Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71151) berbatov2 válasza Vangelis (#71138) üzenetére


berbatov2
senior tag

Ne hívogass onnan senkit!

(#71152) Balazska15


Balazska15
senior tag

Sziasztok!

Külföldre költözés miatt szeretném megszüntetni a szerződésem, ami sajnos még csak most decemberben kötöttem! Plusz ráadás, hogy telefont is vásároltam mellé. Gondolom a telefont egy összegben ki kell fizetni, ami 80k (a 19hónapra összesen) az előfizetés további 8600 Ft.
Mennyi kötbérre számíthatok? A maradék 20 hónap alatt, ha a telefont kifizetem egy összegben, akkor közel 180 000 Ft-ot fizetnék úgy, hogy nem is használom.
Egyáltalán ilyen esetben felbonthatom csak úgy a szerződést? Vagy csak valami indokoltabb esetben (pl. elhalálozás?)
Van erre valami egyértelműen kiszámítható és publikus szabály, hogy mennyi a kötbér?
Köszönöm előre is a válaszokat!

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#71153) dptrsk válasza Balazska15 (#71152) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A szerződés tartalmazza a pontos összeget, a kötbérről, amit lelépéskor ki kell fizetned.
Az esetelk 98%-ban jobban jársz, ha végig fizeted inkább.

(#71155) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

Esetleg erre 71068 valaki?

[ Szerkesztve ]

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#71156) Vangelis válasza vizslakutya (#71154) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekünk sem jön be semmi....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#71157) dptrsk válasza vizslakutya (#71155) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Elvileg megy tovább hűség nélkül.

(#71158) Pttypang


Pttypang
veterán

Van lehetoseg egy meglevo adatforgalmas dijcsomaghoz kérni extra sim kartyat, amivel igenybe lehet venni a mobilnetet? Milyen lehetosegek vannak erre? Vagy mindenkeppen havidij tartozik hozza?
[move s és netplusz xl kiegeszitovel rendelkezek jelenleg]

Everybody lies.

(#71159) szabogabor10 válasza Pttypang (#71158) üzenetére


szabogabor10
veterán

Van lehetőség.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#71160) Pttypang válasza szabogabor10 (#71159) üzenetére


Pttypang
veterán

Köszönöm :R

Everybody lies.

(#71161) D1Rect


D1Rect
félisten

Van attól jobb roaming opció, hogy a hívásfogadás 19Ft/perc?
Ez a sima roaming, csak flottás kedvezmény van rá -10%.
Simán megérne egy pár ezrest a 0Ft-os hívásfogadás, de én nem találtam ilyet.

Ausztria/Németország 90% olykor Dánia/Norvégia

(#71162) 4Grider válasza D1Rect (#71161) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha nekem várhatóan sok bejövő hívást kell fogadnom, akkor viszek magammal külföldre egy Vodafone prepaid/feltöltős kártyát. Azon pont 0 Ft a külföldi(EU) hívásfogadás az ingyenes Európa hazai áron opcióval. Ha ragaszkodsz a saját számodhoz és/vagy nincs két kártyás készüléked, akkor nem tudok a 19.1 Ft-os hívásfogadásnál olcsóbb opciót.

(#71163) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Közösségi korlátlan csomagot valahogy nem lehet kihasználni hogy ne csak arra legyen jó lassitas után? Vpn vagy valamivel

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#71164) 4Grider válasza enginev3.0 (#71163) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha ismersz a közösségi oldalak ip cím tartományában működő vpn szerverről és van hozzá accountod, akkor működhet a kerülőút. Egyébként nem.

(#71165) bostone


bostone
addikt

Olyan lehetőség létezik, hogy mobilinternet szolgáltatást megosszak standard számlás csomaggal? Mind a kettő simen hozzáférjek az adatmennyiséghez.

(#71166) dptrsk válasza bostone (#71165) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

(#71167) bostone válasza dptrsk (#71166) üzenetére


bostone
addikt

Azt értem h a saját kártyám adatmennyiségét megoszthatom, de visszafelé is opció? Teszem azt beruházok egy kizárólag mobilnetes lehetőségre és azt a már meglévő előfizetésem mellett is igénybe tudom venni a hozzá tartozó simen?

