Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70501) Mr. Teddy válasza kali (#70500) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Jaja azt tudom, hogy az a feltétele. Csak amíg dominóban "pihen" a szám, addig gondolom mindegy, hogy kié a domino tulajdona, aztán természetesen egy előfizető alá tartozna. De a legegyszerűbb, ha ez így működik, hogy az előfizető (édesapám) leváltatja a számot dominora, aztán ha letelik a 30 nap, next S társkártyába vissza.

(#70502) #99546112


#99546112
törölt tag

Üdv!

Jelenleg a Next S díjcsomagban vagyok, ami ugye tartalmaz 20-70-es irányba 160 percet ingyen, 30-ast pedig korlátlanul hívhatok.
Namost van egy haverom aki 70-es, kamionos és EU-n belül járkál. A 160 percet ígyis feltudom használni ingyen, vagy mivel ő kint van így ezért már fizetni kell?! Illetve ehhez kapcsolódó kérdés, ha lenne egy 30-as száma, akkor azt ingyesen hívhatnám korlátlanul, függetlenül attól, hogy kint van?

(#70503) Zeki válasza #99546112 (#70502) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem neked gond hogy ő kint van, hanem neki, ha fogadja a hívásod, Azért ketyegnek a romaing percdíjak hívásfogadás tarifái. Téged ez nem érint, ha 30-as, ha 70-es van kint.

(#70504) goop válasza Zeki (#70503) üzenetére


goop
őstag

Ja. De gyanítom, hogy a 30-as számával nem fog kint roamingolni. :D Ugyanis csak a vodánál van ingyen roaming.

(#70505) kali válasza goop (#70504) üzenetére


kali
legenda

ez így nem teljesen igaz; eu plusz

(#70506) Soulfly842 válasza Mr. Teddy (#70499) üzenetére


Soulfly842
addikt

"(Ez az extra kedvezmény az ilyen akciós Next S mellé is járna? Tehát társkártyás Next S 3990 helyett egy évig 2990 lenne?)"

Ahogy írtam is: arra érvényes min. 90 napos feltöltőkártyás múlt. Ha ettől kevesebb, akkor az utóbbi kedvezmény nem igénybe vehető.

Egy valamit ne felejtsen el viszont senki még mielőtt nagy bőszen váltogatásba kezdenétek! A dominóra váltással elveszlik a kiemeltségi szint - az adott előfizetői szerződés megszüntetésével - és egy teljesen új előfizetői ügyfélmúlt kezdődik (az adott előfizetés kapcsán).

Ez a gyakorlatban azt is jelenti, hogy ha valaki részletre akar vásárolni utólag készüléket, akkor Webshopon fél évig nem fog tudni, csak személyesen. Illetve, ha mobil oldalon nincs aktív aranykártyája, előfizetése (pl. otthonihoz kéri), akkor mobil előleg befizetésére is szükség lehet a fél éven belüli személyes vásárlás során is (ami természetesen jóváíródik a havidíjas előfizetés számlázásában (de a készüléktörlesztőkben nem!)).

(bár, ha van mellette aranykártyás régebbi előfizetések, akkor sok esetben/általában nem; ugyanez fordítva is igaz, ha nem marad aranykártyás előfizetés, csak pl. egy kiemeltségi szint nélküli otthoni előfizetés - akkor nagy valószínűséggel előleggel kell számolni).

Erre vonatkozó további kérdésekre nem tudok válaszolni. :) Csak a figyelemfelhívás szintjén akartam egy általános tájékoztatást adni.

[ Szerkesztve ]

(#70507) goop válasza kali (#70505) üzenetére


goop
őstag

Hehe, oké, igazad van. Bár nem szép dolog egy valóban ingyenest, (értsd: feltöltő kártyás csomag mellé is kérhető), egy 15-20k havi díjas csomag mellé állítani.

(#70508) Soulfly842 válasza goop (#70507) üzenetére


Soulfly842
addikt

Csak a pontosítás végett:

8490-19990 Ft-os havidíjhoz adható... :P

[ Szerkesztve ]

(#70509) Mr. Teddy válasza Soulfly842 (#70506) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Ja ez utóbbit csak érdekességképp kérdeztem. 90 nap az hosszú idő, annyit nem váltanék le dominóba.
Most egy néven van két aranykártyás telefonszám, mindkettő előfizu, egyik a másik mellé egy next M társkártya, lejárt most a hűség. Ezt a számot tenném le 30 napig dominóba, majd vissza Next S társkártyába, és akkor lehetne kedvezményes az ára. Vagyis ahogy eddig azt kihámoztam. Mondjuk tervezem összevonni e mellé az otthoni szolgáltatásokat is.

