Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71751) kali válasza St3ven (#71746) üzenetére


kali
legenda

napinet aktív? hátha az, vagy bármilyen aktív opció kell hozzá, mint a korábbi promóciókban is.
havi díjas előfizetésnél néztem az imént, ott adott az összefoglalóban is írt lte alap net szolgáltatás.

bostone; nem új keletű a dolog. jellemzően csak a készlet miatt hívogatták őket, hogy; van ebből vagy abból a telefonból készleten?, aztán naponta (akár többször is), hogy; de most már van? ez biztos nem hiányzik nekik...
készletre ott a honlap, telefonos ügyintézésre a 1430, illetve bizonyos, üzlettel kapcsolatos kérdésekben is tud segíteni a telefonos ügyfélszolgálat.

[ Szerkesztve ]

(#71752) szabogabor10 válasza szabogabor10 (#71748) üzenetére


szabogabor10
veterán

Pontosítok, ott van, de nem tudod bekapcsolni, mivel ez automatikusan történik meg. Tehát igazából feleslegesen van ott.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#71753) grafikus17


grafikus17
senior tag

Sziasztok!
Segítene valaki értelmezni?

"Az ajánlat keretein belül ezen ügyfeleinknek 1 GB adatforgalmat adunk, amit az előfizetés első három hónapjában van lehetőségük felhasználni."

Ez most azt jelenti, hogy
I. 1GB-ot adnak összesen, amit 3 hónapig tudok felhasználni, vagy
II. 1GB-ot adnak minden hónapban összesen 3-szor?

csak mert a telenor jobb ajánlatnak látszik:
Klikk 1 GB promóciós időszak ............................ Egyszeri díj 1500Ft,
1GB havonta, 3 hónapig

A dominót fel kell tölteni valamennyivel, ahhoz hogy megkapjam az 1GB-ot?
"Most új előfizetőként 1 GB adatforgalmat kapsz, ami 3 hónapig lesz elérhető számodra"
De mennyiért? Ezt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#71754) St3ven válasza kali (#71751) üzenetére


St3ven
addikt

Köszönöm, aktiváltam, és így már megy a net. Viszont LTE továbbra sincs. Adott a 4G képes SIM és telefon, de csak edge van. Hálózati mód: 4G és 3G és 2G. :(

Szerk.: Na, csak egy manuális hálózatkeresés kellett neki. :)

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#71755) cris78 válasza Vangelis (#71740) üzenetére


cris78
őstag

Ha jól tudom el áll a vásárlástól.
Nem az első BlackBerry-je.
Szervizbe akarták neki küldeni, na de akkor meg lejárhat a 14 napos elállási lehetőség.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#71756) bostone válasza kali (#71751) üzenetére


bostone
addikt

Tapasztalataim szerint a honlap számos esetben téves, pontatlan információt nyújt.

Tehát a probléma nem ott gyökeredzik, hogy a telekom a profit érdekében kevesebb üzletet olcsóbb munkaerővel üzemeltet?

(#71757) kali válasza grafikus17 (#71753) üzenetére


kali
legenda

szia,

úgy értelmezem, hogy összesen 1 GB, amit az első három hónapos intervallumban lehet felhasználni.
a telenor féle klikk promócióhoz nem jó hasonlítani, az más, külön fizetős havonta az opció, ahhoz ezt hasonlítanám inkább, valamivel közelebb áll hozzá; link

bostone; én eddig amit üzletben történő átvétellel rendeltem, mert a rendszer szerint volt adott helyen készleten, azt ott át is tudtam venni.
nem hiszem, sokkal régebbi keletű már az, hogy az üzletek nem hívhatók úgy, még a nagy t-pontok sem, te pedig partner üzletet írtál korábban, azok pláne...