(#71168) Carline


Carline
őstag

Anyumnak van egy 2014.11.26-i hosszabbított Move S előfizetése (telefon is lett véve hozzá), melynél csak az előfizetésre van hűség és nem a díjcsomagra.
Szeretne a Next S díjcsomagra váltani, melynél 7990Ft/hó lenne a havi díj. Ezt az előfizetést nem lehet Next S aranykártyásra módosítani? Online felület nem engedi.
Az járható út, hogy a jelenlegit leveszi Move XS-re (1990Ft/hó) és a fiókba teszi majd igényel egy Next S aranykártyásat pluszban (3990Ft/hó) és még így is olcsóbban kijön mint a 7990Ft-os Next S-el? Annyi a "probléma" hogy így a hívószáma változni fog.
Jól gondolom hogy ez így egy járható út?
Vagy esetleg más megoldás?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#71169) vizslakutya válasza dptrsk (#71157) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Köszi. :R

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#71170) kispalya


kispalya
tag

Sziasztok,
Olyan szolgáltatás érdekelne, amiben korlátlan a net, de nincs telefon. Létezik ilyen egyáltalán? Szolgáltató mindegy.
Köszi

Szeretném megérni azt a kort, amennyinek kinézek...

(#71172) D1Rect válasza 4Grider (#71162) üzenetére


D1Rect
félisten

:R

(#71173) scope2007


scope2007
addikt

Üdv

Hogyan lehetne megoldani, hogy barátnőmmel ingyenesen beszéljünk?
Nekem sima elofizetesem van (move s) , ő valamilyen MÁvos csomagban van, csaladtagokkal ingyenes beszél
Most ha vennék neki sim-et akkor megoldható?
Mik a lehetőségek, pls aki jártas ebben segítsen
Nekem fogalmam sincs mik vannak
Köszi

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#71174) Melack válasza scope2007 (#71173) üzenetére


Melack
veterán

Egymást akarjátok hívni,vagy csak te őt?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#71175) scope2007 válasza Melack (#71174) üzenetére


scope2007
addikt

Az is jó ha csak én őt
Mert ilyenkor is van difi?
A lényeg hogy tudjunk beszélni, mert a messenger, vagy viber hihetetlenül rossz lett már egy ideje, hiába van 4g full mobionetem, egyszerűen nem működik a kapcsolat rajta

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#71176) dptrsk válasza scope2007 (#71175) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha a MÁVos Telekomos flotta, akkor Neked Next S-re vátani, s akkor ingyen hívsz minden 30-ast.

Ha a MÁVos nem Telekomos flotta, akkor veszel Neki 1 Dominos SIMet, s a Te előfizetésedre+Dominosra kérsz családbarát kedvezményt, így a te havi költséged fog kb 2*1000 nőni a számlában, s így oda-vissza ingyen hívjátok egymást. A Domino kártyára évente 1*2500 forintot kell tölteni.

(#71177) scope2007 válasza dptrsk (#71176) üzenetére


scope2007
addikt

Honnét deritheto ki, hogy MÁV flotta - e?
Köszi

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#71178) dptrsk válasza scope2007 (#71177) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

ha MÁVos csomag, akkor az gondolom a MÁV flotta..?
Akkor úgy kérdezem, hogy a barátnőd milyen szolgáltatónál van?

(#71179) glaci válasza scope2007 (#71177) üzenetére


glaci
őstag

A kolléga arra gondolt, hogy nézd meg melyik szolgáltatót írja ki a telefonja (Telekom vagy Vodafone).

De ha az egyszerűbb, akkor kérdezd meg melyik szakszervezetben tagok. Ha VSz vagy VDSzSz, akkor Vodafone, ha MTSzSz, akkor viszont mindenképpen meg kell nézni a telefonon, mert annak van Telekom és Vodafone flottája is.

Szerk..:
Most jut eszembe, hogy van még a MOSz -is flotta is. Azt hirtelen nem is tudom, hogy melyik szolgáltató. (Lehet, hogy az is Telekom)
Szerintem jobban jársz, ha megnézed a telefonon, hogy mit ír ki.

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#71180) Teko001 válasza glaci (#71179) üzenetére


Teko001
őstag

Vagy itt lekérdezheti, hogy melyik szolgáltatónál van jelenleg a száma.

(#71181) glaci válasza Teko001 (#71180) üzenetére


glaci
őstag

Ja tényleg, hiszen USSD kóddal is le lehet kérdezni bármely számot.
*126*telefonszám06-al# majd hívás gomb és már ki is írja, hogy melyik szolgáltatónál van.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#71182) qdak


qdak
addikt

sziasztok, h a fenebe van az, h a parom szamat, par honapos tarskartya az en elofizumhoz, az osszes 0 forintal rendelkezo 30 as, hisszahivas helyett fel tudja hivni??? es siman beszelnek, nekem csak vh. jon. ez h lehet? en vagyok a fokartya, nalam nincs. vmint ki fizet ilyenkor???