Hosszú távon úgy nézne ki, hogy egy név alatt move xs + legnagyobb magenta, valamint ezek mellé egy Next S aranytárskártya. Ha ez így egyáltalán működne-e (Magenta mellé társkártya).

(#70510) Soulfly842 válasza Mr. Teddy (#70509) üzenetére


Soulfly842
addikt

Működőképes koncepció lehet.
Egy valamire figyelnék oda:

Visszaváltást követően az otthoni szolgáltatáshoz rendeztetném egyből az új előfizetést (integrált aranytárskártya).

Ha a másik Move XS-re lesz állítva és minimalista forgalom lesz rajta, akkor elveszítheti a csökkenő forgalom alapján a kiemeltségi szintet és a kedvezmény is bomolhat (ott feltétel a főkártya kiemeltsége, s mindig az utolsó hat hónapból kumulált adat nyom a legtöbbet a kiemeltségi szinten) - még az otthonihoz rendelt társkártyához nem feltétel az otthoni szolgáltatások kiemeltségi szintje.

[ Szerkesztve ]

(#70511) Mr. Teddy válasza Soulfly842 (#70510) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Rendben, akkor így csinálom majd. Első körben next m dominora, és a másik előfizut összerakom magenta csomaggá. Ha lejár a 30 nap akkor az otthonihoz a domino kártyás szám next S-be.
Köszönöm a tanácsokat!

(Amúgy jelenleg egy régi ECO díjcsomag van a másik számon, de azt olvastam, hoyg magentához netet tartalmazó csomag kell, így gondoltam a Move XS-re)

[ Szerkesztve ]

(#70512) pingwinharco


pingwinharco
csendes tag

Sziasztok !
Remélem tudtok valami okosat mondani, van egy sim kártyám egyenleg felhasználási ideje 2016.01.27 ezt irja ki amikor *102# nyomok. ilyenkor még mennyi türelmi idő van hogy visszatudjam aktiválni a kártyát ? :U

(#70513) ShadowX


ShadowX
őstag

Sziasztok! Túlszaladtam a mobilnet keretemen, ezért aktiválni szeretnék egy turbó opciót. A kérdésem annyi lenne, hogy minden hónap 22-én újul meg az alap keretem. Ha most igénylek egy turbó opciót, ami 30 napig felhasználható, akkor köv. hónap 22-től melyik keretből történik a fogyás? A rendes keretből vagy a turbóból (amíg az el nem fogy)?

Azért nem lenne mindegy, mert ha aktiválom a turbót ma, akkor március 5-ig lesz felhasználható, míg az alap 500 mb-om pedig február 22-től él. Namármost ha 22-től elhasználom az 500 mb-ot, majd a turbó opció is lejár 5-én, akkor 17 napig megint net nélkül maradok.

(#70514) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Esetleg van valakinek kuponja amelyet nem fog felhasználni (feb.15-ig)?

(#70515) Melack


Melack
veterán

"Next díjcsomag hűség hosszabbítása 2 év esetén 3000 Ft, 1 év esetén 1000 Ft havidíj-kedvezménnyel. A hosszabbítás véglegesítése és az 1 vagy 2 éves hűségidő kiválasztása telefonos visszahívást követően történik." - ha jól sejtem, ez csak 1 hónapra adja a kedvezményt, nem a teljes két évre? Mondjuk az lenne a tuti :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#70516) balint82 válasza ANDROID??? (#70514) üzenetére


balint82
senior tag

Én szeretnék valamit venni, de sok érdekes dolgot nem találtam eddig (a Parrot Jumping Sumo-t leszámítva :) ).

Google Pixel 4a

(#70517) dptrsk válasza Melack (#70515) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Szerintem ezek a listaárból értetendőek és 12 illetve 24 hónapra szólnak.

Pl. Next M készülék nélkül
hűség nélkül: 13990
1 év hűség: 12990 (-1000 a hűség nélkülihez képest)
2 év hűség: 10990 (-3000 a hűség nélkülihez képest)

(#70518) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Jár még most is kupon, ha készüléket veszek?

Vezetékest akarok venni (50ezres Pana-t)

(#70519) kali válasza pingwinharco (#70512) üzenetére


kali
legenda

szia,

a rendelkezésre állási idő lejárta után, 90 napig lekötve a még hívószám. (300 ft)

ShadowX; szia, a turbo opció kap prioritást.

[ Szerkesztve ]

(#70520) nobiand


nobiand
aktív tag

Sziasztok!
Jelenleg Mozaik XS előfizetésem van júniusig hűséggel. Az lenne a kérdésem, hogy a hűség alatt tudnék váltani Next s-re? Vagy csak ha lejárt a hűségem? Arany szintű vagyok.
És még az kérdezném, hogy a párom is szeretne Next s-re két évet aláírni, de ő 20-as. És számhordozással jönne át. Ezt így meglehet valósítani? Köszönöm.