[ Szerkesztve ]

(#71758) bopeti98


bopeti98
őstag

[link]

Ezt a "SIM-kártyád aktiválásától számított 30 nap elteltével kezdeményezheted a számhordozást" mennyire veszik komolyan? Van egy lassan 10 éves Vodafone-os flottás szám, ami most lett átváltva feltöltőkártyásra, és átírva az én nevemre. Most akkor várnom kell még 1 hónapot, mielőtt kérhetném a számhordozást? Ha igen, akkor ez ilyen Telekomos feature? Csak mert a másik két szolgáltató honlapján én nem olvastam ilyen kitételt.

[ Szerkesztve ]

(#71759) grafikus17 válasza kali (#71757) üzenetére


grafikus17
senior tag

Köszi a választ. Igen az külön fizetős ( klikk ) igazad van, de én most főleg a nyári időszakra gondoltam csak, amikor többen vagyok kint a szabadban kevesebbet otthon a wifi közelben.

Lehet, hogy most ez lesz, ápr-máj-ban, jún-júl-aug-ban meg a klikk, ha addig lesz még :F

Ezzel a Net&Roll Teszt kártyával mi történik 2 hónap után?

Xiaomi Redmi note 7

(#71760) kali válasza bopeti98 (#71758) üzenetére


kali
legenda

várnod kell, legyen meg a 30 nap.

grafikus17; a teszt kapcsán azt írta korábban soulfly842, hogy aktív marad a rendszerben, ha nincs is további díj.

[ Szerkesztve ]

(#71761) bostone válasza kali (#71757) üzenetére


bostone
addikt

Mindegy, változnak az idők. Ezt is meg kell szokni.

(#71762) bopeti98 válasza kali (#71760) üzenetére


bopeti98
őstag

Köszi!

Ennek a 30 napnak egyébként nem sok értelmét látom. A nevemen van a kártya, feltöltőkártyás, így tartozás sincs rajta. A józan ész azt diktálja hogy ezek után simán mennie kéne a dolognak. Na mindegy.
Így viszont muszáj lesz pénzt töltenem rá.

(#71763) kali válasza bostone (#71761) üzenetére


kali
legenda

a westel 900 és később a westel idők elején még a telefonos automata is bemondta az üzletek telefonos elérhetőségét, néhány évvel később - ennek is lehet már vagy 10 éve -, a t-mobile korszakban meg azzal kezdték, amikor felhívtam egy nagy üzletet, hogy honnan tudom a telefonszámot, mert az nem publikus - egy ottani ügyintéző hölgy adta meg korábban, hogy érdeklődjek telefonon, ne kelljen mindig bemennem személyesen, de már akkor sem minden illetékes állt hozzá így a dolgokhoz.

bopeti98; biztos van ráció (akár több is) a 30 napos intervallumban, így is elég sokan meglépik bizonyos díjcsomagba váltáskor, ha meg semennyit sem kellene várni, akkor érdekes lenne egy ügymenet, hogy kérné valaki domino díjcsomagba a korábbi havi díjas előfizetését, aztán azonnal léptetné is tovább a másik havi díjas konstrukcióba, amibe a korábbi havi díjasból nem léphetett át.

[ Szerkesztve ]

(#71764) bostone válasza kali (#71763) üzenetére


bostone
addikt

A legközelebbi lehetőség 20km. Mindig érdeklődtem, mielőtt elindultam, bár akkor 3 üzlet volt egy városban, azóta már csak egy.

(#71765) bopeti98 válasza kali (#71763) üzenetére


bopeti98
őstag

Igen, biztos sokan meglépik ezt, de ettől függetlenül az egyszeri szolgáltatóváltó dolgát is megnehezítik ezzel. Egy lassan 10 éves flottás számot csak úgy tudok áthozni a Telekomhoz, ha először átíratom a saját nevemre, de ugye ehhez ki kellett szedni a flottából és itt a legkézenfekvőbb megoldás a feltöltőkártyásra váltás volt, de ez máris új SIM kártyát eredményezett. Gondolom nem túl sűrűn fordul elő ilyen. Eddig direkt nem töltöttem pénzt a kártyára mert gondoltam jövő héten megyek, és elindítom a számhordozást de akkor így muszáj lesz feltölteni.
Egyébként érdekes, hogy se a Telenor, se a Vodafone oldalán nem írják hogy 30 napnak el kell telnie a kártya aktiválásától számítva. Ha esetleg be is mennék jövő héten, akkor a Telekom nem indítaná el a számhordozást, vagy a Vodafone nem adná át a számot? :F

