosan levélben kapni fogsz egy belépési jelszavat.
A szolgáltatásra egyenlőre az Adsl speedport HGW-k lettek felkészítve, majd talán később jönnek ZTE-k, ezt igérték. Kábeles és optikai internet előfizetők HGW-i sincsenek még felkészítve a Fon szolgáltatásra, nem tudom hogy valaha is fellesznek e készítve.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#71832) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy LG telefont telekomtól, de szerettem volna függetleníteni hivatalosan.
Ma voltam egy üzletükben, kértem a hálózati zár feloldását megnézték a telefon imei számát, kiállították a számlát majd hazajöttem. Bekapcsoltam a telefont másik szolgáltató simje van benne,de nem megy fel a hálózatukra valami feloldáshoz szükséges PIN-t kér. Ezt meg kellett volna kapnom a Telekom üzletben?Esetleg sms,email?Vagy egyszercsak bizonyos átfutási idő után független lesz?

Elnézést ha marhaságot kérdeztem, nem értek hozzá :)

iPhone X@R, iPad Pro

(#71833) btz válasza btz (#71831) üzenetére


btz
addikt

Azt nem tudom, hogy mobil díjcsomag mellé lesz e olyan FON lehetőség, hogy neked nincs HOTSPOT a címeden, vagy egyáltalán vezetékes neted, de te igénybe veheted, mert a mobil díjcsomagban benne van. Ez is egy érdekes konstrukció lenne, vagy lehet hogy lesz is ilyen.

ⓑⓣⓩ

(#71834) Blackmirror válasza Blackmirror (#71832) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Tárgytalan, az ügyintézőnek 1430 szerint kellett volna adni egy kódot csak nem tette meg :W

iPhone X@R, iPad Pro

(#71835) Laca1212 válasza Vangelis (#71829) üzenetére


Laca1212
őstag

Nem csak egy hétig lehet átvenni?

(#71836) lugosi válasza btz (#71833) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi a választ. Igen, a kérdés lényege pont ez volt amit most említettél, hogy nincs vezetékes Telekom net előfizetésem, csak mobil, és ez alapján - ha az érintett csomagokban vagyok - akkor jár-e ez a dolog. Ez alapján gondoltam, hogy igen, de persze elég bizonytalan vagyok ebben: [link]

Még azt hozzáteszem, hogy az app store-ban nem is találok ilyen Fon alkalmazást, annak ellenére hogy a weblap azt írta. Meglett.

[ Szerkesztve ]

(#71837) glaci válasza lugosi (#71828) üzenetére


glaci
őstag

Elolvastam többször is.
Én úgy értelmezem, hogy meglévő előfizetéshez csak a Next XL mellé jár. A többihez csak új előfizetés vagy díjcsomag váltás esetén.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#71838) btz válasza lugosi (#71836) üzenetére


btz
addikt

Akkor ezekszerint fogod tudni használni, bár nem tudom hogy az adott díjcaomagok mennyi mobilnetre felhasználható adatkeretet tartalmaznak, de ha van mobilnet, akkor sok értelme nincs a Fon szolgáltatásnak részedre.

ⓑⓣⓩ

(#71839) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Múlt hónapban már aktiválva volt a NetPlusz L. Ha most aktiválom, ígyis érvényes lesz az adatkeret négyszerezése?

Ha ki/be kapcsolom a szolgáltatást, akkor az adott hónapban nem tehetem meg ezt kétszer aktiválási díj nélkül vagy 30 napon belül? Pl. ha ebben a hónapban bekapcsolom, hónap végén kikapcsolom, majd a következő hónapban újra aktiválom, akkor kell fizetnem aktiválási díjat?

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#71840) Zeki válasza Aaron14 (#71839) üzenetére


Zeki
nagyúr

90 napig nem lehet az adott netcsomagod. Ha volt azon belül, akkor nem jár a bónusz forgalom.
Nincs olyan hogy aktiválási díj. Csomagdíjak vannak, 30 napra szólnak. Már Dominónál.

(#71841) kali válasza Aaron14 (#71839) üzenetére


kali
legenda

szia,

kiegészítve az előttem szólót; előfizetésesnél naptári hónapot kell nézni, ha többször aktiválod azonos hónapon belül, akkor elvileg a másodiknál - tapasztalat szerint a harmadiknál - már az opció díjának megfelelő aktiválási díjat is fizetni kell.
amennyiben a jelenlegidtől eltérőt aktiválsz - olyat, ami nem volt aktív meghatározott intervallumon belül -, úgy megkapod az extrát.

(#71842) lugosi válasza glaci (#71837) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem is ez a gyanúm amit írsz.

Btz: azért az 500 megás adatkeretet szépen kiegészítené egy ilyen lehetőség.

(#71843) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

Nálam van otthoni Telekom,ha jól értelmezem én automatikusan jogosult leszek használni a Wififont,de ha külföldre megyek,akkor már nem? (mozaik xs)
De a külföldi ,ha erre jár,akkor használhatja az én megosztásom?

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#71844) 4Grider válasza vizslakutya (#71843) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mint ahogy nálad is díjcsomagfüggő, úgy a külföldinél is szolgáltató- és szolgáltatásfüggő, hogy használhatja-e a nálad lévő szolgáltatói eszköz által biztosított wlant. Nem a te megosztásodat használják tehát ilyenkor, mert erre külön alhálózatot és sávszélességet biztosít a szolgáltató.

(#71845) vizslakutya válasza 4Grider (#71844) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Értem,de ha nem az sávom használják fel,akkor miért áll jogomban kikapcsoltatni?

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#71846) 4Grider válasza vizslakutya (#71845) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ezt kérdezd meg a Telekomtól. UPC-nél is így működik a WiFree.

(#71847) 313313 válasza vizslakutya (#71845) üzenetére


313313
addikt

Mert az plusz egy Wifi és nöl az "elekrto szmog" körülötted, gondolom én :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#71848) vizslakutya válasza 313313 (#71847) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Nem a szmogtól félek,csak az a gyanúm,hogy megint az lesz,hogy a Telekom-ban ,másodrangú ügyfél leszek,pont úgy,mint a tarifa = szolgáltatások megállapításánál,örüljek,hogy van ilyen,de külföldön már ne használjam csak felárért,nem tudjuk a külföldről jövő milyen feltételekkel használhatja,de szerintem semmilyen megkötés nem lesz(van) nekik,de ha ez neked jó,akkor tapsolj két kézzel

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#71849) 313313 válasza vizslakutya (#71848) üzenetére


313313
addikt

Szóval szerintem azért kapcsoltathatod ki, mert "elektro szmog".

Amúgy meg elég vicces, hogy nekem pl optikán jön a net, azon van elég tartalék meg minden, de:
- nálam nem játszik a Wififon...
- nálam nem lehet az iptv boxot okos telefonnal kezelni...
És mind ezt azért, mert az ő általuk adott, HVG erre nem képes, most ez nekem olyan fura...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#71850) PainKiller13 válasza 313313 (#71849) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nálam is telekom van, viszont a 120Mbitet így sem éri el sokszor, így nekem ne terhelje senki a vonalat pluszba. Meg amúgy is saját routert használok a telekomos wifi ki van kapcsolva :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.