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#71183) 4Grider válasza qdak (#71182) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az biztos, hogy nem a hívott fél fizet. Ez alól csak két kivétel van, ha kék vagy zöld számot üzemeltettek az adott hívószámon. De gondolom erről tudnál.
Előbb-utóbb leveszik majd a számról az ügyfélszolgálati funkciót, és megszűnik az ingyenes hívása. Addig is örüljetek neki.

(#71184) 1egaly


1egaly
aktív tag

Te+Én kedvezmény beállitásakor csak az általam tárcsázott számra vonatkozik a kedvezmény,vagy pedig akkor is ha Ő hív engem??
Kösz a választ!

(#71185) dptrsk válasza 1egaly (#71184) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Csak az hívja kedvezményesen a másikat, akitől levonják a 260 forintos díjat.

(#71186) qdak válasza 4Grider (#71183) üzenetére


qdak
addikt

de teljesen idegen 30 as is fel tudja hivni, vmint pl az apja aki tuti nem alitgatott semmit a feltoltosen...
es senki mast nem tud hivni egyik 30 as sem, de a parom szamat barmikor feltudjak hivni 0 ft egyenleggel. lehet vmi bug?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#71187) 4Grider válasza qdak (#71186) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha felhívod az ügyfélszolgálatot, néhány órán belül megszabadítanak a "problémától". Mint írtam:
"Előbb-utóbb leveszik majd a számról az ügyfélszolgálati funkciót, és megszűnik az ingyenes hívása."
Én csöndben maradnék, és élvezném, hogy van egy hálózaton belülről ingyen hívható számom. De minél többet csámcsogsz rajta, annál nagyobb az esélye, hogy ettől a lehetőségtől hamar megszabadítanak.

(#71188) Vangelis válasza qdak (#71186) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Csak hívni tudja vagy beszélni is tudnak?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#71189) Varszegig válasza scope2007 (#71175) üzenetére


Varszegig
veterán

Hiába van akármilyen szuper hiper mobilneted, ha a T tiltja a voip szolgáltatásokat a díjcsomagodban. Ez nem a viber/messanger és társai hibája, hanem a szolgáltatóé. Ez volt az egyik ok, amiért léptem a T-től.

[ Szerkesztve ]

(#71190) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Ha céges előfizum Partner3, akkor azt honnan tudom megtudni, hogy milyen netcsomagokat vehetek igénybe?

Vagy ugyanazokat, mint a lasossági csomagokkal?

Köszi

(#71191) cris78


cris78
őstag

Sziasztok!
Segítség kellene.
Asszonynak április 19-én jár le a Next S hűsége. Ugye utána drágább lesz.
Szeretne telefont is elhozni majd, de az még nem kedvezményes, csak ha lejár a két év.
Mikor váltson díjcsomagot vagy vállaljon hűséget a next s-re? Utána hozhat ki telefont?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#71192) dptrsk válasza cris78 (#71191) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Hűség lejàrta előtt 1 hónappal már van kedvezményes ár tudtommal.

(#71193) dptrsk válasza kory24 (#71190) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha a keretszerződésmáshogy nemrendelkezik, szerintem a lakossági csomagokat tudod kérni.

(#71194) Melack


Melack
veterán

A dedikált posták listáját hol találom meg, ahol be tudnám fizetni a számlánkat?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#71195) bostone


bostone
addikt

Ez érdekes, bármikor nézek az ajánlatokra, nem részesülök kedvezményben, hiába járt le évekkel ezelőtt az előfizetésem.

(#71196) cris78


cris78
őstag

T pontos számlabefizetés.... értem, hogy ne legyen tömeg az üzletben.... (valahol volt külön számla fizetési pult)
...de ha az ember bement számlát fizetni, közben tukmáltak az emberre mindenfélét. Így meg az fog bemenni aki csak új szolgáltatást akar.... (de ez magány vélemény)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#71197) lugosi válasza cris78 (#71196) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem értek egyet. Szerintem nem sok haszna volt a számlabefizetésnek, nem hiszem hogy sok vevő lett volna a számlabefizetők között. Jó ez, hogy megszüntették, néha olyan irreális várakozási idők voltak, hogy inkább be se ment az ember - pont megvenni vagy megrendelni valamit.

(#71198) polonic válasza Melack (#71194) üzenetére


polonic
félisten

Netes felulet. Vagy csoportos beszedes. Es egy csomo idot sporolsz magatoknak.

(#71199) Melack válasza polonic (#71198) üzenetére


Melack
veterán

Szeretnénk is, csak most pont a posta kellene. Kivételes eset :/

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#71200) Pttypang


Pttypang
veterán

Ez vicces, hogy 3500as move s dijcsomaggal 2 ev huseget vallalva nincs "ingyen" elerheto telefon a kinalatban.

Everybody lies.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.