[ Szerkesztve ]

(#71766) Teko001 válasza bopeti98 (#71765) üzenetére


Teko001
őstag

Utóbbi, de a Vodafone elvileg nem veszi annyira szigorúan a 30 napot, és el lehet vinni korábban is.

[ Szerkesztve ]

(#71767) Soulfly842 válasza bostone (#71750) üzenetére


Soulfly842
addikt

Személyes ügyfélszolgálat.

Nincs telefonos elérhetőségük.Arra ott van a 1412 és a 1430 Sajnos/nem sajnos :)

Más:

Igazi csemegét hoztam nektek ;)

Ismét elérhetőek a Vivicittá tartozék kedvezmények!

Tavaly 30% volt (Idén 20%), de akkor csak 1-2 üzletben volt elérhető

Most viszont a teljes Telekom Saját üzlet hálózatában elérhető! (Partnereknél nem!)

Egy Huawei Watch-on most nagyon elgondolkodtam! :)

[ Szerkesztve ]

(#71768) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Vásároltam egy használt lumia 640-es készüléket.

Az lenne a kérdésem,hogy garancia van e a használt készülékekre ? és van e ezeknek a használt készülékeknek valami hibája ?

[ Szerkesztve ]

(#71769) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#71767) üzenetére


Soulfly842
addikt

Részletre természetesen - arany/platinakártyás - előfizetők idén is elvihetik kamatmentes részletre.

Hűségidő nélküli a tartozék részletfizetés, de vannak feltételei is:

- egy ügyfélnek egyidejűleg legfeljebb egy ilyen részletfizetése lehet akkor is, ha több telefonszáma van.

- Ha egy éven belül szeretné megszüntetni az előfzetést az ügyfél (amire a tartozékot vásárolta), akkor az egyedi árkedvezményt vissza kell fizetnie.

- Egyidejűleg lehet az adott hívószámon tartozék részletfizetés és készülék részletfizetés is.
Egyszerűbb, ha aktív készülékhűségidő mellett kéri az ember, mert fordított esetben az egy éves technikai jelölőt (tartozék kedvezményhez miatti jelölő (lásd előző pont)) a webshop sok esetben nem kezeli megfelelően.

A tartozék részletfizetés viszont csak az érintett üzletekben érvényesíthető, Webshopon nem!

[ Szerkesztve ]

(#71770) kali válasza jenei1994 (#71768) üzenetére


kali
legenda

szia,

amelyikre van jótállás, azt garancia címén feltüntették a hirdetésben, ellenkező esetben olvashatod a számláján, hogy csak szavatosságot kap.
hiba nem jellemző - sokszor új az a használtnak hirdetett készülék -, de ha előfordul esetleg valami, akkor arra ott az elállási és s jótállás/szavatossági jog.

(#71771) Soulfly842 válasza kali (#71770) üzenetére


Soulfly842
addikt

Én egy Note 3-at használok egy ideje, amikor bevittem Samsung Experience Store-ba a szerviz-vezető ismerősömhöz (őswesteles szervizes volt, aki a szervizek felszámolásával sodródott oda) csak pislogott, hogy létezik olyan, hogy ez még nem volt tranzakcióban sem (Kiküldve, értékesítve, stb) és hogy tényleg bontatlanul két év jótállással vettem? :)

(#71772) jenei1994 válasza kali (#71770) üzenetére


jenei1994
addikt

És ez a elállási és s jótállás/szavatossági jog mennyi ídőre szól ?