(#70521) cris78


cris78
őstag

Asszonynak most jár le a hűség next s-re. Mit kell csinálni, hogy ne emelkedjen?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#70522) kali válasza nobiand (#70520) üzenetére


kali
legenda

szia,

azonos (ár)kategóriában és felfelé, a hűség intervalluma alatt is lehet váltani, viszont nem mindegy bizonyos tekintetben, hogy csak az előfizetésre van hűséged, vagy a díjcsomagra is, mert a kettő külön fut, illetve a majdani előrehozott kedvezményes intervallum csak az előfizetésre vonatkozik, a díjcsomagra nem.
számhordozással is megoldható.

cris78; aláírni újabb hűséget.

[ Szerkesztve ]

(#70523) cris78 válasza kali (#70522) üzenetére


cris78
őstag

Köszi.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#70524) Vangelis válasza cris78 (#70521) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Lemondani... :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#70525) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

A NetPlusz S csomag havi előfizetés mellé 690 ft, vagy 1090Ft?
Történt ugyanis, hogy még 2008-ban kötöttem a Mérnök Szakszervezeten keresztül (melynek azóta is tagja vagyok)előfizetést a t-mobillal. Ez később bővítésre került egy GoNet S nevű csomaggal (havi 600ft-ért), ami 30Mb netet tartalmazott. Ez eddig elég is volt, Decemberben viszont vásároltam okostelefont amihez ez már kevésvolt így szinte egy-két oldal után már kaptam is sms-t annak elhasználásáról, ezért szerettem volna nagyobb adatmennyiséget. Megnéztem a neten és mivel 690-ért van hírdetve a NetPlusz S 200Mb forgalommal, ezt megfelelőnek találtam.A szerződést módosítani csak személyesen lehet, ezért ma bementem az ügyfélszolgálatra, ahol viszont 1090 Ft-ért kötötték meg ugyanezt, majd közölték, hogy hamarosan kapok sms-t és onnantól kezdve élni fog. Sms-t azóta sem kaptam, a net ugyanolyan lassú. A weboldalon ugyan az van hogy már az uj netszolgáltatással rendelkezem 1090ft-ért, de ha a részletekre kattintok, akkor mindíg azt írja az oldal, hogy ez csak 690Ft, sőt most még akciósan egy hónapig 190Ft.
Akkor most hogy is van ez? Valami nem stimmel! :F

[ Szerkesztve ]

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#70526) kali válasza regvoltrossz (#70525) üzenetére


kali
legenda

szia,

a téma összefoglalójában is megtalálod ugyan a választ, de; alapesetben attól függ, hogy a díjcsomag - amihez aktiválásra kerül - tartalmaz alapban benn foglalt adatkeret - mert akkor az olcsóbb bővítő aktiválódik -, vagy sem - olyankor a drágább, külön adatcsomagos verzió.
két kategória van; Még több netre van szükséged? és a Nincs még net a díjcsomagodban?, a megfelelőt kell nézni.

[ Szerkesztve ]

(#70527) Melack


Melack
veterán

Jól emlékszem, ha részletre veszem meg a telefont, akkor is ki tudom egyben egyenlíteni a részleteket? Mert mintha a boltban ezt mondta volna az ügyintéző (mondjuk volt ez már vagy egy éve)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#70528) kali válasza Melack (#70527) üzenetére


kali
legenda

igen, bármikor kifizetheted egyben az egészet, vagy akár csak néhány részletet előre is.

(#70529) Melack válasza kali (#70528) üzenetére


Melack
veterán

Köszi! Az még mindig élő gyakorlat, hogy megrendelem a készüléket a feleségem neve alatt lévő azonosítóval, de ha én akarom átvenni, akkor 2 tanús meghatalmazás kell hozzá?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#70530) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Nem feltétlenül kizárólag a Telekomhoz kötődik, mivel Ausztriában is észrevettem: mindegyik LTE-s telefon előnyben részesíti az 1800/2600 MHz-es LTE-t a 800-assal szemben? A szifonom helyenként azt csinálja, hogy miután csatlakozom a hálózatra, max. 1 percig full térerős 800-ashoz csatlakozik, aztán ha elérhető, átvált egy gyengébb 1800/2600-asra. Ennek így kell működnie?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#70531) pingwinharco


pingwinharco
csendes tag

Sziasztok !
Remélem tudtok valami okosat mondani, van egy sim kártyám egyenleg felhasználási ideje 2016.01.27 ezt irja ki amikor *102# nyomok. ilyenkor még mennyi türelmi idő van hogy visszatudjam aktiválni a kártyát ?