(#71773) Soulfly842 válasza jenei1994 (#71772) üzenetére


Soulfly842
addikt

A jótállás 2 év (garanciális termék; kivétel Iphone, ill. a BB-re az utóbbi időkben - úgy emklékszek - szintén egy évre változott az új termékek esetén), a szavatosság fél év (használt termék).

[ Szerkesztve ]

(#71774) kali válasza jenei1994 (#71772) üzenetére


kali
legenda

az elállás 14 nap a távollévők közötti szerződés esetén.
a jótállás alapban egy év (feltételezve, hogy adott termék beletartozik a megfelelő kategóriába ár vagy a termék milyensége kapcsán; link), amit a gyártók/forgalmazók tetszés szerint bővíthetnek - használt termék esetén időarányosan lehet kevesebb is.
a szavatosság alapesetben 2 év, de használt termék esetén lehet kevesebb, 12 hónap is.
a használt termékhez kapott számlán is olvasható ilyen, ha nincs rá jótállás, csak szavatosság;

Elfogadom, hogy a Magyar Telekom Nyrt. a készülékre és tartozékaira jótállást nem vállal. A Magyar Telekom Nyrt. a készülékre és a hozzá adott tartozékra a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően 12 hónap szavatosságot biztosít.

[ Szerkesztve ]

(#71775) Soulfly842 válasza kali (#71774) üzenetére


Soulfly842
addikt

Hupsz, nekem a hat hónap derengett :)

Úgy látszik, azért tévedhetek néha én is :P :)

[ Szerkesztve ]

(#71776) South Velen válasza Soulfly842 (#71775) üzenetére


South Velen
addikt

Régebben annyi volt.

(#71777) vwpolopg válasza Soulfly842 (#71769) üzenetére


vwpolopg
őstag

Melyikek vihetőek részletre?

(#71778) Soulfly842 válasza vwpolopg (#71777) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ami elvihető részletbe ahhoz szerintem egyértelműen fel is van tüntetve ;) (lásd jobb oldalt)

[ Szerkesztve ]

(#71779) vwpolopg válasza Soulfly842 (#71778) üzenetére


vwpolopg
őstag

Sorry, nem láttam a pdf-ed :) Telóról nem jött be, de gépről jó :) Köszi.

(#71780) Worldmaster


Worldmaster
csendes tag

Üdvözletem!

Az alábbi témában szeretnék segítséget kérni.

Adott egy platina szintű mobil előfizetés, melyen 2016.09.01.-ig van hűségidő. A My telekom felületen látom, hogy kedvezményes készülékcserére 60 nap múlva van lehetőségem.
Ezt előbb nem lehet megoldani? Ha jól emlékszem régen volt olyan lehetőség, hogy 6 hónappal a hűségidő lejárta előtt lehetett szerződést hosszabbítani, azzal a feltétellel ha aranykártyás az ügyfél.

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#71781) #TOTTI válasza Worldmaster (#71780) üzenetére


#TOTTI
őstag

Már 3 hónap van csak, előtte csak kötbérrel.

(#71782) cigam


cigam
félisten

Move XS-hez ugye megrendelhetem a +netplus L csomagot?
Van ennél olcsóbb opció (1990+1590=3580.-)?
Keveset telefonálok, és az 500MB 3 hét alatt elfogy.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#71783) kali válasza cigam (#71782) üzenetére


kali
legenda

igen, aktiválható hozzá.
olcsóbb nincs, jobb ár/érték arányú lehet, ha például megfelelő a korlátlan böngészés és e-mail tematikus opció, mert az abba tartozó forgalmak mehetnek a végtelenségig, az 1890 ft.

(#71784) cigam válasza kali (#71783) üzenetére


cigam
félisten

A stream-ek viszik el a nagyját(online rádiók+music) ahogy néztem arra nincs opció :(

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#71788) St3ven


St3ven
addikt

Az új Domino előfizetéshez kapott kedvezmények felhasználását (1GB és 12*10 ingyen perc) hol tudom követni? Se My-T-ben, se Telekom alkalmazásban nem találom.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#71789) cigam


cigam
félisten

Új előfizető számhordozással mennyi kauciót fizet részletfizetés esetén? (Iphone SE)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#71790) _Moriarty_


_Moriarty_
aktív tag

Múlt hónap közepén lejárt a Next S Atk hűségem, nem hosszabbítottam még meg. Akkor azt mondták és a honlapon is úgy szerepel, hogy hűség nélkül 8490 Ft lesz a havidíja.
Most jött a számla és azon egész hónapra 5490 Ft szerepel. Ez így marad vagy csak egész hónapra, azaz most április 1-től számláznak 8490 Ft-ot vagy csak véletlen és örüljek?
Ha nem változna a díja, akkor nem kötnék hűséget újabb 2 évre.
Köszi a választ

(#71791) ForRedGlory válasza _Moriarty_ (#71790) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Le lesz valtva automatikusan 30 napon belul kb.

(#71792) _Moriarty_ válasza ForRedGlory (#71791) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Akkor hűséget kötök, köszi a választ

(#71793) kali válasza cigam (#71789) üzenetére


kali
legenda

lehet csak 10 - 20 e ft, de a többszöröse is, nem lehet előre pontos összeget mondani, mert több tényező függvénye, ellenőr(i)z(het)ik az ügyfelet különböző (közös) nyilvántartásokban, meg részint ügyintéző függvénye is, hogy milyennek ítéli meg adott feltételek alapján a konstrukciót.

(#71794) dedike


dedike
addikt

Az hogyan lehetséges, hogy egy hívószám arany kiemeltségi szintű, míg az ugyanolyan másik nem az? Az előfizetés Fun S, limitbővítővel mindkét esetben. :U

Jó szerencsét!

(#71795) kiszi07


kiszi07
senior tag

Ha nekem van egy telefonrol adasvetelim az elso tulajtol, akkor en ki kerhetem a szamlat a T-nel ?

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#71796) Beca1990


Beca1990
senior tag

egy olyan kérdésem lenne hogy most az az arany - platina besorolások idén változtak a telekomnál?
mert idén januártól megszűnt az arany kiemeltségem valami ok folytán, pedig ugyanannyit költök mint eddig
számla rendesen fizetve.

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#71797) kali válasza dedike (#71794) üzenetére


kali
legenda

az előfizetések korának az eltérése nem lehet magyarázat, hogy például az egyik még nem érte el a megfelelő számú hónapot?

kiszi07; nem hiszem, hogy kiadják, megfelelő formátumú meghatalmazás kell hozzá.

Beca1990; nem látok változtatást, amit mostanság eszközöltek volna, itt a hatályos szabályzat; link (2015. 08. 01.)

[ Szerkesztve ]

(#71798) Beca1990 válasza kali (#71797) üzenetére


Beca1990
senior tag

hát akkor nem értem miért vették el az arany kiemeltséget... :(

akkor megszűnhet az arany kiemeltség ha felhasználtam egyszer az összes kapcsolat pontomat lottóra?

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#71799) kali válasza Beca1990 (#71798) üzenetére


kali
legenda

nem, a pontok felhasználása, de akár másik előfizetésre történő átmozgatása sem befolyásolja.

(#71800) Beca1990 válasza kali (#71799) üzenetére


Beca1990
senior tag

az érdekesség amit látok hogy "Utolsó havi Kapcsolat pontszám:" 8
ez azért is érdekes mert eleve 1990Ft-os díjcsomagom van és átlagosan mindig 3500Ft körül telefonálok, és ha jól olvasom 500 Forintonként kell hogy kapjak 8 pontot.
Van egy másik előfizetésem, MobilOtthon Prémium, ez 750Ft havonta, erre is 8 pontot kapok.(ez helyes, mert erre ennyi is járna)

Szerintem itt a rendszerrel lehet valami, irjak az ügyfélszolgálatnak?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.