(#70532) Melack válasza pingwinharco (#70531) üzenetére


Melack
veterán

#70519-ben válaszoltak neked erre....

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#70533) kali válasza Melack (#70529) üzenetére


kali
legenda

kapcsolódó leírás; link

szabogabor10; más telefonokkal is tapasztaltam, szerintem a hálózat szolgáltató általi konfigurációjának a függvénye, hogy mikor engedi el, illetve át másik frekvenciára vagy hálózati módra as készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#70534) 4Grider válasza pingwinharco (#70531) üzenetére


4Grider
nagyúr

Bővebben.
Viszont valahol úgy rémlik, hogy az utolsó jogszabályi változások miatt az egyenleg már nem veszhet el. Vagy csak akkor van így, ha megszűnik az előfizetés?

[ Szerkesztve ]

(#70535) kali válasza 4Grider (#70534) üzenetére


kali
legenda

számhordozásnál volt az főként probléma, de amúgy; link

(#70536) pingwinharco


pingwinharco
csendes tag

hu elnéztem akkor, bocsi!
Köszi szépen :)

(#70537) Chrystall


Chrystall
senior tag

Nem tudjátok az USÁ-ban miért nem működik a T-mobilos kártya? A telómról csak segélyhívást tudok innen kintről indítani. Amerikai T-s kártyával megy, a magyarral nem. Voltam sok helyen, sehol nem kapcsolódik a hálózatra. Egyedül a reptéren működött az otthoni kártya. Valakinek tipp?

(#70539) kali válasza Chrystall (#70537) üzenetére


kali
legenda

a roaming feltételei adottak az előfizetés és a készülék kapcsán is?
engedélyezve/aktiválva minden szükséges opció/beállítás?

(#70540) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Van most valami common kupon?

2 db 4990-es terméket vennék, esetleg 3-at, ha van valakinek valami olcsósító akkor megegyezhetnénk :)

(#70541) g0dl


g0dl
addikt

Sziasztok!

van egy feltöltős web telekom mobilnet simem, amin pont 5000Ft van, és úgy alakul, hogy én ezt feltehetőleg nem fogom felhasználni. Van mód rá, hogy ebből pl. megyei matricát vegyek ( ami pont 5000) , vagy az sms- küldéssel megy csak, és akkor már pont nem jön ki.

Vagy ez az új rendszer a felmondás során visszakapható összegről erre is vonatkozik? Én úgy értelmeztem a szabályt, hogy arról csak lejárat után kérhető (hülye egy szabály, hogy nem jár vissza, hanem kérhető) vissza a pénz.

(#70542) Sayuar válasza g0dl (#70541) üzenetére


Sayuar
őstag

5000 matrica + 200 Ft kényelmi (tranzakciós) díj + 2 SMS ára

(#70543) mark!


mark!
őstag

Sziasztok! Ha szeretnék venni egy könyvet ami 0FT, és a Telekomos számlázást választom, az a kártyárol vonja le a pénzt/hozzáadja számlához? De a 0ft miatt aggódok, hogy nem von le semmilyen tranzakciós díjat?
Szerk: persze play storeból :DDD

[ Szerkesztve ]

>

(#70544) Teko001 válasza mark! (#70543) üzenetére


Teko001
őstag

Nem von le semmit. Valószínűleg meg se fog jelenni.

[ Szerkesztve ]

(#70545) mark! válasza Teko001 (#70544) üzenetére


mark!
őstag

Oké, köszi. :))

>

(#70547) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Jóbarátnak szeretnék venni egy Domino 5-ös kártyát, hogy lenne a legjobb ha én megveszem a belépés után 490,-Ft-ért az előfizum mellé a saját adataimmal vagy inkább az Ő saját adataival?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#70548) 4Grider válasza anonymus89 (#70547) üzenetére


4Grider
nagyúr

Jó barátból is lehet problémás ember. És gondolom nem szeretnéd megtudni, milyen érzés az, amikor hajnalban rád és a családodra rúgja a TEK az ajtót...

(#70549) anonymus89 válasza 4Grider (#70548) üzenetére


anonymus89
addikt

Oké világos.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#70550) zuzu000


zuzu000
őstag

Sziasztok!

A kiemeltben lévő kérdéshez kapcsolatos kérdésem lenne:
Aktiváltam a mobiltelefonomban használt havidíjas/Domino díjcsomag mellé az egyik NetPlusz mobilinternet díjcsomagot, a honlapon azt láttam, hogy x Ft, de több lett kiszámlázva/levonva az egyenlegből!?!?

Most nincs semmilyen netem, és dominos vagyok. Ha egy havi netet veszek (ugye a drágábbak közül), utána már jogosult leszek a "már van internetem" árakhoz? Többet kell várni, vagy egyáltalán nem oldható meg?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.